Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li vam smeta celulit?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Da li vam smeta celulit? Empty
PočaljiNaslov: Da li vam smeta celulit?   Da li vam smeta celulit? Sat610Pet 5 Okt - 10:25

Nama zenama smeta,borimo se stalno protiv njega,mazemo kremama,pijemo puno tecnosti...no da li smeta muskarcima?Primecujete li ga?Da li bi vam se desilo da zbog njega ne pridjete osobi koja vam se dopada?
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li vam smeta celulit? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smeta celulit?   Da li vam smeta celulit? Sat610Pet 5 Okt - 12:24

Smeta mi ako je lako uoćljiv na osobi ženskog pola, ukoliko je nemoguće ne videti ga. A šta se sve šeta po ovom Nišu .... Čudo jedno. Ne znam da li je tako u ostalim gradovima ali ovde je vrlo česta pojava žene u minjaku kojoj butine vire na sve strane jer toliko celulita na sebi ima da bi tom masti mogla popuniti sve robne rezerve koje su u manjkovima. [You must be registered and logged in to see this image.]

I, naravno. To mi smeta. Čak mi je i smešno. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Da li vam smeta celulit? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smeta celulit?   Da li vam smeta celulit? Sat610Pet 5 Okt - 12:30

Slažem se sa prethodnikom. Oblačenja što se tiče, žene manje više, ali devojčice sačuvaj bože koliko ne mogu da usklade figuru sa odgovarajućom garderobom.

Što se tiče celulita ne smeta mi, nemam ga Laughing
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Da li vam smeta celulit? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smeta celulit?   Da li vam smeta celulit? Sat610Sre 10 Okt - 12:13

Morgoth Bauglir ::
Smeta mi ako je lako uoćljiv na osobi ženskog pola, ukoliko je nemoguće ne videti ga. A šta se sve šeta po ovom Nišu .... Čudo jedno. Ne znam da li je tako u ostalim gradovima ali ovde je vrlo česta pojava žene u minjaku kojoj butine vire na sve strane jer toliko celulita na sebi ima da bi tom masti mogla popuniti sve robne rezerve koje su u manjkovima. [You must be registered and logged in to see this image.]

I, naravno. To mi smeta. Čak mi je i smešno. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ti si to vidjao one koje imaju problem s kilazom,a celulit imaju i mrsavice..tako da ja mislim da ti bas nisi siguran sta je celulit? happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li vam smeta celulit? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smeta celulit?   Da li vam smeta celulit? Sat610Sre 10 Okt - 13:23

celulit nema koga nema nažalost happy kolko znam to je pihtijasta želatinska masnoća masti koja se razleže po telu naročito na domjem delu stomaka ,bokovima a posle se širi zavisno od ispravne ishrane kao i fizičke aktivnosti happy celulit je koristan jer kad god imamo gripu il neki virus ima dejstvo trošenje kao energije happy čak i veoma mršave manekenke imaju celulit samo manje uočljiv happy i neznam zašto bi to nekom smetalo to nije gojaznost happy u jednom razgovoru s školskim drugovima ipak se odlučuju za normalnu osobu neke težine sa čak i kojom kilo više manje ,što rekoše izeš ženu ako nemožeš je uštinuti resign same koštice ko fakir ... confused i zaključih po tome da lepota i jeste u toj draži biti privlačan prirodnošću al samo izabrati odeću koja istiće ličnu građu gde se neke malecke mane prekriju a izrazi prirodna lepota happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li vam smeta celulit? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smeta celulit?   Da li vam smeta celulit? Sat610Pon 15 Okt - 0:00

dusajuca ::
Ti si to vidjao one koje imaju problem s kilazom,a celulit imaju i mrsavice..tako da ja mislim da ti bas nisi siguran sta je celulit? [You must be registered and logged in to see this image.]

Znam ja odlično šta je celulit. Kilaža sa tim nema veze već veze ima količina masti nakupljena u telu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li vam smeta celulit? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li vam smeta celulit?   Da li vam smeta celulit? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li vam smeta celulit?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Plivanje jača imunitet i topi celulit
» Šta vam najviše smeta po horoskopu
» Volkswagen
» Zaprašivanje komaraca smeta i ljudima
» Kome smeta smrad može da se preseli
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-