Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme



Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Himna Haoss ForumaHimna Haoss Foruma  FacebookFacebook  


Delite | 
 

 Budi frajerica i pozovi ga na spoj!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPet 13 Jan - 18:53

Budi frajerica i pozovi ga na spoj!


[You must be registered and logged in to see this image.]

MUŠKARCI obožavaju cure koje im same ulete, a iako su takve žene rijetke, ima ih. Umjesto da sjediš sama doma i razmišljaš kada će pohvatati tvoje mini signale, skupi hrabrost i pozovi ga na kavu. Nije tako teško kao što se čini.

Predloži grupni izlazak

Možda ne moraš odmah krenuti s velikim stvarima, a ako ga nemaš hrabrosti pozvati nasamo, organiziraj izlazak za ekipu i pozovi ga da se pridruži.

Odaberi prijateljski teritorij


Kada predlažeš izlazak, odaberi nešto što će mu odgovarati: Iako se tebi izlazak u shopping čini kao odličan način za probijanje leda, njemu će se vjerojatno smračiti od same pomisli na to.

Plati mu piće


Ako ste zajedno za šankom, naruči piće za sebe i ponudi ju i njemu. Sviđati će mu se tvoja samouvjerenost, a tko zna, možda i on preuzme inicijativu i predloži da se nađete kasnije.

Flertuj s njim

Iskoristi svoj ženski šarm i zavedi ga. Gledaj ga u oči, smiješi mu se i dodiruj ga: On će sigurno shvatiti da ti se sviđa, a umjesto da čekaš da te pozove na kavu, iznenadi ga i pozovi ti njega.

Pronađi nešto što vam je zajedničko

On voli nogomet, ti ga ne možeš smisliti, a umjesto da se koncentriraš na stvari koje vam nisu zajedničke, obrati pažnju na ono što oboje volite. Možda volite isti bend čiji se koncert bliži ili imate neki drugi zajednički interes o kojemu možete razgovarati na kavi.

(Index.hr)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
nemo

Član
Član

avatar

Muški
Poruka : 460

Učlanjen : 28.11.2011


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPet 13 Jan - 19:03

MUŠKARCI obožavaju cure koje im same ulete, a iako su takve žene
rijetke, ima ih. Umjesto da sjediš sama doma i razmišljaš kada će
pohvatati tvoje mini signale, skupi hrabrost i pozovi ga na kavu. Nije
tako teško kao što se čini.

u zavisnosti da li je pozna od ranije,i da li je on potajno zeli.samo muskarci koji su jako sigurni u sebe mogu to da provare, od nepoznate zene. reakcija ostalih ce biti od zbunjenosti, nesigurnosti do labelizacije doticne kao radodajke
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPet 13 Jan - 19:07

Uradila ja to jednom, msm, predložila sastanak, vidim nema nešto
hrabrosti, bi-ne bi...Posle me proveravao i analizirao...Šta znam,
možda ne mora tako uvek happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyNed 15 Jan - 12:28


Najbolje je kada se to uradi tako da muskarac pomisli kako je u stvari on taj koji te je pozvao na sastanak, iako je on taj koji je odabran Wink










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyNed 15 Jan - 12:42

Nemojmo prodavati muda pod bubrege.

UVIJEK, ALI BAŠ UVIJEK JE ŽENA TA KOJA ODABERE. Muškarac se samo može ponuditi.
I moliti Boga da bude odabran. Very Happy

Inače, obožavam žene koje mi same prilaze. Što ima ljepše nego kada izazoveš pažnju neke žene. A nisi se ni "potrudio", tj prikazao u najboljem svjetlu. Laughing

Moje najbolje veze su bile sa takvima. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Abu Dabi dana Sre 25 Jan - 18:41, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyNed 15 Jan - 21:48

Shadow ::
Najbolje je kada se to uradi tako da muskarac pomisli kako je u stvari on taj koji te je pozvao na sastanak, iako je on taj koji je odabran Wink

Ovo je u najkraće prikaz mog prilaska koji obavezzno upali jesss [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyUto 17 Jan - 20:12

Nikada mi nije predstavljalo problem da pridjem onome ko mi se dopada pokrenem razgovor i nasmešim se ..
Imam dovoljno samopouzdanja a odbijanje mi ne bi predstavljalo neki problem jer bih baš onda imala više volje da nekoga osvojam..volim težak ulov..to mi je oduvek bilo mnogo interesantnije od ''lakih'' muškaraca.

Uglavnom mi je uspevalo da osvojim onoga ko mi se svidi ili jednostavno nisu mogli da odole mom šarmu ..ko će ga znati.. a veze su trajale dugo baš zbog toga što sam sama birala a ne bila odabrana . Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyUto 17 Jan - 21:46

Najbolje je da frajer bude muškarac jer može da se navikne ako se stvari odvijaju suprotnom smeru [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptySre 18 Jan - 1:33

Hm da budem frajerica necu, svaka zena treba da bude dama a ne frajerica. Muskarci i to li da odrade zene umesto u vas, cccc ... Mozda sam ja od onih starijeg kova, ali priroda je uredila sve davno, muskarac je taj koji se udvara i prilazi...samo ova nova vremena sve bre nesto naopako, i muski se mnogo nesto uprpali.Gde su oni vitezi, princevi, da bas oni iz bajki o kojima sanjaju sve devojcice? happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptySub 19 Maj - 23:36

happy happy kako da ne,još da ga pozovem i da mu plaćam,
da ga i na to naviknem onda meni ništa nema od moje udaje happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyNed 4 Maj - 23:48

happy  happy  happy 
A neeee nema šanseeeeeee.... happy 
Radije ću ostati sama. happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPon 5 Maj - 11:30

Ne vidim racionalni razlog zbog kojega žena nebi pozvala na spoj muškarca koji joj se sviđa.

