Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li je Prvi glas fer?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Da li je Prvi glas fer? Empty
PočaljiNaslov: Da li je Prvi glas fer?   Da li je Prvi glas fer? Sat610Uto 25 Dec - 10:59

Da li je Prvi glas fer?


Članovi žirija nedeljama besni jer publika u finale šalje omiljene likove, a ne najbolje pevače. Šta vi mislite?


Prvi glas Srbije jedna je od najgledanijih TV emisija u Srbiji, a proteklih meseci o sudbini mladih pevačkih nada odlučuivali su žiri i TV publika. Vlado Georgijev, Saša Milošević Mare i Aleksandra Radović imali su šansu da na audicijama "opletu" po talentima, da ih tokom priprema obučavaju, ispravljaju i izvode na pravi muzički put, ali kako se bliži finale, stručno mišljenje žirija stavljeno je u zapećak. O tome ko prolazi dalje odlučuje - publika.

SMS glasovi vedre i oblače u polufinalnim emisijama, i publika, naravno, glasa za svoje omiljene izvođače, bez obzira na to da li su stvarno pevanjem zaslužili da prođu dalje. Kao i na Eurosongu, gde je često problem zbog "komšijskog glasanja", publika glasa za poznanike, izvođače iz istog kraja, ili one čiji im se izgled najviše dopada.

Žiri već nedeljama besni zbog toga, jer smatra da ne prolaze najkvalitetniji pevači. Kada je pre mesec dana takmičenje napustila Vesna Pavlović, Aleksandra Radović iskritikovala je publiku rekavši da je "najmanje petoro onih koji su prošli" zaslužilo da propadne kroz rupu umesto Vesne.



"Krivo mi je što ljudi nemaju sluha, već glasaju slepo za svoje favorite iako se ne radi o dobrim pevačima ili nastupima", rekla je vidno isfrustrirana Aleksandra.

Odlazak Saške Janković iznervirao je Vladu Georgijeva, koji je na Twitteru napisao da je mlada pevačica "dobrodošla u njegovom studiju".

"Nakon ove ujdurme od večeras, a sve po zasluzi 'publike', reći ću samo jedno - Saška, vrata studija 'Barba' uvek su otvorena za tebe", napisao je Vlado.

Žiri se nervira profesionalno, publika glasa emotivno, izvođači pevaju najbolje što umeju, a šta vi mislite?

Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Da li je Prvi glas fer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je Prvi glas fer?   Da li je Prvi glas fer? Sat610Uto 25 Dec - 11:19

Kakvo je to žestoko pro*eravanje ...

Pravila su takva da publika glasa i to glasa čak i pre nego čuje sve izvodjače, tako da mante me prenemaganja i s*anja. Ja da sam na mestu produkcijske kuće koja radi ovaj šou zamolio bih članove žirija da "malo smanje doživljaj", mada verovatno je to sve igra "dobrog i lošeg policajca" ... i u krajnjem slučaju doprinosi veštačkim kontraverzama i gledanosti happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li je Prvi glas fer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je Prvi glas fer?   Da li je Prvi glas fer? Sat610Uto 25 Dec - 19:49


To i takve emisije uopšte ne gledam , happy ..ali pretpostavljam da je sve nemešteno kao i obično Laughing ...Samo dok uzmu dovoljno para od tih telefonskih poziva i šta ja znam happy










Da li je Prvi glas fer? Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana Exilia

Član
Član

Andrijana Exilia

Ženski
Poruka : 4

Godina : 32

Lokacija : Jagodina

Učlanjen : 21.08.2012


Da li je Prvi glas fer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je Prvi glas fer?   Da li je Prvi glas fer? Sat610Čet 24 Jan - 0:12

Shadow ::

To i takve emisije uopšte ne gledam , happy ..ali pretpostavljam da je sve nemešteno kao i obično Laughing ...Samo dok uzmu dovoljno para od tih telefonskih poziva i šta ja znam happy

