Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Pronašao 65 000 KM i vratio ih vlasniku

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pronašao 65 000 KM i vratio ih vlasniku Empty
PočaljiNaslov: Pronašao 65 000 KM i vratio ih vlasniku   Pronašao 65 000 KM i vratio ih vlasniku Sat610Sub 18 Feb - 16:00

Edin Omerspahić iz Sarajeva danas je u poslijepodnevnim satima u centru grada pronašao torbu u kojoj je bilo 65.000 KM i vratio je vlasnici. Da je njegovo dobro djelo još veće, govori činjenica da je izgubljeni novac namijenjen za liječenje teško bolesnog djeteta.
Piše: E. G.

Pronašao 65 000 KM i vratio ih vlasniku 120215119

Nakon što se u redakciju portala Sarajevo-x.com javila naša sugrađanka koja je bila svjedok ove priče, pronašli smo Edina i on nam je ispričao šta i kako se sve dogodilo.

"Vozio sam se u svom automobilu i pošto imam lance na gumama izašao sam u blizini kina Radnik u Alipašinoj ulici da provjerim šta je s lancima i u tom momentu sam vidio na autobuskoj stanici ženu koja je pored sebe spustila torbu. Mislim da se sagnula da popravi nešto na čizmama ili tome slično, naišao je autobus i ona je utrčala, a torba je ostala na autobuskoj stanici. Kako sam sve to vidio, prišao sam i uzeo torbu. Vidio sam da se unutra nalaze koverte u kojima je bio novac. Nastavio sam voziti za autobusom. Negdje kod Medicinskog fakulteta autobus je stao i ona je izašla vidno uzrujana. Plakala je i čupala kosu s glave. Prepoznao sam je odmah, izašao sam i vratio joj torbu", rekao je Omespahić za Sarajevo-x.com.

U momentu kada joj je vratio torbu, kaže kako mu je vlasnica ispričala da je to novac namijenjen za liječenje njenog teško bolesnog sina.

"Uzrujana i uplakana ispričala mi je da već neko vrijeme skuplja novac za liječenje sina koji boluje od cerebralne paralize. Kaže da je skupljala novac po firmama i slično, kako bi izliječila dijete. Budući da joj sin ne može vjerovati da je uspjela obezbijediti novac za njegovo liječenje, ponijela ga je u bolnicu da mu pokaže. Kazala mi je i to da za liječenje treba skupiti još 25.000 KM. Svakako bih vratio novac da se radi o bilo kome, ali to što sam saznao da je namijenjen za nečije liječenje dodatno me čini sretnim da sam ga ja upravo našao i vratio vlasnici", ispričao nam je Edin, te dodao da se nada da će majka ovog oboljelog djeteta uspjeti skupiti i preostalih 25.000 KM.

(Sarajevo-x.com)










Pronašao 65 000 KM i vratio ih vlasniku F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
 
Pronašao 65 000 KM i vratio ih vlasniku
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Vratio se tabure
» Pirate Bay: Zbogom torrenti!
» Pošteni vozač vratio 390.000 evra!
» Beskućnik vratio dijamantski prsten - vratilo mu se
» Pronašao porodicu pomoću Gugla posle 25 godina
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti-