Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Pitanja za žene

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sre 17 Avg - 14:37

- ražnjići, (pileća jetrica, tikvice, bijelo meso pileće, slanina ...........za ražnjiće)
- kuhani krumpir iz prethodnog prijedloga, maslinovo ulje zamijeniti po želji kiselim vrhnjem s češnjakom i peršunom
- zelena salata ili miješana
- hladno pivo za djecu
- bijelo vino za matorce happy











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sre 17 Avg - 14:43

Ovo već zvuči mnogo bolje [You must be registered and logged in to see this image.]
Nećemo više da spamujemo temu obrisaće nam je staf [You must be registered and logged in to see this image.]

Pitanje za žene , da li volite da muškarci spremaju ručak? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Pet 19 Avg - 15:04

Jedno pitanje za žene,šta biste napravile,kako bi se osećale, da vam muški kaže da ga zanima druga ženska? [You must be registered and logged in to see this image.]

Fili tebi odgovor da obožavam da mi neko drugi sprema klopu pa makar to bili i obični sendviči , jel neko bljak jelo, poješću ga i hvaliti ko da bolje ništa pojela nisam u životu, samo nek on sprema [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Pet 19 Avg - 16:47

Filly, moj suprug pravi odlican rostilj,odlicno pece palacinke i to mi se jako dopada,lepo je kad te neko za promenu zameni u kuhinji! Laughing

Enigma,pre braka kada bi mi decko reko da mu se svidja druga ( a to mi se jednom desilo),ja sam to prihvatila,pozelela mu srecu,zahvalila sto je bio iskren i ostali smo u dobrim odnosima.
Kada bi mi suprug rekao da voli drugu, e to vec ne znam kako bih podnela. Ne dao Bog da do toga dodje! wonder
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Pet 19 Avg - 16:53

Meni kad bi tako rekao morao bi biti malo bliže vratima ili prozoru da zbriše na vreme [You must be registered and logged in to see this image.] jer ne znam kako bih reagovala ali mirna ne bih bila nea šanse [You must be registered and logged in to see this image.]
Možda bih pitala što , kako, zbog čega a možda i ne bih samo bih bila iznenadjena affraid










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Pet 19 Avg - 17:01

To sto sam pomenula da mi se desilo,nije bas bilo bez pitanja,bio je to malo duzi i konstruktivniji razgovor (ali da ne zalazim u detalje), na kraju sam mu pozelela srecu i postali smo jako dobri prijatelji i danas kad sam udata,komuniciramo,ne srecemo se cesto,ali se jako postujemo i cenimo jedan drugog. Da je bila neka druga osoba u pitanju ne znam kako bih reagovala,ovde sam valjda i sama osetila da mi vise odgovara kao prijatelj,drug nego kao decko.
U svakom slucaju odala bih mu priznanje za iskrenost i hrabrost da mi to kaze u lice nego da me vara.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Pet 19 Avg - 20:21

Citat :
Jedno pitanje za žene,šta biste napravile,kako bi se osećale, da vam muški kaže da ga zanima druga ženska? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne znam kako bih reagovala,nije mi se desilo tako nešto nikad u životu ali smatram da bih cenila to što je iskren pa rekao da ga zanima neko drugi.Biti iskren daleko je bolje nego raditi neke stvari iza ledja,lagati i varati,razišli bi se lepo i fino u miru a ostali prijatelji.Uglavom su mi sve bivše ljubavi ostale prijatelji , ne vidjamo se ali nikada se nismo razišli sa nekom gorčinom da se ne bi pozdravili ako se ikada negde ponovo sretnemo.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Pet 19 Avg - 20:27

Kako bih se osećala? Bilo bi mi prvo krivo, naravno, onda bih se sigurno naljutila na njega, a na kraju bih verovatno pleplakala što je to tako.. [You must be registered and logged in to see this image.] ...

Ali, ako bi to bila njegova definitivna odluka da želi da ide jer se zaljubio i želi s njom da nastavi dalji život, poštovala bih to i razišli bi se na kulturan i fin način.
Kao što bih želela da i on poštuje moju odluku i pusti me da odem ako tako odlučim...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 0:08

A jeste vi žene zanimljiva bića. [You must be registered and logged in to see this image.]

affraid Nemoj da mi koja da MINUS, jer ovo pišem za vaše dobro i u najboljoj namjeri. affraid


Nijedna da kaže ono što je ustvari najvažnije. I s čime treba započeti.

DA LI SAM JA I KOLIKO TOME PRIDONIJELA?
Pa kada analizirate vaš doprinos novonastaloj situaciji, onda dolazi ili ne dolazi vrijeme za ljutnju, psovanje, smišljanje osvete, suze, ......


