Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Pon 14 Sep - 0:40

Tony Montana ::
Dala ::
Ne znaju tačno šta traže,a misle da znaju happy


Ma znaju dobro sto zele @Dala.

Ovako, ona prava bi bila recimo da posjeduje ovo: Da je kurva u krevetu da je dama u drustvu,da budne perfektna domacica tj. majka za djecu, da je najbolja frendica njegova,zena kao zena da mu budne. Da mu budne majka, kad se razboli recimo, caj mu skuhati, lijeciti itd.


Ako te 5-6 osobine ima, onda je jako interesatna osoba za njega i bila bi ona prava. Pricam iz iskustva. happy


Samo jedna će ti ispuniti sve to. Cool

Pošto si ''iskusan''  confused  koja je to? happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Pon 14 Sep - 18:48

Emelie ::
Tony Montana ::
Dala ::
Ne znaju tačno šta traže,a misle da znaju happy


Ma znaju dobro sto zele @Dala.

Ovako, ona prava bi bila recimo da posjeduje ovo: Da je kurva u krevetu da je dama u drustvu,da budne perfektna domacica tj. majka za djecu, da je najbolja frendica njegova,zena kao zena da mu budne. Da mu budne majka, kad se razboli recimo, caj mu skuhati, lijeciti itd.


Ako te 5-6 osobine ima, onda je jako interesatna osoba za njega i bila bi ona prava. Pricam iz iskustva. happy


Samo jedna će ti ispuniti sve to. Cool

Pošto si ''iskusan''  confused  koja je to? happy
 Ona koja se pronadje u mom postu Emelie. happy A od kud znam? Pa muskarac sam, kako nebi znao sto mi zelimo. cool



Ja bi i 7 dodao, da nije previse pametnija od mene, jer to neide zajedno,. happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Pet 18 Sep - 22:11

Tony Montana ::
Emelie ::
Tony Montana ::
Dala ::
Ne znaju tačno šta traže,a misle da znaju happy


Ma znaju dobro sto zele @Dala.

Ovako, ona prava bi bila recimo da posjeduje ovo: Da je kurva u krevetu da je dama u drustvu,da budne perfektna domacica tj. majka za djecu, da je najbolja frendica njegova,zena kao zena da mu budne. Da mu budne majka, kad se razboli recimo, caj mu skuhati, lijeciti itd.


Ako te 5-6 osobine ima, onda je jako interesatna osoba za njega i bila bi ona prava. Pricam iz iskustva. happy


Samo jedna će ti ispuniti sve to. Cool

Pošto si ''iskusan''  confused  koja je to? happy
 Ona koja se pronadje u mom postu Emelie. happy A od kud znam? Pa muskarac sam, kako nebi znao sto mi zelimo. cool



Ja bi i 7 dodao, da nije previse pametnija od mene, jer to neide zajedno,. happy


Koliko ja vidim, još si ti zelen.  happy

happy

Zašto teško nalaze? happy

Zato što one biraju. happy
Nazad na vrh Ići dole
Kenyo

Član
Član

Kenyo

Muški
Poruka : 22

Učlanjen : 18.09.2015


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Pet 18 Sep - 22:44

Imam prijatelja koji se tri puta ženio i rastao. Dva puta ženio istu ženu. Nedavno se rastao treći puta od druge žene i opet mu vrag ne da mira, opet hoće da se ženi a potpis mu se na brakorazvodnoj parnici nije još ni osušio. Ja mu rekao da nikada ništa neće naučiti u životu i pitao ga: "Zašto misliš da će slijedeća biti ona prava?" A on mi odgovorio:"Sada tražim mutavu nimfomanku a da joj tata ima kafanu!"  ?!?  Ne razumijem "macho muškarčine" koji cijeli život traže "onu pravu" a takvi uvijek i redovito, stalno budu nezadovoljni ma koju god odabrali. I uvijek su im "one" krive. Svaka dama može biti i više nego "ona prava" uz "pravog muškarca". Osim toga ... svi bi mi htjeli kao neku "onu pravu" a uvijek gledamo da ta ista bude što više "iskrivljena", bar na nekim mjestima. Kada god naiđe "ona prava" uvijek čujem komentare:"Vidi je, ravna ko daska!" Muškarac ne može prepoznati "onu pravu" ni da ga tom istom daskom klepi po glavi. ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Pon 24 Apr - 14:51

Zato što nemaju svoj stav. happy
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Pon 24 Apr - 15:01

Zato sto ih saplicu one krive...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Pon 24 Apr - 15:03

nema prave, ima samo pravovremena, koja se u pravo vreme nadje na pravom mestu.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Pon 24 Apr - 15:11

tamoneki ::
Zato sto ih saplicu one krive...[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 To je zato što nemate svoj stav .happy
 
 Stav je složena kombinacija imanja srca, *uda i inteligencije. happy

 Srca da voliš, *uda da smeš i inteligencije da umeš da dobiješ ono što želiš. happy

 A to je malo komlikovano za vas ''muškarce''. happy

  happy happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Pon 24 Apr - 15:16

