Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Share | 

Madona, obuci se, ili ćemo mi da te obučemo

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Ženski
Poruka : 96942

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo

PočaljiNaslov: Madona, obuci se, ili ćemo mi da te obučemo   Ned 1 Apr - 9:25

Televizija Ej-Bi-Si (ABC) zabranila emitovanje Madonine reklame sve dok se kraljica popa "digitalno ne obuče"

Pop pevačica Madona snimila je reklamu za svoj parfem "Truth or dare" u kojoj se pojavljuje u donjem vešu u kojem se "uvija i dahće".

Upravo taj donji veš i sugestivno ponašanje su bili problem čelnicima televizije Ej-Bi-Si, sve dok se ne snimi "čednija" ili ne ispravi ova verzija reklame. Evo šta su tražili da se doda i oduzme:

"Grudnjak bi trebalo da bude veći, tačnije da pokriva veću 'površinu', a korset duži kako bi pokrio zadnjicu", rekao je neimenovani izvor sa televizije, prenosi američka štampa.

Ovo "pokrivanje" bi trebalo da bude učinjeno digitalno, dok će neke scene iz reklame u potpunosti biti izbačene: "Iseći sugestivne scene u kojima se Madona 'uvija'".

Pogledajte reklamu sa malenim grudnjakom, kratkim korsetom i sugestivnim ponašanjem.

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Ivan Mestrovic
» Dobre i loše strane hladnog vremena
» Raffaello Santi da Urbino
» Rafaelo Santi
» Jan Van Ajk
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu