Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Pitanja za žene

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Ned 4 Mar - 21:42

Abu Dabi ::
[You must be registered and logged in to see this image.] Koje 3 osobine vaš idealni muškarac mora imati?



Namjerno nisam stavio 5 ili 10 osobina. Laughing

Da vidimo prioritete. [You must be registered and logged in to see this image.]

samo tri Shocked
.......(1).........da ima happy i to ogromno happy da ume da voli i da prasta....
......(2)..........jednostavnost savrsenstva da bude svoj, da ima svoje ja ,da se nikad nemenja da bude ono sto jeste .... da ne tezi idealnosti jer je idealan u mome oku ,jer drugacije ni nebi bila uopste veza ,brak ili bilo sta
......(3).........da je uvek iskren ,i kad je dobro i kad sve podje ..u besu da ima herca ,da kad zalupi vrata nikad ne bude iza ,vec jednostavno dobro ih zalupi i vrati se,i zagrli snazno i poljubi ...i time bi bila stavljena tacka da nije kraj vec mnogo nesto vise a to je voleti bez ogranicenja ...
jos ne mogu da verujem samo 3 Shocked a ima mnogo lepih osobina ...al izdvojih ono sto po meni preovladava ..... happy ...ako si skonto ostale su samo nijanse nasih karaktera u cilju biti srecan a to su osecanja i emocije .... happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Ned 4 Mar - 23:57

Po meni jedna od osobina koju idealan muškarac po mojim kriterijumima mora da ima je iskrenost ..prema meni ..prema sebi..prema drugima.. Laughing
Druga je ta da ima dovoljno razumevanja , nežnosti i ljubavi za mene i sve oko sebe .. Laughing
Treća bi bila odanost , vernost , lojalnost , zaštitnički stav prema meni i svemu što je naše - zajedničko , da je pozitivan u svakom smuslu te reči .. Laughing

Stvarno Dabo ..tri osobine je malo ..da je bilo bar pet bilo bi mnogo lakše [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Pon 5 Mar - 0:07


Meni je dovoljna samo jedna osobina Laughing ..a ta je hrabrost ..

Hrabrost da mi kaže sve što mu smeta..
Hrabrost da mi kaze sve sto želi..
Hrabrost da mi kaze sta oseća ..
Hrabrost da me voli ..

I ništa više od toga ... happy











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Pon 5 Mar - 1:01

Kada je 5 ili deset osobina, imam dojam da bi se svelo na nabrajanje. Opleti. Ovako ste morale kontati i baš prioritetne odabrati. Laughing

Lijepo ste odgovarale. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Ned 29 Apr - 9:38

Koje 3 osobine vaš idealni muškarac mora imati? [You must be registered and logged in to see this image.]

- smisao za humor [You must be registered and logged in to see this image.]
- onaj look u očima da me njime skida [You must be registered and logged in to see this image.]

- da me voli toliko da sam njegov vrhhh , vrhhhhova [You must be registered and logged in to see this image.]

ne treba da ima više nišššta što se mene tiče [You must be registered and logged in to see this image.]


Niko više nema pitanja koja bi postavio ženama Shocked

nemrem bilivit , ovi muški svee znaju o nama [You must be registered and logged in to see this image.]


Eto odmene jedno pitanjce [You must be registered and logged in to see this image.]

Šta vaš idealni nesme nikada uradit ili kakav ne sme bit nit pod razno , i to tri stavke zbog kojih biste ga ostavile momeentalno [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Ned 29 Apr - 23:24

Evo par pitanja od mene. Laughing

Što je za vas šoping? Da li samo kada nešto sebi kupujete, ili kada i nešto za kuću? Cool

Što je za vas šoping u emocionalnom smislu? [You must be registered and logged in to see this image.]

