Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Verujete li u prijateljstvo preko neta?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
ankianki

  

ankianki

Ženski
Poruka : 39985

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 21.07.2012

Raspoloženje : odlično


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 22 Jul - 0:39

Hvala lepo na dobrodošlici .Verujem da ću se osećati lepo i naći prijetelje sa kojima ću to podeliti Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Čet 9 Avg - 21:20

verujem,ali kod mene bi se onda rodila zelja da tu osobu upoznam uzivo,i da tako nastavimo prijateljstvo.za ljubav vazi isto,nedavno sam prisustvovala svadbi ljudi koji su se smuvali putem jednog foruma happy
Nazad na vrh Ići dole
Amajlija

Elita
Elita

Amajlija

Ženski
Poruka : 1733

Učlanjen : 14.08.2012


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Uto 14 Avg - 13:18

Verujem ali samo ukoliko su osobe istog pola. Tada sam sigurna da ne postoji skriveni motiv.
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Uto 14 Avg - 14:39

Abu Dabi ::
Ako ti neko kada si tužan, sam, razočaran ili na bilo koji drugi način u bedu, pomogne i navuče osmijeh na lice, eto ti razloga da vjeruješ u net.

Ja sam na takve osobe nailazio.

Nadam se da su i neki na mene. Laughing

Potpuno se slazem iako sam ranije bila isuvise obazriva, ali ovaj Forum, ovi ljudi su mi pokazali da treba verovati i opustiti se i osmeh dodje i tuga ode i osecas se divno, i da Abi, ti si meni mnogo puta navuko osmeh na lice, i ne samo ti , ima tu jos osoba koje obozavam , koje su mi drage i verujem da i ja njima prijam i da sam im tu negde u krajicku srca...
Nazad na vrh Ići dole
Ivkic

  

Ivkic

Muški
Poruka : 16424

Godina : 40

Lokacija : Negde u Srbiji

Učlanjen : 05.09.2012


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Sre 5 Sep - 17:00

Verujem..preko neta sam upoznao dosta osoba sa kojima sam i dan danas u kontaktu... happy










Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 I6xz8Jk
Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Uy0JXu8
Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Moderator
Nazad na vrh Ići dole
Doroti

Elita
Elita

Doroti

Ženski
Poruka : 2175

Učlanjen : 05.10.2012


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Sub 13 Okt - 17:21

Verujem.
Istina je da ponekad mozes dobro da se zeznes i da se iza neke naizgled prijatne i ljubazne osobe krije neko zlo od coveka.Majko mila,jednom se sokirala toliko da sam se zarekla da nikad vise necu ni da zavirim na neki forum (i nisam godinu i po,toliko mi je trebalo da "svarim" da i takvih ljudi ima).Radi se o zenskoj osobi,mada to sad i nije bitno.
Ali,na srecu,na netu mozes da nadjes i takve prijatelje za koje ces biti zahvalan sto si ih "sreo" dok si ziv.Ja imam takvo iskustvo.
Davne 2006. godine prikljucila sam se jednom forumu (opet slucajno) i tu provela 2-3 godine i upoznala neke drage ljude.Foruma nema vec dugo,ali se to drustvo ne zaboravlja (par njih se i dalje druzi preko FB ali ja iz principa na FB necu).
Tu sam stekla jednog prijatelja sa kojim sam i dan danas u kontaktu.Nismo se nikad upoznali (sticajem okolnosti) iako smo pravili planove da se porodicno negde nadjemo.Sprecilo nas je to sto ne zivimo u istoj drzavi i sto nikako da uskladimo porodicne obaveze.
Ali upoznacemo se jednom,u to ne sumnjam.
Uvek je bio tu za mene,i da podeli sa mnom srecu a jos vaznije da mi bude podrska u nekom teskom periodu.Poznaje me,cini mi se,bolje od moje rodjene sestre.
Jednom dobra osoba,i to nije samo moje iskustvo,svima je bio drag i svi su ga cenili.
Jedna skromna,iskrena,jednostavna osoba koja naravno ima svojih mana ali su zanemarljive u poredjenju sa njegovim vrlinama. happy


Nazad na vrh Ići dole
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Sub 13 Okt - 18:04

Vjerujem u prijateljstvo preko neta jer sam na sajtovima i na nekim forumima upoznala nekoliko finih i normalnih osoba sa kojima se i danas dopisujem i koji su tu da me oraspoloze ili pomognu kad mi treba a i ja njima, naravno. Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 2928143390
Nazad na vrh Ići dole
LJUBAVNIK LEDI ČETERLI

  

avatar

Muški
Poruka : 3780

Učlanjen : 22.08.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Sub 13 Okt - 18:15

Da... i kao što je Anđelika napisala, ti su prijatelji uvek tu da nas oraspolože i ohrabre, kao i mi njih, uostalom
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 14 Okt - 19:54

Ja verujem. Mislim da sam rekao dovoljno Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 14 Okt - 23:23

Verujem da sa druge strane monitora postoje neki fini i dobri ljudi, a i oni drugi ... da li ćemo, kako i koliko se sa njima upoznati, družiti, ili šta god već je stvar odluke svakoga od nas ... ali da je kao i u stvarnom životu i u ovom "virtuelnom" sve, pa i prijateljstvo moguće je apsolutno tako.
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Pon 15 Okt - 20:17

Ja verujem, a za neke nisam bas sigurna da veruju... Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 3466894612
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Pon 15 Okt - 20:31

verujem ..možda su neka čak i iskrenija nego u reali .... mada svako poznastvo nosi neku dozu lutrije dal na netu il u realci ,al uvek vreme pokaže svoje pravo lice ...tako da za mene nema neke razlike ... happy
Nazad na vrh Ići dole
Kronos66

Član
Član

Kronos66

Muški
Poruka : 30

Godina : 42

Lokacija : Tu i tamo

Učlanjen : 18.11.2012

Raspoloženje : Uvek dobro!


