Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Šta misle, a šta kažu?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Čet 29 Sep - 8:09

[You must be registered and logged in to see this image.]
Već se mnogo puta i pričalo i pisalo o tome da muškarci i žene razmišljaju na različit način i da zbog toga često dolazi do nesporazuma. To možemo i da pokažemo na nekoliko konkretnih primera - šta ona kaže, šta time misli, a šta on misli da je ona zapravo rekla.


Često se spominje da muškarci misle ono što kažu, i samo to - na primer, ako zamole partnerku da im doda slanik, oni time ne impliciraju da ona loše kuva i da nije skuvala jelo po njihovom ukusu, samo traže slanik. Međutim, muškarci uglavnom vremenom nauče da žene ne postupaju na isti način i da to što one izgovore može implicirati nešto drugo - samo je problem "potrefiti" šta je to nešto drugo.


Recimo, ona kaže da joj je šef grozan i da je imala užasan dan na poslu. Ono što time hoće da kaže jeste da joj je potrebno da se malo žali na šefa i na posao i da je neko (to jest, partner) sasluša. Ono što on čuje jeste da ona želi da je on posavetuje kako da izađe na kraj sa šefom.

Čuveni primer: ona kaže da želi da razgovaraju, time misli da ima nešto važno da mu kaže i da hoće da pričaju o tome, a on misli da je nešto debelo pogrešio i da ona hoće da se svađa s njim.


Još jedan čest primer: ona mu kaže da mu se (recimo) cipele ne slažu s kaišem i predloži mu da umesto crnih uzme smeđe. Ona samo želi da mu pomogne da izgleda što bolje, ali ono što on čuje je nešto nalik na: "Bebica ne ume sama da se obuče, ni boje ne ume da složi!"


Ona kaže: "Žao mi je što ti je dan bio toliko loš. Mora da se grozno osećaš". Time želi da mu kaže da saoseća s njim. Međutim, ono što on čuje jeste da ga ona sažaljeva, da misli da je slabić.


Pita ga da li misli da je ona tamo devojka dobra riba.

Ono što misli je: "Reci mi da fenomenalno izgledam". On pomisli da se radi o
trik-pitanju, da je u opasnosti i da bi mu najbolje bilo da mudro ćuti.


Da ne bude zabune, neće uvek biti ovakvih nesporazuma, niti će navedena pitanja i komentari uvek imati isto značenje, a ni muškarci neće uvek isto pomisliti u odgovor na njih. Ovo su samo bili neki relativno tipični primeri u koje se vaš dragi ili draga ne moraju uklapati, da i ne spominjemo da se vremenom razumevanje među partnerima produbljuje.


Međutim, dok do faze boljeg razumevanja ne dođe, i muškarci i žene se nekad osećaju zaista izgubljeno.


Izvor:Žena










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Čet 6 Okt - 15:10

Pa ne znam, uvek kažem ono što mislim i uvek shvatim onako kako mi se kaže.

Ne razumem zašto bih, recimo, ćutao ako bi me voljena pitala da li fenomenalno izgleda. Naravno da bih bio iskren i taj bi odgovor došao "kao iz topa". Kad bih ćutao e tada bih bio sumnjiv i to ko zna koliko. Ko zna šta bi joj sve kroz glavu prošlo, promenila bi svoje potpuno mišljenje o meni u istoj toj sekundi.

Izgubljen u prevodu mogu biti u tom smislu da uvek prevodim na svoj način ono što mi ona kaže, tj. da to ne shvatim onako kako je rečeno već da transformišem u svoj oblik pa onda tek sklopim odgovor koji je sa time kompaktan. Mnogo posla bre ... confused

Opališ ko iz puške pa šta bude to je. Ali samo iskreno, samo ono što zaista mislim. Drugačije ne bi išlo jer bih prvenstveno morao da slažem sam sebe. happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Pet 7 Okt - 10:36

Citat :
Čuveni primer: ona kaže da želi da razgovaraju, time misli da ima nešto
važno da mu kaže i da hoće da pričaju o tome, a on misli da je nešto
debelo pogrešio i da ona hoće da se svađa s njim.

Ovo se vrlo često dešava [You must be registered and logged in to see this image.]
A obično imam da kažem samo nekoliko jednostavnih rečenica ali taj uvod ga svaki put prestravi Rolling Eyes










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Kakve li razlike: Što misli muški mozak, a što ženski   Šta misle, a šta kažu?  Sat610Čet 5 Jul - 15:17

Kakve li razlike: Što misli muški mozak, a što ženski

Činjenica da vas vaš najdraži ponekad ne razumije ne govori da on to ne želi jer mu i nije previše stalno, on doista nema pojma o čemu vi govorite. Povremeno se događa i obrnuto, a za sve je kriv genetski kod.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ponekad se uistinu ne razumijemo.
Koliko ste puta rekli: "Ah, taj muški mozak" i nikada vam nije bilo jasno zašto se, unatoč činjenici da govorite istim jezikom, u nekim stvarima ne razumijete. Upravo zbog toga što mozak muškaraca i žena različito funkcionira. Stručnjaci tvrde da se ne razlikuju samo po strukturi nekih dijelova već i po strukturi neuronskih krugova i kemijskih spojeva koji prenose informacije od jednog do drugog neurona.

Dakle, neke karakterne osobine nasljeđujemo genetski, no ipak većina njih ovisi o sredini u kojoj se nalazimo.
Saznajte koje su jače strane svake žene i po čemu se razlikujemo od muškarca. Pritom ne zaboravite, suprotnosti se privlače!

Mozak žene u cjelini ima više neurona koji im omogućuju bolje kombiniranje i povezivanje informacija. No, ono što i nije baš pohvalno je da žene mnogo više od muškaraca pate od depresije. Pretpostavlja se da je to zbog manjka hormona serotonima koji regulira raspoloženje. Ženski mozak ima veću sposobnost pamćenja emotivnih doživljaja i sitnih detalja.

Kada su muškarac i žena iste konstitucije i rasta, mozak muškarca je nešto veći od ženskog. Ipak, veza između ove činjenice i kognitivnih sposobnosti ne može se time objasniti. U prosjeku, razina nteligencije (IQ) kod predstavnika oba spola je isti.

Jače strane žena


1. Zapažanje
Žene bolje čuju i usvajaju veći dijapozon zvukova.
2. Vještina ruku
Žene bolje i brže rješavaju zadatke koji zahtjevaju precizniju koordinaciju pokreta.
3. Bolje pamćenje
Kod žena je bolje razvijena memorija. Kao spužve upijaju riječi nekog pročitanog teksta. Mnogo puta ste sigurno bili u situaciji kada je zanijekao neke svoje izgovorene riječi, a vi točno znate u kojoj prilici i kojim redom ste ih od čuli.
4. Komunikacijske sposobnosti
Žene su bolje u svemu što ima veze s komunikacijom. One manje zamuckuju i izuzetno je malen broj onih koje pate od disleksije (poremećaj u učenju čitanja). One mnogo bolje tumače neverbalne znakove kao što su izraz lica i govor tijela.

Jače strane muškaraca


1. Bolja orjentacija
Oni lakše odabiru pravac kretanja jer su žene više orijentirane prema konkretnim objektima. Ali, kada ih kasnije pitate kojim putem su išli i kakav je bio primjerice pejzaž, neće znati.
2. Bolji su u geometriji
Bolje rješavaju geometrijske zadatke.
3. Preciznije pogađaju cilj
Bolje barataju oružjem, pogađaju mete i hvataju predmete u letu.
4. Pragmatičniji su i oštriji
Oni su usmjereni ka cilju, pragmatični su i usredotočeni na akciju. Lakše donose odluke i lakše biraju.

(Nacional)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Ned 8 Jul - 0:42

Mislim da su stvari u uvodnom članku relativizirane.

Po meni, sve ovisi u odgoju i sredini u kojoj odrastamo. Djevojčice koje su odrastale uz stariju braću koji su ih vodili sa sobom su sigurno bliže "muškom načinu razmišljanja" od onih koje su odrastale u ženskom društvu igrajući se s lutkama.

Imao sam u zgradi primjer. Sestra po starosti između dva brata. Sve je znala bolje od njih. Od nogometa, do "lopova i pandura". Very Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Ned 8 Jul - 11:01

Msm da dobro kontam kaako funkcioniše muški mozak , sve je relativa oko tog ko je u čem bolji što u većini slučaja zavisi od interesovanja dal ženskih jel muškaraca ,ono u čemu su nezainterisarani zasigurno da im nije prioritet bezz obzira dal je to ''muška'' stvar jel ''ženski'' posao [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Pon 6 Avg - 20:14



think
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Šta žene misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Pet 5 Okt - 19:43

Muškarci su umorni od razmišljanja o tome šta žene kažu, a šta misle. Pa i "sam Bog ne može da razume žene", kako onda očekivati da to učine "jadni" muškarci?! Postoji mnogo muškaraca koji se žale da oni stvarno ne mogu razumeti svoje žene, ali mi imamo možda rešenje za sve njih...

Dakle, kada vaša supruga kaže nešto, ovde je "prevod", tj. ono što stvarno treba da uradite.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jedno misle, drugo kažu: I "sam Bog ne može da razume žene"

1. "Ništa se nije dogodilo"

Sigurno primetite kada je vaša žena uzrujana i kada je pitate šta se dogodilo, a ona odgovori da se ništa nije dogodilo, to sigurno nije tako. Naime, nešto se desilo, ali ona u tom trenutku vama to ne želi ili ne može da kaže. Pitajte je to opet, nakon određenog vremena, nemojte samo uzeti to "ništa se nije dogodilo" zdravo za gotovo i nastaviti dalje. Žene nisu kao muškarci i one često ne misle ono što kažu, ali iznimno bi vam bile zahvalne kada bi u takvim situacijama primjetili da je ona zbog nečega uzrujana, te da vas zanima zbog čega je to tako. Jednostavno joj u takvim situacijama treba podrška. Budite tu za nju, a nemojte se samo okrenuti i reći "ok", na ovu njenu izjavu.



2. "Ti si perfektan"

Ovo znači da biste mogli biti perfektni, uz neke dodatne promene koje ona želi da napravi na vama. Dakle, nikada ne podcenjujte ove reči od strane vaše žene. Biće vam teško nositi se sa ženom, ukoliko ove reči shvatite ozbiljno. Dakle, svaki put kada žena kaže ovu rečenicu, pripremite se na neku promenu.


3. "Mrzim te"

Kada žena kaže da vas mrzi, to se dešava u jeku svađe. Ono što treba da znate je da vam ona ovo kaže, jer vas ustvari jako voli.


4. "U redu je"

Kada se izvinite posle svađe vašoj ženi i ako su njene prve reči ove, onda treba da znate da ustvari ništa nije u redu. U ovakvim situacijama vi morate da uložite još napora kako bi je utešili. Zapamtite da je najbitnija stvar da vašu ženu učinite zadovoljnom.


5. "Meni ovo ne treba"

Muškarci, zaista treba da budu oprezni kada su u pitanju ove reči. Kako bi joj udovoljili morate joj ispuniti svaku želju. U ovim trenucima treba ostati sa ženom bez obzira na sve.

Vesti










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Pet 5 Okt - 20:55

Uglavnom kažu sve kontra od onoga što misle [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Pet 5 Okt - 22:52

4. "U redu je"

Kada se izvinite posle svađe vašoj ženi i ako su njene prve reči ove, onda treba da znate da ustvari ništa nije u redu.

Tačno happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Pet 5 Okt - 22:54

Sve češće "Meni ovo ne treba" happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Sub 6 Okt - 12:05

Citat :
4. "U redu je"

Kada se izvinite posle svađe vašoj ženi i ako su
njene prve reči ove, onda treba da znate da ustvari ništa nije u redu. U
ovakvim situacijama vi morate da uložite još napora kako bi je utešili.
Zapamtite da je najbitnija stvar da vašu ženu učinite zadovoljnom.


5. "Meni ovo ne treba"

Muškarci,
zaista treba da budu oprezni kada su u pitanju ove reči. Kako bi joj
udovoljili morate joj ispuniti svaku želju. U ovim trenucima treba
ostati sa ženom bez obzira na sve.

Istina .. Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Sub 6 Okt - 13:17

Citat :
3. "Mrzim te"

Kada žena kaže da vas mrzi, to se dešava u jeku svađe. Ono što treba da znate je da vam ona ovo kaže, jer vas ustvari jako voli.

U ovo baš i nisam siguran ... Više se puta pokazalo da baš to i misli.
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Uto 9 Okt - 21:58

Ono sto mislim, to i kazem...
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Sre 10 Okt - 1:38

Grešnica ::
Ono sto mislim, to i kazem...

