Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Empty
PočaljiNaslov: Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene?   Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Sat610Čet 12 Apr - 2:47


ŠTA SU SVE MUŠKARCI SPREMNI DA URADE ZA ŽENE?

Mnoge je sramota da pomognu svojoj devojci da nosi torbu, a kamoli da budu "stolica"!
Svi vole da budu "mačo" muškarci i "šmekeri" koji neće baš sve uraditi za ženu, tj. neće se blamirati.
Ali, ove fotografije će vas razuveriti! Neki su zaista spremni na sve za svoje drugarice i devojke. Da li su oni zbog ovoga "frajeri" ili "papučari"?

[You must be registered and logged in to see this image.]


smedia










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene?   Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Sat610Čet 12 Apr - 6:55

Lepi gestovi prema suprotnom polu nemaju cenu ..oduševljavaju me muškarci koji bi sve uradili za svoju voljenu .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Oduvek sam volela bleskaste muškarce koji su sve činili da me oduševe i dokažu svoju ljubav prema meni Laughing

Vidim i po slikama da još uvek ima takvih koji bi se čak i u javnosti izblamirali da udovolje onoj koju vole (mada se po licima dzentlmena to ne da primetiti [You must be registered and logged in to see this image.]) oni su učinili ono šta su smatrali da treba ..dopada mi se sve to .. kao znak ljubavi i pažnje prema devojci ..prijateljici ..ženama. Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene?   Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Sat610Čet 12 Apr - 19:12


Sve je to ok Laughing..mada ne znam da li je ovim više neprijatno njima ili devojkama? Laughing ...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene?   Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Sat610Čet 12 Apr - 19:48

Jesss obožavam ludaje koji bi sve učinili da mi udovolje , takvi mi srce zarobe odmah svojim gestovima zaštitnika , machomena ,himena , supermena , betmena Cool

[You must be registered and logged in to see this image.]


naša varijanta superbečmen ,bečka škola [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene?   Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Sat610Čet 12 Apr - 20:04

ne vidim nista lose u tome da ponekad urade neke ludcaste stvari ,jer to je znak ogromne paznje i ljubavi happy ....ne znam ko bi nekom gestu odoleo jos pogotovo ako je simpaticno , i sa smeskom secati se tih malih ludosti koji su ustvari sreca happy ...neko ce reci koji blam ,,pa u sustini svi mi smo se u zivotu mnogo vise izblamirali u drugim stvarima u kojim bas i nije pozeljno happy ... al u ljubavi nema blama vec samo zavist da ipak nesto dozivimo jedinstveno ,simpaticno happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene?   Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Sat610Sre 5 Apr - 0:02

Apsolutno sve, mada neće NIKAD priznati.
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene?   Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Sat610Pon 26 Feb - 2:01

Shadow ::

ŠTA SU SVE MUŠKARCI SPREMNI DA URADE ZA ŽENE?

Mnoge je sramota da pomognu svojoj devojci da nosi torbu, a kamoli da budu "stolica"!
Svi vole da budu "mačo" muškarci i "šmekeri" koji neće baš sve uraditi za ženu, tj. neće se blamirati.


[You must be registered and logged in to see this image.]


smedia

Gore navedeni primjeri...ne znam...ja tu ne vidim muskarca..muskarca u pravom smislu te rijeci.

I taj pojam Macho, to mi nije jasno nikad bilo...ko se jos na to lozi?


 PRAVI muskarac je spreman apsolutno sve uraditi za onu koju voli.I PRAVI MUSKARAC to i prizna bez imalo uvijanja.
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene?   Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Sat610Pon 26 Feb - 10:18

Unforgettable ::
Citat :



 PRAVI muskarac je spreman apsolutno sve uraditi za onu koju voli.I PRAVI MUSKARAC to i prizna bez imalo uvijanja.

Slažem se.. I još mnogo, mnogo vise ako treba.  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene?   Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Sat610Sre 28 Feb - 14:56

zavisi. ako ženu tek osvajaju onda sve, a ako je sirota već okačila potpis na hartiju, onda skoro pa ništa (boli glava  Rolling Eyes )


happy happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene?   Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Sat610Pet 23 Mar - 13:13

da se promene  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene?   Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi
» Razlozi zbog kojih muškarci ostavljaju žene
» Zbog čega muškarci čeznu za bivšim deovjkama
» Žene kojima se muškarci žene
» Beži i ne okreći se sine ...
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Muški kutak-