Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li ste snob koji robuje modi?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li ste snob koji robuje modi? Empty
PočaljiNaslov: Da li ste snob koji robuje modi?   Da li ste snob koji robuje modi? Sat610Sub 22 Sep - 17:59

Da li ste snob koji robuje modi?



Napišimo u ovoj temi nešto o našem odnosu prema modi. Very Happy

Da li pratite modne trendove?

Koliko su vam važna mišljenja i komentari vaših poznanika u vezi vašeg oblačenja? Shocked

Rješavate li se brzo garderobe koja nije in? Cool

Da li uopće možete zamisliti da obučete nešto što nije u modi? Rolling Eyes

Da li ste se na izlasku osjećali koji puta neugodno u vašoj modnoj kombinaciji? Embarassed

Recite nam, kako stojite vi i moda? Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Da li ste snob koji robuje modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste snob koji robuje modi?   Da li ste snob koji robuje modi? Sat610Sub 22 Sep - 18:00

Nisam snob. Moda kao i da ne postoji za mene.Nosim ono što se meni dopada,ne široj masi.Masa me ne oblači.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li ste snob koji robuje modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste snob koji robuje modi?   Da li ste snob koji robuje modi? Sat610Sub 22 Sep - 18:07

Nisam opsednuta modom ali volim stvari koje su trendi ..
Uglavnom kupujem stvarčice u kojima se osećam prijatno i koje mi lepo stoje..
Shodno prilici za koju se oblačim uglavnom nisam imala promašaje ..jedino kada me vremenske nepogode u tome iznenade .. Shocked [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Da li ste snob koji robuje modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste snob koji robuje modi?   Da li ste snob koji robuje modi? Sat610Sub 22 Sep - 18:20

Nisam rob mode. Oblacim ono sto se meni svida i u cemu mi je udobno. Ali, za neke prilike oblacim sexi ili trendi stvari. Ponekad.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Da li ste snob koji robuje modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste snob koji robuje modi?   Da li ste snob koji robuje modi? Sat610Sub 22 Sep - 18:23

Mogu ne pratim slepo jer nemam niti motiva niti sredstava za to.
Volim kežual stil, mislim da mi dobro stoji i retko omanem. Inače,
komformista sam po senzibilitetu i ne bih zbog modnog trenda menjala
svoje navike i "mučila" svoje noge, recimo, cipelama jer su trenutno in.
Volim svoj kežual stil oblačenja happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li ste snob koji robuje modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste snob koji robuje modi?   Da li ste snob koji robuje modi? Sat610Sub 22 Sep - 19:42

Koliko puta mi se desilo da želim da kupim neke farmerke na primer koje sam sigurna da će mi lepo stajati, ali po buticima i prodavnicama ima izloženo ili u ponudi samo ono što je trenutno moderno Rolling Eyes ..tako da hteli ili ne, moramo kupovati stvari koje nam drugi nameću da kupujemo iako nam se lično ne dopadaju jer nema drugih happy

Inače, imam neki svoj stil i sve zavisi od mog raspoloženja pa se tako i oblačim.. Laughing

Volim da čujem tuđe mišljenje kad ih pitam kako mi ovo stoji ili kako izgledam, kad krenem negde gde mi je važno kako ću izgledati, pa ako mi neki deo odeće ne odgovara nije mi problem promeniti Very Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li ste snob koji robuje modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste snob koji robuje modi?   Da li ste snob koji robuje modi? Sat610Sub 22 Sep - 23:02

Trenutačna moda me uopće ne zanima, niti ju pratim. Obučem što mi se dopada, od havajskih košulja do maje s kapuljačom (dux). Važno mi je da je odjeća komotna i da se osjećam ugodno u njoj.