PS
Ja bi tako započeo da se meni desi situacija iz pitanja.










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Abu Dabi dana Ned 18 Dec - 2:11, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 0:12

Pretpostavljam da Enigma misli kako je ženama život bez muškaraca nemoguć, pa nije ovdje postavila pitanje kao u Muškom odjelu. Very Happy

Ali ja bi ipak pitao. Pa što košta.

Jedno pitanje za ženske , jel biste mogle živeti bez muškaraca al iskreno? happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 0:23

Mislim da analiza nije potrebna ,čim je počeo da razmišlja o drugoj znači da mu se nešto ne dopada i sigurno smo delom doprinele tome ili mu se druga mnogo više dopada pa je rešio da ode.Ja bih mu rekla srećan put i sve najbolje u životu [You must be registered and logged in to see this image.]


Ne bih mogla da zamislim život bez muškarca,iskreno ,u mnoge stvari se ne razumem,za neke poslove bih mogla da se snadjem ali za neke stvarno ne.
Što se pitanja tiče u seksualnom smislu ...pa bez svega se može ako se mora tako da..verovatno bih i to podnela ako nema druge alternative [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 0:31

wild filly ::
Mislim da analiza nije potrebna ,čim je počeo da razmišlja o drugoj znači da mu se nešto ne dopada i sugurno smo delom doprinele tome ili mu se druga mnogo više dopada pa je rešio da ode.Ja bih mu rekla srećan put i sve najbolje u životu [You must be registered and logged in to see this image.]





To je taj pogrešan stav.

Normalno da je potrebna analiza.
Da znaš ako jesi, gdje si pogriješila, pa da ne ponavljaš grešku ubuduće.












[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 0:41

Abu Dabi ::

To je taj pogrešan stav.

Normalno da je potrebna analiza.
Da znaš ako jesi, gdje si pogriješila, pa da ne ponavljaš grešku ubuduće.
Zašto misliš da je to samo greška žene...Možda je to obostrana greška, možda su se vremenom udaljili...Možda je baš on taj koji je krivac...Moža nikada nisu imali 100 % slaganje...Možda je on bio mnogo obrazovaniji od nje, pa je shvatio da je ona njemu sada intelektualno nezanimljiva...Šta bi ona tu mogla recimo preispitati...Ovo je bio primer osobe koju poznajem...

Nisam bila u toj poziciji, a ti?

Ja ne znam kako bih se ponašala u toj situaciji, ali poznajem sebe i verovatno bih se odmah pozdravila sa njim....
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 0:52

Reci gdje sam ja to napisao "Samo greška žene". affraid

Čak sam rekao AKO JESI.

Znači, ostavljam mogućnost da žena nema nikakve krivice.


Ovo "a ti?" nije zaslužilo odgovora. Mslm, daj se zbroji. Shocked


Poanta mog javljanja je da iz svakog uspjeha i neuspjeha treba nešto naučiti.
Ako si uspio, zašto si uspio.
Ako si izgubio, zašto si izgubio.
Samo to. Very Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 1:07

Abu Dabi ::
Reci gdje sam ja to napisao "Samo greška žene". affraid

Čak sam rekao AKO JESI.

Znači, ostavljam mogućnost da žena nema nikakve krivice.


Ovo "a ti?" nije zaslužilo odgovora. Mslm, daj se zbroji. Shocked

Poanta mog javljanja je da iz svakog uspjeha i neuspjeha treba nešto naučiti.
Ako si uspio, zašto si uspio.
Ako si izgubio, zašto si izgubio.
Samo to. Very Happy
Ovo je tvoj prvi komentar...
Abu Dabi ::

DA LI SAM JA I KOLIKO TOME PRIDONIJELA?
Pa kada analizirate vaš doprinos novonastaloj situaciji, onda dolazi ili ne dolazi vrijeme za ljutnju, psovanje, smišljamje osvete, .

Kakav doprinos?
Na osnovu čega zaključuješ da su baš neke žene doprinele...
Zato sam te i pitala, da li si ti bio u sličnoj situaciji?
Izvini, ako te je to uvredilo...Ovo je samo diskusija...i odgovaramo na sva pitanja, a ne preskačemo nešto što mislimo da se ''podrazumeva'' da se zna odgovor...

Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 1:34

Mi razgovaramo o ženama kojima su muškarci rekli da ih zanimaju druge žene.
Ja ništa ne zaključujem ko je ili ko nije pridonijeo .
Samo predlažem preispitivanje.


