Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Kragujevac: Tužio komšiju zato što ga je ošišao do glave

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Kragujevac: Tužio komšiju zato što ga je ošišao do glave Empty
PočaljiNaslov: Kragujevac: Tužio komšiju zato što ga je ošišao do glave   Kragujevac: Tužio komšiju zato što ga je ošišao do glave Sat610Čet 25 Okt - 21:19

Kragujevac: Tužio komšiju zato što ga je ošišao do glave

Penzioner Miodrag Stanić (79) prijavio je policiji komšiju iz Kadinjačke ulice zato što ga je ošišao do glave! Tako su dva prijatelja koja se poznaju duže od 30 godina došla na red da daju izjave u MUP-u, prenosi "Blic".

Kragujevac: Tužio komšiju zato što ga je ošišao do glave 148997-policija

Kako je naveo u prijavi bivši građevinski radnik Miodrag Stanić, on je početkom oktobra zamolio komšiju Branka Stojanovića, koji slovi kao "brica", da ga ošiša novom mašinicom na struju, ali da ne bude "na kratku kosu", nego da na mašinicu stavi najveći češalj jer on, kao stariji čovek, ne može u jesen da bude skroz bez kose budući "da dolazi hladno vreme".

Komšija je, međutim, uključio mašinicu i, kako Miodrag ocenjuje, namerno ga ošišao ga glave.

- Slabo vidim i nisam odmah shvatio šta se dogodilo. Kad sam ustao sa stolice i došao do ogledala, umalo nisam pao u nesvest. Takvu frizuru, bez kose, imao sam samo kada sam bio u vojsci. Sreća da je Branko tad pobegao iz moje kuće, jer sam hteo da dohvatim sataru za meso i da učinim svašta - priča Stanić.

Ljutiti Miodrag je odmah zatim požurio u policiju i ispričao šta se desilo.

- Čak četiri puta sam morao da idem tamo, potpisivao sam dok sam prijavljivao neprijateljski akt. Jednom su i njega, Branka, zvali na saslušanje. Na kraju me pita jedan policajac, biće da je kapetan kad na ramenu nosi tri zvezdice, da li hoću i da ga formalno gonim na sudu. Dvoumio sam se, ali sam ipak sad konačno odlučim da neću, jer mi je kosa skoro porasla - kaže Stanić.

Miodragova mašinica za šišanje, od avanture u kojoj je ostao bez dlaka na glavi, stoji u kutiji. U međuvremenu, ipak, on se sa komšijom skoro pomirio. Mahnuli su jedan drugom preko tarabe, piše "Blic".










Kragujevac: Tužio komšiju zato što ga je ošišao do glave Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Kragujevac: Tužio komšiju zato što ga je ošišao do glave Empty
PočaljiNaslov: Re: Kragujevac: Tužio komšiju zato što ga je ošišao do glave   Kragujevac: Tužio komšiju zato što ga je ošišao do glave Sat610Čet 25 Okt - 21:21

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Kragujevac: Tužio komšiju zato što ga je ošišao do glave
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Udri komšiju paradajzom
» Šamarao političarku pa je tužio
» Tužio ženu što je ružna i dobio spor!!!!
» KRAGUJEVAC
» Poreklo imena gradova u Srbiji
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-