Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Najbolji srpski kadet posle sastanka sa Vučićem: Ne želim nazad u vojsku

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Najbolji srpski kadet posle sastanka sa Vučićem: Ne želim nazad u vojsku Empty
PočaljiNaslov: Najbolji srpski kadet posle sastanka sa Vučićem: Ne želim nazad u vojsku   Najbolji srpski kadet posle sastanka sa Vučićem: Ne želim nazad u vojsku Sat610Pon 26 Nov - 19:44

Najbolji srpski kadet posle sastanka sa Vučićem: Ne želim nazad u vojsku

Nekada najbolji kadet Vojne akademije Goran Pavlović ipak ne želi povratak u vojsku iako mu je ponuđeno nekoliko opcija.

Najbolji srpski kadet posle sastanka sa Vučićem: Ne želim nazad u vojsku 566282-emil-conkic-f

Pavlović, koji je nakon tri godine školovanja izbačen sa Akademije zbog "srčane specifičnosti", odbio je reviziju lekarskog pregleda i poručio da se okreće drugim stvarima.

- Na Saobraćajnom fakultetu sam koji ću završiti, šta će biti dalje videćemo - rekao je Pavlović posle sastanka sa ministrom odbrane Aleksandrom Vučićem i načelnikom generalštaba Ljubišom Dikovićem.

On je u razgovoru za sajt o avijaciji "Tangosiks", na kome se oglasio i prvi put povodom svog slučaja, rekao da je primljen ljubazno i korektno i da mu je rečeno da ga Vojska ne osuđuje što se obratio medijima.

- Vučić mi je ponudio da se uradi revizija postupka lekarskog pregleda, dakle da mi se omogući ponovni pregled. Ukoliko ne bi prošao na tom ponovljenom pregledu ponudio mi je neko drugo mesto u sistemu odbrane koje ne bi obavezno bilo 'trupno' - rekao je Pavlović.

Istakavši da postoje i gori slučajevi od njegovog, on je rekao da ne želi povratak u vojsku na ovaj način.

- Ministar mi je tokom razgovora rekao da je svestan da postoji još slučajeva koji su slični mom i da će ispitati sve okolnosti problema kako se slične stvari ne bi dešavale u budućnosti. Na kraju razgovora sam se zahvalio i rekao da ne želim da se na ovaj način vraćam u vojsku, da mi je cilj bio da ukažem na problem. Ne planiram da nastavljam ovu priču ni na koji način - rekao je nekada najbolji kadet Vojne akademije.

Podsetimo, kadet Pavlović, koji je bio najbolji u generaciji i koji je imao velika dostignuća koje je priznala i Rusija, izbačen je jer mu je nakon tri godine školovanja otkrivena "srčana specifičnost", zbog koje nije trebalo ni da bude primljen.

Ta "srčana specifičnost" je urođena, danas se smatra normalnom, on može da se bavi svim aktivnostima, a lekari na VMA su mu rekli i da ga "ne obaraju zbog zdravstvenog problema, već zbog zastarelog pravilnika".


tanjug










Najbolji srpski kadet posle sastanka sa Vučićem: Ne želim nazad u vojsku Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolji srpski kadet posle sastanka sa Vučićem: Ne želim nazad u vojsku
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Italijani traže nazad Mona Lizu
» Srpski rep sa srpski brend
» Želim te!!!
» Pre nego što umrem želim da...
» Uhapsite me, ne želim više da pušim
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Vesti-