Verovala ili ne, ipak nije bilo namesteno, pobedila je najbolja. happy Po prvi put u Srbiji i nesto pravedno Very Happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Da li je Prvi glas fer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je Prvi glas fer?   Da li je Prvi glas fer? Sat610Čet 24 Jan - 0:21

E baš da vidimo hoće li iko od njih nešto da uradi. Mirna mi baš ne deluje kao neko ko će postati velika zvezda .... možda grešim, al tog sam utiska ...
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana Exilia

Član
Član

Andrijana Exilia

Ženski
Poruka : 4

Godina : 32

Lokacija : Jagodina

Učlanjen : 21.08.2012


Da li je Prvi glas fer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je Prvi glas fer?   Da li je Prvi glas fer? Sat610Čet 24 Jan - 0:24

Kayser Soze ::
E baš da vidimo hoće li iko od njih nešto da uradi. Mirna mi baš ne deluje kao neko ko će postati velika zvezda .... možda grešim, al tog sam utiska ...

Ja imam suprotni utisak. Ja bas mislim da ce biti zvezda, jer sam gledala celo takmicenje i videla sam koliko je radila na sebi i vezbala i uvek dala 100% sebe da sve bude kako treba. Mislim da ce to raditi i dalje i zato ce dobro proci happy
Nazad na vrh Ići dole
nero

Master
Master

nero

Muški
Poruka : 5826

Lokacija : Novi Beograd

Učlanjen : 28.10.2011

Raspoloženje : sanjam ciklamu


Da li je Prvi glas fer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je Prvi glas fer?   Da li je Prvi glas fer? Sat610Čet 24 Jan - 0:31

...jeste, od svih učesnika Mirna je prvi glas.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Da li je Prvi glas fer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je Prvi glas fer?   Da li je Prvi glas fer? Sat610Čet 24 Jan - 0:34

Andrijana Exilia ::
Kayser Soze ::
E baš da vidimo hoće li iko od njih nešto da uradi. Mirna mi baš ne deluje kao neko ko će postati velika zvezda .... možda grešim, al tog sam utiska ...

Ja imam suprotni utisak. Ja bas mislim da ce biti zvezda, jer sam gledala celo takmicenje i videla sam koliko je radila na sebi i vezbala i uvek dala 100% sebe da sve bu de kako treba. Mislim da ce to raditi i dalje i zato ce dobro proci Da li je Prvi glas fer? 3009072290

Mislim da nema neophodnu harizmu ... al neka joj je sa srećom Laughing
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li je Prvi glas fer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je Prvi glas fer?   Da li je Prvi glas fer? Sat610Čet 24 Jan - 1:30

Mislim da će onaj oko koga se najveća prašina podigne imati i najviše koristi od cele predstave ..
Ne mora taj neko da bude pobednik ovog serijala ali verujem da će baš naprotiv sporedni likovi bolje proći od glavnih zvezda Laughing
Slično je bilo sa zvezdama Granda ..ko je pobedio dobio je najlošije pesme dok su sporedni mnogo više para zaradili na one ''drugorazredne'' kompozicije Da li je Prvi glas fer? 185463352










Da li je Prvi glas fer? 4285547593


Da li je Prvi glas fer? 2lwq2yh


Da li je Prvi glas fer? 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Da li je Prvi glas fer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je Prvi glas fer?   Da li je Prvi glas fer? Sat610Čet 24 Jan - 13:59

Moj favorit je bila Nevena, nije pobedila, pa dobro...ima dana.... happy
Nazad na vrh Ići dole
aquariusaqua

Elita
Elita

aquariusaqua

Ženski
Poruka : 3297

Učlanjen : 01.12.2011


Da li je Prvi glas fer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je Prvi glas fer?   Da li je Prvi glas fer? Sat610Čet 24 Jan - 16:16

Mislim da jeste fer Very Happy Mirna svakako najbolje peva i baš mi je drago što je ona pobednik!

Meni je bliskiji pravac u kome se Sara pronašla i nekako sam navijala za nju (i Sašku dok je bila u igri ), ali nikako ne bi bilo fer da je ona pobedila.

