Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Prijateljstvo posle ljubavi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
ankianki

  

ankianki

Ženski
Poruka : 39985

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 21.07.2012

Raspoloženje : odlično


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Pet 9 Avg - 18:54

Ukoliko se radilo o istinskoj i velikoj ljubavi, vrlo, vrlo teško. S njim treba ostati na kulturnim pozdravima, kratkim usputnim razgovorima koji su bezbolni za obje strane, te nastaviti dalje.
Toj osobi je mesto u kutiji sa uspomenama.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Pet 9 Avg - 19:22

Dinka ::
Evo ga ekspert za osećanja  Wink 
Nema prijateljstva posle ljubavi, povredjena sam...Šta treba da ga
prijateljski slušam kako uživa u nekoj novoj vezi i slična naklapanja ...
Jedino što opravdavam kad prestane bračna veza i par ostane u
normalnoj komunikaciji zbog dece, sve ostalo piši propalo happy 

A što bi baš ti bila povrijeđena???? affraid
Možda je on povrijeđen. happy










love
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Pet 9 Avg - 19:42

Samo zene osecaju zar si zaboravio cool  happy   muske je nemoguce povrediti Embarassed 

Mi smo od kamena happy  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Uto 13 Avg - 21:56

Ako je ljubav proizašla iz nekog prijateljstva, pa su dvoje shvatili da su mnogo bolje funkcionisali kao prijatelji, onda u tom slučaju da. Probali, pokušali, zeznuli se, ali nastavili kao prijatelji...(mslm, primer je ekstreman, ali znam jedan takav).

E sad, zavisi kakav je raskid bio. Ako je to bilo na nekoj dogovornoj bazi tipa, shvatili da više nisu jedno za drugo, onda može da se desi da ostanu tu i tamo u nekom kontaktu. Ali ako je želja za raskidom inicirana od jedne strane, od tog prijateljstva  nema ništa. Teško da će ostati i u kontaktu.
Nazad na vrh Ići dole
insajder

Član
Član

insajder

Muški
Poruka : 176

Učlanjen : 13.05.2013


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Čet 22 Avg - 1:49

moguće je prijateljstvo ukoliko nije bilo  jakih strasti
kada se završi veza onda se sve postavi na mesto sa koga i nije trebalo da se pomera
Nazad na vrh Ići dole
Tomiša

Super Član
Super Član

avatar

Muški
Poruka : 774

Učlanjen : 01.09.2012


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Sre 25 Sep - 17:34

MOGUĆE ... ali samo kod zrelih i starijih osoba happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Čet 26 Sep - 1:52

Tomiša ::
MOGUĆE ... ali samo kod zrelih i starijih osoba happy
Mislim da ovo "starije" i ne treba.
Ali "zrelije" obavezno.
Zrelim osobama je jasno da je ljubav uže koje vezuje dvije osobe.
I da je najjači dio tog užeta prijateljstvo.
Ako se druge niti i pokidaju, ove prijateljske ne mogu.
One traju vječno.

Inače to i nije bila ljubav. happy










love
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Pon 10 Mar - 0:37

Da ispričam jednu pričicu koja mi se skoro desila.. Laughing 

Pozove mene davno bivši dragi na mobilni telefon ( naravno da neće na fiksni jer može da mu se javi moj sadašnji dragi happy )
Obradujem se ja glasu ..poznat mi ..kolena mi klecnu ..setim se tako nekih ''situacija''  Embarassed happy 

Kuckamo se mi tako neko vreme pa i ugovorimo sastanak negde na ''kafi''.
Bila sam izbezumljena, sve do tog trenutka sam razmišljala o tome sasvim opušteno , normalno ..šta, samo popijemo kafu i svako na svoju stranu, mi smo stari prijatelji .. happy
 
Ali kako se vreme sastanku približavalo ja sam se uspaničila..koliko je prošlo godina od kada se nismo videli , kakva mi je frizura ..sigurno sam debela ..šta da obučem..šta da obujem..o čemu ćemo da pričamo..gde ćemo da odemo..šta affraid  ..strašno.. runing sad3happy 

Celu noć pred običnu kafu nisam mogla da zaspim Shocked 

Nađemo se mi na dogovorenom mestu , snimila sam onaj isti osmeh kao nekada..zagrlimo se i poljubimo u obraz kao stari poznanici , prijatelji ..
Pao mi je kamen sa srca već posle onog ''Zdravo , pa gde si ti ..dobro izgledaš ..kao nekad..'' happy 
Pričali smo i smejali se satima nekim stvarima iz naše prošlosti , razgledali porodične fotografije..prisetili se starog društva , gde je onaj , šta radi ona..ostane ta neka nit..happy 

