Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Pitanja za muškarce

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pon 13 Jun - 18:36

Ajde da pitam pa šta bude [You must be registered and logged in to see this image.]

Misliš li da bi mogao voleti samo jednu ženu do kraja svog života ali iskreno bez varanja i kres varijanti sa strane? (bez bla bla što bi neko voleo čuti iskreno najiskrenije toliko riba a ti s jednom do kraja života) [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pon 13 Jun - 18:41

Mislim da bi mogao to [You must be registered and logged in to see this image.] al samo jednu koju zelim ...zna ONA [You must be registered and logged in to see this image.]

Isto pitanje ..ali za zene [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pon 13 Jun - 18:50

Ne znam šta reći u izvesnoj sam dilemi [You must be registered and logged in to see this image.]
Trebala bih se na tu pomisao navikavati ali mi slabo ide [You must be registered and logged in to see this image.]

Sledeće pitanje je [You must be registered and logged in to see this image.] opterećuješ li se često razmišljanjem šta joj pokloniti,biti romantičan , drugačiji svaki put ili radiš šta ti prvo padne na pamet i misliš da je to ok jer se pažnja računa i niš drugo? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pon 13 Jun - 19:02

Samo u posebnim prilikama se malo vise opteretim Laughing

Inace ovako joj kupujem ono sto ona voli ...slatkise, Cvece ..neku odecu ,

cipele , makeUP, izvodim na veceru, vodim na putovanja po svetu, paris, minhen tokio, egipt ...i takve sitnice [You must be registered and logged in to see this image.]

Pruzam joj paznju 120% ... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pon 13 Jun - 19:09

Lepo od tebe 4mee čini mi se da si baš pažljiv prema lepšoj polovini [You must be registered and logged in to see this image.]
Sledeće pitanje je [You must be registered and logged in to see this image.] šta misliš o depilaciji (msm muškoj) celog tela ili samo izvesnih zona? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pon 13 Jun - 19:14

[You must be registered and logged in to see this image.] Izgleda Embarassed

Mislim da je Ok ...ako to partnerka voli [You must be registered and logged in to see this image.] ..samo da ne boli [You must be registered and logged in to see this image.]

Radio sam nekoliko puta na sebi ..i vise ne [You must be registered and logged in to see this image.]

Nisam maljav inace ...bas ono sexy4U [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pon 13 Jun - 22:59

Ajde da pitam pa šta bude [You must be registered and logged in to see this image.]

Misliš li da bi mogao voleti samo jednu ženu do kraja svog života ali iskreno bez varanja i kres varijanti sa strane? (bez bla bla što bi neko voleo čuti iskreno najiskrenije toliko riba a ti s jednom do kraja života) [You must be registered and logged in to see this image.]



Toliko riba, a ti imaš Sirenu. Kraj koje su sve ribe nikake. [You must be registered and logged in to see this image.]

------------------------------------------------------------------------------------

Sledeće pitanje je [You must be registered and logged in to see this image.] opterećuješ li se često razmišljanjem šta joj pokloniti,biti romantičan , drugačiji svaki put ili radiš šta ti prvo padne na pamet i misliš da je to ok jer se pažnja računa i niš drugo? [You must be registered and logged in to see this image.]



Isključivo spontano. Samo mijenjam mašnu na sebi. [You must be registered and logged in to see this image.]


--------------------------------------------------------------------------------


Sledeće pitanje je [You must be registered and logged in to see this image.] šta misliš o depilaciji (msm muškoj) celog tela ili samo izvesnih zona? [You must be registered and logged in to see this image.]



Ako želiš muškarca, sa svime što to podrazumijeva, tu sam. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ako želiš foku, produži dalje. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Sre 15 Jun - 16:19

Citat :
Sledeće pitanje je šta misliš o depilaciji (msm muškoj) celog tela ili samo izvesnih zona?