Emelie ::
tamoneki ::
Zato sto ih saplicu one krive...[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 To je zato što nemate svoj stav .happy
 
 Stav je složena kombinacija imanja srca, *uda i inteligencije. happy

 Srca da voliš, *uda da smeš i inteligencije da umeš da dobiješ ono što želiš. happy

 A to je malo komlikovano za vas ''muškarce''. happy

  happy happy


mnogo si ti to Emilija pojednostavnila.  happy

da su žene u prodavnici na stalažama, uvek bi dobili ono što želimo. budući da nisu, dobijemo ono što možemohappy

happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Pon 24 Apr - 15:18

Emelie ::
tamoneki ::
Zato sto ih saplicu one krive...[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 To je zato što nemate svoj stav .happy
 
 Stav je složena kombinacija imanja srca, *uda i inteligencije. happy

 Srca da voliš, *uda da smeš i inteligencije da umeš da dobiješ ono što želiš. happy

 A to je malo komlikovano za vas ''muškarce''. happy

  happy happy

hahahaha...subanaliza, ali nepotrebna...danas zenske ne interesuje ni srce ni dusa ni 'uda ni intelekt...samo novac, lazni status, prividna moc...ali, to nije nedostatak kod "muzjaka" nego kod "zenki"... Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Pon 24 Apr - 15:20

EROTIC MAN ::
Emelie ::
tamoneki ::
Zato sto ih saplicu one krive...[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 To je zato što nemate svoj stav .happy
 
 Stav je složena kombinacija imanja srca, *uda i inteligencije. happy

 Srca da voliš, *uda da smeš i inteligencije da umeš da dobiješ ono što želiš. happy

 A to je malo komlikovano za vas ''muškarce''. happy

  happy happy


mnogo si ti to Emilija pojednostavnila.  happy

da su žene u prodavnici na stalažama, uvek bi dobili ono što želimo. budući da nisu, dobijemo ono što možemohappy

happy

 Kako da ne. happy

 Vi ne birate...one biraju.  happy

  runing
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34567

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Pon 24 Apr - 23:57

Zato što su krivo nasađeni
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Uto 25 Apr - 13:58

nemaju strpljenja i vere da ih negde prava čeka, spuste kriterijume i uzmu neku za koju se najčešće s vremenom ispostavi da je kriva  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Ned 30 Apr - 20:10

Zato jer su rijetke vjerne kao i obrnuto mi muskarci.  happy Cast izuzetcima, normalno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Ned 14 Maj - 22:44

Zato što su ''pametni'' happy 
happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Ned 14 Maj - 22:50

Zato sto puno traze a malo daju. To je u sustini istina. happy
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Čet 1 Feb - 22:10

Zato sto neznaju sta hoce Laughing










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Čet 1 Feb - 23:13

Ona prava ne postoji...postoje samo manje ili vise slicne "onoj pravoj"...uglavnom manje slicne...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Sub 3 Feb - 13:35

Da ima samo jedan otok na ovome svijetu onda bi je imao onu pravu. Normalno da sami zive na njemu, to je nazalost realnost u danasnjici, tako vidim.

Drustvo, prijatelji, rodbina, relegija,nacionalnost itd itd. kvare tu atmosferu da bi doslo do prave. happy
Nazad na vrh Ići dole
Lutajuće Srce

Master
Master

Lutajuće Srce

Muški
Poruka : 8628

Godina : 48

Lokacija : Pored vode

Učlanjen : 04.01.2014

Raspoloženje : Do kraja.


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Sub 3 Feb - 13:45

Možda bi je lakše našli kad je ne bi tražili.
Nazad na vrh Ići dole
Lejla

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 2096

Učlanjen : 07.06.2012


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Sub 3 Feb - 18:38

Lutajuće Srce ::
Možda bi je lakše našli kad je ne bi tražili.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Sub 3 Feb - 18:47

E jest vala, neka ona trazi onog pravog.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Pet 23 Feb - 10:27

Ja je nasao,ALI ona mene nije happy
Nazad na vrh Ići dole
Lejla

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 2096

Učlanjen : 07.06.2012


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Ned 18 Mar - 21:19

Loša im strategija.     happy      happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610Pet 28 Dec - 21:30

Nasao sam onu pravu! Mada nisam snjom zajedno i da zivimo itd. Ali meni je to dovoljno, trazio sam je i pronasao.

Tko trazi taj i nadje a i mozda nikad. Slucajnost ili ne slucajnost, neznam.Mozda treba covjek imati i srece malo itd.

Vazno je da sam je nasao, a nije mi vazno da sam snjom. Jer filozofski posmatrajuci, kad bi bio snjom zajedno, bilo bi to vise ne realno za mene. Jer nikad u zivotu nisam imao toliko srece itd.

Poenta je u tome sto je ona za mene prava! E ali to nije bitno, bitno je i da li sam ja za nju pravi!
happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 4 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Zašto je pametnim ženama, teško pronaći ljubav?
» Zašto muškarci vole striptiz?
» Pametne, lepe i - same..
» Zašto muškarci varaju?
» Zašto su muškarci postali šonje
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Muški kutak-