Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Laptop nikako u krilu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Laptop nikako u krilu Empty
PočaljiNaslov: Laptop nikako u krilu   Laptop nikako u krilu Sat610Pet 9 Nov - 0:39

Laptop mu ubio spermatozoide

Laura je ostala u drugom stanju tek kada se Skot pridržavao saveta - laptop nikako u krilu

Laptop nikako u krilu Skot-rid-spermatozoidi-foto-miror-1352384872-227844

Skot Rid i njegova supruga Laura dugo nisu mogli da imaju decu, koju su tako nestrpljivo iščekivali. Potražili su pomoć lekara i nisu mogli da veruju šta je bio uzrok njihovog problema.

Naime, doktor je rekao da je za sve kriv Skotov laptop koji često drži na kolenima dok radi ili izlazi na internet. Objasnio im je da je toplina iz laptopa "oštetila" njegovu spermu.

Tridesetogodišnji Skot je odmah promenio naviku i od tada laptop drži na stolu i već posle tri meseca, Laura je ostala u drugom stanju.

Par još uvek ne može da veruje da je odgovor na njihov problem bio tako jednostavan.

"To je bio pravi šok. Skot često koristi laptop zbog posla. Nismo ni pretpostavljali da bi to moglo da prouzrokuje takvu šetetu", rekla je Laura.

I stručnjaci upozoravaju na ovaj problem. Muškarci bi trebalo da laptop drže na stolu, a ne na nogama, savetuju stručnjaci.

EPK/Miror/kurir










Laptop nikako u krilu Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Laptop nikako u krilu Empty
PočaljiNaslov: Re: Laptop nikako u krilu   Laptop nikako u krilu Sat610Pet 9 Nov - 11:43

A ni zene..ja sam letos imala blage opekotine jer sam nekoliko dana uzastopce drzala na krilu..tacno se ocrtavao oblik Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
 
Laptop nikako u krilu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Laptop s tri ekrana
» Top 10 najboljih Laptop Brendova
» Šta više volite PC ili LapTop ?
» Online Makers
» Stop prehladama!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Porodica i zdravlje :: Porodica-