Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Kazanove placaju da dodju u Beograd

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Kazanove placaju da dodju u Beograd Empty
PočaljiNaslov: Kazanove placaju da dodju u Beograd   Kazanove placaju da dodju u Beograd Sat610Pet 26 Okt - 14:52

Kazanove plaćaju da dođu u Beograd


Kanađanin Saša (Sasha Day Game) dovodi strance u Beograd i za "lepe" pare uči ih sa svojim timom kako da osvajaju žene.


Da postoje razna udruženja za spajanja srodnih duša znamo odavno. Da postoji i jedan mladić koji u Beogradu uči druge mladiće kako da prilaze devojkama, o tome je MONDO već pisao. Ali, za nas je bilo pravo otkrovenje kada smo saznali da u glavni grad Srbije dolaze čitave grupe stranaca koje pod komandom drugih stranaca prolaze obuku za upoznavanje žena.

Kanađanin umetničkog imena Saša Dnevni Igrač (Sasha Day Game) glavni je predavač, a po kursu, koji traje dva ili sedam dana, on zarađuje velike pare. Sedmodnevni boravak u Beogradu neukog "šonje", koji će se baš kod nas, posle nedelju dana pod vođstvom Saše, pretvoriti u Kazanovu, košta 3.800 britanskih funti (4.700 evra), sa plaćenim smeštajem. Avionsku kartu polaznik kursa plaća sam, što je ne mali trošak ako se uzme u obzir da neki od momaka dolaze i iz daleke Australije. Za vikend "brzi" kurs Saša naplaćuje nešto manje, oko 250 evra, ali kaže da je pošteno zaradio svaku paru.

Beograd je samo jedan od gradova koji Saši i njegovim polaznicima služi kao poligon. Iz našeg grada odlazi za Oslo, potom će u Amsterdam, pa u Nemačku, a u planu je turneja po Južnoj Americi i nezaobilazni Brazil. Kako kaže neretko u grupi ima polaznike i iz zemlje domaćina, ali to, do sada nije bio slučaj sa Srbijom.

U centru Beograda ima iznajmljen stan, pravi muški "brlog". Trčeći za ženama uganuo je nogu, pa nas prima u ne baš mirisnom okruženju, ležeći na kauču, ležerno odeven u farmerke i majicu iz koje proviruje "stomačić" opasan belim kaišem. Na stolovima ostaci brze hrane, a društvo nam pravi i "kolega" koji snima (tonski i video) sve što sa nama priča. Na prvu loptu ne ostavlja baš utisak "švalera" koji može da prenese znanje drugima.

Na pitanje kako je odabrao baš Beograd i da li se rukovodio mišljenjem da je Beograđankama lakše prići, Saša kaže da je presudna bila lepota žena.

"Iskreno, ako pričamo o Evropi, žene u Srbiji su najlepše, mada ni Ruskinje ne zaostaju. Neverovatno je koliko lepih žena ovde možete sresti", objašnjava.

U posao se upustio iz lične muke. Iako je ovaj Kanađanin ruskog porekla imao nastupe kao komičar pred punim salama, nikako nije mogao da nađe način da priđe ženama. Ovaj markantni mladić srednje visine, duge kose i tamno zelenkastih očiju, nije štur na lepim rečima, ali sada je već "profi", a kaže, nekada nije bilo tako.

Zato se priključio grupi koju je vodio njegov prijatelj Neil Štraus, koji u ovom poslu, koji je postao ozbiljan biznis, važi za jednog od glavnih igrača, naročito od kada je napisao bestseler knjigu "Igra" (The Game).

"Pokušao sam da priđem devojkama po njegovom metodu, ali bez uspeha. Taj metod se zasniva na lažima i emocionalnoj manipulaciji. Mladić sebe predstavlja onakvim kakav nije, izmišlja priče o svom životu, veliča sebe, a neretko manipuliše emocijama žene... Shvatio sam da ako želite da osvojite ženu, onda morate biti iskreni", objašnjava ovaj stručnjak za udvaranje i dodaje da su potom usledili meseci vežbanja na ulici dok nije pobedio strah i dok njegov metod nije počeo da deluje.

U to vreme, pre pet godina, već je bio član internet foruma koji okupljaju muškarce sa sličnim problemom. Počeo je da im prenosi iskustva, a brojni čitaoci koji su pratili njegova pisanija, pokušali su i sami taj metod i - uspeli.

"Onda sam počeo da držim predavanja za džabe, ali kako su zahtevi za upoznavanje sa mojim metodom postajali sve veći,vodeći se devizom "vreme je novac" počeo sam kurseve i da naplaćujem", priča Saša za MONDO.




Sada okuplja grupu od pet momaka predavača, a svaki je stručan za poneku oblast. Putuju po celom svetu, drže predavanja, kurseve...Naučiće vas kako da se obučete, kako da pobedite ljubomoru, počnete da verujete u sebe, prevaziđete strahove.... a sve da bi odveli devojku u krevet.

Kako kaže, posla ima puno.

"Nećete verovati koliko muškarci mogu biti uspešni u nekom poslu, a istovremeno pravi "duduci" za žene. Među mojim mušterijama ima vrlo bogatih ljudi. Imaju avione, brodove, sve što bi čovek poželeo, ali kada treba da priđu ženi – blokada", priča Saša i dodaje da je među učenicima imao i priznate naučnike, direktore firmi, razvedene muškarce za decom. Polaznici imaju od 18 do 58 godina, prosek je 30 godina.

