Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Zašto žene uživaju da nas gaze?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Surove stvari koje žene rade muškarcima   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Uto 2 Avg - 12:12

[You must be registered and logged in to see this image.]

Neke žene koriste svoju moć solidarnosti da bi napravile sporazum o tome šta je društveno prihvatljivo da žena radi muškarcu u vezi.


Dogovorile su se među sobom da su ovi postupci savršeno opravdani bez obzira na to što se poigravaju sa emocijama ili egom muškarca.

Na osnovu ovoga sakupili smo 10 najokrutnijih postupaka koje žene mogu da učine muškarcima. Krenimo od broja 10.

10 - Ne javljaju se na telefon

Ubedili ste je da vam da svoj broj telefona i osećate se dobro u svojoj koži. Vaš šarm i dobar izgled očigledno su je impresionirali. Nažalost, kada pokušavate da je nazovete, ona se ne javlja ili, još gore, dala vam je pogrešan broj.

Neke devojke će vam dati broj telefona jer im je lakše to nego da vam kažu zašto nisu zainteresovane. Štaviše, u eri kada možemo da identifikujemo poziv, njoj je lakše da izbegava vaše pozive. Bar vam je odmah jasno da one koje daju izmišljeni broj telefona nemaju nameru da ikad pričaju sa vama.

9 - Koriste muškarce za besplatna pića

Neke žene izađu ne planirajući da potroše imalo sopstvenog novca u klubu ili kafiću. Umesto toga, one računaju na svoje ženske trikove kojima će ubediti momke da im plate piće. Neke devojke će iskoristiti priliku da bolje upoznaju dečka, ali druge će (one okrutne i bez srca) popiti piće, malo flertovati i otići do sledeće naivčine kojem će prazniti novčanik.

8 - Koriste muškarce kao sigurnu rezervu

Možda ste u vezi neko vreme i primećujete da njen pogled postaje rasejan. Počinje više da se svađa sa vama ili joj uopšte ne smetaju vaši sukobi. Njeni prijatelji zaćute kada uđete u sobu. Izbegava vaše pozive. Njene stvari nestaju iz zajedničkog stana. Sve ovo ona radi kada želi da stavi tačku na vašu vezu i da, to je vrlo okrutno.

Da je poštena osoba ona bi već završila s tim i otkačila vas, ali ako je okrutna zadržaće te dok ne naiđe neko nov. Ove devojke ne vole da budu same i moraju da budu u vezi i umesto da te poštede patnje i okončaju sve, one vas drže na uzdi dok ne upoznaju nekog ko će vas zameniti. Ako je baš okrutna, ona će započeti vezu sa drugim pre nego što konačno raskine sa vama.

7 - Emotivno manipulišu muškarcima

Muškarci ne vole da vide ženu kako plače i neke okrutne devojke će iskoristiti ovu činjenicu da bi dobile ono što žele. Generalno, žene su mnogo emotivnije i nekima od njih je lako da koriste totalno muško nerazumevanje ženskih osećanja da bi izvukle nešto od njih. Dovoljno je nekoliko dobro isplaniranih suza ili napad besa i većina muškaraca će učiniti bilo šta da to zaustavi.

6 - Koriste fizičko nasilje

Muškarci se uglavnom vaspitavaju da nikako ne smeju dići ruku na devojku. Nažalost, postoje neke okrutne žene koje koriste ovu osobinu muškarca da dobiju moć nad njim. U umu nekih devojaka savršeno je prihvatljivo ošamariti dečka kada kaže nešto što ih razljuti.


Znajući da joj nikada neće uzvratiti, ova vrsta žena oseća da može da nanese bilo koju vrstu fizičkog bola dečku bez straha od posledica. Takođe, malo je verovatno da će muškarac reći nekome da je doživeo fizičko zlostavljanje od strane svoje devojke jer veruje da će ga smatrati slabim ili patetičnim.

5 - Kritikuju svog dečka u javnosti

Rastući trend u televizijskim serijama i reklamama je da prikazuju muškarce kao smotane idiote, dok su njihove žene i devojke inteligentne i bez mana. Ovo je verovatno doprinelo praksi koju okrutne žene primenjuju u realnosti, a to je da kritikuju i ponižavaju svoje partnere na javnim mestima.

