Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Srbi dobili izvinjenje

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Ženski
Poruka : 96952

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo

PočaljiNaslov: Srbi dobili izvinjenje   Pet 24 Jun - 9:31

Srbi dobili izvinjenje

Američka komičarka Čelsi Hendler je u svojoj emisiji izvređala Srbiju i Srbe zbog skandaloznog koncerta Ejmi Vajnhaus u Beogradu, kao i njeni gosti Gred Props i Kris Franjoli koji su se na kraju izvinuli Srbima preko tvitera.

Komičari koji su gostovali u emisiji Čelsi Hendler javno su se izvinili zbog uvreda koje su uputili srpskom narodu.

Greg Props je u emisiji izrazio čuđenje što se u Srbiji koncert Ejmi Vajnhaus naziva katastrofalnim, s obzirom da je to „zemlja gde se dogodilo etničko čišćenje i genocid“, ali je u međuvremenu shvatio da je preterao.

-Dragi Srbi, molim vas da prihvatite moje izvinjenje. Zaista mi je žao – mapisao je Props na svom tviter profilu.

Drugi komičar, Kris Franjola koji je u emisiji rekao da je Srbiji zemlja bez pravila, izvinio se takođe putem tvitera, nakon što su mu neki od njegovih sledbenika ukazali na uvredljivost njegovih izjava – piše Blic.

Izvor: smedia.com

Nazad na vrh Ići dole
Mad Max

Elita
Elita

Muški
Poruka : 1200

Učlanjen : 31.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Srbi dobili izvinjenje   Pet 24 Jun - 11:02

e bas me zabole sta anonimusi misle o Srbiji

nek svrate da ih etnicki ocistimo...
Nazad na vrh Ići dole