Iza kulisa Hitskin_logo Hitskin.com

Ovo je previzualizacija teme sa Hitskin.com
Instalirati temuVratiti se na listu teme



Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Himna Haoss ForumaHimna Haoss Foruma  FacebookFacebook  


Delite | 
 

 Iza kulisa

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Iza kulisa   Iza kulisa EmptyNed 10 Jul - 12:37

8 filmova koji su zaradili preko milijardu dolara


Samo je 8 filmova uspelo da premaši zaradu od milijardu dolara na bioskopskim blagajnama. Poslednji film kojem je to pošlo za rukom je Pirati sa Kariba: Na čudnim plimama, zahvaljujući velikoj popularnosti izvan Amerike.

Disney studio je apsolutni pobednik na listi, sa svoja 4 filma. Kada su u pitanju reditelji James Cameron je šampion jer njegova dva filma Avatar i Titanik drže ubedljivo prva dva mesta. Ali nema sumnje da je Johnny Depp najveća zvezda liste, po zaradi čak 3 filma u kojima je glumio.

1.

Iza kulisa Image1-300x180

Na ubedljivo prvom mestu nalazi se Avatar sa zaradom od 2,8 milijardi dolara. Film Jamesa Camerona je postavio zlatne standarde kada je 3D u pitanju i skinuo Titanika sa prestola najboljeg filma svih vremena.



2.

Iza kulisa Image-1-300x220

Titanik je sa zaradom od 1,8 milijardi dolara, pao na drugo mesto, ali i njemu su kritičari namenjivali ne baš svetlu sudbinu. Ipak, dolazi se do zaključka da James Camerona ne treba potcenjivati!



3.

Iza kulisa Image-21-300x206

Gospodar prstenova: Povratak kralja je sa zaradom od 1,12 milijardi dolara na trećem mestu liste. Ovaj poslednji deo čuvene trilogije je bio kao šlag na jagode za Peter Jacksona. Verovatno ga je to i osmelilo da sada radi na filmu The Hobbit.



4.

Iza kulisa Image-3-300x184

Pirati sa Kariba: Tajna škrinje, treći nastavak Dizniijeve najisplatljivije franšize zaradio je 1,07 milijardi dolara. Kritičari su popljuvali ovaj nastavak, ali to nije sprečilo verne obožavaoce Jack Sparowa da posete bioskope.


5.

Iza kulisa Image-4-300x196

Priča o igračkama 3 zaradila je 1,o6 milijardi dolara a ponosni režiser Lee Unkrich je svojoj ženi ovu informaciju javio putem SMS poruke.

6.

Iza kulisa Image-5-300x167

Bajka Alisa u zemlji čuda, reditelj Tim Burton i njegov omiljeni glumac Johnny Depp uspeli su da zarade 1,02 milijardi dolara.

7.

Iza kulisa Image-6-300x188

Pirati sa Kariba: Na čudnim plimama i zarada od 1,009 milijardi dolara dokaz su da Johnny Depp nije izgubio ni malo na šarmu kao Jack Sparow. Nije ni čudo što Disney studio insistira na 5 nastavku.


8.

Iza kulisa Image-7-300x180

Na poslednjem mestu ove liste milijardera nalazi se Mračni vitez sa zaradom od 1,002 milijardi dolara. Film Christopher Nolana je jedini
film o super heroju koji je dospeo u ovakav klub.



Izvor:Filmski portal










Iza kulisa 4285547593


Iza kulisa 2lwq2yh


Iza kulisa 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: 5 + 1 cool soundtrackova novijeg datuma!   Iza kulisa EmptyPon 26 Sep - 1:50

5 + 1 cool soundtrackova novijeg datuma!


Danas, ako želiš da ti film bude cool, onda soundtrack mora da bude über cool. Vreme je da svi filmski stvaraoci shvate da samo zaokružen filmski doživljaj je pun doživljaj. Pogledajte izbor cool soundtrackova današnjice!
Muzičko-filmsku vožnju počinjemo od dvojca Trent Reznor & Atikus Ros (Nine Inch Nails), ne samo zato što su za originalnu muziku za film "Društvena mreža" dobili Oskara, nego pre svega zato što ovo jeste dobar primer od početka do kraja osmišljenog soundtracka.



Iza kulisa Soundtrack_1316698913_420x0

Najdžel Gudrič (producent benda Radiohead) napravio je pravi zvezdani soundtrack za film "Scott Pilgrim Vs. The World". U njegovoj ekipi se našao i Beck koji je za ovaj film oformio fiktivni bend Sex Bob-omb. Živela gitara u 21. veku!