Koliko možete izdržati bez šopinga? affraid

Da li se kod kuće "otrijeznite" kada vidite što ste sve kupile? Rolling Eyes

Da li često "puknete" nešto što vam ne treba ustvari? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Ned 29 Apr - 23:41

Što je za vas šoping? Da li samo kada nešto sebi kupujete, ili kada i nešto za kuću? happy pa bas ne znam danas je soping siroka rec

Što je za vas šoping u emocionalnom smislu? zadovoljstvo happy

Koliko možete izdržati bez šopinga? do sledeceg punog novcanika happy

Da li se kod kuće "otrijeznite" kada vidite što ste sve kupile? svasta happy pa nisam ni pijana kupovala happy

Da li često "puknete" nešto što vam ne treba ustvari? ''puknete'' valda kupite happy pa neznam uglavnom sve sto treba happy
cinimi se da si ti Abu Dabi puknuo u sopingu happy pa sad nas ispitujes happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Pon 30 Apr - 0:05

Citat :
Šta vaš idealni nesme nikada uradit ili kakav ne sme bit nit pod
razno , i to tri stavke zbog kojih biste ga ostavile momeentalno [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne sme da bude ''Seka Persa'' ..znači kukavica i mamina maza .. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne sme da me prevari ..znači šaralica i varalica .. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne sme da bude grub ..znači maltretiranje , tabanje i omalovažavanje .. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Uto 1 Maj - 22:56

Enigma ::


Šta vaš idealni nesme nikada uradit ili kakav ne sme bit nit pod razno , i to tri stavke zbog kojih biste ga ostavile momeentalno [You must be registered and logged in to see this image.]

-ne sme nikako da me laže ma šta god da je ... happy
-da me omaložava i matretira ,potcenuje... happy
-da me vara u svakom smislu... happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Uto 1 Maj - 23:38

Citat :
Što je za vas šoping? Da li samo kada nešto sebi kupujete, ili kada i nešto za kuću? Cool

Što je za vas šoping u emocionalnom smislu? [You must be registered and logged in to see this image.]

Koliko možete izdržati bez šopinga? affraid

Da li se kod kuće "otrijeznite" kada vidite što ste sve kupile? Rolling Eyes

Da li često "puknete" nešto što vam ne treba ustvari? [You must be registered and logged in to see this image.]

Moram biti iskrena kao i uvek pa ću reći da je šoping za mene nešto mnogo više od obične kupovine , sam doživljaj , osećaj ..sama pomen na reč šoping i ja odmah počinjem da trljam dlan o dlan ..dobijem i [You must be registered and logged in to see this image.]

Radujem se kad kupujem ,a ne kupujem samo sebi čak mogu reći da mi je mnogo draže kad kupujem nekom drugom , onda se sva unesem u to da odaberem baš odgovarajuću stvar osobi kojoj je poklon namenjen ..

Kako uživam da kupujem velike stvari za kuću tako isto uživam i da kupujem male sitne stvarčice ..čak mi je i svakodnevna kupovina vrsta šopinga i uživam maksimalno , kad mi je novčanik pun meni su i oči pune ..kad potrošim odredjen limit za kupovinu odmah se vraćam kući ..nema razgledanja izloga ..proba i gubljenja vremena ..uživanje čeka sledeću priliku ..sledeći šoping u koji ću se uneti cela ..a i kad budem imala čime [You must be registered and logged in to see this image.]
Možda je zato taj osećaj sjajan jer nije stalan ..dakle volim kupovine samo onda kada sve isplaniram , razmislim i onda krenem [You must be registered and logged in to see this image.]

Moram da kažem da ponesem i spisak stvari koje moram da kupim a u njega pogledam tek kad krenem kući i to praznog novčanika .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Onda sebi kažem ..šta sve nisam kupila a treba mi.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Naravno da znam da zveknem puno para za sve i svašta pa mi je ponekad žao što sam nešto kupila a znam da mi ta stvar nikada neće na pamet pasti jer mi se uopšte ne dopada [You must be registered and logged in to see this image.]

Uglavnom sam tipično žensko što se šopinga tiče ..kao što je neko jednom postavio pitanje šta je bolji osećaj - seks ili šoping .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Moj odgovor bi uvek bio ..seks posle šopinga ..osećaj je izvrstan i kompletan , ne može da se poredi ni sa čim sličnim ..ni blizu .. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Sre 2 Maj - 0:03

Abu Dabi ::
Evo par pitanja od mene. Laughing

Što je za vas šoping? Da li samo kada nešto sebi kupujete, ili kada i nešto za kuću? Cool

Što je za vas šoping u emocionalnom smislu? [You must be registered and logged in to see this image.]

Koliko možete izdržati bez šopinga? affraid

Da li se kod kuće "otrijeznite" kada vidite što ste sve kupile? Rolling Eyes

Da li često "puknete" nešto što vam ne treba ustvari? [You must be registered and logged in to see this image.]