Da li je to možda strah od odbijanja?  happy 
Ne brinite drage dame, svaki muškarac je bio odbijen masu puta, pa je preživio.
Iako odbijanje ostavi traga na psihi, a pogotovo na taštini.

Priznajem.  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
rockdevil

Super Član
Super Član

rockdevil

Muški
Poruka : 698

Lokacija : Hell City

Učlanjen : 05.05.2014

Raspoloženje : Pakleno !


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPon 5 Maj - 11:39

Abu Dabi ::Ne vidim racionalni razlog zbog kojega žena nebi pozvala na spoj muškarca koji joj se sviđa.

Da li je to možda strah od odbijanja?  happy 
Ne brinite drage dame, svaki muškarac je bio odbijen masu puta, pa je preživio.
Iako odbijanje ostavi traga na psihi, a pogotovo na taštini.

Priznajem.  happy
Naravno zasto ne pozvati muskarca na spoj ukoliko vam se dopada,pa zelele ste ravnopravnost ? happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPon 5 Maj - 11:44

Jesam  samo što je to bila žena happy  happy  happy  happy  opet sam se  zeznula  happy  happy  happy 
i ništa od spoja a bila sam spremna i večeru  da oj platim 
i pade mi kiša  i ništa od sudara  happy  happy  happy  happy 

sad više nikoga ne zovem na spoj  sve pokušala i ne ide  bolje meni da budem
 u miru  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
rockdevil

Super Član
Super Član

rockdevil

Muški
Poruka : 698

Lokacija : Hell City

Učlanjen : 05.05.2014

Raspoloženje : Pakleno !


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPon 5 Maj - 11:47

Jedan zez te nesme obeshrabriti   happy
Nazad na vrh Ići dole
bosanka24

Član
Član

bosanka24

Ženski
Poruka : 257

Učlanjen : 24.02.2014


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPon 5 Maj - 12:28

Ja sam frajerica jer smijem pozvati muškarca na spoj  happy i čak mu platiti večeru  happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPon 5 Maj - 12:30

bosanka24 ::Ja sam frajerica jer smijem pozvati muškarca na spoj  happy i čak mu platiti večeru  happy

Eto, to je pravo žensko.  happy 

A nije ni cicija.   lol!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosanka24

Član
Član

bosanka24

Ženski
Poruka : 257

Učlanjen : 24.02.2014


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPon 5 Maj - 12:33

Abu Dabi ::
bosanka24 ::Ja sam frajerica jer smijem pozvati muškarca na spoj  happy i čak mu platiti večeru  happy

Eto, to je pravo žensko.  happy 

A nije ni cicija.   lol!
Bome daaaaaa  happy i poslije večere ga poljubiti bez da prije toga operemo zube Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPon 5 Maj - 12:37

bosanka24 ::
Abu Dabi ::
bosanka24 ::Ja sam frajerica jer smijem pozvati muškarca na spoj  happy i čak mu platiti večeru  happy

Eto, to je pravo žensko.  happy 

A nije ni cicija.   lol!
Bome daaaaaa  happy i poslije večere ga poljubiti bez da prije toga operemo zube Very Happy


Znači, ako mene pozoveš mogu se nakrkačiti dvajst ćevapa s lukom?  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosanka24

Član
Član

bosanka24

Ženski
Poruka : 257

Učlanjen : 24.02.2014


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPon 5 Maj - 12:41

Abu Dabi ::
bosanka24 ::
Abu Dabi ::
bosanka24 ::Ja sam frajerica jer smijem pozvati muškarca na spoj  happy i čak mu platiti večeru  happy

Eto, to je pravo žensko.  happy 

A nije ni cicija.   lol!
Bome daaaaaa  happy i poslije večere ga poljubiti bez da prije toga operemo zube Very Happy


Znači, ako mene pozoveš mogu se nakrkačiti dvajst ćevapa s lukom?  happy
 Wink  Može , može. Ti crvenog luka, ja ću bjelog, iako ga ne volim, pa ćemo da se igramo  Laughing  k'o ima izdržljiviji želudac  happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPon 5 Maj - 12:43

To se zove "vatreni poljubac".  happy  happy  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPon 5 Maj - 12:43

Call me sexy  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
bosanka24

Član
Član

bosanka24

Ženski
Poruka : 257

Učlanjen : 24.02.2014


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPon 5 Maj - 12:44

To se zove ''e to je ljubav''  happy   happy
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPon 5 Maj - 16:49

Ne vidim razlog za ustručavanjem sem da je tradicija takva da prvo muškarac pozove žensku na sastanak.Predrasude još uvek vladaju današnjicom što ne znači da će tako biti u budućnosti.
Rastu neki novi klinci , klinceze, bez tabua, bez predrasuda, samo hrabro.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! EmptyPon 5 Maj - 17:09

Po mom misljenju meni se svidja kada zena napravi prvi korak I kaze mi sve diretno!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty
PočaljiNaslov: Re: Budi frajerica i pozovi ga na spoj!   Budi frajerica i pozovi ga na spoj! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Budi frajerica i pozovi ga na spoj!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Spoj lekova i hrane
» Spoj trpeze i prirode
» Čarape i sandale -spoj nespojivog!
» Savršen spoj mesa i povrća
» Filmske novosti i najave
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum
  • Ljubav,Sex,Romantika
  • Muško ženski kutak
  • -

    Sada je Pet 17 Maj - 5:28