FK Partizan - Page 5 Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme



Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Himna Haoss ForumaHimna Haoss Foruma  FacebookFacebook  


Delite | 
 

 FK Partizan

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyNed 17 Maj - 15:12

FK Partizan - Page 5 Partizan-titula-proslava-mondo-stefan-stojanovic










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyNed 17 Maj - 15:12

FK Partizan - Page 5 Misa-tumbas-proslava-titule-grupa-jna-partizan-titula-mondo










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyNed 17 Maj - 15:12

FK Partizan - Page 5 Partizan-titula-proslava-mondo-stefan-stojanovic-30










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyNed 17 Maj - 15:13

FK Partizan - Page 5 Partizan-titula-proslava-mondo-stefan-stojanovic










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyNed 17 Maj - 15:13

FK Partizan - Page 5 Partizan-titula-proslava-mondo-stefan-stojanovic-22










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyNed 17 Maj - 15:13

FK Partizan - Page 5 Partizan-titula-proslava-mondo-stefan-stojanovic-21










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyČet 6 Avg - 18:10











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyČet 6 Avg - 18:11











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyČet 6 Avg - 18:14

FK Partizan - Page 5 150805a1










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyNed 18 Okt - 9:55

Milinković Partizanu oprostio veeeeliki novac

Dojučerašnji trener klubu iz Humske poklonio 300.000 evra.

FK Partizan - Page 5 Zoran-Milinkovic-Partizan

Zoran Milinković i Partizan sporazumno su raskinuli saradnju, a trener je na rastanku poručio da mu je bilo veliko zadovoljstvo što je radio u klubu koji voli, da zauvek ostaje deo crno-bele porodice i da se "vide na jugu".

Potpredsednik kluba Vojislav Nedić istakao je da je Milinković zaista bio korektan na odlasku, što podrazumeva i opraštanje ugovorenih obaveza.

Milinković je Partizanu oprostio 300.000 evra, prenosi "Sport".

On je u maju potpisao produžetak saradnje sa Partizanom, nakon zadovoljavajućih rezultata i šok terapije koju je napravio nakon dolaska u Humsku krajem marta.

Kada je potpisan ugovor do juna 2017. godine i u njega su bile uračunate sve premije za ostvarene rezultate. Cifra je dosezala - 300.000 evra. Tačnije, Milinkovićeva mesečna plata na klupi crno-belih iznosila je 12.500 evra.

Ipak, Milinković se odrekao velike sume novca koja mu pripada po slovu ugovora, tražeći da mu se isplati samo zarada do dana kada je došlo do raskida ugovora.

Više nego fer postupak, zapravo najkorektniji od strane nekog trenera Partizana do sada.

(mondo.rs)










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyNed 18 Okt - 9:59

Milinković: Vidimo se na jugu!

FK Partizan - Page 5 Milinkovic

Oproštajna poruka dosadašnjeg trenera Partizana Zorana Milinkovića: "Grb Partizana je ponos, grb Partizana je težak. Klubu, igračima mnogo sreće. Vidimo se na jugu".


Zoran Milinković nije ljut na Partizan. Kao što je više puta govorio - "Partizanu sam uvek na raspolaganju, to je moj klub" - tako se od njega i oprostio.

Nešto nije štimalo u timu, nešto što je za posledicu imalo gubitak mnogo bodova, nešto na šta navijači crno-belih nisu navikli. Posle remija sa Radnikom u Surdulici (2:2), Milinković i uprava su se saglasili: ne može dalje ovako.

POVEZANE VESTI
Drulović menja Milinkovića"Kraljevi remija" u Humskoj, Drulovićev debi Trener Partizana o odlasku: Na raspolaganju sam!Milinković o novom kiksu: Neće, pa neće..."Partizan je imao i većih kriza, proći će i ovu!"Treneri Partizana: Sa i bez kredita
Milinković se od Partizana oprostio na lep način. Oproštajnom porukom u kojem je poručio da ostaje veliki navijač Partizana.

