Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Šta mislite o bodibilderima?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Šta mislite o bodibilderima? Empty
PočaljiNaslov: Šta mislite o bodibilderima?   Šta mislite o bodibilderima? Sat610Ned 1 Jul - 20:22

Devojke ..kakvo mišljenje imate o bodibilderima .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Da li vas uzbudjuje telo nekog nabildovanog momka ili vam izgledaju po malo strašno ? Shocked
Da li toliko vežbe za ovakvo telo ima dobar učinak ili je samo čist sport u pitanju? [You must be registered and logged in to see this image.]
Da li biste izašle sa ovakvim tipom ? [You must be registered and logged in to see this image.]











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Šta mislite o bodibilderima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o bodibilderima?   Šta mislite o bodibilderima? Sat610Pon 2 Jul - 12:55

Nekako mi izgleda straššno , pomislim kako bi se provela u njegovom zagrljaju ako se zanese pa me stisne prejako Shocked
A toliko pumpanja i ne izgleda baš neššto posebno sexy može bit da je samo sport u pitanju , ako nemaš mozak da imaš telo , ako nemaš veliki imaš bicepse i taako nešto ko kompenzovanje snage za pamet il neke veličine za neku drugu [You must be registered and logged in to see this image.]
Msm da bih izašla sa njim saamo da vidim jel ima nešto u glavi i mmm taako dalje [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Šta mislite o bodibilderima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o bodibilderima?   Šta mislite o bodibilderima? Sat610Uto 3 Jul - 7:49

wild filly ::
Devojke ..kakvo mišljenje imate o bodibilderima .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Da li vas uzbudjuje telo nekog nabildovanog momka ili vam izgledaju po malo strašno ? Shocked
Da li toliko vežbe za ovakvo telo ima dobar učinak ili je samo čist sport u pitanju? [You must be registered and logged in to see this image.]
Da li biste izašle sa ovakvim tipom ? [/img]
Ne volim te ''jorganasto-baršunaste'' tipove...Čak šta, meni su totalno antipatični i ne znam šta bi me tu moglo privući.
I ne znam, zašto toliko vlada mišljenje među muškarcima da su žene zaluđene za mišićima i nekim ''pločicama''...
Što se građe tiče, samo da nije debeo..Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Šta mislite o bodibilderima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o bodibilderima?   Šta mislite o bodibilderima? Sat610Čet 5 Jul - 15:34

Užassssss. affraid
Ajde, mišići, malo, da se vidi da si muško. Od sklekova i trbušnjaka. Ali to silno napumpavanje praćeno korištenjem kemije u obliku raznih pripravaka za povećavanje mišićne mase je bolesno.
Hrpa narcisoidnih tipova.

Fuj










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Šta mislite o bodibilderima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o bodibilderima?   Šta mislite o bodibilderima? Sat610Čet 5 Jul - 16:28


Mislim, sve je to lepo i fino happy ali meni to uopšte nije seksi happy Suviše mi deluju nezgrapno i ..šta znam, confused ..ali ako to oni vole.. .neka se bave time.. Very Happy











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Šta mislite o bodibilderima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o bodibilderima?   Šta mislite o bodibilderima? Sat610Ned 8 Jul - 21:54

Naučnici upozoravaju: Devojke bežite od mišićavih tipova!

Verovatno volite dobar siks-pek i lepo oblikovano muško telo, ali ako je verovati istraživanju sa Univerziteta Vestminster, mišićavi tipovi su grozni momci.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Istraživanje je obuhvatilo 327 heteroseksualnih muškaraca, od kojih je trećina bila slobodna, a rezultati su zapanjujući: Što je muškarac mišićaviji, to ima jača seksistička uverenja i izraženiju mržnju prema ženama.

Povezanost između seksističkih razmišljanja i mišićavosti ima veze sa tradicionalnim ulogama polova: Ženomrsci- muškarci koji veruju da su žene niža vrsta i ne veruju u jednakost polova skloniji su uklapanju u stereotip o jakom muškarcu koji svojom fizičkom pojavom iskazuje superiornost, kažu autori istraživanja.

Naučnici upozoravaju i na sledeće: U društvima u kojima je uloga muškarca kao osobe koja se brine za porodicu sve manje izražena, neki od njih će pokušati da dokažu svoju snagu i važnost upravo oblikovanjem tela, prenosi Index.

Iako istraživanje nije sprovedeno na međunarodnom nivou i uzorak je možda mali, moramo priznati kako ima neke istine u ovome. Poneki bucmasti ili pak premršavi tip se čini daleko privlačnijim posle ovakvih informacija, zar ne? Laughing


blic










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Šta mislite o bodibilderima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o bodibilderima?   Šta mislite o bodibilderima? Sat610Pet 13 Jul - 1:00

Ni ja ih ne volem, nekako mi izgledaju nezgrapno i ne previse intelegentno, mislim da svoje komplekse i nedostatke lece na taj nacin bored
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Šta mislite o bodibilderima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o bodibilderima?   Šta mislite o bodibilderima? Sat610Ned 22 Okt - 10:48

Nikako ih ne volim. happy Ne znam sta je tu hot i sexy....ali dobro...o ukusima ne vrijedi jelte.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Šta mislite o bodibilderima? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta mislite o bodibilderima?   Šta mislite o bodibilderima? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta mislite o bodibilderima?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Sta mislite o mom web sajtu ?
» Što mislite o demokraciji?
» Šta mislite o prepisivanju?
» Mislite o penziji na vreme!
» Šta vi lično mislite o Bibliji?
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-