Žene mogu da se izvuku sa ovim na načine koji muškarcima nikad ne bi bili dozvoljeni. Kada žena ismeva muškarca ili ga čak glasno ponižava, ljudi iz njihovog okruženja će se pre smejati nego što će se zgranuti.

4 - Ne otkrivaju svoj status

Povukli ste sve svoje najbolje poteze i izgleda da napredujete sa slatkom devojkom koju ste upravo sreli. Kada konačno dođete do trenutka u kome se osećate sigurno da ja pitate za broj telefona, ona se nasmeši i kaže: „Imam dečka." Bilo bi dobro da ste imali ovu informaciju na početku razgovora. To sigurno nije najgora stvar koju žena može da uradi muškarcu, ali iritira kada vas ona pusti da mislite da je slobodna jer će tako uživati u vašem flertovanju i laskanju.

3 - Uskraćuju seks

Ovo je proverena, često korišćena okrutna stvar koju žene rade muškarcima. Za većinu muškaraca, seks je važan koliko i disanje, tako da uskraćivanje istog da bi dobila nešto što želi ili da bi jednostavno kaznila partnera za njegove prestupe je prilično grozno, čak i ako je efikasno.

2 - Testiraju muškarce


Spremni da idete u večernji izlazak sa prijateljima kada vas devojka pozove i pita vas da promenite svoje planove da biste bili sa njom. Nema nikakav poseban razlog već jednostavno želi da vas vidi. Zna da ste se dogovorili da se vidite sa muškom ekipom, ali ako je stvarno volite doći ćete kod nje.

Ako njen zahtev sadrži i ono „ako me stvarno voliš," onda je to provera. Ako izaberete bilo šta drugo umesto da odmah odjurite do nje, pašćete ga. Ovaj oblik testa u vezi je zaista okrutan i bedan.

1 - Flertuju da bi vas pravile ljubomornim

Možda se oseća potcenjenom, možda ste se upravo gadno posvađali ili možda jednostavno uživa u mučeničkom pogledu na vašem licu. Koji god da je razlog, devojke koje otvoreno flertuju sa drugim momcima ispred svog dečka su nezrele i manipulativne.



Izvor:B92










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Uto 2 Avg - 16:49

Ne moraš im baš sve reći nek nešto ostane tajna [You must be registered and logged in to see this image.]
ej Fil za koga ti radiš Shocked za ili protivu [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Uto 2 Avg - 17:50

10. Ne treba mi telefon. Platio sam joj taksi, pa znam gdje stanuje. Taksist je moj ortak. cool

9. Ne plaćam nepoznatima piće. (Moje pravilo br 7. ) happy

8. To ću lako da podnesem. Gazdi sam na ugovor o najmu stana dao njene podatke. I platio samo jednu ratu. happy

7. Teško. Nemam emocija te vrste. Samo "krevetne". Ako sam jasan? happy

6. Kontraefekt. happy To me pali. happy Samo se čuvam noge u jaja. affraid

5. Teško da će se usuditi. Podsjetim ju kako je rekla da je crni humor kada crnci pričaju vicove. I još sijaset sličnih situacija. angry

4. Čisti ćorak. Ponudio bi joj i da dečka pozove. happy Ili bi rekao: Probaj mene, i više ga nemaš. happy

3. Nema jednom, "ručno". Nema drugi put, "ručno". Nema treći put, odo ja. Zatrebaće mi možda otisci prstiju. (Moje pravilo br 2.) happy

2. Gubi se signal. Ne čujem te. Gubi se signal. E, jebo ove operatore. happy

1. Samo pogledaš dečka, predmet flertovanja, pa mu pokažeš onaj vodoravni pokret rukom kod vrata. Very Happy Svi odmah skontaju. I naglo "splasnu". Wink


Preuzeto iz:
Muški priručnik za preživljavanje u 100 lekcija happy happy happy

Izvodi, uz dopuštenje autora. Laughing
Naš muški idol. happy
Čovjek u ilegali. Shocked
Zbog prijetnji. Ženskih. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Uto 2 Avg - 19:06

Samo dokaz više da kod nekog emotivnog,nežnog i pažljivog muškarca nešto i može da prodje a ima i onih koji su kao kamen,tvrdokožci, ne možeš im se zavući pod kožu,ni toliko duboko ni toliko plitko da bi ih mogao povrediti bilo čime. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34286

