Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011

FK Manchester United - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Manchester United   FK Manchester United - Page 5 EmptyČet 20 Mar - 10:04

FK Manchester United - Page 5 Biti-ili-ne-biti-moyesu-unitedu-zadnja-sansa-da-spasi-obraz-900x600-20140311-20140319220209-d0bf198465fad354217b8b8372688cec

Muški

FK Manchester United - Page 5 Biti-ili-ne-biti-moyesu-unitedu-zadnja-sansa-da-spasi-obraz-900x600-20140311-20140319213701-35895a43e08f771d2d9a06ec2f048328

Muški

PočaljiNaslov: Re: FK Manchester United   FK Manchester United - Page 5 EmptyPet 21 Mar - 11:18

Pogledajte zašto je Ryan Giggs legenda ManU-a

Ryan Giggs igrao je odlično u pobjedi Manchester Uniteda protiv Olympiakosa.

FK Manchester United - Page 5 BEnctRICMAEgdsX

Iako je Robin Van Persie postigao hat-trick u pobjedi Man Uniteda u uzvratu osmine finala Lige prvaka, kao ključni čovjek prolaza Crvenih vragova označen je vratar David De Gea koji je u nekoliko navrata spašavao svoju momčad. No, i Ryan Giggs je odigrao sjajnih 90 minuta.
Giggs ima punih 40 godina i mnoge zadivljuje da na toj razini može igrati u Ligi prvaka. Sudjelovao je kod dva pogotka i mnogi se pitaju zašto ga David Moyes ne koristi više. Ono što zaprepašćuje je podatak koji govori koliko su njegovi suigrači s utakmice protiv Olympiacosa bili stari kada je Giggs 1991. debitirao za Manchester United.
Nevjerojatno je David De Gea, Phil Jones, Rafael i Danny Welbeck nisu imali čak ni godinu dana, a najstariji je bio Rio Ferdinand koji je tada imao 12 godina. Danas je pak Ferdinand poput Giggsa na zalasku karijere…

Muški

PočaljiNaslov: Re: FK Manchester United   FK Manchester United - Page 5 EmptyNed 23 Mar - 10:22

love
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški

PočaljiNaslov: Re: FK Manchester United   FK Manchester United - Page 5 EmptyUto 1 Apr - 22:03

Raspoloženje : Uvek Dobro

PočaljiNaslov: Re: FK Manchester United   FK Manchester United - Page 5 EmptyNed 4 Maj - 23:21

MOĆNO: Pogledajte tim Junajteda za narednu sezonu

Britanski mediji najavljuju potpuno drugačiji Mančester Junajted u narednoj sezoni

FK Manchester United - Page 5 Mancester-junajted-logo-1380351025-372857

U toku je rezultatski najgora sezona Mančester Junajteda u poslednje dve decenije, navijači su očajni a promene su neophodne.
To znaju vlasnici kluba, pa već spremaju tim za narednu sezonu iako ova nije okončana.
Sve više se priča o tome kako će Luj van Gal postati menadžer slavnog kluba, a kada pitanje menadžera bude rešeno, poradiće se na pojačanjima.
Već je poznato da će veliki broj igrača napustiti klub, pa su britanski mediji a pre svih "Dejli mejl" već napravili potencijalni tim za narednu sezonu, ukoliko najavljena pojačanja stignu u klub.

Startnih 11 bi trebalo da izgleda ovako: De Hea, Šo, Humels, Džouns, Rafael, Kros, Karvaljo, Mata, Kavani, Miler i van Persi.
Ostaje pitanje, šta će biti sa Runijem koji je najplaćeniji igrač Junajteda, da li to znači da na leto i on napušta "Teatar snova "? U svakom slučaju, ovaj tim deluje zastrašujuće.

Muški

PočaljiNaslov: Re: FK Manchester United   FK Manchester United - Page 5 EmptyPon 5 Maj - 10:30

Opet Liverpulovi novinari podmeću i amaterski pokušavaju unijeti nemir u ekipu.  Cool
Runi je vođa ekipe, a mora biti mjesto i za Januzaja.

Iako je Van Gal jako tašta osoba, mora shvatiti da je Runi svojom borbenošću i odanošću ekipi "motor" koji se ne može kupiti na tržištu.  Laughing

love
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški

PočaljiNaslov: Re: FK Manchester United   FK Manchester United - Page 5 EmptySre 7 Maj - 10:51

Ovacije za Nemanju Vidića na oproštaju od Old Trafforda

FK Manchester United - Page 5 Vidicwilson_getty

NEMANJA VIDIĆ protiv Hulla je odigrao posljednju utakmicu za Manchester United na Old Traffordu.
U 21. minuti je kapetan momčadi uz ovacije navijača zamijenio Phila Jonesa.
Vidić, koji je u Unitedu od 2006. godine, karijeru će nastaviti u milanskom Interu.

