Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Čet 16 Jun - 15:47

Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima


[You must be registered and logged in to see this image.]

Ne biste verovale koliko sitnih ‘prljavih’ tajni je vaš muškarac spreman podeliti sa svojim prijateljima. Nije reč o seksu i vašim intimnim trenucima, već o svakodnevnim rutinama kao i smešnim situacijama. Doznajte koje 3 prljave tajne vaš muškarac redovno deli s prijateljima.
1. Depiliranje brkova
Svi mi želimo da muškarci misle kako se budimo savršene i bi bilo bolje da ovakve stvari, uz istiskivanje bubuljica i rezanja noktiju na nogama ostanu između četiri zida.
Ali, muškarcima je i nakon nekoliko godina zajedničkog života takve situacije dovoljno zanimljive da bi ih podelili s prijateljima.

2. Vaše svađe
Nije lepo kada znate da vaš muškarac samo par sati nakon žestokog okršaja prijateljima prepričava svoje gledište celog događaja, ali budite iskrene i vi to radite. Svakome je ponekad potrebno rame za plakanje, tako da nema ništa loše u jadanju i kukanju bliskim prijateljima.

3. ‘Posrećilo mi se!’
Bez obzira jeste li zajedno tri dana ili tri godine, muškarci vole barem natuknuti kako im se baš juče posrećilo. Iako ovakve stvari ženama itekako smetaju, morate znati kako su ovakvi razgovori vrlo česta tema muškog društva. Oni to ne čine kako bi vas ponizili već kako bi se razmetali svojom muškošću.

Izvor:idividi.com










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Šajni

  

Šajni

Ženski
Poruka : 1661

Učlanjen : 31.03.2011


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Čet 16 Jun - 22:01

Muškarci su uvek bili veće tračare od žena. Ono što su oni u stanju da komentarišu, ni jednoj ženi ne bi nikad palo na pamet Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Angel&Devil

Elita
Elita

Angel&Devil

Ženski
Poruka : 2439

Lokacija : Hell

Učlanjen : 16.06.2011

Raspoloženje : Zajebano do bola


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Sub 18 Jun - 20:16

Vecih alapaca nema od muskaraca. Uverila sam se milion puta u to. cool
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Pon 20 Jun - 8:18

Angel&Devil ::
Vecih alapaca nema od muskaraca. Uverila sam se milion puta u to. [You must be registered and logged in to see this image.]

Slažem se, uzela si mi reč iz usta [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Pet 24 Jun - 23:22

Axaaaaaaaaaa kako da ne, samo tražite opravdanja za vaše slabosti happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Pet 24 Jun - 23:23

Angel&Devil ::
Vecih alapaca nema od muskaraca. Uverila sam se milion puta u to. cool

Ziva istina. Ono sto mi mozemo da izbrbljamo, vama ne moze ni na pamet da padne. Cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Pet 24 Jun - 23:24

The Message ::
Angel&Devil ::
Vecih alapaca nema od muskaraca. Uverila sam se milion puta u to. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ziva istina. Ono sto mi mozemo da izbrbljamo, vama ne moze ni na pamet da padne. Cool


Very Happy Misliš na Teslu, Ajnštajna i tako to društvo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Pet 24 Jun - 23:29

Bole__Ser ::
The Message ::
Angel&Devil ::
Vecih alapaca nema od muskaraca. Uverila sam se milion puta u to. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ziva istina. Ono sto mi mozemo da izbrbljamo, vama ne moze ni na pamet da padne. Cool


Very Happy Misliš na Teslu, Ajnštajna i tako to društvo Very Happy

Mislim na muskarce uopste. Nase mozdane celije su mnogo razvijenije u tom pogledu od njihovih. Mi mozemo od jedne reci da napravimo citav roman za manje od jednog minuta u glavi, nakon toga prica samo curi a svaka nova rec samo nadogradjuje onu prethodnu i sve je vise kiti.

Zato one i misle da smo mi na jeziku jaci ali ustvari ne shvataju da njima ne moze to poci za rukom jer ne mogu toliko brzo da prosire informaciju koju dobiju u datom trenutku.
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Pet 24 Jun - 23:32

Mislite da ne znamo ko je izmislio struju, toplu vodu i rende za jabuke eee što se prevarite u brbljanju sami ste krivi [You must be registered and logged in to see this image.]
Mesindzer sve si mi više simpa nemo kvariš [You must be registered and logged in to see this image.]

svaka nova rec samo nadogradjuje onu prethodnu i sve je vise kiti.
e za ovo što više kiti imaš 5+ [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Enigma dana Pet 24 Jun - 23:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Pet 24 Jun - 23:34

Xmmmmmmmm zanimljivo gledanje... Pripadam onim mupkarcima koji s ene daju po tom pitanju, verujem da žene više tračarenego mupkarci, gledano za većinu žena, dok ekstremni pojedinci postoje i ne može se zarad pojedinaca formirati mišljenje. Mada tvoje gledanje je zanimljivo ako je naučno potkrepljivo...
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Pet 24 Jun - 23:35

Što se tog kićenja tiče, potpuno si u pravu [You must be registered and logged in to see this image.]