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Uto 2 Avg - 19:11

Citat :
1. Samo pogledaš dečka, predmet flertovanja

Ovo dušu dalo za mene, a Abi? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Da li su i muškarci žrtve nasilja?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Uto 29 Nov - 20:24

Bila sam u Domu zdravlja i slučajno ušla u ’’hitnu’’ da se pozdravim sa jednom drugaricom koja radi tamo...Videla sam čoveka, kome toči krv niz čelo...Objasnila mi je da je imao ’’nesuglasice’’ kod kuće i da ga je supruga udarila cepanicom po glavi Shocked ..Ja sam se nasmejala i rekla, da mora da ga je jako udarila... Laughing Ona je rekla, da ga možda nije toliko jako udarila, ali ima ’’tešku ruku’’, jer mu je supruga bar za glavu veća od njega i bar za 20 kg teža...Iskreno da vam kažem, bilo mi ga žao Cool ...

Da li je istina da žene mogu ’’maltretirati’’ muškarce...?Da li je greška što muškarci biraju ’’kabastije’’ žene od sebe...Da li prvo treba da pitaju....’’Ej, kol’ko imaš kg’’ ili to nema veze sa dimenzijama... happy
Da li su takvi muškarci slabići ili su takve žene ’’boxeri’’...?
Da li žena može mentalno terorisati muškarca? Shocked
Neke su čak spremne da mu uzmu i poslednju paru? Rolling Eyes
Šta mislite? happy
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Uto 29 Nov - 20:49

Kako paksa pokazuje, i muškarcu su žrtve nasilja, pa je u blizini
Ćuprije otvorena Sigurna kuća "Muška sigurnost" uz pomoć
jedne NVO.
Korisnici ovakve zaštite ili bolje rečeno, žrtve nasilja u porodici,
nisu maltretirani samo od žena, već i od užih članova porodice, u ćuprijskom slučaju, od vlastitog sina.
Muškarci-žrtve mora da imaju žešći problem sa samopoštovanjem i još ko zna sa čime.
Mislim da fizička konstitucija zlostavljača tu ne igra ulogu. Ne bi bilo na odmeh da se stručne službe ozbiljnije pozabave psihološkim profilima jednih i drugih; žrtve ili zlostavljača.
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Uto 29 Nov - 21:38

Pa ne znam Dinka, nekako i sam zvuk da i muškarci imaju ''sigurnu kuću'' deluje...Verovatno ima i onih kojima je lakše da ''beže''...

Ipak mislim, da se to ne može porediti sa nekim nesrećnim ženama...mali je broj tih ''slučajeva''...Pa hteli oni da se ljute ili ne, broj slučajeva muškaraca ''žrtava'' je skoro zanemarljiv, u odnosu na broj žrtava žena koje su zlostavljene u porodici...Ali nije potpuno zanemarljiv, čim se pominje....

Mislim da pojedini muškarci, osećaju tu svoju muku kroz ''teror'' na ono što materijalno poseduju i na lukava sredstva kojim se neke žene koriste da bi do toga došle...

U mom komšiluku imam ženu koja vrlo često zaključa suprugu vrata da on ne može da uđe u kuću. I on tako jadnik, ponekad provede po celu noć na terasi...A žena mu i nije tako ''velika''....Laughing

U čemu je tu štos?
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Uto 29 Nov - 21:48

Jeste, Sagacity, za naše pojmove to je još uvek neprihvatljivo,
samim tim što se definitivno u našem mentalitetu muškarac postavlja
kao glava porodice. Medjutim, sve nesreće, one kolektivne, koje smo
doživljavali, ostaviše traga i na nama samima, vrednosti su se promenile,
opšte nezadovoljstvo i nemaština, sve je to odjednom eskaliralo i odražava
se na porodične odnose, koja deli sudbinu društva.

Inače, pohvala za otvaranje teme sa sociološkim problemima, pred kojima
ne bi smo smeli da zatvaramo oči.
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Uto 29 Nov - 22:13

Hvala Dinka...[You must be registered and logged in to see this image.]