Muški

PočaljiNaslov: Re: FK Manchester United   FK Manchester United - Page 5 EmptyNed 13 Jul - 17:08

love
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški

PočaljiNaslov: Re: FK Manchester United   FK Manchester United - Page 5 EmptyUto 16 Sep - 21:07

love
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški

PočaljiNaslov: Re: FK Manchester United   FK Manchester United - Page 5 EmptyČet 30 Okt - 10:31

FK Manchester United - Page 5 Sir-alex-ferguson-louis-van-gaal_1k6b0gnndodin11sylpl9je8u2

Muški

PočaljiNaslov: Re: FK Manchester United   FK Manchester United - Page 5 EmptyUto 26 Maj - 10:46

100 sekundi koje će se zauvijek pamtiti: Na današnji dan dogodio se najveći preokret u finalu Lige prvaka

FK Manchester United - Page 5 Soslsos__1432626262_80.80.34.204

NA DANAŠNJI dan prije 16 godina Manchester United je velikim preokretom protiv Bayerna postao prvak Europe.

Igrala se prva od tri minute sudačke nadoknade kada je United izborio korner. U napad je krenuo i očajni vratar Schmeichel, iz kuta je loptu ubacio Beckham, a u velikoj gužvi najbolje se snašao Sheringham i poništio vodstvo Bayerna, koji je poveo u šestoj minuti prizemnim udarcem Baslera iz slobodnjaka.

"Utakmicu sam počeo na klupi i bio sam jako razočaran. Sjećam se da mi je trener Ferguson rekao da ću ući u igru ako u prvih 15 minuta drugog poluvremena ostane isti rezultat. Priznajem, nisam želio da moji suigrači izjednače, jer sam htio ući u igru i postati junak Manchestera", otkrio je Sheringham.

Samo 20 sekundi nakon što je sudac Collina dao znak da Bayern krene s centra, United je izborio novi korner. Schmeichel je u euforiji krenuo ponovno u napad, no zaustavio ga je Ferguson i vratio na gol. Loptu je ponovno uzeo Beckham, pogodio iz kuta u glavu Sheringhama, čiji je udarac u mrežu sjajnom reakcijom proslijedio Solskjaer.

Solskjaer: Ta noć mi je ljepša i od prve bračne

"Bila je to najljepša noć mog života. Ljepša i od prve bračne noći", rekao je junak Uniteda, koji noć uoči utakmice nije spavao, što od uzbuđenja, što od hrkanja suigrača Stama.

Nikada Solskjaer nije pogledao cijelu utakmicu, odgledao je samo posljednjih 15 minuta, koliko je i proveo u igri.

"Gubili smo, a Bayern je bio bolji. Ferguson me je u drugom poluvremenu poslao na zagrijavanje. Zagrijavao sam se, zagrijavao, zagrijavao i čekao, čekao, čekao. Razmišljao sam: Pa čovječe, zašto me ne uvedeš više?! Nakon što je Sheringham izjednačio, svi na stadionu bili smo uvjereni da idemo u produžetke. Ali, zabio sam gol, udarcem koji bi u 99 od 100 situacija obranio vratar ili bi izbio igrač na gol-crti."

Norvežanin, kojeg je United platio milijun i pol funti, najdramatičniji gol u povijesti Lige prvaka proslavio je klizanjem na koljenima. Na proslavi gola ozlijedio je ligamente koljena.

"Ne znam o čemu sam razmišljao. Samo sam klizao, slavio. Nikad ne razmišljate o posljedicama u trenucima takve euforije."

Collina tješio Bayernove igrače

I dok je Solskjaer slavio pogodak karijere, nogometaši Bayerna u šoku su pali na travnjak. Nisu imali snage ni nastaviti utakmicu, a s travnjaka ih je podizao čak i Collina.

"Nikada neću zaboraviti dvije stvari s te utakmice. Nevjerojatno slavlje navijača Uniteda nakon pobjedničkog gola i neopisivo razočaranje igrača Bayerna. Još uvijek se sjećam kako je Matthaus plakao dok je prolazio pored pehara Lige prvaka", rekao je Collina o utakmici čije će se posljednje dvije minute zauvijek pamtiti.

Navijači Bayerna se i danas pitaju: Zašto je zamijenjen Matthaus?

Većini Bavaraca je to bio prvi takav poraz, ali ne i Matthausu, koji je kao kapetan vodio Bayern u finalu 1987. godine kada je Porto preokrenuo rezultat u posljednjih trinaest minuta. Mnogi smatraju da je njemačka momčad finale izgubila upravo zbog izlaska Matthausa iz igre deset minuta prije kraja. I danas se navijači Bayerna pitaju zašto je trener Hitzfeld zamijenio Matthausa.

"Zato što je to bio naš plan. Imao je 38 godina i Fink ga je mijenjao u završnicama utakmica te sezone. Međutim, plan nije bio da izgubimo utakmicu", otkrio je nekoliko godina nakon finala najbolji igrač utakmice Kuffour, koji je kraj susreta dočekao u suzama udarajuči šakama po travnjaku.

Bayern je 2001. godine postao europski prvak, ali legendarni Matthaus je godinu ranije završio veliku karijeru koju je zaključio bez osvajanja Lige prvaka.

"Jednostavno nisam imao sreće."

United je, za razliku od Matthausa, te večeri imao sreće i previše.