Ipak Mirna i Nevena imaju mnogo bolje glasovne mogućnosti Da li je Prvi glas fer? 2752390508
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Da li je Prvi glas fer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je Prvi glas fer?   Da li je Prvi glas fer? Sat610Čet 24 Jan - 16:20

aquariusaqua ::
Mislim da jeste fer Very Happy Mirna svakako najbolje peva i baš mi je drago što je ona pobednik!

Meni je bliskiji pravac u kome se Sara pronašla i nekako sam navijala za nju (i Sašku dok je bila u igri ), ali nikako ne bi bilo fer da je ona pobedila.

Ipak Mirna i Nevena imaju mnogo bolje glasovne mogućnosti Da li je Prvi glas fer? 2752390508

Meni je Sara takodje interesantnija i mislim da ima najveće šanse da "nešto napravi", Nevena sa onakvim "smor" pristupom da nije sa Kosova nikada ne bi došla dokle je došla ....
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Da li je Prvi glas fer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je Prvi glas fer?   Da li je Prvi glas fer? Sat610Pet 25 Jan - 8:38

Mina ::
Moj favorit je bila Nevena, nije pobedila, pa dobro...ima dana.... happy
I meni je ona bila favorit...happy
Kažu da Mirna, nije tako mirna. No sve je to nebitno. Činjenica je da je bolja pevačica i od mnogih zvezda. A Saška je ipak Saška....Mislim da je bila najorginalnija od svih njih. Mirna nije neko ko nosi tu neku harizmu, koje neke zvezde imaju i to joj nedostaje da bude brzo zvezda. Nekako je i ona ''drvena''...

Nevena je devojka sa Kosova. Sećam je se kada je učestvovala na dečijoj pesmi evrovizije. Pred njom je tek život. Devojka, koja nema puno samopouzdanja. Nije još ni osetila život, a sve ono što je postigla, postigla je uz veliki trud i mišiće. Zbog toga tako teško prolažnje kroz kritike žirija itd. Scenski nastup je malo krut, jer još nije svesna sebe. Fokusirala se samo na tehniku pevanja, zaboravivši i da je stajling deo cele priče. Za mene je nestvarno lepa i nežna. Nije atraktivna i ''hebozovna''' da bi bila interesantna muškom svetu, za razliku od Sare..Laughing, ali je svakako prava nežna dušica i nikako nije površna devojka. Nažalost, nije u modi biti fin i smeran.


Sara je devojka atraktivnog izgleda. Što biste vi muškarci rekli ''komad''... Neko ko je imao materijalnu i porodičnu podršku. Ona je rođena sa samopouzdanjem. Svesna je sebe, a i drugi su joj u tome pomogli. Zato tako lagano vlada scenom. Jednostavno, vaspitana je da je najlepša, najbolja itd. Za razliku od Nevene, od koje se tražio kvalitet, kod Sare je učenje o sebi kao posebnoj i nikog kao ona...došlo do izražaja...Ima odličan scenski nastup i kao pojava je jako zanimljiva, ali spada u one devojke koje ako ne postignu svoj cilj za koju godinu ima da ''sagori'' u svojim ciljevima.

Inače, ti pobednici u ti ''šouima'' su samo klovnovi dok traje serijal. Posle toga brzo padaju u zaborav. Ako nemaju dovoljno podrške i love, džaba im dobar glas. Da sve to imaju, ne bi im ni trebao šou. Mnogi su iz anonimnosti postali velike zvezde. Kod nas je samo Jelena Tomašević uspela da iskoristi učešće i pobedu u 3K duru...

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li je Prvi glas fer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je Prvi glas fer?   Da li je Prvi glas fer? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je Prvi glas fer?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Una Banjanin-Prvi glas Srbije
» Pogledajte reakciju majke koja je posle operacije prvi put u životu čula glas svog sina
» Lek za glas
» Festival EXIT
» Da li je ovo prvi mobilni?
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-