Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? Empty
PočaljiNaslov: Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti?   Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? Sat610Sub 4 Feb - 14:10

Šta mislite na koji znak se uvek možete osloniti? Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? 3845856932

Koji znak vas do sada nikada ili vas je retko kad izneverio? Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? 941697105

Koji znak je najnepredvidljiviji , nestalan i nesiguran mm? Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? 3845856932










Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
sjeverac

Član
Član

sjeverac

Muški
Poruka : 17

Godina : 39

Učlanjen : 02.02.2012

Raspoloženje : delikatno


Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti?   Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? Sat610Sub 4 Feb - 14:56

Oslanjam se na raka. .
Riba mi takođe odgovara.
Skorpija mi je mmmmm happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti?   Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? Sat610Sub 4 Feb - 15:00

Jess škorpija Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? 2400465566

Oslanjam se na lava kao karakter je i too Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? 4141348285
Ovan takodje odan , strelci su mi sexy Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? 4141348285

Neeverujem ništaa vodolijama i jarčevima Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? 3454011178










Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti?   Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? Sat610Pet 31 Avg - 22:51

Ribe su vrlo intrigantne , seksi i zanimljive ali jako nestalne i sve im brzo dosadi .. Laughing

Najbolja iskustva imam sa vagama , mislim da je to jedan od boljih znakova i da se na osobe u tom znaku mogu uvek osloniti Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? 2294901356










Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? 4285547593


Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? 2lwq2yh


Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti?   Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Na koji znak u horoskopu se UVEK možete osloniti?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Keltski horoskop
» Kako koji horoskopski znak ume da se organizuje
» Vaš dom otkriva koji ste znak!
» Koji znak vam je srodna duša
» Kako se koji znak ljubi
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Astronomija :: Astrologija-