Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Empty
PočaljiNaslov: Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce    Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Sat610Ned 13 Maj - 13:33

Genijalni Kosmopolitan je ponovo našao način da od muškaraca iznudi svedočenja o sitnicama koje ih pale "do srži". Evo i koje su.



1. "Ako pričam ili mumlam nešto tokom seksa, a moja devojka mi stavi ruku preko usta, ja se sav pogubim od uzbuđenja. Sviđa mi se što zna šta hoće, odnosno šta neće i nema problem da mi to stavi do znanja," kaže Taj.


2. Antoan kaže da obožava što njegova devojka ne pije ženska, blaga pića. "Ona obično poteže vodku sa ledom, tekilu ili pivo. Ima nešto u tom loša devojka fazonu."

3. "Kada sam usredsređen na posao ili samo igram igricu na kompjuteru, ona naprosto oseti kada sam gladan i bez pitanja mi donese nešto da pojedem. To je fenomenalno!" kaže Ernesto G.


4. "Meni je neviđeno seksi kada ustane da ide na posao, a onda se ipak još malo vrati u krevet," kaže jedan Džastin.


5. Džerod M. tvrdi da je njegova žena luda za hokejom. "Kada gleda hokej ona čak počne da priča i svojim Džerzi akcentom, gde je i rođena i urla na televizor. A kada ode na utakmicu, psuje kao kočijaš. Meni je to genijalno!" Pet načina koketiranja koje muškarci obožavaju.


6. "Ja mislim da je veoma seksi kada moja devojka ne skine šminku pre nego što ode u krevet i probudi se sa tim crnilom oko očiju. To joj ujutru daje tu neku mističnu komponentu," kaže Džef.


7. Adam misli da je sasvim ok kada žena brine o svom fzičkom izgledu, ali nalazi da su "pločice" na stomaku pomalo zastrašujuće. "Mekani stomačić mi je mnogo više uzbudljiv jer je tako nekako ženstven."

8. "Jednom sam se zabavljao sa devojkom koja je uvek izgledala veoma smerno i bila sva zakopčana do grla. Međutim, s vremena na vreme, ona bi samo za mene stavila lažnu tetovažu ili stavljala vrišteće roze umetke u kosu. Mene je to izluđivalo u najboljem mogućem smislu jer sam uvek imao utisak da idem u krevet sa drugom osobom," kaže Derek.

9. Jedan Entoni svedoči o tome kako obožava kada se njegova devojka vrati sa fitnesa kući. "Ona tada misli kako izgleda grozno, ali mene strašno pali njeno znojavo telo i neuredna kosa."

10. "Najuzbudljivija stvar ikada je žena koja se smeje tokom seksa. Tada znam da joj je zabavno. Naprosto, niko ne želi pored sebe nekoga ko je uvek smrtno ozbiljan ili preterano osetljiv," kaže Majkl.

Vesti online










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Empty
PočaljiNaslov: Re: Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce    Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Sat610Čet 24 Maj - 10:14

Citat :
6. "Ja mislim da je veoma seksi kada moja devojka ne skine šminku pre
nego što ode u krevet i probudi se sa tim crnilom oko očiju. To joj
ujutru daje tu neku mističnu komponentu," kaže Džef.

eee ovaj je dobar [You must be registered and logged in to see this image.] al nije znao da to nije mistika već maskara [You must be registered and logged in to see this image.]
bolje da joj reko idi umi se kokošško [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Empty
PočaljiNaslov: Re: Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce    Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Sat610Pet 25 Maj - 1:28

wild filly ::
2. Antoan kaže da obožava što njegova devojka ne pije ženska, blaga pića. "Ona obično poteže vodku sa ledom, tekilu ili pivo. Ima nešto u tom loša devojka fazonu."

Baš tako [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Empty
PočaljiNaslov: Re: Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce    Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Sat610Pet 25 Maj - 1:57

Nisam se našao ni u jednoj od ovih točaka. Mislim da su muškarci iz članka iznimke,manjine manjina. Laughing



Eventualno bi prošla situacija pod 9. I to ne zato što me uzbuđuje miris znoja, već da joj pomognem kod tuširanja, nasapunam, isperem i ....[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Empty
PočaljiNaslov: Re: Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce    Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Sat610Pet 25 Maj - 17:25

Citat :
1. "Ako pričam ili mumlam nešto tokom seksa, a moja devojka mi stavi
ruku preko usta, ja se sav pogubim od uzbuđenja. Sviđa mi se što zna šta
hoće, odnosno šta neće i nema problem da mi to stavi do znanja," kaže
Taj.

wouu ovo je moj broj [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Empty
PočaljiNaslov: Re: Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce    Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Sat610Ned 4 Dec - 0:53

Divno..

10. "Najuzbudljivija stvar ikada je žena koja se smeje tokom seksa. 
Tada znam da joj je zabavno. Naprosto, niko ne želi pored sebe 
nekoga ko je uvek smrtno ozbiljan ili preterano osetljiv," kaže Majkl. 

Sta muskarci kazu, gde su vasa misljenja...!?










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Empty
PočaljiNaslov: Re: Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce    Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Sat610Ned 4 Dec - 11:08

wild filly ::

4. "Meni je neviđeno seksi kada ustane da ide na posao, a onda se ipak još malo vrati u krevet," kaže jedan Džastin.



nije samo Džastinu nevidjeno seksi, i Erci je  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Empty
PočaljiNaslov: Re: Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce    Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce  Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Još 10 stvari koje neobično uzbuđuju muškarce
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Stvari koje trebamo da prestanemo da govorimo ženama koje ne žele decu.
» 5 stvari koje žene žele - sad!
» Stvari koje momci ne vole kod devojaka!!!
» Žene se zaljubljuju u muškarce na koje liče
» Zbog čega privlačimo muškarce koje treba "popraviti"?
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Muški kutak-