Samo izvesne zone (inace nisam mnogo maljav Cool)
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Čet 16 Jun - 18:35

Šta misliš o sexy za jednu noć [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Čet 16 Jun - 19:09

OK ako nisam zaljubljen. Ako jesam, ne bi prošlo. Very Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Ned 19 Jun - 0:09

Enigma ::
Šta misliš o sexy za jednu noć [You must be registered and logged in to see this image.]

Mislim da je gubljenje vremena. Ne kazem da ne bih zeleo ali ne kazem ni da bih.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pet 24 Jun - 23:10

Enigma ::
Šta misliš o sexy za jednu noć [You must be registered and logged in to see this image.]

Pau takvim situacijama se ne razmišlja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pet 24 Jun - 23:21

Pa jes Rolling Eyes

Novo pitanje [You must be registered and logged in to see this image.]
Jesi nekad platio sex ovako onako [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pet 24 Jun - 23:33

Citat :
Jesi nekad platio sex ovako onako

Da. Nikakvo posebno zadovoljstvo.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pet 24 Jun - 23:34

Svaki sex se plaća. Ovako ili onako.

Neki na ruke. happy
Neki na večere, cvijeće, parfeme, koncerte, klubove,......resign

E, sad. Koji čovjeku više odgovara, pitanje je? Wink
I što je "pametnije"? happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pet 24 Jun - 23:37

Danas je stvarno plaćanje sexa postalo zanimljivo, slažem se sa Abu Dabijem, plati pa klati Very Happy Ne mora to da bude u novcu, tu su pokloni i razne djakonije, samo je ljubav za džabe i niko je neće, nije u fazonu jeftino je Very Happy


P.S: Nisam nikada platio novcem sex...
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pet 24 Jun - 23:44

Interesantno vidjenje stvari , ok [You must be registered and logged in to see this image.]

Sledeće pitanje [You must be registered and logged in to see this image.]

Neobično mesto gde ste imali sex , nek/a i ne mora biti ludo a da je bilo najbolje? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pet 24 Jun - 23:51

Enigma ::
INeobično mesto gde ste imali sex , nek/a i ne mora biti ludo a da je bilo najbolje? [You must be registered and logged in to see this image.]

Pa, uglavnom sam imao sex na takvim mestima. Msm, sve to zavisi od atmosfere koju sam iskrojis. Tako na primer i u hotelu "A" kategorije moze biti neobicno ako napravis takvu atmosferu.

Mada, najneobicnije mesto gde sam imao sex, bio je Jugo Koral 55 (zadnje sediste). Prvo, bilo mi je uzasno tesno a zatim i sve ostalo i stvarno nemam pojma kako sam uopste bilo sta uspeo da uradim u takvim uslovima. Cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Pet 24 Jun - 23:53

Enigma ::
Interesantno vidjenje stvari , ok [You must be registered and logged in to see this image.]

Sledeće pitanje [You must be registered and logged in to see this image.]

Neobično mesto gde ste imali sex , nek/a i ne mora biti ludo a da je bilo najbolje? [You must be registered and logged in to see this image.]

Pa nije mi bitno mesto, važno mi je s'kim sam, okuženje onda izgubi svaki smisao e tada je najbolje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Sub 25 Jun - 0:17

Na prikolici kamiona u pokretu Cool ...kad smo se kradom tu popeli radi prevoza do naseg grada ..bili smo svorc ..posle jedne lude zurke u Nisu [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Uto 28 Jun - 21:01

Imam ja jedno pitanje za muskarce. happy

Od kad su to muskarci postali toliki moralisti i skloni osudjivanju svake zenske osobe zbog njenog ponasanja ili govora? Ako se uzme u obzir, da su muskarci švaleri, prevaranti, lazovi, nasilnici, i ko zna sta još..Od kud vam pravo da kritikujete zenu ako se nasminkala, obukla kratku suknju, stala i razgovarala sa nekim starim prijateljem ili ne vazno, nemora ni biti prijatelj, vec bilo ko, i to da osudjujete?