Jao resign ..sve me pitaj al za šoping ne pitaj happy

Obožavam da kupujem sve i svašta, happy ..i ono što mi treba a naročito i ono što mi ne treba...Jer krenem ja..sa namerom da kupim to i to, ali..kad vidim svo ono šarenilo svakakvih krpica pa haljinice, suknjice pantalone, bluzice .. confused odmah pomislim kako je to baš ono što bi mi sad trebalo happy

Naravno, desi mi se da i totalno omanem, i da dozvolim da me prodavci obrlate i prodaju nešto što sam sigurna da ili nije moj broj ili uopšte nije u mom stilu.. sad3 ..ali tada sam sama sebi kriva i pokušam drugi put da zamenim za nešto drugo a ako ne mogu onda da poklonim nekome kome mislim da će odgovarati... happy

Tako je i što se tiče stvarčica za kuću..happy..sve mi je lepo i sve mi se dopada, ali ako imam neki dinar viška kupiću neku stvar ali ako ne, onda samo gledam i uživam Laughing Volim i da gledam one reklame koje ubacuju u poštanske sandučiće iz prodavnica nameštaja ili tehničke robe happy ..Barem da gledam ako već ne mogu da kupim happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Sre 9 Maj - 22:59

Koja je vaša najjača erogena zona ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Ned 3 Jun - 19:53

Evo pitanja od mene. Budući da smo "zaključili" Cool da žensko-muško prijateljstvo ne postoji, koje je po vašem mišljenju jače. Muško-muško ili žensko-žensko? Shocked










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Ned 3 Jun - 21:24

Abu Dabi ::
Evo pitanja od mene. Budući da smo "zaključili" Cool da žensko-muško prijateljstvo ne postoji, koje je po vašem mišljenju jače. Muško-muško ili žensko-žensko? Shocked

Mušlo-muško zajedno sa Žensko-žensko
ja još nisam zaključila da muško- žensko nepostoji Shocked jer prijateljstvo se nemeri s polom već iskrenošću ,pružanju prijateljske ruke kad nekom zatreba pomoć ,topla reč i uteha u teškim trenucima jer kad je sve lepo i idealno svi su prijatelji Shocked a kad krene kola nizbrdno tek shvatiš ko je frend Shocked mnogi mešaju taj bre sex sa prijateljstvom jer su opsedniti njim , Shocked sori Abo ne zanm šta mi bi , al sex i prijatelja nemešam u isti tabor happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Pon 11 Jun - 12:51

Muško-muško prijateljstvo...
Ono što su muški prijatelji spremni da učine jedan za drugog, ženskim ne bi palo ni na pamet. Isuviše je jaka ženska zavist...

Što se tiče muško-ženskog prijateljstva...Na netu je i moguće, jer se ne vide, ali u reali blizina čini svoje. Pri tome mislim na pravo muško-žensko prijateljstvo gde se dvoje druže, gde se poveravaju jedno-drugom, izlaze...A ne na neko muško-žensko poznanstvo, gde se povremeno vide, ispričaju itd..To već i nije pravo prijateljstvo.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Pet 29 Jun - 14:05

Jedno pitanje. Laughing

Zbog čega ste najčešće prekidali prijateljstva sa svojim prijateljicama? affraid

Ako je toga bilo. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Ned 1 Jul - 20:05

Abu Dabi ::
Jedno pitanje. Laughing

Zbog čega ste najčešće prekidali prijateljstva sa svojim prijateljicama? affraid

Ako je toga bilo. [You must be registered and logged in to see this image.]