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 18 Nov - 17:40

Tako nesto ne postoji.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 18 Nov - 18:40

Kronos66 ::
Tako nesto ne postoji.



Ajde probamo te uvjeriti u suprotno. Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 2769918609

Jel važi? Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 2172327594










love
Nazad na vrh Ići dole
Kronos66

Član
Član

Kronos66

Muški
Poruka : 30

Godina : 42

Lokacija : Tu i tamo

Učlanjen : 18.11.2012

Raspoloženje : Uvek dobro!


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 18 Nov - 18:42

Naravno, nisam kategorican ali verujem da tako nesto u pravom smislu reci ne postoji tj. nije moguce na ovaj nacin.
Nazad na vrh Ići dole
Del Boy

Član
Član

Del Boy

Muški
Poruka : 295

Godina : 49

Lokacija : Peckam

Učlanjen : 14.11.2012

Raspoloženje : Lovely jubbly


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 18 Nov - 18:49

Ja sam se upoznao sa nekim osobama još pre nekih sedam,osam godina preko neta kada su tek krenuli forumi.
I danas se družim sa njima.Više u realnom životu nego preko neta.
Nazad na vrh Ići dole
Kronos66

Član
Član

Kronos66

Muški
Poruka : 30

Godina : 42

Lokacija : Tu i tamo

Učlanjen : 18.11.2012

Raspoloženje : Uvek dobro!


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 18 Nov - 18:54

Ako ti tako kazes ja ti verujem ali opet, nesto je meni tu sve klimavo. Malo vise faktora treba da uticu na stvaranje prijateljstva od pukih slova ... moje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Del Boy

Član
Član

Del Boy

Muški
Poruka : 295

Godina : 49

Lokacija : Peckam

Učlanjen : 14.11.2012

Raspoloženje : Lovely jubbly


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 18 Nov - 18:57

Samo velika je razlika između prijateljstva i drugarstva.
Prijateljima se ipak poveravaš,savetuješ,deliš dobro i zlo.Dok se sa drugarima,kolegama neobavezno družiš,iznosiš neke svoje stavove,ali ipak u intimu ne ulaziš.
Tako je bar kod mene.Ja imam četiri prava prijatelja a na desetine drugara,kolega,poznanika.
Nazad na vrh Ići dole
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 18 Nov - 18:59

Ima finih osoba i na netu samo treba vremena vise za upoznavanje... Imam sa nekih sajtova boljih prijatelja i prijateljica nego u svom gradu.
Nazad na vrh Ići dole
Del Boy

Član
Član

Del Boy

Muški
Poruka : 295

Godina : 49

Lokacija : Peckam

Učlanjen : 14.11.2012

Raspoloženje : Lovely jubbly


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 18 Nov - 19:01

Zato ima mnoštvo foruma raznoraynih tematika.
Ja široko obilazim forume gde je visoka vulgarnost,netolerancija,nezrelost,prevelika ozbiljnost,monotonost i slično.
Nazad na vrh Ići dole
Kronos66

Član
Član

Kronos66

Muški
Poruka : 30

Godina : 42

Lokacija : Tu i tamo

Učlanjen : 18.11.2012

Raspoloženje : Uvek dobro!


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 18 Nov - 19:03

A kako su oni to bolji od ovih koji su ti na dohvat ruke?
Pitanje je sasvim legitimno jer onaj iza monitora jedino sto ti pruza jeste da te "saslusa" ako ti je nekada tesko (osim ako za vreme tvog jadikovanja nije u toaletu).
Nazad na vrh Ići dole
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 18 Nov - 19:05

Zato sto me ovi iza monitora saslusaju i vise puta su mi dali dobre savjete mada naide se i na lose osobe... Kao i u realnom zivotu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kronos66

Član
Član

Kronos66

Muški
Poruka : 30

Godina : 42

Lokacija : Tu i tamo

Učlanjen : 18.11.2012

Raspoloženje : Uvek dobro!


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 18 Nov - 19:07

Kako god, sreca pa sam ja od onih losijih osoba ... a bas i ne umem ni da dajem ni da primam savete. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 18 Nov - 19:08

Kronos66 ::
A kako su oni to bolji od ovih koji su ti na dohvat ruke?
Pitanje je sasvim legitimno jer onaj iza monitora jedino sto ti pruza jeste da te "saslusa" ako ti je nekada tesko (osim ako za vreme tvog jadikovanja nije u toaletu).



Neka bude i na toaletu, važno je da pročita što si napisao.

Nije važno gdje čita. Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 847004189










love
Nazad na vrh Ići dole
Kronos66

Član
Član

Kronos66

Muški
Poruka : 30

Godina : 42

Lokacija : Tu i tamo

Učlanjen : 18.11.2012

Raspoloženje : Uvek dobro!


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610Ned 18 Nov - 19:10

Nisam uzeo u obzir lap-top. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 3 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Verujete li u prijateljstvo preko neta?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Da li verujete u Horoskop?
» Da li verujete u Boga?
» Verujete li u sudbinu?
» Registruj auto bez čekanja - putem neta
» Prijateljstvo se uci
Strana 3 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-