Da li bi film Tron: Legacy mogao da bude i približno cool bez muzike francuskog elektro dvojca Daft Punk? Nema šanse! Više hypea je izazvao njihov rad na soundtracku, nego sam film.



Budimo realni (i "pomalo" subjektivni) koja lista filmskih soundtrackova bi mogla da prođe bez holivudske legende Hansa Cimera. Prošle godine nas je svojim zvukom potpuno uvukao u svet Kristofera Nolana u filmu Inception. Hans, oduvek i zauvek!



Smatrali serijal Sumrak tinejdžerskom vampirskom sapunicom ili ne, ali u svakom delu se dosta pažnje posvećivalo na muziku. Logično, jer muzika jeste veoma bitna tinejdžerima. Čuveni majstor muzike Hauard Šor i te kako dobro zna da oseti ono što je aktuelno i cool u svetu muzike, pa je u soundtrack filma "Sumrak Saga: Pomračenje" uvrstio više dobrih bendova. Pesma u nastavku je dokaz da je Hauard Šor odlično uradio svoj posao!



Prethodna četiri favorita su iz 2010. godine, a već vidimo da će u 2011. godini hit soundtrack biti sa potpisom Klifa Martineza. Jer, simbol svega cool u svetu filma ove jeseni je film Drive Nikolasa Vindinga Refna. Nije tu samo cool Rajan Gosling, cool je i jakna koju nosi i svaka pesma koja prati njegove akcije po ulici. Poslušajta teaser ovog soundracka!




nadlanu










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Gde su deca Srpskog filma?   Iza kulisa EmptyPon 10 Okt - 10:04

GDE SU DECA SRPSKOG FILMA?

Početak njihovog glumačkog puta bio je posut zvezdanom prašinom, ali većina dece glumaca iz domaćih hit serija i filmova odavno se bavi nekim drugim zanimanjima

Iza kulisa Selo01-Press-Pedja-Milosavl
Debi u hit seriji „Selo gori, a baba se češlja"... Aleksander Maslić i Tomislav Lazić sa Suzanom Mančić

Za dečake Aleksandera Maslića i Tomislava Lazića, koji su nedavno dobili uloge u TV seriji „Selo gori, a baba se češlja", kažu da će zaseniti mnogo iskusnije kolege.

Kao što je to zamislio reditelj i scenarista Radoš Bajić, oni će kao glumci debitovati u ulozi sinova Suzane Mančić, koje je u Petlovac dovela iz Slovenije. Starije i iskusnije kolege nadaju se da posle ove TV role dečaci neće odustati od glume, poput većine dece glumaca koji su u proteklih nekoliko decenija kao klinci zablistali u domaćim serijama i filmovima, a zatim su se povukli u glumačku ilegalu, često i u potpunu anonimnost. Među njima su Žarko Jokanović, koji se proslavio kao dečak sa hlebom u filmu „Užička republika", Dimitrije Vojnov (Zoran u filmu „Tito i ja"), Vladimir Marković i Marko Panić (Zlatko i Duško - „Metla bez drške"), Janko Milivojević (Neca - „Srećni ljudi"), Vukašin Marković (Beban - „Porodično blago"), Tijana Vukotić i Marko Stojiljković (Tanja i David - „Policajac sa Petlovog brda")...

Iako im je početak puta bio posut zvezdanom prašinom, ovi glumci su posle tih uloga skrenuli sa glumačke staze i danas se bave muzikom, politikom, dizajnom, veterinom...

Iza kulisa Veter
Veterinarka sa Petlovog brda

Tijana Vukotić je zablistala kao ćerka Ljubiše Samardžića u seriji „Policajac sa Petlovog brda", pored Katarine Radivojević i Branke Katić, koje su i danas u vrhu popularnosti. Posle te uloge živela je u Moskvi, pa nije dobijala nove filmske ponude. Slobodan Šijan je njen teča, pa bi gotovo sigurno uz njegovu pomoć uspela da se dobro pozicionira u domaćoj kinematografiji. Ipak, Tijana to nije želela i trenutno je posvećena studijama na Veterinarskom fakultetu. Danas odbija da se javno eksponira.

Iza kulisa Filofolg
Filolog

Tijana Kondić, popularna Nataša iz istoimenog filma Ljubiše Samardžića, postala je glumica tako što su je agenti za nova filmska lica pronašli na - velikom odmoru u školi. Za glavnu ulogu u filmu „Nataša" osvojila je „Zlatnu arenu" u Puli, kao i „Zlatnu mimozu" i „Statuetu slobode". Uloge je zatim ostvarila i u filmovima „Bumerang" Dragana Marinkovića i „Ledina" Ljubiše Samardžića. Radila je i na TV kao autor i voditelj priloga u emisiji „Stepenište". Međutim, posle neuspelog pokušaja da upiše FDU, odustala je od glume.

