Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Sa 23 godine postala baka

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Sa 23 godine postala baka  Empty
PočaljiNaslov: Sa 23 godine postala baka    Sa 23 godine postala baka  Sat610Sub 28 Maj - 14:22

Rifca je dobila kćerku kada je imala 13 godina, a njena kćerka Maria rodila je sina Iana u 11. godini.

Sa 23 godine postala baka  Rifca-i-ian

Romkinja Rifca Stanescu iz sela Investi u Rumuniji, postala je najmlađa baka na svijetu dobivši unuka u 23. godini.

Stanescu je dobila kćerku kada je imala svega 13 godina, a njena kćerka Maria rodila je sina Iana u 11. godini.

“Sretna sam što sam baka, ali željela sam nešto drugo za svoju Mariju, ali i za sebe”, kazala je sada 25-godišnja Stanescu za britanski The Sun, dodavši da je u svakom slučaju bolje imati unuka, jer oni manje pate u životu nego žene.
Rifca Stanescu pobjegla je sa svojim izabranikom, tada 13-godišnjim Ionelom Stanescuom, kada je imala samo 11 godina. Godinu kasnije vjenčali su se i ona je ostala u drugom stanju.

“Željela sam se udati za njega. Nakon što smo proveli noć niko nas nije mogao razdvojiti. Mene su obećali jednom mladiću još dok sam imala dvije godine, ali ja se nisam htjela udati za njega”, ispričala je 25-godišnja Romkinja.
Ona svoju kćerku Mariju nije sprječavala u namjeri da se uda, iako je iskreno željela da najprije završi školu.

“Nisam je pokušavavala spriječiti, to je u našoj tradiciji. No molila sam je da nastavi ići u školu i stekne osnovno obrazovanje”, ispričala je najmlađa baka na svijetu.

Danas su oni velika i sretna porodica. O dvogodišnjem Ianu najviše se brine baka koja uživa igrajući se s njim i odgajajući ga. Tradicionalni Romi veoma cijene proširenu porodicu, a nevinost je ključna za neudatu ženu. Zaručuju se još kao djeca, kako bi muškarci bili sigurni da njihovu izabranicu niti jedan drugi muškarac neće dotaći.


(BH Reporter/Sarajevo-x.com)










Sa 23 godine postala baka  4285547593


Sa 23 godine postala baka  2lwq2yh


Sa 23 godine postala baka  4285547593
Nazad na vrh Ići dole
 
Sa 23 godine postala baka
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Kujica Xena jedva preživjela te postala pas heroj 2013. godine
» Baka Spajdermen
» Kozmetika napravi sam
» Skinula 50 kilograma i postala mis
» Zbog 3 eura postala alpinista
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-