"Još kao dete maštao sam da dođem u Humsku, da zakoračim na teren na kojem su pre mene legende crno-belih i jugoslovenskog fudbala izvojevale najveće pobede za trofejni klub... Igrao sam, osvajao titule, bio u inostranstvu, ali je i tada ostao nedosanjan san da jednog dana postanem trener Partizana. Kada sam se marta 2015. godine vratio kući i preuzeo momke koji na svom dresu imaju grb, koji je ponos svih nas koji smo odrasli uz ovaj klub, znao sam da je preda mnom najveći izazov, najteži posao, ali ostvarenje mog sna, vratiti trofej na šampionske police i ući u Ligu šampiona ili Evrope. Svakim danom na terenu i van njega izgarao sam zajedno sa saradnicima i momcima za svaki bod. Radovali se zajedno i odbolovali svaki poraz, jer u Partizanu se samo pobede broje. Huk sa juga, podrška navijača i kada je najteže, terali su nas dalje i dalje i kada smo crpeli poslednji atom snage!", napisao je Milinković i nastavio:

"Stoga mi je velika čast da sam bio deo Partizanove porodice, da sam svojim radom i zalaganjem uz sve zaposlene u klubu, stručni štab, saradnike i prvenstveno igrače još jedan trofej vratio i ispisao nove stranice istorije mog kluba. Tu radost kada se podigne pehar, a čuje Partizanova himna, može da oseti samo neko ko je od malena rastao uz Parni valjak".

Milinković je podsetio na uspehe koje je ostvario u Evropi, na to što je sa ekipom klubu doneo sedam miliona evra (plasman u Ligu Evrope i dve pobede).

"U Partizanu nema predaha. Pobeda se podrazumeva i novi ciljevi se postavljaju. Ono što su mnogi mislili da je nemoguće, mi smo ostvarili, direktan plasman u Ligu Evrope! Adrenalin, radost, tuga i samo jedna misao uvek su nas vodili napred, a to je - da se za Partizan gine i da Evropa šampiona nikada nije daleko!", naveo je dojučerašnji trener Partizana.

Ostaje, poručuje, verni vojnik crno-belih:

"U teškim trenucima za klub inkasirali smo 7 miliona evra. Pobedili smo velike ekipe, uspeli da se izborimo za prvo mesto u grupi Lige Evrope i ostanemo na plus šest! Izvojevali smo pobedu nad Steuom, prvi put pobedili klub iz Bundes lige u Nemačkoj i tako spremni i podignute glave čekamo Atletiko Bilbao. Kažem, čekamo, jer iako ja više nisam na klupi Partizana, svakim danom, svake sekunde i svakim treptajem stajaću uz svoj klub i radovati se njegovom uspehu!".



UČINAK MILINKOVIĆA U NOVOJ SEZONI

Partizan je pod Milinkovićem napravio bolji skor u Evropi, nego na domaćem terenu:

6-1-1 u UEFA takmičenjima
6-3-4 u Superligi

Milinković je napisao i da svi znaju da grb Partizana težak i da svako ko je trener ima veliku odgovornost.

"Nažalost, svaka medalja ima svoje dve strane, a nama se ona druga okrenula u prvenstvu. Nismo krenuli kako smo želeli, dešavaju se stvari koje nekada ni sami ne razumemo, ali se nadam da će se sreća ponovo biti na našoj strani i da ćemo razliku u bodovima nadoknaditi u nastavku prvenstva i plej-ofu. Zahvaljujem se svima koji su bili uz mene, stručnom štabu i našim momcima. Zahvaljujem se predsedniku, potpredsednicima, generalnom direktoru, navijačima i svima koji su uz crno-bele.  Radili smo predano, bez dana odmora i pauze i tako se mora dalje!