Nekako je za žene, pa neću da kažem normalno da budu žrtve nasilja, odnosno, kroz vekove su bile žrtve...Neke su ćutale, neke su to govorile naglas...Ali se za to znalo...Ranije se za muškarce kao žrtve nasilja, nije znalo, ni pominjalo...Šta se tu zapravo desilo?

Da li su nam ovi muškarci mnogo ''mekši'' ili smo i mi ''ojačale''...?
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Uto 29 Nov - 22:31

Pre bih rekla da su žene evoluirale u svom odredjivanju mesta u društvu.
A sve je kažu, počelo još od Adama i Eve. Još otada se vuče ta odrednica "nežniji pol".
Postoji jedna mudra izreka, zapisana u Talmudu. Parafriziraću:
"Nemojte nikada da rasplačete ženu, jer Bog broji njene suze. Ona je napravljena od
čovekovog rebra, da mu bude bliža srcu a ne od noge, da je gazi....." -
I u antičkoj mitologiji žena se smatrala biće niže vrste, do l6. veka, kažu, žene nisu pisale, recimo, poeziju.....Sumnja se da su bile i pismene. Virdžinija Vulf je u svom feminstičkoj eseju "Sopstvena soba" pokušala da skrene pažnju i probudi svest da je žena ljudskog biće, ali
prirodom zadužena da radja potomstvo.
Dopala mi se nedavno pročitana rečenica: Svetom vladaju muškarci, a muškarcima žena.
Nisam feministkinja ali sam za ravnopravnost, da bi se nepravda prema žena ispravila koliko-toliko.
Oprosti, odoh u off, ali moramo se podsetiti prošlosti da bi razumeli budućnost. Zar ne? Very Happy

PS. Ovim mojim razmišljanjem nisam dala podršku ženama da mlate svoje muškarce. Taman posla,- samo time gube svoj iidentitet nežnijeg pola happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Uto 29 Nov - 22:34

Mislim da to opet zavisi od vaspitanja i odnosa muškarca prema ženi. Neki su vaspitavani tako da budu glavni u kući jer muškarci i najčešće po primeru svoga oca i njegovog ponašanja, prihvataju takav obrazac i ophođenje prema ženama. Dok ima i onih koji su vaspitavani tako da se ophode prema njima sa respektom i pažnjom.

Tako i u ženskom slučaju, ..one koje su razmaženije i koje su navikle da mora biti onako kako one žele, su u stanju da se ponašaju ..pa recimo i nasilnički ako se njihova volja ne ispoštuje..

Kakvi su muškarci koji dozvoljavaju da se žena prema njima tako ponaša? Verovatno isti onakvi kao žene koje dopuštaju da ih muškarci maltretiraju..

To su osobe koje se teško bore sa svojom nesigurnošću i plašljive da naprave veliki korak u promeni svog načina života..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Uto 29 Nov - 22:52

Dinka ::
Dopala mi se nedavno pročitana rečenica: Svetom vladaju muškarci, a muškarcima žena.
Nisam feministkinja ali sam za ravnopravnost, da bi se nepravda prema žena ispravila koliko-toliko.
Oprosti, odoh u off, ali moramo se podsetiti prošlosti da bi razumeli budućnost. Zar ne? Very Happy

PS. Ovim mojim razmišljanjem nisam dala podršku ženama da mlate svoje muškarce. Taman posla,- samo time gube svoj iidentitet nežnijeg pola [You must be registered and logged in to see this image.]

I ja sam za ravnopravnost, ali neki muškarci tu ravnopravnost ne trpe nikako...Moraju po svaku cenu biti ''iznad'', pa i kada im mentalno nisi približni...E ovo je off [You must be registered and logged in to see this image.]

Mislim, da se muškarci nisu snašli sa ženama koje napreduju u svakom smislu. Nekada je bilo pravilo da je muškarac taj koji vodi u svemu...bez obzira da li je on za to sposoban ili ne...Sada se neke slabe strane muškarca lakše prepoznaju, jer se od njega traži dokaz za ono što se od njega očekuje..Ko se tu ne snađe, on je automatski degradiran....

Shadow ::


To su osobe koje se teško bore sa svojom nesigurnošću i plašljive da naprave veliki korak u promeni svog načina života..

Slažem se....Samo je problem što se takvo ponašanje od žena očekuje, a od muškaraca ne...

