Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Mlađi muškarci su na ceni

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Mlađi muškarci su na ceni Empty
PočaljiNaslov: Mlađi muškarci su na ceni   Mlađi muškarci su na ceni Sat610Ned 1 Apr - 21:55

Mlađi muškarci su na ceni


U poslednjih nekoliko godina među poznatim ličnostima u Srbiji sve su češći parovi kod kojih su dame nešto starije od svojih izabranika, ali uprkos razlici u godinama odlično funkcionišu. Dokaz za to su teniser Ilija Bozoljac (27), koji je u braku sa šest godina starijom Andrijanom (33), a sa kojom je ovih dana dobio i kćerkicu Lolu.

Mlađi muškarci su na ceni 230616_bozoljac-foto-dimitrije-goll_f

Andrijana i Ilija Bozoljac

Ovaj "trend" kao da je došao na srpsku javno-estradnu scenu sa zapada gde su ga odavno prihvatile zvezde poput Madone, Demi Mur, Hale Beri, Kejt Vinslet, Dženifer Lopez i drugih lepotica koje uživaju u društvu mlađih muškaraca.

Što se tiče Ilije Bozoljca, on je oduvek važio za velikog zavodnika za kojim su uzdisale kako mlađe, tako i one nešto starije gradske lepotice, a očigledno da je Adrijani iskustvo pomoglo da nestašnog tenisera primiri kraj sebe.

Mlađi muškarci su na ceni 230619_madzgalj-foto-jelena-vucetic_f

Marinko Madžgalj (34) i Dubravka Mijatović (44)
Ovaj glumački par vezu je započeo 2007, a godinu dana kasnije otpočeli su i zajednički život. U novembru 2009. Dubravka, koja je 10 godina starija od Marinka, rodila je ćerku Saru, ali o svojoj intimi nerado govore za medije. Prošle godine su prvi put igrali zajedno na sceni u predstavi “Doručak kod Tifanija”.

Mlađi muškarci su na ceni 230620_radjen-foto-zoran-ilic_f

Ana Kokić (29) i Nikola Rađen (27)
Poznati vaterpolista i pevačica u braku su četiri godine i imaju dve kćerke Ninu i Teu, a Ana je od Nikole starija svega dve godine. Ana je često u gledalištu na Nikolinim utakmicama, a već neko vreme žive na relaciji Srbija - Grčka zbog Rađenovog sportskog angažmana.

Mlađi muškarci su na ceni 230618_karic-foto-nenad-milosevic_f

Elena (39) i Jugoslav Karić (32)
Dizajnerka enterijera Elena starija je od biznismena Jugoslava Karića sedam godina i već dugo su u skladnom braku u kojem su dobili sina Simona. “Nije mi bilo svejedno kada sam saznala koliko je mlađi. Danas mi to ne smeta, on je zreo i ozbiljan čovek. Ja sam ta koja je često detinjasta”, svojevremeno je izjavila Elena.

Mlađi muškarci su na ceni 230617_canak-foto-vladimir-lukic_f

Tatjana Vojtehovski (42) i Nenad N. Čanak (32)
Nekadašnja voditeljka i PR Televizije “Pink” mnoge je iznenadila kada je pre nekoliko godina nakon razvoda uplovila u vezu sa 10 godina mlađim biznismenom Nenadom N. Čankom. U jednom intervjuu Tanja je rekla da se “oseća kao Demi Mur, ali bez plastične hirurgije”.

Mlađi muškarci su na ceni 230621_rokvic-foto-nemanja-kostic_f

Bojana Barović (29) i Nikola Rokvić (27)
Manekenka i pevač zavoleli su se za vreme snimanja rialitija “Survivor” na Filipinima pre dve godine i od tada su u ljubavi. Dve godine starija Bojana zbog ljubavi prema Nikoli sad mnogo češće dolazi u Srbiju, iako je poslom vezana za Ameriku.

Mlađi muškarci su na ceni 230624_bijelic-foto-_f

Dragana Mirković (44) i Toni Bijelić (39)
Jedna od najpoznatijih folk pevačica udala se pre više od decenije za biznismena iz Beča Tonija Bijelića, od koga je starija pet godina. Imaju ćerku Manuelu i sina Marka, a žive daleko od očiju javnosti u predgrađu Beča.

Mlađi muškarci su na ceni 230622_tosic-foto-milos-peric_f

Jelena Karleuša (34) i Duško Tošić (27)
Folk pevačica i sedam godina mlađi fudbaler Crvene zvezde venčali su se 2008. godine nakon kraćeg zabavljanja i u naredne dve godine dobili dve kćerke - Atinu i Niku. “To što je Duško mlađi od mene ne znači ništa jer je on glava naše porodice, a ja sam vrat”, prokomentarisala je Karleuša jednom prilikom



blic










Mlađi muškarci su na ceni Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Mlađi muškarci su na ceni
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Znanost je potvrdila: ženama su uistinu privlačniji mlađi muškarci
» Pazi po kojoj ceni šišaš
» Hans Holbein Mlađi
» Johann Strauss mlađi
» Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Show Biz / TV-