I da ..čemu sva ova priča?
Pa htela sam da kažem, da posle velikih ljubavi može ostati prijateljstvo, lepo je obnoviti život ljudima iz prošlosti ako su ljudi pozitivni , prijatni , normalni.. happy 



 










Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 4285547593


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 2lwq2yh


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Pon 10 Mar - 1:18

Da li si ti sigurno sve napisala sa tog susreta?  happy 


 happy










love
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Pon 10 Mar - 1:39

Abu Dabi ::
Da li si ti sigurno sve napisala sa tog susreta?  happy 


 happy

Nisam .. Embarassed 

Sve je to lepo i fino ali prošlost treba da ostane tamo u prošlosti.. happy 
Nismo prijatelji ali čujemo se povremeno..tako je najbolje za oboje.. happy
Verujem da ćemo opet nekada , negde, popiti kafu zajedno , smejati se i razgovarati sasvim normalno kao dobri poznanici..  happy 










Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 4285547593


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 2lwq2yh


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Ned 27 Apr - 0:02

Ne mora da znači ..ako se nađu razumni ljudi i posle veze može ostati neka vrsta prijateljstva među njima ..ne mora to biti prijateljski seks ali možemo zajedno da popijemo kafu..popričamo kao dve sasvim normalne osobe..
Ostane ta neka bliskost ipak.. happy 










Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 4285547593


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 2lwq2yh


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Pon 28 Apr - 12:16

Svaka prava, duboka, iskrena i obostrana ljubav ne može nestati samo tako, kao da je nije ni bilo.

Osobe koje su se tako voljele, voljeti će se i nakon prekida.
Pa makar to zvali i prijateljstvom.  happy 










love
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Čet 26 Jun - 13:20

Kakvo prijateljstvo , maa idi begaj  happy 

uvek će neko mislit da ga je onaj drugi zaebao i tu je kraj neminovan  happy 










Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Pet 27 Jun - 9:12

Nema se tu što misliti.

Uvijek razumni ljudi znaju tko je kriv.
On.
Ona.
Ili oboje.  happy 










love
Nazad na vrh Ići dole
ReaSilvia

Član
Član

ReaSilvia

Ženski
Poruka : 50

Učlanjen : 02.08.2014

Raspoloženje : sjajno


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Sub 2 Avg - 12:50

nema saaaanse
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Sre 3 Sep - 11:24

Jednom ljubavnici, nikad prijatelji

Kada prođe ljubav, po ceh obično dolaze patnja, razočaranje, kajanje, osujećenost ili mržnja.

Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 22251285653b3bd4095cab687271398_640x426

Postoje, naravno, razlazi bez povređenih strana, u kojima se prijateljstvo nameće kao bezbolan sled. A da li je?! Ako s nekim prestanemo da se držimo za ruke, možemo li bez opasnosti po sebe i bivšu ljubav da joj pružimo ruku i tek tako okrenemo jednu novu stranicu našeg odnosa? Može li ova odluka da nas dovede u zamku iz koje ćemo teško izaći? Ukratko, da li je prijateljstvo posle raskida (ne)poželjno?

Većina psihologa smatra da je osnovni problem u ovoj priči neraščišćen odnos. Bivši ljubavnici na skrivenom nivou uglavnom ostaju potencijalni partneri, što, koliko god mislili da su za sobom snažno "zalupili vrata", može da im oteža život. Čak i kada je neko zaista završio sa nekadašnjim dečkom/devojkom, a sadašnjim prijateljem, može da se desi da on/ona nije. Odbijajući da prihvati da je kraj, može da se pretvara da su drugovi, a zapravo da čeka trenutak za obnavljanje veze.

Doktorke Andra Broš i Alison Pescosolido, koje su osnovale sajt divorcedetox.com, preporučuju da u danima posle kraha veze izbegavamo intimne susrete i poveravanje ličnih informacija, kako bi se predupredili neprijatni momenti. Njihov savet je da pre nego što odlučimo da se družimo sa bivšim, jasno definišemo šta je to prijatelj.

- Kretanje u istom krugu ljudi i zajednički interesi nisu uvek istovetni prijateljstvu. Naravno da bi posle raskida, ako je to moguće, trebalo da ostanemo u dobrim odnosima, ali to može ozbiljno da se zakomplikuje. Da bismo izbegli zabune u komunikaciji, odmah na početku moramo da definišemo novo stanje u kojem smo emocije proglasili za prošlost, pa da procenimo da li smo sposobni da pijemo kafu kao da se među nama ništa intimno nije dešavalo - kažu doktorke.

One savetuju da odmah postavimo granice, jer ćemo tako biti pošteni i prema sebi i prema bivšoj ljubavi. Tako ćemo osigurati zdrav odnos, ali i uspeti da odolimo iskušenju da se vratimo na staro i ponovo postanemo "nešto više".

- U redu je da budemo prijateljski nastrojeni kada se sretnemo, ali važno je da zadržimo određenu distancu. Telefonski pozivi u sitne sate, prečesti razgovori i slatkaste SMS poruke, mogu da budu pogubne. Dakle, sve što smo radili dok smo bili u vezi, sada bi trebalo da izbegavamo, jer ono što smo bili, više nismo - savetuje Alison.

Klinički psiholog dr Vlajko Panović se slaže da pokušaj druženja posle kraha veze nije najbolje rešenje, ako smo već rešili da život nastavimo dalje. Može da nam se dogodi da, hteli to ili ne, budemo nepošteni prema sebi ili prema bivšem dečku/devojci.

- U muško-ženskim odnosima stvari često nisu jasne, a dodatno ih komplikuje pitanje - kako da se postavimo prema prošlosti? Ako je se sasvim odreknemo, počne da nas kopka sumnja da li smo se ljudski poneli jer smo izbrisali ime i prezime osobe koju smo voleli. A s druge strane, ako sa njom nastavimo da održavamo kontakt, neko od nas će se ponadati da bismo mogli da se pomirimo. Iako je ljubav prošla - kaže klinički psiholog.

Panović smatra da u tom slučaju obnavljanje veze može da se tumači kao linija manjeg otpora, jer smo se u nedostatku hrabrosti i odlučnosti da krenemo dalje, vratili korak nazad. Međutim, on dodaje da ne bi trebalo da generalizujemo pozadinu ovog poteza.

Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 50356987653b3bd4326b71664860967_v4_big

- Ponekad par tek posle raskida, družeći se, shvati da je pogrešio. Nisu retki slučajevi kada požele da se pomire, uočivši da su emocionalnu zrelost stekli tek posle raskida. Nekad je prosto potrebna pauza u ljubavi, da bi se uz prijateljska ćaskanja sklopile kockice. To, dakle, može da bude zaista dobra odluka, zato druženje posle prekida ne smemo uvek da osuđujemo - kaže Vlajko, dodajući da je upoznao čoveka koji se tri puta ženio istom ženom, jer mu je toliko trebalo da shvati da je ona ta prava.

Međutim, održavanje prijateljstva posle raskida može da bude pogubno kada počnemo da izlazimo sa nekim novim. Taj "treći" može, s pravom, da zaključi da je u pitanju sumnjivo prijateljstvo bivših ljubavnika, što je obično alarm za uzbunu, koji kaže da sa prošlošću moramo da raščistimo. Jer, novi partner i te kako može da se oseća ugroženo ako zna da se družimo sa nekim koga smo do juče voleli. Ljubomora je tu gotovo neminovni pratilac.

- Tada se uglavnom "opraštamo" od prijateljstva sa bivšim, kako bismo ispoštovali sadašnjeg. Pravilo je da ukoliko se novi partner loše oseća, moramo da preispitamo primerenost i pravu prirodu odnosa sa starom "pričom". Tu očigledno nisu čista posla - kaže Brošova, dodajući da nije fer da neko koga smo pozvali u naš život trpi zbog bivših.

Postoji tu i druga strana medalje. Šta ako naš bivši partner, s kojim se drugarski viđamo, krene dalje, a mi smo se potajno nadali da ćemo se pomiriti?!

- Zamislimo kako bismo se osećali ako bi se neko koga smo voleli, a sada se samo družimo, zaljubio u drugu osobu. Ta situacija je poput velike crvene zastavice koja upozorava da naše prijateljstvo ne može da opstane, sve dok ne prestanemo da osećamo nešto više od drugarskih emocija. Ako nam smeta novi partner našeg bivšeg, postoji šansa da se i dalje potajno nadamo pomirenju - zaključuju Alison i Andra.