Nastavio je:

"Za mene i moju porodicu je bila i biće velika čast što sam bio deo Partizanove porodice!  Referenca koja u mojoj karijeri stoji, ispisana je zlatnim slovima! Kao što sam želeo i sebi postavljao sa upravom ciljeve na šampionskom putu Partizana, tako želim mnogo trofeja i pobede novom šefu stručnog štaba, kako u nacionalnom prvenstvu, tako i u Evropi!".

Obraćanje je završio ovako:

"Za Partizan se ne navija, Partizan se voli!

Vidimo se na JUGU!".


(mondo.rs)










love
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyČet 12 Jan - 12:47

Partizan se žalio. Da li je?!

Autor: Predrag Vujić,  mondo.rs

Ako su tačne tvrdnje čelnika Partizana da je podneta žalba na odluku o suspenziji iz evro-kupova, čudno je da beogradskog kluba nema na listi klubova koji treba da iznesu slučaj pred Arbitražnim sudom za sport u Lozani.

FK Partizan - Page 5 Humska-partizan-stadion-tribine-sneg-zavejan-2


Kakva je "evropska" sudbina Fudbalskog kluba Partizan još nije definitivno poznato.

Evropska fudbalska unija (UEFA) je, navodi, već donela odluku da Partizan, zbog kršenja "finansijskog fer-pleja" izbaci iz Evrope na (najmanje) jednu sezonu čim se plasira u neko od evropskih takmičenja, a u Partizanu tvrde da je to "samo uslovno", da je upozorenje i da će sve biti u redu ako do 31. januara izmire dug.

Nije jasno ni koliki je taj dug - UEFA tvrdi oko 2,5 miliona evra, Partizan da je reč o 370.000 evra.


Ono oko čega su saglasni jeste da je nekakva odluka doneta, kao i da Partizan ima pravo žalbe Arbitražnom sudu za sport u Lozani (CAS).

Partizan je u saopštenju u sredu istakao da će dug biti izmiren danas (četvrtak), kao i da je UEFA već dobila dokumenta o reprogramu poreskog duga, koji je jedan od razloga za celu ovu blamažu.

Potpredsednik Partizana, pravnik Vladimir Vuletić u sredu je za MONDO izjavio da je reč o prvostepenoj odluci i da se beogradski klub već žalio na tu odluku, kao i da je uveren da će crno-beli na leto biti učesnik kvalifikacija jednog od evropskih takmičenja.

Međutim, na listi predmeta, odnosno sporova pred Arbitražnim sudom u Lozani nema slučaja Partizana.

Na sajtu CAS navedeni su svi sporovi koje ovaj sud čeka do 10. marta, a među njima nema Partizana.

Dakle, ako je tačno da je Partizan već ranije uputio žalbu, a Vuletić je rekao da jeste, najblaže rečeno, čudno je da njegov slučaj nije upisan u dnevni red suđenja pred Arbitražnim sportskim sudom.

Ili se, možda, čeka da crno-beli uplate traženih 370.000 evra (ili koliko već!) da bi bili "procesuirani" ili "stavljeni u razmatranje".

Sve ovo ostavlja gorak ukus u ustima i povlači za sobom vrlo logično pitanje - ko je sve kriv što je Partizan došao u ovakvu situaciju i da li će iko za to da odgovara?

Kako je klub, koji je, gotovo, redovni učesnik evropskih takmičenja u protekloj deceniji, klub koji je prodao mnoge kvalitetne igrače i zaradio - prema tvrdnjama ljudi iz Omladinske škole najmanje 50 miliona evra(!) - uopšte dospeo u situaciju da zbog "tričavih" 360 ili 370.000 evra bude ovako ponižen?

Da vas podestimo na deo saopštenja zaposlenih u Omladinskoj školi Partizana iz decembra 2014. godine kada su se pobunili protiv tadašnjeg rukovodstva, predvođenog Draganom Đurićem:

"Poslednjih desetak godina, klub je na prodaji igrača iz naše škole zaradio više od 50 miliona evra tako da se slobodno može reći da je, u ovim teškim vremenima, škola praktično i održala klub", ističe se u saopštenju, koje su tada, između ostalih, potpisali: Momčilo "Moca" Vukotić, Ilija Zavišić, Zvonko Živković, Nikica Klinčarski, Duško Trbojević, Nedeljko Kostić, Miodrag Radović.

Da li je potrebno podsećati na slučaj Andrije Živkovića i jednog od najštetnijih ugovora u istoriji srpskog fudbal?

Sadašnja uprava je, uz neke izmene, na vlasti upravo od decembra 2014, dakle pune dve godine. Kako je moguće da najvažnije pitanje za opstanak kluba bude ostavljeno da se "rešava samo od sebe" i da se uzdaju u onu "ma, neće nas..."!? Kako je moguće da se neko kocka jednim od najvažnijih (a to sami govore konstantno) izvora prihoda kluba, uz prodaju igrača - igranje u Evropi?

Pre angažovanja novih fudbalera, valjda, treba izmiriti one najvažnije obaveze i podmiriti sve dugove, da bi se uopšte napravio plan. Imala je ova uprava dovoljno vremena da se "pregrupiše", mobiliše i da počne da postavlja klub na zdravije noge.

Najlakše je zadirati u džep poreskih obveznika i trpati u bunarE (dakle, nije ovde reč samo o Partizanu). Uostalom, predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić više puta je izjavio da država više neće da daje toliki novac u sportske klubove, pre svega FK Crvena zvezda i FK Partizan, već da oni moraju da počnu sami da zarađuju.


"Daću sve od sebe da se politika odatle skloni i da država daje što manje, a da uzima što više. Nikome neću dozovliti da reketira državu, da misli da od države otme sve što hoće. Pošteno govorim, jer je moj posao da brinem o kasi države", rekao je Vučić u jednom intervjuu i naglasio da "niko ne želi privatizaciju".

"Sreće nema bez privatizacije, jer svi traže da država pomogne, a ja neću da država pomaže, mnogo je ona pomagala", rekao je srpski premijer.

Partizan je u vrlo teškoj situaciji za koju je sam odgovoran, a ako uspe da iz nje ispliva - to će tek biti za film!

Beogradski klub, koji je u poslednjoj deceniji i "kusur" osvojio ubedljivo najviše bodova za srpski fudbal, kroz evropska takmičenja, bio je izbačen iz Evrope 2007. godine, ali zbog navijačkih nereda na utakmici protiv mostarskog Zrinjskog.

Sada su u pitanju finansije...

Kada je nova uprava zamenila staru predvođenu Draganom Đurićem, uradila je presek stanja u klubu i saopštila da je dug oko 12 miliona evra (bilo je to u maju 2015. godine).

Član tadašnje uprave crno-belih Ivan Maričić rekao je pred novinarima tada i ovo:

Mi smo za ovih nekoliko meseci pokušavali i uspeli da smanjimo troškove gde god smo mogli. Ali, Partizan je veliki sistem, samo na održavanje stadiona godišnje ode 22 miliona dinara, na plate igrača je u 2014. godini potrošeno 366 miliona dinara. Da biste igrali takmičenja, pogotovo u Evropi, neophodno je napraviti velike finansijske napore. Došli smo do crvene linije. Možemo mi da smanjimo i plate igrača, ali onda dovodite u pitanje rezultate, učešće u takmičenjima na kvalitetan način, gubite tržišnu utakmicu, jer će igrač otići za veči novac u drugi klub...", kaže Maričić.










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyPon 22 Maj - 15:19











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyPon 22 Maj - 15:20











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 EmptyPon 22 Maj - 15:20











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




FK Partizan - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Partizan   FK Partizan - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FK Partizan
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» KK Partizan
» Zvezda vs Partizan
» Istorija FK Partizan
» FK Partizan na YouTube
» Vesti iz košarke
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum
  • Sport
  • Fudbal
  • -

    Sada je Pet 3 Maj - 1:16