Samo je jedna stvar tu bitna..To što mi ne možemo toliko da preterujemo u nekim sitnicama nego govorimo onako kako jeste. A tu onda nema puno materijala za dalju priču [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Pet 24 Jun - 23:38

Shadow ::
Samo je jedna stvar tu bitna..To što mi ne možemo toliko da preterujemo u nekim sitnicama nego govorimo onako kako jeste. A tu onda nema puno materijala za dalju priču [You must be registered and logged in to see this image.]

To i jesam rekao. Ne mozete da smislite toliko brzo toliki obim informacija koliko mi mozemo. Zato stoji vecito nadmetanje medju nasa dva pola. Mi prebacujemo vama a vi nama a ustvari je veca "tracara" onaj pol koji moze da od jedne recenice (bukvalno) za jedno vece napravi citav roman.

Mi, muskarci, smo u tome majstori i u to sam se do sada mnogo puta uverio.
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Pet 24 Jun - 23:39

Bravo Senka pravo u centar [You must be registered and logged in to see this image.]
Lovačke priče pričaju samo muški , žene konkretno i direktno bez dlake na jeziku [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Sub 25 Jun - 9:15

Muskarci su "cudo" u svakom pogledu, stalno nam zameraju kako samo tracarimo, nemamo druga posla i slicno, a oni su prepuni raznoraznih informacija i kao po nekom nepisanom pravilu, znaju mnogo vise traca nego mi zene. Razlika je samo u tome sto ne zele to da priznaju, vec se brane tako sto nas stalno napadaju.
Zato,Message, bravo za svaki komentar koji si izneo, jer si jedan od retkih koji iznosi stvari onakve kakve jesu, istinite!
happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Sub 25 Jun - 15:52

Xmmmmmmm, da li je baš istina, ne poričem da postoje muškarci tračare, imam drugara koji je takav, ali on je u manjini. Pripisujete nam vaše mane ne bi li se osećale inferiornije, to je feminizam...
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Sub 25 Jun - 21:43

Mislim da feminizam za ovim nema mnogo veze,on isključuje muškarce iz bilo kakve diskusije.Muškarci jesu veće tračare od žena u tom smislu da prepričavaju dogadjaje sa dodatnim sočnim detaljima koji ženama ne bi pali na pamet,vole da se hvale da je neko imao vezu sa ovom i onom i pritom dodajući takve epitete i opise istih da bi svakoj ženi pozlilo da tako o muškarcima i bivšim ljubavima govore.
Verovatno ovo ima veze sa revanšizmom jer ko je povredjen i uvredjen ne bira sredstva za svoju malu a uvredljivu osvetu [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Ned 26 Jun - 12:41

wild filly ::
Mislim da feminizam za ovim nema mnogo veze,on isključuje muškarce iz bilo kakve diskusije.Muškarci jesu veće tračare od žena u tom smislu da prepričavaju dogadjaje sa dodatnim sočnim detaljima koji ženama ne bi pali na pamet,vole da se hvale da je neko imao vezu sa ovom i onom i pritom dodajući takve epitete i opise istih da bi svakoj ženi pozlilo da tako o muškarcima i bivšim ljubavima govore.
Verovatno ovo ima veze sa revanšizmom jer ko je povredjen i uvredjen ne bira sredstva za svoju malu a uvredljivu osvetu [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne mogu da negiram takve pojave ali ne može se to pripisati kao tračarska karakteristika muškaraca, jer kada bi uzeli 100 muškaraca, možda bi 10 ili 20 njih imali takve osobine, dok većina ih nema, dok kada bi uzeli 100 žena, možda postoje 10 ili 20 žena koje nisu sklone tračanju. Poenta je da se ne može uz pomoć manjine generalizovati karakter muškaraca, pa ni žena...
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Ned 26 Jun - 12:47

Bole__Ser ::
wild filly ::
Mislim da feminizam za ovim nema mnogo veze,on isključuje muškarce iz bilo kakve diskusije.Muškarci jesu veće tračare od žena u tom smislu da prepričavaju dogadjaje sa dodatnim sočnim detaljima koji ženama ne bi pali na pamet,vole da se hvale da je neko imao vezu sa ovom i onom i pritom dodajući takve epitete i opise istih da bi svakoj ženi pozlilo da tako o muškarcima i bivšim ljubavima govore.
Verovatno ovo ima veze sa revanšizmom jer ko je povredjen i uvredjen ne bira sredstva za svoju malu a uvredljivu osvetu [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne mogu da negiram takve pojave ali ne može se to pripisati kao tračarska karakteristika muškaraca, jer kada bi uzeli 100 muškaraca, možda bi 10 ili 20 njih imali takve osobine, dok većina ih nema, dok kada bi uzeli 100 žena, možda postoje 10 ili 20 žena koje nisu sklone tračanju. Poenta je da se ne može uz pomoć manjine generalizovati karakter muškaraca, pa ni žena...