I da ti odgovorim: meni nijedan muškarac nije rekao da ga zanima druga žena. Very Happy

I nijedna žena mi nije rekla da ju zanima drugi muškarac. Prekide zbog takvog razloga nisam imao. Ovo nema veze s mojim javljanjem, jer da sam htio, ja bi dao osobni primjer. Ali, budući da je tebi to važnije od predmeta diskusije, evo ti odgovora. Pa da ti srce bude na mjestu. Very Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 2:07

Abu Dabi ::
wild filly ::
Mislim da analiza nije potrebna ,čim je počeo da razmišlja o drugoj znači da mu se nešto ne dopada i sugurno smo delom doprinele tome ili mu se druga mnogo više dopada pa je rešio da ode.Ja bih mu rekla srećan put i sve najbolje u životu [You must be registered and logged in to see this image.]





To je taj pogrešan stav.

Normalno da je potrebna analiza.
Da znaš ako jesi, gdje si pogriješila, pa da ne ponavljaš grešku ubuduće.



Ma šta mi napriča [You must be registered and logged in to see this image.]
Nea šanse da bi to prošlo da ne ispitam sve i šta i ko i gde i kako,prvo bi sve to raspravili pa bi se razišli i nikad više progovorili ne bi [You must be registered and logged in to see this image.]
Ko gde pogrešio? Ako su njemu na drugu oči ispale neka ih tamo i traži neću valjda tražiti greške kod sebe Shocked
A morala bi i videt koja je ta i kakva je i čija je , a njemu ne bi bila u koži al stvarno [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 2:12

Citat :
Jedno pitanje za ženske , jel biste mogle živeti bez muškaraca al iskreno? [You must be registered and logged in to see this image.]

NEEEEEEEEEEEEEEEE nea šanse isuviše volim muške ne bih mogla živeti bez nekog pored sebe a da nije muškoga spola [You must be registered and logged in to see this image.]
Da je ostao samo jedan na planeti našla bih ga i zgrabila sebi [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 2:48

Abu Dabi ::
A jeste vi žene zanimljiva bića. [You must be registered and logged in to see this image.]

affraid Nemoj da mi koja da MINUS, jer ovo pišem za vaše dobro i u najboljoj namjeri. affraid


Nijedna da kaže ono što je ustvari najvažnije. I s čime treba započeti.

DA LI SAM JA I KOLIKO TOME PRIDONIJELA?
Pa kada analizirate vaš doprinos novonastaloj situaciji, onda dolazi ili ne dolazi vrijeme za ljutnju, psovanje, smišljamje osvete, suze, ......


PS
Ja bi tako započeo da se meni desi situacija iz pitanja.


Eto, i posle kažu da mi žene komplikujemo sve... [You must be registered and logged in to see this image.]

Šta bi bilo kad bi bilo, i što je ovako kad je moglo onako, je teško reći...

Kad je on već odlučio da ide, tu povratka nema, trudile se mi koliko god hoćemo.. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 2:53

U pravu ste žene.

Ipak vi sve znate.

Ali on je nažalost otišao.

Vas boli kua, ali ja bi se pitao: Zašto? Neutral










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 2:59

Citat :
ali ja bi se pitao: Zašto.

Stvar je u tome što ti nisi žena [You must be registered and logged in to see this image.]
Pitaj se i dalje a život odee [You must be registered and logged in to see this image.]
On ode , da je valjao čemu ne bi ni blejao okolo [You must be registered and logged in to see this image.] nego bio gde treba i sa kojom treba, ne bi mi bilo žao ma nimalo, nek se tera [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 3:02

Imaš pravo.
Na ovoj temi odsada shutup .




Koja sam ja budala. angry










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Sub 20 Avg - 3:06

Nema tu Abo puno filozofije, pa čak i kad bi ih neko pitao zašto su ostavili jednu a otišli kod druge, koliko njih bi znalo da odgovori na to pitanje?

Ne verujem ni da bi 20 % znalo zašto..a sve što bi odgovorili zvučalo bi glupo.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Stvar je u tome da tu stvarnog razloga nema, sem jednostavno da mu je dosadno i želi da promeni nešto u svom životu..Ništa drugo.. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Pon 22 Avg - 16:11

Pitanje za žene [You must be registered and logged in to see this image.]
Da vas muški nabedi da ste bili s nekim drugim a znate da to nije tačno kako biste reagovale? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610Pon 22 Avg - 16:26

Rekla bih mu... Shocked..pa onda [You must be registered and logged in to see this image.]...i na kraju [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Pitanja za žene  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 4 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja za žene
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Žene kojima se muškarci žene
» Pitanja i odgovori
» Pitanja za muškarce
» Imate li odgovora na ova pitanja?
» Ah ta ljubav <3
Strana 4 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-