Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ostavila trojicu pred oltarom, a zatim se udala za svoju kumu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Ostavila trojicu pred oltarom, a zatim se udala za svoju kumu Empty
PočaljiNaslov: Ostavila trojicu pred oltarom, a zatim se udala za svoju kumu   Ostavila trojicu pred oltarom, a zatim se udala za svoju kumu Sat610Čet 27 Sep - 8:19

Ostavila trojicu pred oltarom, a zatim se udala za svoju kumu

Odbegla mlada koja je ostavila već tri muškarca gotovo pred oltarom napokon se udala I to za – ženu, svoju najbolju prijateljicu koja je trebala da joj bude kuma na poslednjem venčanju.


Ostavila trojicu pred oltarom, a zatim se udala za svoju kumu 54747-mlada601-reuter-radu-sigheti-f

Keri Det (29) iz Velike Britanije prvo je pobegla od svog verenika Krega Smita (32) nekoliko meseci pre planiranog venčanja na Floridi.

Sledeći je bio Dejv Futer (29) sa kojim je bila dve i po godine u vezi, a ostavila ga je čim ju je zaprosio.

Nakon Futera započela je vezu sa Nikom Farmerom (29). Verili su se, isplanirali venčanje, poslali pozivnice, ali se njen ceo život promenio nakon što joj je Sara Vudford (33), kuma i najbolja prijateljica, priznala kako je zaljubljena u nju, i to šest nedelja pre "velikog dana".

Keri je tada shvatila da razlog zbog kog se nikako nije mogla udati, jeste što su je zapravo sve vreme privlačile žene, ali se plašila da to sebi prizna. Ostavila je svog verenika I nakon šest meseci Sara I Keri su se venčale.

- Znam da sve zvuči kao iz filma, ali ne možete planirati u koga ćete se zaljubiti. Uvek sam mislila kako ću se udati za muškarca, ali mislim da sam samo želela da budem "normalna" - kaže Keri.

Keri je u početku bila nesigurna u vezi svojih osećanja, ali sve je došlo na svoje mesto venčanjem, za koji kaže da joj je bio najbolji dan u životu.Rekla je takođe I da su prijatelji samo hteli da je vide srećnu i da je i njima bilo olakšanje kada su shvatili da će se zaista venčati.

24sata










Ostavila trojicu pred oltarom, a zatim se udala za svoju kumu Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Ostavila trojicu pred oltarom, a zatim se udala za svoju kumu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Četiri puta ostavljena pred oltarom - od istog mladoženje
» Kum nije dugme ... za kumu ne garantujemo
» Ostavila ga zbog dosade a on dobio na lutriji
» Ljubav pod oltarom - seks i sveštenstvo
» Udala se za samu sebe !
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-