Njegova deviza je – moraš biti iskren. Kurs, koji osim teorije sadrži i praktični deo, kod Saše se odvija samo danju.

"Barove i noćne klubove ne volim, nikada ne držim kurseve noću. Sa mrakom ljudi se pretvaraju u druge osobe. Ne želim da ih učim da napiju ili drogiraju devojku da bi je odvukli u krevet. To ne smatram uspehom", kaže Saša. To ne znači da na kursevima mladići neće proći obuku i za "noćno udvaranje", samo se on time ne bavi, već njegov kolega.

Na početku kursa svaki polaznik mora da napiše spisak onoga što traži kod devojke.

"Kada krenemo u praksu, posle prvog startovanja, kada dođu da mi prenesu svoja iskustva, insistiram da mi nabroje pet stvari koje su im se dopale kod žene. Ako to ne mogu, onda dižemo ruke od te devojke i tražimo sledeću".

Međutim, Saša se ne oslanja samo na "rekla- kazala" svojih učenika. Koristi on i tehnička dostignuća.

"Kada vežbaju prilaženje devojkama na ulici, nisam sa njima, ali sam u blizini i pomoću bubice pratim svaku njihovu reč", kaže Saša i dodaje da potom zajedno preslušavaju to udvaranje i traže greške.

Vežba se na ulici, u samoposluzi, gradskom prevozu, buticima, radnjama...

I pored naše skepse prema "startovanju" Beograđanki u sred bela dana na ulici, Saša kaže da nema negativnih iskustava.

"Ukoliko devojka ima dečka ili je jednostavno nezainteresovana, odmah to kaže."




Činilo nam se i nemoguće da isti "kalup" važi za ceo svet, ali Saša tvrdi da se radi samo o nijansama koje se menjaju zavisno od kulturne sredine u kojoj se nađu polaznici.

"Azijatkinje će pobeći glavom bez obzira ako im baš tako direktno priđete na ulici, a i u Njujorku gde ima puno "frikova" to ne prolazi baš najbolje", kaže Saša.

Krajnji cilj je da se devojka svojevoljno odluči na seks sa polaznikom kursa, ali tu nije kraj.

"Možda vam izgleda da svaki od tih mladića samo želi seks, ali u suštini, iako im je seks primarni cilj, većina traži srodnu dušu za ceo život", kaže Saša i odbija da odgovori koliko muškarac treba da bude promiskuitetan, jer, to "nije na njemu da procenjuje".

Na pitanje da li je on našao svoju srodnu dušu posle toliko vežbanja Saša odgovara:

"Da, imam pet devojaka i sve znaju da osim njih imam i one ostale", priča ponosno o svom "haremu", u kome je, tvrdi, i jedna Srpkinja.

"Pa kakav bih ja to trener bio, a da nemam devojku u gradu u kome žive najlepše žene", laska Saša i sebi i nama.

Međutim, na pitanje da li žene koje polaznici "startuju" ikada shvate da su zapravo samo deo njegovog kursa, pomalo nevoljno Saša odgovara:

"Naravno da ne. One, kao i moji učenici, samo žele da upoznaju nekog, a ako se to završi i dobrim seksom, svi su zadovoljni", kaže "trener za ljubav".

Na poslednjem kursu koji je ovih dana završen u Beogradu bilo je pet polaznika i svi su vrlo zadovoljni naučenim. Tvrdi, neki od polaznika sa ranijih kurseva u Beogradu odlučili su da se trajno nasele u našem gradu, toliko ih je opčinio.

Na pitanje da nam kaže šta zamera Beogradu i Beograđankama, i da li je imao negativnih iskustava sa muškim domaćinima, Saša kaže da za devojke ima samo reči hvale, ali da često na ulici sreće prelepe žene, divno obučene i našminkane, sa muškarcima koji uopšte ne brinu o svom izgledu i vrlo su loše odeveni. To toliko pada u oči da takve parove Saša fotografiše da bi ih širom sveta pokazao polaznicima kursa, za nauk. Drugi problem koji je uočio je da nisu svi Beograđani blagonakloni prema tamnoputim mladićima. Ipak, Beograd je ostavio utisak i na polaznike kursa i na predavače.

Dakle devojke, kada vas neki stranac sledeći put startuje na ulici, znajte da je to možda jedan od Sašinih štićenika na skupoj rekreativnoj nastavi. Ukoliko vam se dopadne, a mišljenja ste da nije sve u ljubavi, već je nešto i u seksu – uživajte, pa možda nađete i ljubav. Ukoliko, međutim, spadate u grupu mladića koji ne znaju kako da priđu devojci, a ne znate ni šta biste s parama, platite kurs u Brazilu. Saša garantuje da ćete se "ogrebati" za seks, a možda nađete i ženu svog života i sa njom igrate sambu doveka, samo rezervišite svoje mesto .

(MONDO,
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kazanove placaju da dodju u Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazanove placaju da dodju u Beograd   Kazanove placaju da dodju u Beograd Sat610Čet 13 Dec - 16:07

Pa nije se loše čoovek dosetio, mada kod nas ne bi bilo loše da se organizuje i kratak kurs za sponzoruše, tu bi isto mogla lova da se mazne happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Kazanove placaju da dodju u Beograd
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Plaćaju da razbijaju
»  Kako da potpuno besplatno i legalno skinete aplikacije koje se plaćaju
» Flugtag Beograd
» Beograd u slici
» Apartmani Beograd
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Hronika i društvo-