Postoji i opasna situacija kada recimo muškarac još nije ušao u novu vezu, a kod bivše devojke i dalje postoje emocije. Na svaki njegov mig, ona će dotrčati, pristati i na „neobavezan seks“. Ovakav scenario može da potraje zbog čega žena nikako ne može da krene dalje i stalno se vraća propaloj vezi.

Koliko god situacija bila komplikovana posle raskida, često ne može da se meri sa tekobama zvanim - razvod. Da li je moguće da se družimo sa nekim koga smo voleli, a još smo delili životni prostor i račune?! Slika se tu dodatno "muti" kada su iza propalog braka ostala deca. Psiholozi savetuju da zbog njih bivši bračni drugovi, koliko god je moguće, ostanu u dobrim odnosima.

- Nema tog stručnjaka koji vam neće posavetovati da budete razumni i potrudite se da mališanima ne uskraćujete odrastanje bez oca ili majke. Svađe i uvrede pred njima su veoma loše za mentalni razvoj dece. Međutim, zamka vreba i sa druge strane. Da bi se klinci zaštitili, roditelji posle razvoda često glume, ponašaju se kao da su u sjajnim odnosima, stvaraju privid normalnosti, piju kafu, druže se... Onda deci nije jasno zašto su se uopšte razveli kada se tako lepo slažu, pa počinju da sumnjaju da je problem zapravo u njima, da su se rastali zbog njih - objašnjava Panović, savetujući da ne žurimo sa prstenom, ali ni sa razvodom, dok dobro ne upoznamo partnera.

U svakom slučaju, uvek je moguće da pronađemo razloge za prijateljstvo sa bivšim i protiv njega. Iz ugla većine psihologa, u redu je da ostanemo u kontaktu ako smo u vezi bili bolji prijatelji nego ljubavnici ili ako radimo zajedno, pa smo svakako prinuđeni da se srećemo svakodnevno. Ako se neprijatno osećamo što smo samo drugovi i želimo na nastavimo život bez "repova", savet stručnjaka glasi - stopirajte tu priču. Neka sasvim ostane u prošlosti.


b92










Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Pet 12 Sep - 16:07

Kada se dvoje dobrih ljudi zavole ostanu prijatelji doživotno.

Svejedno da li se vole doživotno.

Mogu i prekinuti, njihova dobrota će pobijediti uzroke prekida, kakvi god bili.

Ostaju doživotno prijatelji.  love










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Pet 3 Okt - 23:39

Vlaho pao u nesvijest, Goran je prvi primio bebu u rađaonici

U naručje je novorođenče tako prvi primio razdragani Goran, koji je bio spreman nesebično se žrtvovati za majku svoje djece. Par će Gorana pitati da bude kum

Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 3468eb7462b2bbdc05a81cbcdcc18ce3_gallery_single_view

Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Tanja3

U stanu u zagrebačkom centru žive Tatjana Dragović (36), njezin dečko Vlaho Arbulić (24), a često tamo prespava i bivši muž Goran Ivanišević (41). S njima žive i Ivaniševićeva djeca Amber Maria (11) i Emanule (7), a uskoro će im se pridružiti i tek rođena djevojčica Luce.
Kako Goran često putuje s Marinom Čilićem, kojeg trenira, Tatjani i Vlahi nije problem da u stanu od dvjestotinjak četvornih metara s njima u obiteljskoj atmosferi uživa i njezin bivši muž. Na porodu u zagrebačkoj privatnoj poliklinici Podobnik bili su bivši tenisač, ali i otac djeteta, maneken i student elektrotehnike i računarstva.
Tatjana je rodila carskim rezom, dva tjedna prije termina, a od sreće i uzbuđenja, kažu nam prijatelji, Vlaho je pao u nesvijest.
U naručje je novorođenče tako prvi primio razdragani Goran, koji je bio spreman nesebično se žrtvovati za majku svoje djece. Kako se svi odlično slažu, dodaju bliski prijatelji, par je odlučio Ivaniševića pitati da bude krsni kum njihovu prvom djetetu. Bivša manekenka i njezin dečko već su uredili dječju sobu i pripremili dječji krevet za curicu.
- Sve je postalo nevažno i prolazno kad se pojavila mala Luce, Božje stvorenje koje držim u rukama. Tako mala, a tako jaka svjetlost - rekao je sretni tata prijateljima. Rođenje djevojčice slavi se i u Ćilipima gdje živi Vlahina obitelj.
- Kad me nazvao moj Vlaho, nije mogao govoriti od uzbuđenja. Ja sam sretna kad je i moj sin sretan - rekla nam je Arbulićeva majka.
Djevojčica je dobila ime po Vlahinoj baki. Njegova mama dodala je da je svi zovu i čestitaju joj jer je dobila još jedno unuče.
Nekoliko dana prije porođaja Tatjanu su s Goranom vidjeli u središtu grada. Zajedno su s kćeri Amber išli kupiti tenisice, a trudnica je stalno sa smiješkom pogledavala u mobitel vjerojatno se dopisujući s dečkom. Vlahi nije smetalo ni kad su bivši supružnici zajedno bili u Parizu gdje su pratili Roland Garros. Fotografirali su se pred znamenitostima.

