Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Nisam terorista, samo sam debeo!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Nisam terorista, samo sam debeo! Empty
PočaljiNaslov: Nisam terorista, samo sam debeo!   Nisam terorista, samo sam debeo! Sat610Uto 6 Dec - 8:38

Nisam terorista, samo sam debeo!


Muškarac iz San Hozea, koji ima neobičnu rutinu vežbanja, posle jednog treninga saznao da je udarna vest i da ga juri policija...
Nisam terorista, samo sam debeo! V226344p0

So Long Hoang svaki dan trči kako bi izgubio koji kilogram, ali to ne radi kao mi ostali. Kad obuče trenerku i obuje patike, on na lice stavlja specijalnu masku kako bi povećao učinak svog vežbanja, a koja podseća na gas masku. Jednog dana je ova posebna oprema zbunila građane San Hozea, koji su pomislili da je on terorista, da je negde podmetnuo eksploziv i da sada beži...

Uznemireni građani su pozvali policiju nakon što su videli kako muškarac sa gas maskom ubacuje paket u poštansko sanduče. Patrole su ubrzo krenule u potragu za teroristom...

Za to vreme je So Long završio trening, stigao kući, skinuo masku i patike i upalio televizor i video da je ceo grad "na nogama" zbog teroriste koji je negde podmetnuo eksploziv.

Hoang je iz specijalnih uključenja sa lica mesta shvatio da je on kriv za masovnu histeriju, pa je odmah pozvao policiju i ispričao im da je to njegova svakodnevna rutina i da je samo slao poštu dok je trčao...

Zbog masovne histerije i zatvaranja pošte, Hoang je dobio zabranu trčanja sa maskom.

(MONDO)










Nisam terorista, samo sam debeo! Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Nisam terorista, samo sam debeo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nisam terorista, samo sam debeo!   Nisam terorista, samo sam debeo! Sat610Uto 6 Dec - 8:41

Nisam terorista, samo sam debeo! 1240115254Ovaj svet je prepun ludaka Nisam terorista, samo sam debeo! 2786959747 Nisam terorista, samo sam debeo! 1240115254










Nisam terorista, samo sam debeo! 4285547593


Nisam terorista, samo sam debeo! 2lwq2yh


Nisam terorista, samo sam debeo! 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
 
Nisam terorista, samo sam debeo!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Ja nisam odavle
» Domaći izvođači
» Nisam ja, majke mmiiiiii!
» AIXAM: „Ja nisam auto, ja sam moped!“
» Vesti iz Fudbala
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-