Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebookGoogle+

Share | 

Riki Martin ženi Karlosa

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

Ženski
Poruka : 85818

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra

PočaljiNaslov: Riki Martin ženi Karlosa   Sub 5 Nov - 19:57

Riki Martin najzad ženi Karlosa

Pop pevač Riki Martin oženiće se u Španiji svojim dugogodišnjim partnerom Karlosom Gonzalesom, piše madridski list Pais.

Pevač, koji je otac trogodišnjih blizanaca Matea i Valentina, sa Gonzalesom se zabavlja četiri godine.

Martin je zatražio i dobio špansko državljanstvo, kako bi se oženio u toj zemlji gde je na snazi zakon o legalizaciji istopolnih brakova. Pevač ima i državljanstva Portorika i SAD.

Riki Martin je u martu 2010. javno priznao da je homoseksualac i dodao da to nije učinio ranije zbog svog imidža ženskog seks simbola.

Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

Ženski
Poruka : 85818

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra

PočaljiNaslov: Re: Riki Martin ženi Karlosa   Sub 5 Nov - 20:00

Pevač Riki Martin, koji se u martu prošle godine putem svog bloga javno izjasnio kao homoseksualac, otkrio je za magazin "Closer" da žene još uvek pokušavaju da ga odvedu u krevet.

"Imam dečka i dva sina, pa ipak, žene se i dalje trude da me zavedu.", rekao je otac usvojenih blizanaca, Matea i Valentina, koje je u avgustu 2008. godine rodila surogat majka.

"One mi govore lepe stvari i opisuju šta bi volele da rade sa mnom, što je zaista super, ali ja nisam zainteresovan", dodao je on.

Riki Martin je u prošlosti izlazio sa pripadnicama lepšeg pola, uključujući televizijsku voditeljku Rebeku de Albu, sa kojom je u više navrata bio u vezi, tokom 14 godina.

Izvor :Vesti online

Nazad na vrh Ići dole

Riki Martin ženi Karlosa
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Riki Martin ženi Karlosa
» Leo Martin
» Dean Martin
» Gordana Kuic
» Naivci iz Kovačice
Strana 1 od 1