Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Pronađeno telo misteriozne životinje na obali kod Njujorka

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pronađeno telo misteriozne životinje na obali kod Njujorka Empty
PočaljiNaslov: Pronađeno telo misteriozne životinje na obali kod Njujorka   Pronađeno telo misteriozne životinje na obali kod Njujorka Sat610Ned 29 Jul - 12:13

Pronađeno telo misteriozne životinje na obali kod Njujorka

Telo čudne životinje, koje je voda izbacila na obalu kod Njujorka, izazvalo je talas teorija zavere, čiji zastupnici navode da je možda u pitanju stvorenje odbeglo iz neke laboratorije.

Pronađeno telo misteriozne životinje na obali kod Njujorka 263077_cudna-zivotinja-njujork_ff

U diskusijama na internet stranicama postavljaju se pitanja da li je "čudovište" svinja, pas, veliki pacov ili neka vrsta mutanta.

Pronađeno telo misteriozne životinje na obali kod Njujorka 263078_cudna-zivotinja-njujork2_ff

Zvaničnici Njujorka insistiraju na tome da je u pitanju svinja koja se nadula zbog predugog boravka u vodi, ali sve ukazuje na to da stvorenje ima nožne prste, a ne papke.

Pronađeno telo misteriozne životinje na obali kod Njujorka 263079_cudna-zivotinja-njujork3_ff

Stvorenje je primetila i fotografisala Denis Ginli, koja je šetala ispod mosta u Bruklinu u Menhetnu.
- Bila sam užasnuta i napravila sam nekoliko snimaka telefonom i potom sam odlučila da se vratim sa aparatom. Skupila sam hrabrost i prešla ogradu kako bi se približila. Slažem se s tim da noge uopšte ne nalikuju na svinjske. Nema papke već pet prstiju na šapama prednjim i zadnjim. Mislim da bi to mogao biti ogroman pacov, ali i neka vrsta čudovišta. Tako veliki pacov, morao bi biti i čudovište, zar ne? - upitala je Ginlijeva.



srna










Pronađeno telo misteriozne životinje na obali kod Njujorka Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Pronađeno telo misteriozne životinje na obali kod Njujorka
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Jedni VS Drugi - životinje & životinje ,životinje & ljudi
» Balkan u srcu Njujorka
» Misteriozne drevne civilizacije i nestali narodi
» Carstvo misterija
» Antičko blago pronađeno u Vinkovcima
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti-