Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Zavisna od trudnoće

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Zavisna od trudnoće Empty
PočaljiNaslov: Zavisna od trudnoće   Zavisna od trudnoće Sat610Sre 29 Feb - 7:44

Džil Hokins(47) očekuje blizance. Njena priča, uprkos, ovim podacima je još dramatičnija - to će biti deveto i deseto dete koje će ova Britanka roditi. Ona, kaže, nema nameru da prestane da rađa i do pedesete želi još makar jedno dete. Džil je surogat majka.

Zavisna od trudnoće 24018_Jill-Hawkins_1553924c_if

Džil sa jednom od svojih beba. Ona inače živi sama u dvosobnom stanu sa dve mačke. Za svaku trudnoću svoje usluge naplaćuje 12.000 funti

Iako je prilikom osme trudnoće tokom 2010. imala komplikacije opasne po život i mada su je lekari upozorili da prestane da bude surogat majka, ona se oglušila o savete. Džil je, naime, zavisna od osećaja drugog stanja i tome teško može da se odupre.

Naime, to je jedino objašnjenje koje su stručnjaci dali njenoj zabrinutoj familiji. Ova usamljena sekretarica nema muža ni svoju decu, ali je zato razvila karijeru u rađanju beba.

- Istina je da smo se svi jako zabrinuli kada sam morala po ceo dan da ležim posledni put. Imala sam i jake bolove, ali sam sve brzo zaboravila. Oporavila sam se. Meni je drugo stanje pravo blagostanje. Osećam se ispunjeno. Sada prvi put nosim blizance i kada sam to otkrila, osećala sam se kao da sam trudna prvi put u životu - ispričala je za "Daily mail".


ZAČEĆE I ROĐENJE DETETA

Prvih sedam beba bile su začete veštačkom oplodnjom tako što je Džil donirala svoje jajne ćelije, dok su spermatozoidi bili od očeva.

Sada je u 14. nedelji trudnoće i čeka decu koja su začeta od zamrznutih embriona 42-ogodišnjeg učitelja i njegove dve godine mlađe supruge. Par već ima devetogodišnju ćerku, ali je žena imala posle porođaja komplikacije i nije više mogla da rađa. Džil je "priskočila" u pomoć - odlučila se na taj korak jer otac liči na Kevin Kostnera.

- Sproveli smo sva ispitivanja. Bebe su dobro, ali ja se veoma brzo umaram. Glavobolje su počele još pre dva meseca. To su simptomi koje sam imala i prošli put. Ne koristim nikakve lekove zbog dece - kaže Džil.

Zavisna od trudnoće 3216_trudnica-foto-Dreamstime_iff

PRVA BEBA, PRVA LAŽ

Džil je na početku svoje neobične karijere osećala stid. Svom šefu na "zvaničnom" poslu nije rekla istinu. Stomak je bio sve vreme, naravno, prisutan, ali je posle porođaja rekla da je beba umrla. Čak joj je i tadašnji dečko bio saučenik u laganju, a kolege su slale nebrojane telegrame saučešća.

Kada je treći put ostala u drugom stanju, dijagnostikovana joj je depresija. Bila je očajna i te 2004. planirala da se predozira antidepresivima. Tvrdila je da njena depresija potiče iz ranog detinjstva, zato što je imala probleme sa kilažom. Odlučno je demantovala tvrde lekara da to ima veze s tim što rađa i daje decu biološkim roditeljima.


ŽIVOT BEZ LJUBAVI

- Nikada nisam volela, nisam bila zaljubljena. Posle sedme trudnoće, htela sam da se učlanim u agenciju za upoznavanje ljubavnih parova. Ipak, dobila sam zanimljivu ponudu i opet sam bila trudnica.Tu odluku nisam donela na prečac, dobro sam razmislila. Svesna sam da tu decu ne želim, sebična sam i nemam materinski instinkt. Ali, volim da rađam decu. To me ispunjava. Iako mnogi ljudi koji me ne poznaju najbolje misle da sam luda, prijatelji me podržavaju.


Žena










Zavisna od trudnoće 4285547593


Zavisna od trudnoće 2lwq2yh


Zavisna od trudnoće 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
 
Zavisna od trudnoće
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Pol fetusa moguće utvrditi preko majčine krvi
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti-