Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Madona, obuci se, ili ćemo mi da te obučemo

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Madona, obuci se, ili ćemo mi da te obučemo Empty
PočaljiNaslov: Madona, obuci se, ili ćemo mi da te obučemo   Madona, obuci se, ili ćemo mi da te obučemo Sat610Ned 1 Apr - 9:25

Madona, obuci se, ili ćemo mi da te obučemo


Televizija Ej-Bi-Si (ABC) zabranila emitovanje Madonine reklame sve dok se kraljica popa "digitalno ne obuče"

Madona, obuci se, ili ćemo mi da te obučemo V239247p0


Pop pevačica Madona snimila je reklamu za svoj parfem "Truth or dare" u kojoj se pojavljuje u donjem vešu u kojem se "uvija i dahće".

Upravo taj donji veš i sugestivno ponašanje su bili problem čelnicima televizije Ej-Bi-Si, sve dok se ne snimi "čednija" ili ne ispravi ova verzija reklame. Evo šta su tražili da se doda i oduzme:

"Grudnjak bi trebalo da bude veći, tačnije da pokriva veću 'površinu', a korset duži kako bi pokrio zadnjicu", rekao je neimenovani izvor sa televizije, prenosi američka štampa.

Ovo "pokrivanje" bi trebalo da bude učinjeno digitalno, dok će neke scene iz reklame u potpunosti biti izbačene: "Iseći sugestivne scene u kojima se Madona 'uvija'".

Pogledajte reklamu sa malenim grudnjakom, kratkim korsetom i sugestivnim ponašanjem.











Madona, obuci se, ili ćemo mi da te obučemo Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Madona, obuci se, ili ćemo mi da te obučemo
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Jednom ćemo shvatiti..
» Kako ćemo izgledati za 100.000 godina
» Zaštita na radu "lako ćemo"
» Bit ćemo puno siromašniji od svojih roditelja
» Saznajte kakvi ćete biti kada ostarite
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Show Biz / TV-