(24sata.hr)










love
Nazad na vrh Ići dole
Markoni

Master
Master

avatar

Muški
Poruka : 9204

Lokacija : Evropa

Učlanjen : 16.10.2011

Raspoloženje : Uvek Dobro


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Pet 17 Okt - 22:05

Sve zavisi kako se Ljubav zavrsila. cool

-Ako je je bio los zavrsetak onda tu nema vise nista od prijateljstva. happy
-Ako je zavrsetak bio sticajem nekih normalnih zivotnih okolnosti onda ima sanse da ostane prijateljstvo. happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Uto 21 Okt - 1:04

Jako loša odluka ... Što se mene lično tiče, ne bi uspelo jer ja bih uvek želeo nešto više. Za nju ne znam ....
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Uto 21 Okt - 18:38

Osoba koji poštuje sebe i druge ne može samo tako pljunuti na osobu koju je volila/o te reći da ne može postojati prijateljstvo. Ma koji god da je povod za kraj ljubavi.

Normalno, ako ju/ga je volio/la.  happy










love
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Pet 24 Okt - 20:03

Mislim da može happy i to pravo nežno prijateljstvo jer osećaji se ne mogu zanemariti i zaboraviti. Često se nepredviđene okolnosti ispreče nastavku ljubavne veze ili da kažem "život", ali to ne mora da znači da dvoje ne mogu ostati u veoma lepim odnosima happy










Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Pet 24 Okt - 20:14

Tony Montana ::
Shadow ::
Mislim da može happy i to pravo nežno prijateljstvo jer osećaji se ne mogu zanemariti i zaboraviti. Često se nepredviđene okolnosti ispreče nastavku ljubavne veze ili da kažem "život", ali to ne mora da znači da dvoje ne mogu ostati u veoma lepim odnosima  happy

Moze - nemoze, meni je sve jedno.

Samo je to igra sa vatrom onda. happy

Ostaje "tiha patnja" ali ... happy










Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Sub 25 Okt - 13:51

Tony Montana ::
Abu Dabi ::
Osoba koji poštuje sebe i druge ne može samo tako pljunuti na osobu koju je volila/o te reći da ne može postojati prijateljstvo. Ma koji god da je povod za kraj ljubavi.

Normalno, ako ju/ga je volio/la.  happy

A koji interes bi bio,ostao? Da ostane netko prijateljstvo medju njih dvoje recimo.

Koliko znam, prijateljstvo nema za dzabe, uvjek neki interes postoji itd. happy


*ebo te Švabo, da te *ebo.   happy

Predugo si ti vani, pa si izgubio ono balkansko (slavensko) u sebi.   happy

Ne mora sve biti neki interes, računica i korist u životu.
Postoje i osjećaji. Postoje i sjećanja. Na lijepo. Ružno, ako je i bilo treba zaboraviti.

Sa svakom svojom bivšom ljubavi bi mogao biti prijatelj. Ozario sam se kada sam bilo koju sreo. I javio mi se isti zaštitnički osjećaj koji sam imao i kada smo bili u vezi.


PS
Možda nisam ja kompetentan da pišem o ovoj temi, jer stvarno nisam imao nijedan ružan prekid.  happy










love
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610Ned 26 Okt - 0:48

Ništa od toga.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo posle ljubavi   Prijateljstvo posle ljubavi - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljstvo posle ljubavi
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Verujete li u prijateljstvo preko neta?
» Prijateljstvo, što je to?
» Prijateljstvo se uci
» Šta pokvari prijateljstvo?
» Da li je i prijateljstvo ljubav?
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-