Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Nikol Kidman: Nisam savetovala Kejti Holms da se razvede

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Nikol Kidman: Nisam savetovala Kejti Holms da se razvede Empty
PočaljiNaslov: Nikol Kidman: Nisam savetovala Kejti Holms da se razvede   Nikol Kidman: Nisam savetovala Kejti Holms da se razvede Sat610Pet 5 Okt - 1:54

Nikol Kidman: Nisam savetovala Kejti Holms da se razvede


Glumica Nikol Kidman porekla je glasine koje tvrde da je svoju koleginicu Kejti Holms savetovala da se razvede od Toma Kruza. Nikol, koja je i sama bila u braku sa holivudskom zvezdom, tvrdi da nikada nije razgovarala sa Kejti.

Nikol Kidman: Nisam savetovala Kejti Holms da se razvede 232643_nikol-kidman-foto--reuter_ff

- Nikada nisam razgovarala sa njom. Želim im svima dobro i nikada nisam bila umešana ni u šta od toga - izjavila je Nikol Kidman za australijski magazin "Who".


Glumica se osvrnula i na svoj brak sa Kruzom, tvrdeći da je sa 23 godine bila premlada za zajednički život.

- Udala sam se kao veoma mlada, ali ne žalim zbog toga. Taj brak je veoma dugo bio fantastičan, a dobila sam i Belu i Konora - rekla je zvezda, pominjući svoju usvojenu decu.

Kako je sama otkrila, Nikol je dugo nakon razvoda bila u depresiji, ali sada je ponovo srećno zaljubljena, i to u supruga ***** Urbana sa kojim ima još dvoje dece.

Blic
Nazad na vrh Ići dole
 
Nikol Kidman: Nisam savetovala Kejti Holms da se razvede
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Razvode se Tom Kruz i Kejti Holms
» Nikol Kidmen
» Filmske novosti i najave
» Ja nisam odavle
» Domaći izvođači
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Show Biz / TV-