Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Uhapšen policajac manijak koji je tražio drogu u gaćama

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Uhapšen policajac manijak koji je tražio drogu u gaćama Empty
PočaljiNaslov: Uhapšen policajac manijak koji je tražio drogu u gaćama   Uhapšen policajac manijak koji je tražio drogu u gaćama Sat610Ned 26 Avg - 11:50

Uhapšen policajac manijak koji je tražio drogu u gaćama

Marko M. (27), koji je naveo tri devojke da se skinu gole kako bi mu dokazale da nemaju drogu, upao u zasedu svojih kolega

Uhapšen policajac manijak koji je tražio drogu u gaćama Policaja-manijak-gace-droga-1343767215-192413

BEOGRAD - Uhvaćen!
Policajac manijak, koji je „ordinirao“ ulicama oko Studentskog trga, juče je uhapšen. Marko M. (27), koji je zaposlen u MUP Srbije, priveden je posle višednevne policijske zasede.

- Naterao je tri devojke da se skinu da bi video da li „kriju drogu“ - kaže sagovornik Kurira iz istrage.

Marko M. je, kao što je Kurir već pisao, noseći ugašenu motorolu, patrolirao ulicama i predstavljao se žrtvama kao inspektor Odeljenja za suzbijanje narkomanije.

- Svoje dve žrtve presreo je u razmaku od nekoliko dana. Jedna je bila sa drugaricama, a druga s drugaricama i dečkom - kaže sagovornik iz policije.

Izleteo je pred njih i pokazao im policijsku značku.
- Tražim devojku koja je osumnjičena za dilovanje droge. Maločas smo probali da je uhapsimo, ali uspela je da nam pobegne. Vi ličite na nju. Imam nalog i moram hitno da vas pretresem - rekao im je navodno.

Ljubazno im je objasnio da je procedura takva da ženu može da pretrese samo žena.
- Moja koleginica je otrčala da je traži u susednoj ulici. Pošto sam muškarac, ne smem da vas pretresem jer ću tako prekršiti zakon. Zbog toga moram da vas vežem lisicama i privedem u stanicu - rekao je policajac.

Pošto je video da su se uplašile, brzo je nastavio:
- Ako vam to ne smeta, vi se skinite same, a ja ću samo da pogledam. Neću vas ni dotaći. Ako nemate drogu, otići ću jer i ja žurim da završim svoj posao - rekao je napasnik, što su obe devojke naivno prihvatile.

Pošto su se skinule, on ih je zagledao. Da nešto nije u redu, shvatile su po njegovom „napaljenom“ pogledu.

Uhapšen policajac manijak koji je tražio drogu u gaćama Kurir-pisao-o-manijaku-24-jula-1343767182-192411

MUP: Nezakonito pretresao

U saopštenju MUP Srbije kažu da je Marko M. „protivzakonito pretresao“, na način koji ne poznaje Zakon o policiji.

- Pošto se nije na zakonit način legitimisao kao policijski službenik i zahtevao pregled, odnosno pretres osoba suprotnog pola, omogućio je stvaranje atmosfere lične nesigurnosti i straha za ličnu bezbednost, prvenstveno žena. Utvrđeno je da u njegovom ponašanju nije bilo radnji koje spadaju u „seksualne delikte“ - kaže se u saopštenju.


kurir










Uhapšen policajac manijak koji je tražio drogu u gaćama Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Uhapšen policajac manijak koji je tražio drogu u gaćama
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Uhapšen brojač koji je išutirao starca na liniji 2!
» Policajac pred decom upucao psa!
» Kad se policajac opusti...
» Uhapšen napadač sa Trga Republike
» Uhapšen "prostitutak"
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Hronika i društvo-