Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li volite da se vozite ili putujete zajedno?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Empty
PočaljiNaslov: Da li volite da se vozite ili putujete zajedno?   Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Sat610Pon 8 Okt - 23:33



Zajednički put je prijatno iskustvo koje pomaže parovima da se dodatno povežu. Više od 1.000 parova učestvovalo je u anketi koju je sproveo jedan sajt za upoznavanje u partnerstvu sa "Fordom".

Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? V262217p0

Među omiljenim temama za razgovor tokom vožnje su stvari iz okoline - pogled, krajolik, vremenski uslovi (56 odsto), dok o zajedničkoj budućnosti tokom vožnje razgovara 19 odsto ljudi.

Među najneomiljenijim temama za razgovor su, naravno, kritike na račun vožnje. Oko 32 odsto ispitanih priznaje da "popuje" partneru tokom puta, na temu brzine, bila ona prevelika ili premala, obraćanja pažnje na saobraćaj i drugih.

mondo


Da li vi volite da se vozite nebitno kuda sa partnerom, ili je to prava prilika da se posvađate i raspravljate o bilo čemu? Laughing










Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li volite da se vozite ili putujete zajedno?   Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Sat610Pon 8 Okt - 23:56

Ne svađam se dok vozim. Obara mi koncentraciju Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li volite da se vozite ili putujete zajedno?   Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Sat610Uto 9 Okt - 10:50

Volim kad idemo na duzi put,pgotovo ako ima deonica gde nije velika guzva i gde je put dobar,bar donekel..po gradu se suzdrzavam,ne volim da meni neko popuje pa i ja izbegavam,-kocim-instiktivno pa me cesto boli noga kad izadjem,pokusavam da uocim slobodno mesto za parking..jedino sto me nervira je kad trazimo nepoznatu ulicu ili broj u nekom naselju,nema sanse da pitamo..obavezno kruzimo Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li volite da se vozite ili putujete zajedno?   Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Sat610Pon 26 Nov - 21:41

Volim da vozim, kad sam sam vozim drugačije nego kad je neko sa mnom u kolima (10-20% brže kad sam sam), imam raznih iskustava od zvocanja, preko nekontrolisanih napada straha do mirnog i opuštenog sedenja, pričuckanja i slušanja muzike ... ovo leto sam imao baš zahvalne saputnike ...
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li volite da se vozite ili putujete zajedno?   Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Sat610Pon 26 Nov - 21:53

Pošto sam neaktivni vozač, vozila pre 8 godina i nikada više, primorana sam
da budem suvozač i to se trudim - korektan. Da, volim da putujemo zajedno
sami happy
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li volite da se vozite ili putujete zajedno?   Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Sat610Pon 26 Nov - 21:56

Volim da putujem, nisam vozac.Samo ne volim i ne podnosim brzu voznju i neko glupiranje na cesti.Volim kada vozac normalno vozi i da muzika u avto ne tresti toliko da samu sebe ne cujem.Volim sve smireno i kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li volite da se vozite ili putujete zajedno?   Da li volite da se vozite ili putujete zajedno? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li volite da se vozite ili putujete zajedno?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Koji motocikl vozite
» Kako voziti po snegu?
» Evo šta auto koji vozite govori o vašem karakteru!
» Hrana kao lek
» Gledajmo utakmice zajedno
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Auto/Moto ::  Auto/moto svet-