Novak Đoković - Page 22 Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme



Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Himna Haoss ForumaHimna Haoss Foruma  FacebookFacebook  


Delite | 
 

 Novak Đoković

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Sledeći
AutorPoruka
Salome

Master
Master

Salome

Ženski
Poruka : 11001

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 11.05.2018

Raspoloženje : podnosljivo


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyČet 13 Sep - 15:47

...............

"Da se zahvalim familiji koja je kod kuće. Osećam njhovu podršku, ceo ovaj period bio je kao
kao rolerkoster. Težak period je iza mene, operacija, možda je bilo i malo nerealno da se ovako
brzo vratim na ovaj nivo, osvojim Vimbldon i ovaj trurir koji mi je nedostajao. Bilo je vredno

čekati ovu titulu, vraćati se svaki put i jedva čekam da se opet vidimo.", kazao je Novak posle
titule i još jednom podsetio na težak period.

............

Novak Đoković - Page 22 3853005695b99a0a069cb2047770273_w640


Šveđanin Mats Vilander znao je dosta da kritikuje Novaka kada je ovaj bio mlađi, međutim sada nema
razloga da ne prizna Đokovićevu veličinu.

"Đoković je najmanje blistav od svih velikih šampiona. Ali igra na najvišem mogućem nivou. Bolji od
Federera i Nadala? Verovatno. Jer niko ne može da ga povredi. Neverovatno je kako je uspeo da tako
komplikovanu igru učini jednostavnom. Bez pokušavanja da izvede kompleksne stvari i nepotrebnog
rizikovanja. Ne postoji slabost u njegovoj igri. On je ljudski zid. Nemoguće ga je proći. On je najbolji
sportista koga je tenis ikad video. I jedan od najboljih u sportu generalno. Stavljam ga u rang Majkla
Džordana i Mohameda Alija. Možemo tu dodati i Juseina Bolta", pohvalio je Mats Vilander našeg tenisera
u kolumni za francuski "Ekip" (L'equipe).

Kada ga nekada najbolji teniser sveta, koji je pritom poznat kao njegov kritičar, stavi u rang Majkla
Džordana, Mohameda Alija i Juseina Bolta, onda znate koliko je velik Novak Đoković.

Petar Tadic (Sraf )
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyNed 14 Okt - 14:35

Đoković osvojio Šangaj

Novak Đoković - Page 22 2018-110

Novak Đoković je ponovo osvojio titulu na Mastersu u Šangaju. Ovog puta, najbolji srpski teniser je savladao Bornu Ćorića, a posle meča usledila je uobičajena ceremonija. Dodeljen je trofej, pa je usledila zahvalnica.

- Hvala svima što su učinili ovaj turnir specijalnim. Ovo mi je jedan od najuspešnijih turnira i uvek igram dobro. Ovdede sam 2008. osvojio prvi Masters i to je otvorilo mnogo vrata za mene i učinilo me igračem kao što sam sad.


SD
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyPon 15 Okt - 13:57

opet tenis postaje dosadan  Happy happy


fanovi federa i nađe ponovo u crnini  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Đoković uradio nešto što nije niko u 21. veku!   Novak Đoković - Page 22 EmptyČet 1 Nov - 8:42

Novak Đoković će u ponedeljak ponovo biti prvi teniser sveta, pošto je Rafael Nadal odustao od učešća na mastersu u Parizu.

Novak Đoković - Page 22 Profim21

Đoković je pre četiri meseca bio 22. igrač na ATP listi, a ka vrhu je krenuo posle trijumfa na Vimbldonu. Kasnije je osvojio i masters u Sinsinatiju, US open i naposletku, masters u Šangaju.

Srbin je postao prvi teniser od 2000. godine koji je postao lider na ATP listi, a da je tokom te kalendarske godine bio izvan Top 20. Pre Novaka, ovaj podvig je ostvario Marat Safin.

SD
Nazad na vrh Ići dole
Salome

Master
Master

Salome

Ženski
Poruka : 11001

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 11.05.2018

Raspoloženje : podnosljivo


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyNed 4 Nov - 20:57

Đokovića stigao umor – Hačanovu titula u Parizu

Novak Đoković poražen je od Karena Hačanova u dva seta u finalu
Mastersa u Parizu.

Novak Đoković - Page 22 12184694305bdf1344d08fd431228789_w640

Novak Đoković - Page 22 16713895975bdf060dbb2f3725462999_640x453

Tok meca

b92.net
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptySre 28 Nov - 8:10

Đokovićev meč proglašen za najbolji u 2018. godini!

