Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Umoran sam od života

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Uto 29 Mar - 8:05

Da li Vam je nekada bilo svega dosta?
Da li ste se ikada osećali toliko umorno od života da ste poželeli da samo nestanete, odete na pusto ostrvo, bilo gde, samo da ste što dalje od svega?
Mozda Vam to nikada nije palo na pamet i umete da se izdignete iznad svake situacije?
Da li Vam ikada dodju takvi momenti,zute minute kada mislite da se sve oko Vas rusi i nestaje,a Vi ne vidite izlaz ni svetlo na kraju tunela?
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Pet 8 Apr - 11:54

E ponekad mi baš dodje da zbrišem negde daleko i da se ne vratim stooo godina Umoran sam od života 4151842371 a opet pomislim moraću se vratiti kad tad tako da bolje rešiti sve pa otići na poduži odmor od briga i obaveza.










Umoran sam od života F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Sub 9 Apr - 13:36

Nikada. Nemam žutih minuta.
Iako sam par puta poželio sjesti u auti i otići na more, u svoju "bazu" iz rane mladosti na par dana.
Ali to su čisto sentimentalni razlozi. Wink










love
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Pon 13 Jun - 20:30

Umorna od zivota, Boze ne, zivot je tako kratak da bih se mogla umoriti. Da, dodje ponekad zuta minuta kada mi je dosta nekih stvari, ali zivot je samo jedan i moramo se svim srcem izboriti da ga sto kvalitetnije prozivimo.
Nazad na vrh Ići dole
innuendo TT

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1897

Učlanjen : 21.04.2011


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Pon 13 Jun - 20:49

stigne umor i ima perioda kada se nakupe stvari za rešavanje ali nije bilo toliko drastično što ne bi sa novim danom ili eventualno par dana punjenja baterija rešilo
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Sub 18 Jun - 18:10

Ponekad sam od posla toliko umorna da ne znam vise ni kako se zovem...A da bi bila umorna od zivota...Ne daj Boze.Jedan zivot imam i pokusavam da ga zivim sto se moze bolje.Ponekad dodje neki smoreni period, ali sve se resi. Volim zivot, jer ova nasa planeta nam toliko toga lepoga pruza, a na nama je da sve to vidimo i dozivimo. Ponekad kada samo na dnu, umesto da kukakmo i placemo,bilo bi nam bolje da odemo u prirodu.Ali ne da samo prodjemo pored prirode ili sednemo u neki park.U sumu da odemo i da sednemo pored nekoga drveta i vidimo sta nam sve priroda pruza i sta sve mi ljudi ne znamo da izkoristimo niti ne pomislimo da sve to postoji.

Ja kada sam u prilici odem do obale, do mora imam dva sata.Ponekad tu vidim svoga delfina sto sam ga usvojila za godinu dana...I veoma sam vesela zbog toga...Vidim ta divna stvorenja i svaki put shvacam kada se vracam kuci kako mi je taj delfin bitniji od moga posla gde me smaraju...

Pruzite zivotu neke male sitnice.
Nazad na vrh Ići dole
Angel&Devil

Elita
Elita

Angel&Devil

Ženski
Poruka : 2439

Lokacija : Hell

Učlanjen : 16.06.2011

Raspoloženje : Zajebano do bola


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Pet 15 Jul - 13:13

BAs me stiglo, sve ne znam na koju stranu pobeci i nestati pale
Nazad na vrh Ići dole
Šajni

  

Šajni

Ženski
Poruka : 1661

Učlanjen : 31.03.2011


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Sre 27 Jul - 10:05

Bilo je takvih trenutaka puno. Kada poželim da samo spakujem svoje stvari i nestanem u vidu lastinog repa Laughing Ali, ne može se iz svoje kože. Kako je, tako je.
Onda skupim svu hrabrost koju imam, dobro razmislim o svemu i pokušam da pronadjem rešenje za svoj problem.
Ali nikad mi nije palo na pamet naravno, da pobegnem od svega toga nekim dramatičnim načinom. To rade kukavice, a sebe ne smatram takvom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Juliie

Član
Član

avatar

Ženski
Poruka : 135

Učlanjen : 22.01.2012


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Ned 22 Jan - 13:30

Zivot je suvise kratak. Nemam vremena da budem umorna od zivota.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Pet 2 Nov - 18:14

Obično nakupljeni problemi u čovjeku izazivaju ovaj osjećaj. Kada čovjek ima osjećaj da neće moći da ih prevaziđe. A problemi su zato da se rješavaju. Čovjek treba da se sjeti lijepih stvari u životu. I da vrati optimizam.

Te navali na probleme.

Po prioritetu.

Prvo najvažnije treba rješavati. Laughing










love
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Sub 5 Jan - 16:55

Još nisam stigla da se baš umorim od života...I kad mi se ponekad
učini da je teško, čekam bolje dane....život je sve nešto iz početka happy
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Sub 5 Jan - 16:59

Taj osecaj mi se javlja pri kraju zime,pretpostavljam zbog dugog odsustva sunca,ali umem da ga prepoznam happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Ned 6 Jan - 10:20

Umoran sam od života happy često se prožima u meni i tu prikupljam svoju snagu, ne samo kao reč, misao već podlogu svoje kreacije koju želim happy ponekad je bolje reći jer time priznaješ da si sateran u ćošak , pat pozicija al ima nešto što nas pokreće ne život već sami mi da ipak sami kreiramo donekle svoj život happy život je živi roman koji pišemo pa ako zastane olovka to neznači da sam se predo već tajm- vreme da se prikupiš i počneš da pišeš neko novo poglavlje happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Ned 6 Jan - 10:31

Što god da te loše snađe u životu, nije razlog da te "umori od života".

Sjeti se veselih trenutaka, okreni se stvarima koje te vesele dok ne prevaziđeš trenutne, kako ti se čini, nepremostive probleme.

Misli na ono radosno, što te još čeka, što će tek doći.

Ako ti se čini da izlaz ne vidiš, ne brini. Uvijek se nađe. Život se pobrine za one koji od njega nisu digli ruke. Umoran sam od života 185463352










love
Nazad na vrh Ići dole
Rozela

Elita
Elita

Rozela

Ženski
Poruka : 1253

Učlanjen : 07.12.2012

Raspoloženje : uvek dobro


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Pon 7 Jan - 17:39

ne samo umorna, nego premorena, Umoran sam od života 202237340a onda se setim onog ako se zatvore vrata otvori se prozor ili obrnuto, pa tako nastavim sa guranjem napred
a ponekad zaista mislim da imam neku misiju ovde koju jos nisam zavrsila pa opet idem dalje
i tako uvek nadjem neki izgovor da ne budem umorna od zivota Umoran sam od života 2154879677
Nazad na vrh Ići dole
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Pon 7 Jan - 17:43

Do nedavno sam se tako osjecala i izgubila nadu u bolje sutra ali u samo nekoliko proslih dana situacija se znatno popravila na bolje. Upoznala sam par dobrih ljudi i dobila posao za stalno i za sada sve je ok. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Pon 7 Jan - 17:55

Možda bi preciznije bilo reći od OVAKVOG života ... od toga ponekad jesam.
Od života generalno ne - to bi značilo da sam se predao, a to ma koliki pesimista (obavešteni optimista) priznajem bio, teško da bih uradio.
Nemam neka prevelika očekivanja od života, verovatno jer za to ni sposobnosti nemam, ali opet nada umire poslednja Very Happy.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Pon 7 Jan - 21:25

Umorana sam mnogo ... al ipak ima nešto što me pokreće a to je nada da ću svakim korakom biti bliže onom čemu se radujem .....
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Pon 6 Apr - 10:27

Ne, tako nešto od mene ne može da se čuje.

Koliko god da me pritisnu životne nedaće uvek se hrabro uhvatim u koštac sa njima.
Ljudi koji odustanu i prepuste se depresiji život skrate onog momenta čim počnu o tome da razmišljaju.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Umoran sam od života 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Pon 6 Apr - 10:38

Covjek kad se umori od bilo cega pa i od zivota nije strasno, to je prirodno.

Vazno je samo kad se odmori da nastavi tamo gdi je stao.  cool
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Pon 6 Apr - 12:12

wild filly ::
Da li Vam je nekada bilo svega dosta?
Da li ste se ikada osećali toliko umorno od života da ste poželeli da samo nestanete, odete na pusto ostrvo, bilo gde, samo da ste što dalje od svega?
Mozda Vam to nikada nije palo na pamet i umete da se izdignete iznad svake situacije?
Da li Vam ikada dodju takvi momenti,zute minute kada mislite da se sve oko Vas rusi i nestaje,a Vi ne vidite izlaz ni svetlo na kraju tunela?



Desi se. Izgubim se ponekad sam od sebe. Uzmem  torbicu, čuturu s vodom, termos s kafom, paklo cigara i ranom zorom odem na "svoju" planinu. Iskasapim se brutalnim tempom i prepustim mislima. Kad se ponovo nađem vratim se kući. Kao nanovo rođen.  

Do sad sam se uvek nalazio. Za ubuduće, videćemo ...... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Ned 10 Maj - 17:37

Nikada nisam bio umoran od života.
Istina, koji puta sam bio umoran od sebe samoga.  Cool










love
Nazad na vrh Ići dole
mihica

Član
Član

mihica

Ženski
Poruka : 399

Učlanjen : 07.01.2015


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Ned 10 Maj - 18:10

wild filly ::
Da li Vam je nekada bilo svega dosta?
Da li ste se ikada osećali toliko umorno od života da ste poželeli da samo nestanete, odete na pusto ostrvo, bilo gde, samo da ste što dalje od svega?
Mozda Vam to nikada nije palo na pamet i umete da se izdignete iznad svake situacije?
Da li Vam ikada dodju takvi momenti,zute minute kada mislite da se sve oko Vas rusi i nestaje,a Vi ne vidite izlaz ni svetlo na kraju tunela?
Nazad na vrh Ići dole
mihica

Član
Član

mihica

Ženski
Poruka : 399

Učlanjen : 07.01.2015


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Ned 10 Maj - 18:22

Da ,vise puta.
Grozan osjecaj.
Ono,ne zivi ti se ,rađe bi nestao ..samo di cc
Nazad na vrh Ići dole
ankianki

  

ankianki

Ženski
Poruka : 39985

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 21.07.2012

Raspoloženje : odlično


Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610Ned 10 Maj - 18:23

Ponekad sam malo umorna od svega. Umorna od danas, od sutra, od malih želja, od velikih snova,od sjećanja, od nadanja,a najviše od čekanja,ali ipak čekam i čekat ću i pored toga što je neko rekao da onaj koji čeka samo gubi vrijeme happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Umoran sam od života Empty
PočaljiNaslov: Re: Umoran sam od života   Umoran sam od života Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Umoran sam od života
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Filosofija života
» Nastanak života
» Rad do kraja zivota
» Prioritet mog života
» Cena života
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Filozofija-