Rekoh ja ... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Fantastican Kisni Dan

Super Član
Super Član

Fantastican Kisni Dan

Ženski
Poruka : 564

Godina : 29

Lokacija : izmedju dva sveta

Učlanjen : 30.10.2012

Raspoloženje : na nivou


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Ned 9 Dec - 22:43

pa,sve je uglavnom tacno,bar kada sam ja u pitanju. Pogotovo ovo 'mrzim te'
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Pon 24 Dec - 12:06

Misle : kako volim njegov dirty ke$h happy cool

Kazu: Jaooo kako si sladak deckic ? happy happy


happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Njegovi SMS-ovi .... šta to pokušava da vam kaže   Šta misle, a šta kažu?  Sat610Čet 7 Feb - 22:31

Šta znače njegove SMS poruke?

U decembru prošle godine proslavilo se 20 godina od prvog poslatog SMS-a. Ali, iako smo se itekako već navikli i izveštili u ovakvom načinu komunikacije, to ne znači da ponekad nema zbunjenosti oko toga "što je zapravo pisac hteo da kaže". A to je naročito tačno kada su u pitanju "nove" veze, odnosno veze koje su tek na pomolu.

Ponekad dešifrovanje SMS od novog dečka može biti teško. Zato vam donosimo mali vodič o tome šta je on stvarno hteo da kaže određenom porukom.
HEJ
Značenje ove poruke najviše zavisi od toga u kakvom ste odnosu s tim tipom. Glavni problem je što vam u stvari nije postavio nikakvo pitanje. Pa šta biste vi njemu trebali da odgovorite na tu poruku? "Hej i tebi"?
Sve u svemu, ako vam muškarac pošalje ovakvu poruku znači da misli na vas, ali ne baš prejako. Odgovorite mu ako vam se sviđa, ali nemojte se truditi ako niste sigurni šta mislite o njemu. I obratite pažnju na to kad je poruka poslana - ako je reč o kasnijim večernjim satima reč je o tipu koji samo želi seks. On se nije potrudio da sa vama komunicira u toku dana, a čak i sada vas nije pitao šta radite ili kako ste. A i to je zato jer mu niti nije važno šta radite i kako ste. On samo ispipava teren da vidi hoćete li reagovati i nada se da će mu se posrećiti s vama.
GDE SI
Ako je reč o dužoj vezi i ako često dobijate ovu poruku, a znate da on nema razloga da brine se za vas, moguće je da imate posla s posesivnom osobom. Ako ste singl i dobijete ovu poruku u petak ili subotu, moguće je da vas tip kontaktira samo zato jer nema ništa drugo da radi.
ŠTA RADIŠ
On ili ne zna šta da vam drugo napiše i loš je u SMS slanju ili je, ako često šalje tu poruku, pomalo posesivan i želi da zna za svaki vaš pokret. Kako god bilo, pričekajte malo pre nego mu odgovorite. Ako nastavi sa posesivnim ponašanjem, rešite ga se pre nego postane prekasno.
KAKO SI
On verovatno nije namerno dosadan. Jako je zainteresovan, ali ne zna kako da vam tačno pristupi. Ako vam se sviđa, recite mu da vas nazove kasnije - moguće je da je naprosto loš u pisanju SMS.
MOGU LI DA DOĐEM KOD TEBE
Ovo je "totalno sam napaljen" poruka, i najčešće se šalje kasno uveče, obično vikendom. To znači, "znam da je ponoć i da sam mogao da ti pošalje poruku ranije ove nedelje i s tobom da dogovorim pravi sastanak, ali nisam to uradio. Tebi je ok što je ovo samo usputni seks i što ti se verovatno neću ponovo neko vreme javiti, zar ne? Ako je tako, odgovori na ovu poruku." Nemojte odgovarati, osim ako i sami niste zainteresovani za usputno valjanje po krevetu.
PA DOĐI KOD MENE AKO HOĆEŠ
Devojke uvek ostanu zbunjene tim zloglasnim "ako hoćeš" na kraju poziva. Ali, ako je verovati muškarcima to znači doslovce upravo samo to- možeš doći, ako hoćeš. To je iskreni poziv da dođete k njemu, a ovo "ako hoćeš" verovatno znači da on trenutno radi nešto drugo, ali nema ništa protiv da se i vi pridružite. Verovatno ili visi na računaru ili s prijateljima gleda utakmicu. To znači da ste dobrodošli, ali on neće nužno sve planove promeniti samo zato jer ćete vi doći.
HOĆEŠ DA SE NAĐEMO KASNIJE?
Ako ovu poruku dobijete u toku dana, to govori da je provokativan u svojoj nameri da vas vidi taj dan. Ali, ako vam on i nakon nekoliko susreta samo šalje poruke, a vi želite da vidite da je uložio još više truda, recite mu da umesto poruka više volite da komunicirate putem telefona.
NE MOGU VEČERAS UJUTRU IMAM VAŽAN SASTANAK
Ako su ovakve i slične poruke učestale, znači da mu i nije baš stalo. Jer da mu je stalo našao bi barem malo vremena za vas, verujte nam. Ovo je posebno tačno ako ste mu poslali seksi poruku ili MMS. Ako mu je stalo i ako pored toga još zna da ima šanse da dođe do seksa, dojuriće i reskirati sat-dva manje sna bez obzira na sastanak.
SUPER SAM SE PROVEO
Ovu poruku muškarci obično šalju nakon prvog sastanka ili prvog seksa. Ako vam se sviđa i želite da ga ponovo vidite, odgovorite mu koliko je vama bilo lepo.
MISLIM NA TEBE
Odgovorite ako osećate nešto prema njemu. Ali, ako tu poruku dobijete od nekog tipa s kojim ste možda jednom ili dva puta bili na piću, a on vam stalno šalje poruke čak i ako mu vi ne odgovarate, budite fer i jasno mu dajte do znanja da niste zainteresovani.
DOBRO JUTRO
Kad vam muškarac pošalje ovakav SMS, posebno ako je neki običan dan u nedelji, to znači da misli na vas čak i ujutro kada ima gužvu zbog posla ili faksa. Očito je da mu se sviđate i da s vama želi nešto više od usputnih horizontalnih druženja.
DRAGO MI JE ŠTO SMO SE UPOZNALI
Ovo je jedina poruka na koju vam se isplati da odgovorite čak i ako je stigla nakon ponoći. Ako te večeri upoznate preslatkog tipa i on vam poruku pošalje još iste večeri/noći ili iduće jutro, definitivno je zainteresovan.
ODGOVARA NA PORUKU TEK SUTRA ILI JOŠ KASNIJE
Ako mu treba "sto godina" da odgovori na vašu poruku, znači da mu baš i nije stalo. Da mu je stalo našao bi tih nekoliko minuta vremena da odgovori na poruku, niko nije toliko zaposlen.
A ako kaže da je zaboravio, pa i to vam je jasan odgovor. Da mu je stalo ne bi zaboravio, bez brige. Nemojte smišljati opravdanja za njega. Da mu se stvarno sviđate našao bi najmanje taj minut vremena za vas. Zar vi stvarno mislite suprotno? A šta kad vam se konačno javi? To je verovatno jer mu je u tom trenutku dosadno i nema ništa drugo pametnije da radi i zna da ste vi tamo. Čekate njegovu poruku.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Pet 10 Jul - 23:58

Kad bi čoveku uvek bile jasne ženine misli, život bi izgubio svoj najlepši smisao, nestala bi čarolija življenja.

lol!
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Ned 16 Avg - 22:28

Misle  cool a kazu  happy  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Sub 22 Avg - 14:20

S-L_007 ::
Misle  cool a kazu  happy  Laughing



ANTOLOGIJA.  happy happy happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Uto 25 Avg - 20:20

[You must be registered and logged in to see this image.]



happy happy happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Pet 4 Sep - 14:42

Žene se ne pita šta misle. To mora da znaš.  Very Happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Pet 14 Okt - 23:05

Šta god kažu, pola baciš u vodu, trećinu prečuješ a ono što ostane, to je TO happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610Pet 14 Okt - 23:24

Nikad ni one ne znaju sta misle a ono sto kazu je posledica motorickih radnji a ne misaonih aktivnosti...tako da dakle to je to...sad sam verovatno nahebo...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Šta misle, a šta kažu?  Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta misle, a šta kažu?    Šta misle, a šta kažu?  Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta misle, a šta kažu?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Šta muškarci misle o vezama
» Zašto muškarci nikad ne kažu izvini?
»  Šta pametni kažu o matematici?
» U čemu muškarci najviše uživaju?
» Krili se u stanu da komšije misle da su na moru!
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-