Meč srpskog tenisera Novaka Đokovića i Švajcarca Rodžera Federera u polufinalu Mastersa u Parizu proglašen je za najbolji u ovoj godini, u izboru ATP.

Meč u Parizu, odigran 3. novembra, bio je 47. međusobni duel dvojice tenisera, a Đoković je pobedio posle tri seta, 7:6, 5:7, 7:6.



Srpski teniser je tim trijumfom produžio seriju pobeda na 21 meč, ali je u finalu izgubio od Rusa Karena Hačanova.

Drugi najlepši meč je duel Argetinca Huana Martina Del Potra i Rodžera Federa, koji su odigrali u finalu Indijan Velsa. Del Potro je tada pobedio sa 6:4, 6:7, 7:6.

Epsko polufinale Pariza će se još prepričavati


Espreso
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptySre 12 Dec - 11:03

Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyPon 24 Dec - 13:50

Novak Đoković - Page 22 0d521e16b2be74ac122925738703283c










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyČet 3 Jan - 21:24

Nole organizovao takmičenje u žviždanju  happy happy happy


vidi na 1:00













sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyUto 15 Jan - 15:51

Dragan Jovanović: Glumac Nole je najlepša bajka
Ivan Lovrić

Popularni glumac o teniskom asu Novaku Đokoviću, ćerki Anđeli, pozorišnim predstavama, protekloj nedelji...
DRAGAN Jovanović. Tako često ime i prezime, a tako redak glumac. Popularni Gagi za sebe kaže da je namrgođen i ćutljiv, ne samo zbog ove naše, već i zbog globalne situacije!

Ali, kada mu pomenete Novaka Đokovića i ćerku Anđelu, njegovu glumačku naslednicu, lice mu se ozari i prestaje njegov "zavet ćutanja".

* Bila je repriza serije "Moj rođak sa sela". Da li žalite što nije bilo njenog nastavka?

- Naravno, ali se još uvek nadam da će jednog dana ova serija biti nastavljena.

* I selo se polako gasi.

- Verujem ipak u povratak na selo i povratak prirodi.

* Da li pratite velike uspehe Novaka Đokovića?

. Naravno. Mi smo prijatelji i ja sam njegov veliki fan.

* Novak je gledao vašu predstavu "Čikaške perverzije" i oprobao se u njoj kao glumac.

- Odličan je on u svemu, pa i kao glumac. Jednostavno, Nole je natčovek i nadbiće, tako da on sve može i sve zna.

* Mnogo je uradio i za dobar imidž Srbije.

- U svakom slučaju, on je najbolji predstavnik naše zemlje u svetu. I u svakom smislu on je naj-naj.

* Ćerka Anđela je krenula vašim stopama.

- Nisam presrećan zbog toga. Ali, najvažnije je da ona radi ono što voli i to čini sa velikom predanošću.

* Sa njom igrate u predstavi "Šaka".

- Ona mi je sjajna partnerka, fenomenalna i najbolja.

* Da li spremate nešto novo u poslu?

- Za sada ništa ne planiram. Jedino da se prebacim malo na pisanje. Inače, 29. juna u Sava centru igramo "Čikaške perverzije", a posle toga ću imati lepu pauzu.

* Vi i dalje važite za najboljeg tenisera među glumcima.

- Ređe igram turnire, više igram onako sa prijateljima. Nisam više zainteresovan za neko takmičenje.

* Šta vam je još obeležilo proteklu nedelju?

- Naravno, Novakov uspeh na Rolan Garosu. A, takođe i dani rekreacije na Zlatiboru i u Herceg Novom.
Nazad na vrh Ići dole
Salome

Master
Master

Salome

Ženski
Poruka : 11001

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 11.05.2018

Raspoloženje : podnosljivo


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyPon 21 Jan - 13:29


Novak Đoković - Page 22 Novak-djokovic-reveals-one-of-the-biggest-lessons-he-learned-from-injury
Nazad na vrh Ići dole
Salome

Master
Master

Salome

Ženski
Poruka : 11001

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 11.05.2018

Raspoloženje : podnosljivo


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyPon 21 Jan - 13:30


Novak Đoković - Page 22 1739783_profimedia0407435407_ff
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyČet 24 Jan - 8:36

NOVAK ĐOKOVIĆ U POLUFINALU AUSTRALIJAN OPENA
Novak Đoković - Page 22 Novak-%C4%91okovi%C4%87-702x336

Novak Đoković se plasirao u polufinale ovogodišnjeg Australijan Opena. Đoković se u polufinale turnira u Melburnu plasirao nakon predaje meča Japanca Kei Niškorija.

