Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Umesto “Princa na belom konju“ došao samo “konj“

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Umesto “Princa na belom konju“ došao samo “konj“ Empty
PočaljiNaslov: Umesto “Princa na belom konju“ došao samo “konj“   Umesto “Princa na belom konju“ došao samo “konj“ Sat610Čet 16 Jun - 15:40

Umesto “Princa na belom konju“ došao samo “konj“

Umesto “Princa na belom konju“ došao samo “konj“ Princ4

U pokušaju da zadivi svoju izabranicu jedan Poljak je na konju ujahao u njenu kuću. Možda bi to i ličilo na bajku o “Princu na belom konju“ da princ nije bio mrtav pijan i još polu go.

Poljak Jan Rudnicki (40) pokušao je da impresionira izabranicu svoga srca Gosiju Domoslavsku (36) tako što je na konju ujahao u njenu kuću.

Rudnickiju je ova ideja pala na pamet nakon što je celu noć pio u jednom baru u mestu Jarnoltovki.

Međutim, Gosija nije bila oduševljena ovim potezom, pa je pozvala policiju. Ona se obratila policiji nakon što je „pijani polugoli vitez“ na konju ugalopirao u njenu baštu i razbio ulazna vrata.

Umesto da ispadne romantičan i pridobije njeno srce, on je uhapšen i mogao bi biti osuđen na pet godina zatvora zbog nasilnog upada.

„On je lud. Bila sam kod kuće i sa kćerkom gledala televiziju kada se začuo prasak i odjednom se polugoli muškarac pojavio u sred moje dnevne sobe. Nikada mi se nije sviđao, a posle ovoga još manje. Ukoliko je time, navodno trebalo da me osvoji, onda je on ozbiljno skrenuo sa uma“, rekla je Domoslavska.

Kada se otreznio Rudnicki se izvinio svojoj nesuđenoj dragoj i ponudio se da nadoknadi štetu i kupi nova vrata.

Izvor: Mondo










Umesto “Princa na belom konju“ došao samo “konj“ Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Šajni

  

Šajni

Ženski
Poruka : 1661

Učlanjen : 31.03.2011


Umesto “Princa na belom konju“ došao samo “konj“ Empty
PočaljiNaslov: Re: Umesto “Princa na belom konju“ došao samo “konj“   Umesto “Princa na belom konju“ došao samo “konj“ Sat610Čet 16 Jun - 22:10

Bolje bi bilo da nije pokušavao da bude romantičan Umesto “Princa na belom konju“ došao samo “konj“ 1240115254
Nazad na vrh Ići dole
 
Umesto “Princa na belom konju“ došao samo “konj“
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Ispolirani pod im došao glave
» Evo tko je i zašto došao na ideju da pomičemo sat
» Arapski konj
» Domaći konj
» Frizijski konj
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-