Prijateljstva se održavaju tako što se neguju , moja prijateljstva sa drugaricama nikada nisam prekinula , jednostavno nas je život razdvojio i razbacao na razne strane sveta ..kontakt je prestao i izgubio nam se svaki trag.. Rolling Eyes










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Ned 1 Jul - 20:12

Abu Dabi ::
Jedno pitanje. Laughing

Zbog čega ste najčešće prekidali prijateljstva sa svojim prijateljicama? affraid

Ako je toga bilo. [You must be registered and logged in to see this image.]

nisu prekinuta Rolling Eyes jednostavno život nas udaljio ,u svemu ... ponekad se čujemo ,nekad vidimo ,al s lepim sećanjem prisećamo se svega ... happy vreme nas rastavlja od mnogih stvari pa i čak i od osoba do kojih nam je veoma stalo .... i ako se neviđamo kao nekad i ne pričamo svakodnevne stvari ,za mene jednom prijatelj -zauvek , to se ne može izbrisati prohujalim vremenom ,jer svako prijateljstvo ima nečeg više od poznanstva ..... sori Abo happy ako grešim al prijatelj je za mene prijatelj dok god dišem
Nazad na vrh Ići dole
absolute

Elita
Elita

absolute

Ženski
Poruka : 2323

Učlanjen : 30.06.2012


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Ned 1 Jul - 20:13

Abu Dabi ::
Jedno pitanje. Laughing

Zbog čega ste najčešće prekidali prijateljstva sa svojim prijateljicama? affraid

Ako je toga bilo. [You must be registered and logged in to see this image.]

Zbog zavisti i ljubomore, koje ne podnosim ni u jednom obliku, niti odnosu... happy
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Čet 26 Jul - 12:37

Abu Dabi ::
Evo pitanja od mene. Budući da smo "zaključili" Cool da žensko-muško prijateljstvo ne postoji, koje je po vašem mišljenju jače. Muško-muško ili žensko-žensko? Shocked

Zensko-zenska, verovatno potice iz iskutva, mala odabrana, meni jako draga i iskrena do bola prijateljstva sa mojim prijateljicama, reci su male da bih opisala koliko mi znace i sta su u mom zivotu. Nakon dugog vremena provedenog zajedno, svest i sa njihovih strana i sa moje koliko znacimo i sta smo jedne drugima u ovom kratkom ali lepom zivotu. Zato je svaki susret ko prvi, ko posledni...prosto neznam ko bi bila da ih nemam.

Ups dopuna..naravno da sam prekidala neka prijateljstva, sad mogu da kazem iz ovog, onog razloga, a jedan je pravi ustvari, prosto ne mozes sa svima da se razumes, ni da te razumeju svi , jednostavno sam samo prekinula da racunam na neke ljude i to je to..

Na zalost kao i kod musko-muskih tako i kod zensko-zenskih usled vremena koje je pokvarilo ljude, pre ces naici na kampanjske prijatelje, koji se druze iz koristi, nego na prava prijateljstva!

Ajd pitanje za zene, jeste li imale tj. imate ,musko-zensko prijateljstvo, zanima me, ne poricem ga, mozda...pitam?
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Uto 7 Avg - 1:28

Citat :
Ajd pitanje za zene, jeste li imale tj. imate ,musko-zensko prijateljstvo, zanima me, ne poricem ga, mozda...pitam?


Da ..više puta.. ali je trajalo vrlo kratko jer se u prijateljstvo umešala seksualna privlačnost ..a to dvoje ne idu zajedno nikako .. [You must be registered and logged in to see this image.]

Pitanje ..

Život u zajednici (njegovi/ vaši roditelji ) bi vam odgovarao ili ne.. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Čet 9 Avg - 18:10

zavisi,ako bi moralo ,da..

nosite li -letnje cizme-?
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Sub 11 Avg - 1:28

Ne ..iako sam bacila oko na jedne simpatične ..ipak sam odustala ..ove letnje žege su me odvratile od te ideje i često razmišljam kad ih ugledam na nekome ..kakav li je osećaj sad u njima na 40 C napolju.. [You must be registered and logged in to see this image.]


Nosite brus ..(verovatno Laughing) a da li spavate sa njim ili jedva čekate da ga se rešite? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Sub 11 Avg - 1:32

Kad sam kod kuće brus ne nosim i ne spavam s njim happy

Apstinencija od sexa duže od 10 dana vas baca u bedak?
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610Sub 11 Avg - 1:49

Nervoza mi je srednje ime u takvim situacijama..ne bedak ..nervoza.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ogovarate prijatelje sa svojim prijateljicama ..neprikidno ili samo povremeno ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Pitanja za žene  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za žene    Pitanja za žene  - Page 8 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja za žene
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Žene kojima se muškarci žene
» Pitanja i odgovori
» Pitanja za muškarce
» Imate li odgovora na ova pitanja?
» Ah ta ljubav <3
Strana 8 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-