Japanski teniser je meč predao zbog povrede butnog mišića. Meč je prekinut u drugom setu pri vođstvu najboljeg tenisera sveta od 6:1, 4:1, a trajao je 49 minuta.

Đoković će u polufinalu Australijan opena igrati protiv Francuza Luke Puja, a njihov meč je na programu u petak 25. januara. Francuski teniser plasirao se prvi put u karijeri u polufinale nekog Grend slem turnira. On je u četvrtfinalu bio bolji od Kanađanina Miloša Raonića, koga je savladao sa 3-1.

Podsećamo da je Đoković šestostruki šampion Australijan Opena, a trofej je podizao 2008, 2011, 2012, 2013, 2015. i 2016. godine.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyUto 29 Jan - 16:45

TERMINATOR















sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyUto 29 Jan - 16:51

Novak Đoković - čarobnjak iz Oz(ij)a

Izvor: Mondo.rs

Novak Đoković - Page 22 GettyImages-1088260928

Novaku Đokoviću to je ujedno 15. grend slem trofej, čime je na večnoj listi najuspešnijih pretekao Pita Samprasa, koji ima trofej manje i stigao na mesto broj tri.

Ispred njega sada su samo Nadal sa 17 i rekorder Rodžer Federer sa 20 grend slem pehara.

Najbolji na svetu odigrao je finale bez greške. Demonstrirao je igru da izgleda tako kao da je na drugoj strani mreže stajao anonimus, a ne velikan koji u svojoj kolekciji ima 17 grend slem pehara.

Uvek borbeni Nadal posle šest mečeva u nizu u Melburnu, koje je rešio bez izgubljenog seta, trudio se da pronađe način da probije "zid" koji je stajao preko puta njega, ali nije uspeo.

Prvi put u karijeri izgubio je finale grend slema rezultatom 3:0.

I to samo iz razloga što je Đoković bio "neuništiv", o čemu najbolje govore impresivne brojke.

Sjajno je servirao (80 odsto uspešnosti na prvi servis - 40/50, 84 odsto na drugi - 16/19), dok je Nadal imao uspešnost prvog servisa 51 odsto.


Novak je imao 34 vinera, naspram Rafinih 21, a najbolji teniser sveta napravio je tek devet neiznuđenih greški, dok je njegov rival imao 28!

Iskoristio je pet od osam brejk lopti, a Nadalu dozvolio da dođe do samo jedne prilike da mu oduzme servis, i to u šestom gemu trećeg seta, ali je on nije iskoristio.  

Imao je Nole i osam asova, a Nadal dve duple servis greške.

U ukupno 53. epskom meču protiv Nadala ostvario je 28. pobedu i osvojio 73. titulu u karijeri.

Pobedom u Melburnu Đoković je osim sedmog, istorijskog trijumfa na Australijan Openu, produžio niz trijumfa na grend slemovima.


Novak Đoković - Page 22 Tan2019-1-27_1218422_0










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyUto 29 Jan - 16:52











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyUto 29 Jan - 16:52











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyPet 3 Maj - 23:57











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyPon 13 Maj - 0:03

pao još jedan Masters 1000, Madrid Open 2019  selebrate













sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyNed 19 Maj - 18:55

Nadal savladao umornog Novaka u finalu!

Novak Đoković - Page 22 Rafael10

Španski teniser Rafael Nadal slavio je protiv Novaka Đokovića u finalu Mastersa u Rimu rezultatom 2:1 (6:0, 4:6, 6:1). Nadal je tom pobedom smanjio došao do 26. pobede nad Novakom, a Srbin je trijumfovao 28 puta. Španac je ovim trijumfom postao rekorder po broju Masters titula, jer je osvojio 34. a Nole je ostao na 33.

Najbolji teniser sveta Novak Đoković završava iscrpljujuću nedelju duelom protiv Rafaela Nadal u finalu Mastersa u Rimu, što je njihov prvi međusobni meč još od borbe za trofej na Australijan openu krajem januara.
Novak je od četvrtka do subote uveče odigrao čak četiri duela, ređale su pobede nad Denisom Šapovalovom, Filipom Kolšrajberom, Huanom Martinom Del Potrom i Dijegom Švarcmanom.

I to se u priličnom lošim, gotovo nehumanim uslovima za igru, a samo u prethodna 24 sati, prvi reket sveta je protiv Del Potra i Švarcamana proveo pet sati i 36 minuta na terenu.

SD
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptySre 22 Maj - 12:58

Novak danas slavi 32. rođendan

Novak Đoković - Page 22 Profim31

Novak Đoković, prvi reket sveta, danas slavi 32. rođendan. Đoković je rođen u Beogradu 1987. godine, a profesionalnu karijeru započeo je 2003. od kada je postao jedan od najboljih tenisera svih vremena.