Za mene je moda u principu stala na trapericama, flanelskim košuljama, tenesicama, traper i kožnim jaknama, pamučnom rublju. Od novosti sam ubacio šilterice i crnu vunenu kapu. Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Da li ste snob koji robuje modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste snob koji robuje modi?   Da li ste snob koji robuje modi? Sat610Sub 22 Sep - 23:11

Pa ja kad gledam sta je in i obrnem nekoliko casopisa uglavnom shvatim da je moderno sve.Sve sto ti lepo stoji.I nekako se trudim da u tim kombinacijama ubacim nesto sto je moderno.Neki detalj,neku bluzu s karnericima,recimo,koji su bili moderni,da kosulja bude krojom ili manzetnama,kragnom nesto sto je trenutno moderno.Mada,sto rece neko gore,kad nagrne poplava stvari koje se trenutno nose,tesko je kupiti bilo sta drugo.Recimo,meni ne stoji dobro crvena boja,ili ja ne umem da je nosim,jednostavno se u njoj ne osecam prijatno,i tesko sam se odbranila od poplave crvenih stvari koje su zadnje vreme bile vodeca boja.
Dakle,ne robujem,samo gledam da ne izgledam kao da sam povadila stvari iz neke stare skrinje.
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li ste snob koji robuje modi? Empty
PočaljiNaslov: Evo zašto je odeća visoke mode skupa   Da li ste snob koji robuje modi? Sat610Pet 13 Jun - 22:16

Ako ste se ikada zapitali šta toliko “diže” cenu odeći iz kategorije visoke mode, pogledajte video u kome je prikazan proces nastajanja jedne “Dior” haljine i sve će vam biti jasno!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Foto: ScreenShot/YouTub

Verovatno ste i sami ponekad poželeli da na sebe “navučete” neki ovakav komad garderobe, ali to većina nas može samo da zamišlja, s obzirom na to da ova odeća košta po nekoliko hiljada evra.
Ako ste mislili da su “zvučna” imena dizajnera ono što toliko podiže cenu ovim modelima, nije samo o tome reč. Video koji je producirala modna kuća “Dior” prikazuje kako nastaje jedna haljina koja se svrstava u visoku modu - od početne skice, preko oblikovanja cvetova koji će se naći na haljini, sve do poslednjeg detalja.

Video je snimljen u ateljeu Dior Couture Atelier u Parizu, a prikazuje pravljenje haljine koju je Natali Portman nosila u reklami za Mis Dior, koja datira još iz davne 1949. godine.



mondo.rs










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ankianki

  

ankianki

Ženski
Poruka : 39985

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 21.07.2012

Raspoloženje : odlično


Da li ste snob koji robuje modi? Empty
PočaljiNaslov: Modna industrija zna biti okrutna   Da li ste snob koji robuje modi? Sat610Ned 12 Apr - 20:40

Modna industrija zna biti okrutna

Ništa nas više ne iznenađuje što se tiče mode. Mjenja se brzo i svakako, a oni koji ne uspjevaju ili ne žele da joj prate korak, često ih nazivaju onima koji nisu in. I muškarci i žene, ali sve više i djeca i mladi podložni su trendovima i veoma im je bitno da budu u toku s modom. Možda više ne kao nekad, ali još uvijek jedan od važnijih pravila ljepote jeste da imamo vitku liniju. Zna to ići i u krajnost, pa modeli, ali i oni koji bez pogovora prate modu i njene diktate, održavaju drastične tretmane mršavljenja i imaju liniju koja više podseća na nekoga tko gladuje nego na onog tko je modno u toku. Onima koji ne nose "male" brojeve često se predbacuje da su ružni i debeli, pa čak i ako to nisu. Nedavno je jedna udruga tužila slavnog kreatora K. Lagerfelda zbog uvredljivih komentara i diskriminacije, kako kažu, upravo zbog njegovih kritika na račun punijih dama.

Što mislite o nametanjima trendova modne industrije?

Da li su ponekad okrutni?

Koliko ste vi podložni modnim trendovima?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li ste snob koji robuje modi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste snob koji robuje modi?   Da li ste snob koji robuje modi? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste snob koji robuje modi?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Karirano je u modi!
» Čipka u modi
» Umetnost je u modi!
» Istorija odevnih predmeta
» Buvljaci su u modi!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Moda, Lifestyle :: Moda-