Ovo daleko bolje zvuči od svih predhodnih odgovora i generalizovanja da su SVE žene takve kao i to da su SVI muškarci velike tračare,slažem se donekle sa tobom Bole_ser [You must be registered and logged in to see this image.]
Samo ćeš morati da poradiš na razmeri od 100 primeraka , možda ako zamenimo mesta bude baš tako da se s tobom slažem sasvim [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Ned 26 Jun - 12:52

Misliš da su ti primeri koje sam nasumice prikazao obrnuti Very Happy


Pa na ovom PDF-u " žene", imate svoju temu trač kutak, bla, bla, dokazi su tu samo ih treba prihvatiti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Ned 26 Jun - 12:56

Bole__Ser ::
Misliš da su ti primeri koje sam nasumice prikazao obrnuti Very Happy


Pa na ovom PDF-u " žene", imate svoju temu trač kutak, bla, bla, dokazi su tu samo ih treba prihvatiti Very Happy

Da , primetila sam i da je odziv na temu jako slab [You must be registered and logged in to see this image.]
Mislila sam da će to biti čista komercijala ali [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Ned 26 Jun - 13:01

wild filly ::
Bole__Ser ::
Misliš da su ti primeri koje sam nasumice prikazao obrnuti Very Happy


Pa na ovom PDF-u " žene", imate svoju temu trač kutak, bla, bla, dokazi su tu samo ih treba prihvatiti Very Happy

Da , primetila sam i da je odziv na temu jako slab [You must be registered and logged in to see this image.]
Mislila sam da će to biti čista komercijala ali [You must be registered and logged in to see this image.]


Laughing Trač nije trač ako nije iza kulisa, čim se javno priča onda je to nešto drugo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Ned 26 Jun - 13:07

Nisam tipično žensko što se trača tiče, pokušala sam ali mi ne ide [You must be registered and logged in to see this image.]
Znala sam da ima neka caka ali nisam znala koja , sad si mi proširio vidike i važnu tajnu odao [You must be registered and logged in to see this image.]
Hvala Bole [You must be registered and logged in to see this image.]
Ali neću tračarati ni iza kulisa nije moj stil [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Ned 26 Jun - 13:13

Tos u individualne kvalifikacije koje daješ za sebe, ja to za tebe ne mogu da tvrdim pošto se ne poznajemo, ono što znam o tebi jeste samo odlična depilacija na tvom Avartru Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Ned 26 Jun - 13:15

Citat :
Nisam tipično žensko što se trača tiče, pokušala sam ali mi ne ide

Nije potrebno neko veliko znanje. Samo trebas biti "brbljiva" i da umes da pamtis, da si pesnicki nastrojena i da umes da gradis i nadogradjujes pricu, da je kitis ... To je celokupno znanje koje ti treba.

Mada, necu promeniti svoj stav. Jesam muskarac ali uvek kazem stvari onako kakve one zaista jesu. Ima vas, ima dosta zena koje su "extra" tacare ali ima i nas. Ima mnogo vise muskaraca koji su mnogo bolji "majstori" u tom "zanatu" nego sto vi zene mozete i da zamislite. Cool
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610Uto 6 Sep - 13:21

Da,ima interesantnih stvari koje sam čula da muškarci odaju jedni drugima i nisam mogla da verujem koliko to nisko može da bude.

Baš sam se iznenadila jer za tog muškarca nikada ne bih pomislila da je tračara.

Nije sve ni u stavu i izgledu pravog muškarčine, ako je u duši veća žena od svih žena koje poznajem, sasvim je neprivlačan i odbojan.
Žene tako nešto nikada ne bi uradile, ni pod razno [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Empty
PočaljiNaslov: Re: Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima   Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Ženske tajne koje momci otkrivaju prijateljima
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Zenske tajne
» Ženske nesavršenosti koje muškarci obožavaju
» Stvari koje momci ne vole kod devojaka!!!
» 7 ženskih kvaliteta koje momci cene više od fizičkog izgleda
» Situacije koje otkrivaju da je neko nula od čoveka!
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-