On je do sada u karijeri, od turnira zaradio preko 130 miliona dolara, a uspeo je da osvoji 15 Gren slem titula, 33 trofeja iz Masters serije, kao i Dejvis kup 2010. godine.
Novak je u dosadašnjoj karijeri osvojio sedam titula na Otvorenom prvenstvu Australije, Rolan Garos, četiri Vimbldona i tri US Opena. U karijeri u singlu ima ukupno 74 trofeja.

Đoković je Srbiji doneo bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Pekingu 2008. godine.

Obzirom na trenutnu formu i činjenicu da ima tri uzastopno osvojena Gren slema, postavlja se pitanje gde je granica Novakovog uspeha, a ukoliko uspe da podigne pehar na Rolan Garosu to bi bio značajan korak ka laskavoj tituli najboljeg igrača u istoriji "belog sporta".


SD
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyNed 30 Jun - 16:51

Novak Đoković: “Moje najveće postignuće je moj otvoreni um”

Novak Đoković - Page 22 Novak-10

“Osjećam da su neznanje, zatvorenost uma i određena uvjerenja koja ljudi imaju toliko jaki da cijeli svoj život provedu bez da dopuste sebi da se otvore svijetu i nauče o svim tim različitim kulturama i stvarima koje nam mogu obogatiti život i učiniti da se osjećamo ispunjenije, da imamo unutarnji mir, emotivnu ravnotežu i stabilnost.

S otvorenim umom vi samo pomažete sebi i u mogućnosti ste primiti neku vrstu budućnosti za sebe, a ako nemate otvoren um, očito je da se sve završava na tome kakvo ti je zdravlje, koje ti je zanimanje…”



“Bio sam tamo i ne želim da ljudi misle da sve znam. Osjetio sam ogorčenost, osvetu… svi kroz to prolazimo. Ali također znam da se uz trening i recepciju zaista može postići sve što uistinu želiš u svom životu.”



Novak Đoković
Nazad na vrh Ići dole
Markoni

Master
Master

avatar

Muški
Poruka : 9204

Lokacija : Evropa

Učlanjen : 16.10.2011

Raspoloženje : Uvek Dobro


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyNed 30 Jun - 17:17

ZNAŠ, SAD SAM OŽENJEN! NEMA SKIDANJA, MORAMO DA POŠTUJEMO MOJU SUPRUGU! Novak je u Engleskoj doživeo veliko iznenađenje: Nakon meča ugledao je NJU na tribinama i onda je usledio pravi ŠOU! (VIDEO)

Prvi reket sveta Novak Đoković imao je zanimljiv susret na egzibicionom turniru "Bubls", koji se održava u blizini Londona.



Nole je odigrao prvi meč na travi i bio je jako uspešan. U dva seta savaldao je mladog ileanca Kristijana Garina.
 
Nakon meča, prisetio se svog prethodnog nastupa na ovom zanimljivom turniru, ali i jedne navijačice kojoj je poklonio svoju majicu.




"Imao sam neke momente bez majice ovde na Bublsu. Sećam se bila je tu jedna mlada dama... Pre par dana sam video fotografiju od pre pet-šest godina. Ona je sedela ovde iza u prvom redu, ne znam da li je ona sada ovde... Eno je", oduševljeno je rekao Novak, na šta se voditeljka nadovezala:
 
"Ona te progoni!"
 
Novak se potom obratio svojoj vernoj navijačici:
 
"Mislio sam da ćete nositi moju majicu".
 
Navijačica je rekla da želi novi poklon od najboljeg tenisera sveta, ali Nole je poručio da ovaj put nema ništa od skidanja.
 
"Znaš, sad sam oženjen, otac sam. Moraću da zadržavam neke stvari privatno. Moramo da poštujemo moju suprugu, tako da ne mogu da skinem majicu i poklonim je. To je bi slučaj pre pet godina, ali bila je samo majica da se razumemo", rekao uz osmeh Novak.

Novak Đoković - Page 22 Uwt28m7z

(Kurir.Sport)
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyPet 5 Jul - 23:46











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 EmptyPet 5 Jul - 23:48











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Novak Đoković - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đoković   Novak Đoković - Page 22 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novak Đoković
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Novak Đoković - Best of VIDEO
» Novak Đoković i Jelena Ristić čekaju bebu
» Završni Masters turnir u Londonu
» Vesti iz Tenisa
» GODINA KRALJA
Strana 22 od 26Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum
  • Sport
  • Tenis
  • -

    Sada je Čet 28 Mar - 20:42