Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Delite | 

Kada treba prestati sa vožnjom?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Ženski
Poruka : 96960

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo

PočaljiNaslov: Kada treba prestati sa vožnjom?   Čet 19 Apr - 20:58

“I tada sam umesto kočnice pritisnula papučicu za gas”. Već smo napamet naučili ovu rečenicu gledajući brojne video snimke saobraćajnih incidenata na internetu.

Još jedna u nizu saobraćajnih nesreća, koju je izazvala starija osoba za upravljačem automobila, dogodila se u Palm Koustu, na Floridi, kada je 76-godišnja žena pritisnuvši pogrešnu pedalu proletela svojom Toyotom Camry kroz ulazna vrata jednog supermarketa, povredivši deset osoba.

Čitav događaj zabeležen je sigurnosnim kamerama, a upozoravamo čitaoce da je video veoma uznemirujući:

Posle izvršenog uviđaja policija je saopštila da je vozilo pre udesa bilo u ispravnom stanju, a da je nakon odgledanog snimka pravo čudo da u nezgodi niko nije poginuo.

Iako se ljudi, kako u Americi, tako i kod nas, teško odriču privilegije da i u poznim godinama voze sopstveni automobil, odgovor na pitanje iz naslova glasi da je već kasno kada se dogodi ovakva nesreća.

b92

Nazad na vrh Ići dole
panonski galeb

Master
Master

Ženski
Poruka : 15935

Učlanjen : 18.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Kada treba prestati sa vožnjom?   Sub 21 Apr - 23:29

mislim da onda kad vise nisi sposoban da se koncentrises dok vozis happy kad popusta koncentracija sledi lancani efekti happy kad znatno slabi vid happy mada cesto u svojoj okolini vidjam vozace koji zdravstveno nisu sposobni da voze al ipak to rade ,dijabeticari ,teski srcani bolesnici ,osobe koje uzimaju neke vrste sedativa happy nije samo starost u pitanju kad prestati vec odgovornost ,mislim da mladje osobe olako uzimaju voziti se happy niko nepostuje ogranicenja kao i o ispravnost auta happy ...
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Muški
Poruka : 131057

Učlanjen : 07.04.2011

PočaljiNaslov: Re: Kada treba prestati sa vožnjom?   Sub 21 Apr - 23:36

Položen vozački ispit je jedina zakonska dozvola za nekažnjeno ubijanje ljudi. (u slučajevima kada imaš para i vještog advokata)

love
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kada treba prestati sa vožnjom?   

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Reči žena kojih muškarci treba da se plaše
» Ko treba da napravi prvi korak?
» Svrha posta
» Šta kada vas prijatelj izneveri?
» Volim kada moju curu vidim u...
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu