Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Devojčica pala sa trećeg sprata komšiji u naručje

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Devojčica pala sa trećeg sprata komšiji u naručje Empty
PočaljiNaslov: Devojčica pala sa trećeg sprata komšiji u naručje   Devojčica pala sa trećeg sprata komšiji u naručje Sat610Uto 17 Jul - 22:18

Devojčica pala sa trećeg sprata komšiji u naručje

Video snimak postavljen na internetu prikazuje dramatičan trenutak u kojem sedmogodišnja devojčica pada sa prozora na trećem spratu zgrade u Njujorku pravo u naručje komišje.

Devojčica pala sa trećeg sprata komšiji u naručje 260527_devojcica-pada-sa-prozora-u-narucje-komsije-njujork-jutjub_f

Sedmogodišnja autistična devojčica Kejla Mekri iz Bruklina iskoristila je trenutak majčine nepažnje da se popne na prozor, a zatim i na spoljnu jedinicu klima uređaja.

Nesvesna svog položaja, devojčica je zaplesala i u jednom momentu izgubila ravnotežu i pala.

Srećom, tu se našao komšija Stiven Sent Bernard koji je uspeo da je uhvati pravo u naručje.

- Samo sam se molio da je uhvatim. Bio sam tačno ispod nje - kazao je za "Njujork dejli njuz" 52-godišnji vozač autobusa i otac četvoro dece, istučući da nije nikakav heroj.

- Svako bi to učinio. To sam uradio iz normalnog instinkta - naveo je on.

Devojčica je prošla bez ijedne ogrebotine, ali je njen spasilac odveden u bolnicu gde mu je konstatovano istegnuće tetive na levoj nadlaktici.




tanjug










Devojčica pala sa trećeg sprata komšiji u naručje Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Devojčica pala sa trećeg sprata komšiji u naručje
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Dečak preživeo pad sa trećeg sprata nakon skakanja po krevetu
» Vraćanje u naručje bivšem radi samoće ili stvarnog napretka?
» Životinje : hrabrost i snalažljivost
» Izbo se 30 puta, skočio s petog sprata i preživeo
» Vesti iz auto/moto sveta
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Vesti-