Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Verujete li u prijateljstvo preko neta?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Ned 9 Nov - 15:26

Da  i ne, sve  zavisi od  druge strane
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Sub 15 Nov - 20:57

Najveci problem u jednom prijateljstvu vidim skeptiku i poverenje sa oprezom.

Tri tipa prijatelja postoje na netu.
1.Prijatelj koji mislis da ti je prijatelj a nije.

2.Prijatelj je koji te samo iskoristava i glumi da je tvoj prijatelj. Kratko receno sisa te samo.

3. Prijatelj je onaj koji je uvjek iskren prema tebi i netrazi nikad nesto zauzvrat.


Prepoznati ovog pravog prijatelja broj 3. ga mozes samo sa vremenom.

Vjerovali Vi meni ili ne vjerovali. happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Sub 14 Feb - 19:07

Mjok , do sada sam se prešla x puta happy










Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Sub 14 Feb - 19:44

Treba vjerovati i tražiti. Ako se ne nađe, ok. Tražio si.
A ako se nađe, ok. 
Našao si.  Laughing










love
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Uto 12 Maj - 20:33

Znak jednakosti baš ka i u reali.I u jednom i u drugom svetu zajeb je moguć
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Uto 12 Maj - 21:33

Da sa devojkama Laughing
Nazad na vrh Ići dole
konfuzija

Član
Član

konfuzija

Ženski
Poruka : 221

Učlanjen : 09.05.2015


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Uto 12 Maj - 22:35

Da. Zivi ljudi sede iza ovih "kutija". Isti oni koje svakodnevno srecemo na ulici, u prodavnici, na poslu... 
Mogucnost za zaHeb je mnogo veci na netu, ali... znate nekoga godinama i mislite da je "procitana knjiga" a onda se ispostavi da o toj osobi bas nista ne znate.
Nazad na vrh Ići dole
Anchy

Super Član
Super Član

Anchy

Ženski
Poruka : 965

Godina : 42

Učlanjen : 24.11.2014

Raspoloženje : :)


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Sre 13 Maj - 10:07

Vjerujem da,s vremenom  se moze steci prijateljstvo preko neta,nisam nesto posebno povjerljiva prema osobama ne samo na netu nego i u reali,ali zato oni sa kojima jesam ostvarila takav odnos,prijatelji su pa mogu reci do kraja zivota,a medu njima je bas i jedno ovak virtualno happy
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Sre 13 Maj - 10:43

Verujem...iz iskustva...kao i u RL, neophodna je iskrenost... happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Sre 13 Maj - 12:00

Ljude koje ne mogu da vidim ''oči u oči'' ne mogu doživeti kao prijatelje. Nickove bez imena i prezimena ne shvatam ozbiljno.
Internet je ''meka'' za one koji žele biti ono što nisu u reali.S druge strane, kada se pisanom tekstu doda ton, sve dobija drugu dimenziju. I ne zaboravimo, koliko se osoba služi googlom, pa u razgovoru na netu mogu delovati jako informisani, a u reali ''ni da guknu''.
I naravno, svi su dobri, svi su smireni itd. Reala je nešto drugo. Net je samo deo mašte u koju čovek može otići da se malo opusti. Svako upuštanje u bilo kakvo druženje je rizik koji oduzima vreme.

Srećom, nisam se razočarala bilo kim, jer sve ljude sa kojima sam bila u makar malom kontaktu, upoznala sam ili realno ili se čujemo fonom. Stekla sam dva  prijatelja sa kojima se  čujem i povremeno vidim. Ali te osobe od starta nisu bile samo ''nickovi''....
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Sre 13 Maj - 13:43

Svi mi imamo u reali svoje živote, ovakve ili onakve. Netko je zadovoljan svojim, netko nije. Netko je došao na net da pokaže svoju dobrotu, a netko da pokaže svoju zloću. Netko je došao na net da se zabavlja, netko je došao da traži ljubav, a netko je došao samo da može podjebavati, jer je u reali nesposobni, preplašeni šupak/šupkica, pa niti zna, niti se usudi.

