Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Poljubac majke vratio joj život

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Poljubac majke vratio joj život Empty
PočaljiNaslov: Poljubac majke vratio joj život   Poljubac majke vratio joj život Sat610Ned 22 Jul - 22:54

Poljubac majke vratio joj život

Doktori su 14-mesečnoj devojčici Elis Loson davali minimalne šanse za preživljavanje. Ali, nakon poljupca njene majke Dženifer, Elis je ponovo prodisala.

Poljubac majke vratio joj život 353254033500b12149cfcb803807625_orig

Bio je to najteži trenutak za Dženifer. Doktori su joj saopštili da njena kćerka neće preživeti meningitis od kog je obolela nekoliko nedelja ranije. Bubrezi su joj otkazali nakon čega je doživela i srčani udar. Sve ovo dovelo je do kome 14-mesečne Elis. Preživljavala je u bolnici zahvaljujući aparatima za disanje.

Dženifer je toga dana došla u bolnicu da se oprosti od svoje kćerke. Uzela ju je u naručje i poljubila u čelo nakon čega su doktori trebali da isključe mašine uz pomoć kojih je živela. Njeni organi trebalo je da budu donirani kako bi se spasili životi ostale dece.

Međutim, nakon majčinog poljupca, Elis je prodisala svojim plućima. Doktori i njena porodica nisu mogli da veruju. Čudo se, jednostavno, desilo.

"Htela sam joj reći koliko je volimo. Nadala sam se da će me čuti i razumeti. Obraćala sam joj se kao da sedi pored mene dok sam je držala u naručju. Onda sam osetila otkucaje njenog srca, njenu toplinu... Govorila sam joj koliko sam ponosna na njenu borbu, ali da je vreme da ide. Onda sam legla pored nje", seća se Dženifer tog dana.

Doktori su već bili došli po organe male Elis. Aparati uz pomoć kojih je disala su isključeni. U bolničkoj sobi ostali su samo Dženifer, njen otac, partner Fil i kćerka Elis.

"Poljubila sam je misleći kao je to poslednji put. Onda se desilo čudo. Elis nije umrla. Odlučila je da živi ", seća se danas presrećna majka Dženifer.

Nekoliko nedelja kasnije, Elis je napustila bolnicu i krenula u školu za decu sa posebnim potrebama.

U narednih nekoliko meseci biće podvrgnuta operaciji leve noge. Elis se hrani kroz cevčicu u njenom stomaku jer se još uvek nije dovoljno oporavila da sama može da guta hranu. U međuvremenu, bubrežne funkcije vratile su se u normalu.


b92










Poljubac majke vratio joj život Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Poljubac majke vratio joj život
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Pirate Bay: Zbogom torrenti!
» Vratio se tabure
» Novak Đoković
» Pronašao 65 000 KM i vratio ih vlasniku
» Pošteni vozač vratio 390.000 evra!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Hronika i društvo-