Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Pronađeno telo misteriozne životinje na obali kod Njujorka

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Ženski
Poruka : 96952

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo

PočaljiNaslov: Pronađeno telo misteriozne životinje na obali kod Njujorka   Ned Jul 29, 2012 12:13 pm

Telo čudne životinje, koje je voda izbacila na obalu kod Njujorka, izazvalo je talas teorija zavere, čiji zastupnici navode da je možda u pitanju stvorenje odbeglo iz neke laboratorije.

U diskusijama na internet stranicama postavljaju se pitanja da li je "čudovište" svinja, pas, veliki pacov ili neka vrsta mutanta.

Zvaničnici Njujorka insistiraju na tome da je u pitanju svinja koja se nadula zbog predugog boravka u vodi, ali sve ukazuje na to da stvorenje ima nožne prste, a ne papke.

Stvorenje je primetila i fotografisala Denis Ginli, koja je šetala ispod mosta u Bruklinu u Menhetnu.
- Bila sam užasnuta i napravila sam nekoliko snimaka telefonom i potom sam odlučila da se vratim sa aparatom. Skupila sam hrabrost i prešla ogradu kako bi se približila. Slažem se s tim da noge uopšte ne nalikuju na svinjske. Nema papke već pet prstiju na šapama prednjim i zadnjim. Mislim da bi to mogao biti ogroman pacov, ali i neka vrsta čudovišta. Tako veliki pacov, morao bi biti i čudovište, zar ne? - upitala je Ginlijeva.

srna

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Pronađi uljeza
» Životinje koje su majstori kamuflaže
» Životinje koje svetle u mraku
» Opstanak - životinje i hrana
» Slučajno pronađene zagubljene slike poznatih slikara
Strana 1 od 1