Zar nije ruzno i glupo s vase strane da se tako ponasate, ne polazeći prvenstveno od sebe i vaseg ponasanja? Opšte je poznata činjenica da biste pošli za bilo kojom ako bi vam se pružila prilika, skloni ste vredjanju i omalovažavanju žene ako vam kaze nesto sto ne zelite cuti, da ne spominjem i da vam u takvim situacijama neretko poleti i ruka prema njoj...


Da li na taj vaš način ponašanja iskljucivo zavisi od mesta u kome zivite, pa kakva je okolina takvi ste i vi, ili je to nesto u vezi vaspitanja muskarca od rodjenja ili na to iskljucivo utice zena s kojom ste?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Uto 28 Jun - 23:11

Mislim da si ovim pitanjem zabetonirala temu i stavila čvrstu armaturu, odgovor na ovo pitanje sumljam da ćeš dobiti [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Uto 28 Jun - 23:29

wild filly ::
Mislim da si ovim pitanjem zabetonirala temu i stavila čvrstu armaturu

Naprotiv. Pokrenula je lavinu u onima koje je pogodila.


wild filly ::
odgovor na ovo pitanje sumljam da ćeš dobiti [You must be registered and logged in to see this image.]

Opet greska. Lako je dati odgovor, ukoliko postoji naravno.

Ja mislim da ce stici odgovori ali vise bih voleo da ne stignu iz razloga koje cu reci. 2 su grupe.

Prva ce se prepoznati i dati odgovor koji nije pravedan jer ce udarati kontru u samom davanju istog.

Druga nece odgovoriti zato sto ce smatrati da je ovo samo jos jedna provokacija zena (zbog nacina na koji je post kucan) i kao takvu nece je smatrati ozbiljnom. Ili ce dati odgovor u svoju odbranu.

Ja pripadam trecoj grupi tako da cu reci samo ovo - Svaka cast!





Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Sre 29 Jun - 0:00

Citat :
Naprotiv. Pokrenula je lavinu u onima koje je pogodila.

Verujem da je lavina pokrenuta , sačekaću u podnožju da vidim reakciju happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610Sre 29 Jun - 1:32

Shadow ::
Imam ja jedno pitanje za muskarce. happy

Od kad su to muskarci postali toliki moralisti i skloni osudjivanju svake zenske osobe zbog njenog ponasanja ili govora? Ako se uzme u obzir, da su muskarci švaleri, prevaranti, lazovi, nasilnici, i ko zna sta još..Od kud vam pravo da kritikujete zenu ako se nasminkala, obukla kratku suknju, stala i razgovarala sa nekim starim prijateljem ili ne vazno, nemora ni biti prijatelj, vec bilo ko, i to da osudjujete?

Zar nije ruzno i glupo s vase strane da se tako ponasate, ne polazeći prvenstveno od sebe i vaseg ponasanja? Opšte je poznata činjenica da biste pošli za bilo kojom ako bi vam se pružila prilika, skloni ste vredjanju i omalovažavanju žene ako vam kaze nesto sto ne zelite cuti, da ne spominjem i da vam u takvim situacijama neretko poleti i ruka prema njoj...


Da li na taj vaš način ponašanja iskljucivo zavisi od mesta u kome zivite, pa kakva je okolina takvi ste i vi, ili je to nesto u vezi vaspitanja muskarca od rodjenja ili na to iskljucivo utice zena s kojom ste?






Mislim da žena koja ima mišljenje kao gore stvarno nije imala imala sreće sa muškarcima.





happy happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Pitanja za muškarce - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 3 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja za muškarce
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Što muškarce čini sretnima
» Pitanja za žene
» Tko privlači žene, a tko muškarce?
» Sigurna kuća za muškarce
» Pitanja i odgovori
Strana 3 od 14Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-