Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook

Delite | 

Oblik grudi i sexualne sklonosti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Koja ste voćka?
Dinja
Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 I_vote100%Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 I_vote11
 0% [ 0 ]
Limun
Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 I_vote1050%Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 I_vote11
 50% [ 1 ]
Ananas
Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 I_vote100%Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 I_vote11
 0% [ 0 ]
Grejp
 0% [ 0 ]
Pomorandža
 0% [ 0 ]
Trešnja
 0% [ 0 ]
Kruška
Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 I_vote1050%Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 I_vote11
 50% [ 1 ]
Jabuka
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 2

AutorPoruka
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 31660

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću

Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sub 28 Mar - 12:34

Najlepše su dinje. Oko kilo vage.  Laughing

očekivao sam mir na haossu, nije me bilo  skoro 15 dana i danas mi oko podneva napisana ova poruka od gospoje lane [You must be registered and logged in to see this image.] 

Da se vidi ralika,mozda i Ariana "progleda",kada lana sklanja neke postove, naziv teme za nasket bude tema na kojoj je svdja i ime clana ili haos.
A pogledjate kako to radi nas "savresni" moderator EROTIC MAN,koga zdusno podrzava Ariana.
Sramota za forum sto imamo ovog jednog vlelikog ljigavca od coveka,tu se ogleda njegovo lice puno mrznje i zavisti.
Zao mi je Ariana ako te istina pogadja,pljunula si na forum svojoj podrskom Erkiju.

Jado jadna ,a ti si musko,ma ti si jedna obicna budaletina !

Ti brises  lilitine pisanije koje ja nisam zelela da diram, ali nisi znao kako da drugacije me pogrdno nazoves,zapamti jedno
nikada neces moci ni da pridjes lani!
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški

PočaljiNaslov: Znate li kakvog su oblika vaše grudi?   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Pon 6 Maj - 12:45

Znate li kakvog su oblika vaše grudi?

Izvor:24 sata.hr

[You must be registered and logged in to see this image.]

Postoji čak devet vrsta Za svake grudi je najbitnije da su zdrave, a što se tiče oblika, najčešće su jedan od devet osnovnih oblika, makar postoje i varijacije. Jesu li vam grudi razmaknute, spuštene ili okrugle provjerite u tekstu

Ženske grudi dolaze u raznim oblicima i veličinama, no generalno se sve mogu svrstati u devet osnovnih tipova. Ispod infografike pronađite opis svakog oblika:

1. Pune na vrhu: Ove grudi su pune na vrhu dojke, pa se čini kako su visoko postavljene.

2. Pune na dnu: Gornji dio grudi nije tako pun volumena koliko donji, pa grudi oblikom izgledaju kao da su u obliku suze.

3. Spuštene: Za razliku od onih koje su pune na dnu, ove obično karakteriziraju bradavice koje su postavljene nisko, pa izgledaju kao da su na dnu dojke. Grudi se spuštaju zbog težine, dojenja i starenja kože odnosno gubitka elastičnosti.

4. Približene: Kod ovih prsa nazire se prirodna crta spajanja grudi, odnosno crta dekoltea. Obično je riječ o okruglijim i punijim grudima kod mlađih žena.

5. Odvojene: Grudi su više usmjerene prema rukama nego prema sredini, pa tako strše s bočne strane. Odvojene mogu biti i veće i manje grudi.

6. Špičaste: Ove grudi su svojim oblikom manje okrugle, a više duguljaste s naglašenim bradavicama, pa djeluju šiljato. Jednako su česte kod manjih i većih grudi.

7. Okrugle: Kao prirodni oblik grudi one su rjeđe zastupljene, budući da se oblik mijenja pod težinom grudi. Manje grudi češće su okrugle nego veće.

8. Uske grudi: Za razliku od onih približenih, uske grudi također naginju prema centru prsa, no veličinom su manje i uže.

9. Široke grudi: Kao i kod odvojenih grudi, ove dojke naginju prema van - odnosno rukama, no znatno su veće i djeluju šire.

očekivao sam mir na haossu, nije me bilo  skoro 15 dana i danas mi oko podneva napisana ova poruka od gospoje lane [You must be registered and logged in to see this image.] 