Da li su takvi muškarci slabići?
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Uto 29 Nov - 23:29

Mislim da da..Very Happy..na neki način...Verovatno misle da nisu sposobni da "žive" bez žene, pa ćute i trpe svašta.. [You must be registered and logged in to see this image.](Izvini, ali stvarno mi je smešno što i takvih slučajeva ima[You must be registered and logged in to see this image.]..Nismo navikli na to, naročito ovde na Balkanu..Laughing )

Ali kad je situacija onakva kakvu je navela Dinka, da je više primera da sinovi maltretiraju očeve ..onda se slažem sa otvaranjem tih sigurnih kuća, jer tu je mnogo ozbiljniji problem.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Sre 30 Nov - 20:16

Shadow ::
Mislim da da..Very Happy..na neki način...Verovatno misle da nisu sposobni da "žive" bez žene, pa ćute i trpe svašta.. [You must be registered and logged in to see this image.](Izvini, ali stvarno mi je smešno što i takvih slučajeva ima[You must be registered and logged in to see this image.]..Nismo navikli na to, naročito ovde na Balkanu..Laughing )

Ali kad je situacija onakva kakvu je navela Dinka, da je više primera da sinovi maltretiraju očeve ..onda se slažem sa otvaranjem tih sigurnih kuća, jer tu je mnogo ozbiljniji problem.

A pa nije to tako smešno..Da si videla tog jadnika kome je žena glavu ''razbila'' cepanicom, zaprepastila bi se...Shocked

Međutim, gledala sam skoro na TV-u, muškarce koje su žene ''očerupale'' finansijski i to smišljeno...Jedan je čak naveo, da mu se supruga povezala sa nekim mafijašima, i da su ga sačekivali i tukli...On je imao neku firmu i ne znam šta sve već...Navodno, jednog dana kada se vratio kući, napali su ga i sinovi i supruga zajedno i pretukli...To je već za ''horor''...Ne znam, možda je tim pojedinačnim slučajevima baš teško, jer većina misle o njima kao i mi...da su slabići, pa imaju problem sa osudom okoline, ali i sa ukućanima koji ih tuku...Užas..
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34286

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Sre 30 Nov - 23:53

Muškarcu, bilo kom, veoma je teško da prizna da je žrtva nasilja čak i da jeste. Radije će smisliti bilo kakvu priču nego reći da ga je žena umlatila.

S' druge strane, to ne mora biti žena. Može biti žrtva nasilja od strane drugog muškarca ili i više njih. Može biti i žrtva seksualnog nasilja, baš kao i žena. Koliko god sve to zvučalo čudno, ipak živimo u takvim vremenima kada ništa nije nemoguće a već se i pokazalo mnogo puta da se nemoguće misije ipak završavaju.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34286

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Sub 21 Jan - 22:37

Hajde sada, mnoge će reći "Ma, da, mi to ne radimo" ali ova tema nije za njih već za nas. Mi znamo da to rade i znamo da uživaju da to rade.

Jedino se možda ponekad pitamo "Zašto?". A, možda se i ne pitamo već znamo? Ili bar neki od nas?
Nazad na vrh Ići dole
Gothic

  

Gothic

Muški
Poruka : 4155

Učlanjen : 30.03.2011


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Pon 23 Jan - 11:10

Zato sto im to mi sami dozvolimo,a ko im dozvoli i treba da ga gaze.Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Dr.Love

Elita
Elita

Dr.Love

Muški
Poruka : 1646

Učlanjen : 29.03.2011


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Čet 26 Jan - 21:21

Muškarci su sami krivi , ko im pusti da ih gazi i treba , zaslužio je.
Mada ponekad volim kad me gazi , onako nežno stopalima po ledjima, dobra masaža Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610Čet 26 Jan - 21:41

Da li se ti vi žalite, gospodo, m?
Gaze vas? Nemaju razloga? Tek onako?
Pa, razmišljajte na vreme; šta tražite to će i da gledate.
happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Zašto žene uživaju da nas gaze? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene uživaju da nas gaze?   Zašto žene uživaju da nas gaze? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto žene uživaju da nas gaze?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» U čemu žene najviše uživaju?
» Jeste li tipično žensko?
» Što me više ''bije'' ja ga više volim !
» Zašto žene ne veruju kavaljerima?
» Muškarci, evo zašto vas žene varaju!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Muški kutak-