Svatko ima mogućnost da se druži, ako želi. U kom smjeru će to druženje otići, zavisi. Ne razbacujem se osobnim podacima, slikama, telefonskim brojevima. Imam želju ali nemam namjeru da nekog sretnem oči u oči da bi potvrdio sebi da je on/ona osoba kakvom ju doživljavam pisanjem. Nema potrebe, tko mi je vrijedan i koga volim i poštujem, ne može to izgubiti ili potvrditi u osobnom kontaktu.

Dovoljno mi je dopisivanje s mojim imaginarnim stvarnim prijateljicama i prijateljima. Dovoljno mi je da svojim riječima uljepšavaju moju stvarnost.

Međutim, da me netko zamoli za pomoć u kom je potreban i osobni kontakt, nama te sile koja bi me spriječila da se sretnemo.  Cool










love
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Ned 25 Okt - 2:08

Vjerujem. Razlika je samo što u virtuali nema mirisa. A, otpad kad tad ispliva na površinu.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Čet 15 Sep - 13:51

..još uvek da....
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Čet 15 Sep - 14:49

za sada -da
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Čet 22 Sep - 17:41

Ma vjerujem ja svima, dok ne popušim lulu mira. E, kad nju popušim, onda se baš ono istinski zagrcnem. Možda se to i Vama desilo ko i meni. Samo ne znam, da li Vi pušite lulu ili što drugo?!
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Ned 9 Okt - 22:29

Verujem ako tu i ostane
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Ned 9 Okt - 22:34

netrebam da vjerujem, imam ga.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Uto 11 Okt - 23:38

Enigma ::
Da li  verujete da Vam mogu biti iskreni prijatelji ljudi koje
poznajete samo preko neta ?  Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 3845856932
I sta mislite o tome kad cujete da postoji i
ljubav koja se tako rodi preko neta? Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 3884182119
Moguće je.Što ne.
Znam nekoliko parova koji su se upoznali na netu u još su u brakovima i prijateljstva koja su prešla sa neta u real i još traju.
Nazad na vrh Ići dole
Maruška

Elita
Elita

Maruška

Ženski
Poruka : 4052

Lokacija : za laptopom

Učlanjen : 28.09.2016

Raspoloženje : uvek sa osmehom


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Sre 12 Okt - 10:51

Da, stekla sam prijatelje preko neta

Možda je moguća i ljubav, nisam razmišljala o tome
Nazad na vrh Ići dole
ordinary

Član
Član

ordinary

Ženski
Poruka : 360

Godina : 55

Lokacija : Somewhere over the rainbow

Učlanjen : 12.10.2016

Raspoloženje : :)


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Pet 14 Okt - 21:08

Vjerujem. Imam prijatelje na netu. Uglavnom me instikt ne prevari jer sam neke srela i u realu i ispostavilo se da su baš takvi kakvi su bili i na netu. Neki su mi, premda se nikada nismo sreli, pomogli kada mi je bila potrebna pomoć, a ja takve stvari nikada ne zaboravljam. Iskrenost je presudna, kao i u realnom životu.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Pet 14 Okt - 22:22

Da.
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Pet 14 Okt - 22:49

Verujem... happy  iz iskustva... happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Sre 16 Nov - 22:29

ne
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Ned 27 Nov - 21:51

U prijateljstvo manje-više. U ljude koje upoznam preko neta verujem mnogo više. Dokaz su trenutno njih četvoro na Haossu happy
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610Sub 3 Dec - 22:57

Black Wizard ::
U prijateljstvo manje-više. U ljude koje upoznam preko neta verujem mnogo više. Dokaz su trenutno njih četvoro na Haossu happy
Verujem samo ako sam medju ovih cetvoro. happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 10 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Verujete li u prijateljstvo preko neta?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Da li verujete u Boga?
» Verujete li u sudbinu?
» Da li verujete u Horoskop?
» Studenta "odrali" za skidanje muzike sa neta
» Prijateljstvo, što je to?
Strana 10 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-