Da se vidi ralika,mozda i Ariana "progleda",kada lana sklanja neke postove, naziv teme za nasket bude tema na kojoj je svdja i ime clana ili haos.
A pogledjate kako to radi nas "savresni" moderator EROTIC MAN,koga zdusno podrzava Ariana.
Sramota za forum sto imamo ovog jednog vlelikog ljigavca od coveka,tu se ogleda njegovo lice puno mrznje i zavisti.
Zao mi je Ariana ako te istina pogadja,pljunula si na forum svojoj podrskom Erkiju.

Ti brises  lilitine pisanije koje ja nisam zelela da diram, ali nisi znao kako da drugacije me pogrdno nazoves,zapamti jedno
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Pon 6 Maj - 12:48

moje nisu nijednog od ovih oblika, ali najlepše su mi one pod brojem 4. close together  happy

ako jednog dana otvorim ovde žemski nik, dragi muškarci, da znate, razgovaraćete s numerom 4   happy happy happy happy

Nazad na vrh Ići dole
Wintermute

Elita
Elita

Wintermute

Muški
Poruka : 1513

Učlanjen : 13.03.2019

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Uto 7 Maj - 10:53

Moje su kao 8
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Muški
Poruka : 31220

Učlanjen : 30.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:00

Moje ko dva oraha ... bolje i to nego dve ribizle  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Elita
Elita

Lilith

Ženski
Poruka : 4783

Učlanjen : 12.07.2017

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:02

Prva sličica,  pune na vrhu.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:10

[You must be registered and logged in to see this link.] ::
Prva sličica,  pune na vrhu.
Happy happy 

Jel' koj ti ono beše broj mobitela?  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Elita
Elita

Lilith

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:13

Pst....  happy
Nazad na vrh Ići dole
Wintermute

Elita
Elita

Wintermute

Muški

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:27

Ne znam i ne želim da znam
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Elita
Elita

Lilith

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:33

Moj komšija ima sise veće od njegove žene  happy
Nazad na vrh Ići dole
Wintermute

Elita
Elita

Wintermute

Muški

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:34

Tvoj komša je milf, ima moobs
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Elita
Elita

Lilith

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:36

Nije.
Mislim da ima probleme sa hormonima.
Nazad na vrh Ići dole
Wintermute

Elita
Elita

Wintermute

Muški

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:38

Nek porazgovara sa njima
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Elita
Elita

Lilith

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:40

Sa sisama?   happy
Nazad na vrh Ići dole
Wintermute

Elita
Elita

Wintermute

Muški

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:45

Uvek treba pokušati  happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Elita
Elita

Lilith

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:46

Kad bi progovorile šta li bi rekle sirotice?   Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Wintermute

Elita
Elita

Wintermute

Muški

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:48

Rekle bi: Kako je vruće ovde   Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Elita
Elita

Lilith

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:50

Tako razmišlja svaki muškarac  happy
Nazad na vrh Ići dole
Wintermute

Elita
Elita

Wintermute

Muški

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:50

A šta bi rekle majke ti, ajde ti ženo kaži?  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Elita
Elita

Lilith

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:52

Ako progovore,  tebi prvo javljam !    happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Wintermute

Elita
Elita

Wintermute

Muški

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:53

"Zašto smo mi okrugle, ako je Zemlja ravna?"
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Elita
Elita

Lilith

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:55

[You must be registered and logged in to see this link.] ::
"Zašto smo mi okrugle, ako je Zemlja ravna?"

affraid

happy  happy happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Muški

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:58

happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Elita
Elita

Lilith

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Sre 5 Jun - 23:59

Ccc.... happy
Nazad na vrh Ići dole
Wintermute

Elita
Elita

Wintermute

Muški

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610Čet 6 Jun - 0:01

Da nisu malo...prevelike   affraid
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Oblik grudi i sexualne sklonosti   Oblik grudi i sexualne sklonosti - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole

Oblik grudi i sexualne sklonosti
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-