- Nemam više ambicija što se glume tiče. Posvetila sam se studijama na Filološkom fakultetu - rekla je nedavno.

Iza kulisa Bebam
Beban osvaja Indiju

Vukašin Marković, alijas Beban iz serije „Porodično blago", posle te uloge redom je odbijao sve glumačke ponude, osim jedne, u seriji „Jelena". Trenutno radi kao art direktor i peva i svira trombon u bendu „Iri FM".

- Sa svojim bendom upravo završavam prvi album. U Indiji smo imali nekoliko veoma uspešnih koncerata, pa ćemo objaviti album i za tamošnje tržište. Trebalo bi da se snima neka nova serija, ali zasad nemam puno informacija. Verovatno ću se pojaviti kao glumac i autor određenih muzičkih tema - kaže Vukašin za Press, i dodaje da se nije mnogo promenio posle serije „Porodično blago", pa ga ljudi i danas prepoznaju na ulici.

Iza kulisa Rnb
Jedini srpski r'n'b pevač

Vladimir Marković Luni, poznatiji kao Zlatko iz serije „Metla bez drške", nekoliko godina posle te uloge počeo je da crta stripove. Sa prijateljima je 2001. napravio „Šlic radionicu" u SKC-u, kao i časopis „Šlic". Pored stripa, Luni danas završava studije montaže na FDU, snima spotove poznatim izvođačima i najavljuje solo album.

- Ako ima boga, album će biti objavljen u februaru. To će biti nešto neviđeno, jer sam jedini srpski r'n'b pevač. Najnoviji spot koji sam režirao je za pesmu „Živi bili, pa videli" koju peva Željko Samardžić, a uskoro ću režirati i spot za repera Cviju - kaže Vladimir.

Posle uloge u seriji nije dobijao velike glumačke ponude, osim što se pojavio u nekoliko reklama, u dve epizode serije „Mile protiv tranzicije" i u nekoliko studentskih filmova.

- Kolege me zovu da glumim levu nogu od stola - kaže kroz osmeh.

Generacije koje su odrastale uz „Metlu bez drške" pamte i Zlatkovog najboljeg druga Duška, u izvedbi Marka Panića, koji trenutno radi u odeljenju „Majkrosofta" u Beogradu.

Iza kulisa 2402-Public
Bila jednom jedna Milica... Sofija Jović (druga sleva) u seriji „Otvorena vrata"

Sofija Jović, starmala u Njujorku

„Otvorena vrata", jedna od najboljih urbanih TV serija koja je snimana sredinom 90-ih godina, okupila je velika imena naše glumačke scene, ali i bila odskočna daska za jednu devojčicu Sofiju Jović, koja je briljirala u ulozi starmale Milice Jakovljević.

Ubrzo posle tog ostvarenja Sofija se pojavila u još nekoliko TV emisija, a onda je potpuno nestala sa malih ekrana. Press otkriva da ova sada 25-godišnja devojka već dugo živi u Njujorku, gde je uporedo završila režiju i psihologiju.

Na jednom sajtu „mala Milica" nedavno je odgovorila brojnim fanovima koji se interesuju šta se u međuvremenu desilo sa njom.

- Drago mi je da je serija svima ostala u tako lepoj uspomeni. Živim u Njujorku i nadam se da se to u skorije vreme neće menjati. Radim kao psiholog i pomalo se bavim istraživačkim radom. Nadam se malo lepšim vestima iz Srbije pre nego što opet svratim. Pozdrav svima i - pošto mi svi kažu da se serija često reprizira - nastavite da uživate - poručila je Sofija svojim fanovima.

Sofija Jović je uporedo studirala pozorišnu režiju na Long Ajlend univerzitetu i studije psihologije, a 2002. i 2003. godine režirala je drame „Psychosis" Sare Kejn i „Dreams of Home" Migdali Kruz, a onda odlučila da se posveti psihologiji. (J. M.)

Iza kulisa Lebac
Za lebac zarađuje kao scenarista

„Čiko, je l' sav ovaj lebac tvoj?" - izgovorio je šestogodišnji Žarko Jokanović u „Užičkoj republici", u kojoj je započeo i završio karijeru glumca. U politici je našao novi izazov, a tri decenije kasnije ljubav prema sedmoj umetnosti ostvaruje u braku sa glumicom Milicom Milšom, kao dramski pisac i scenarista serije „Džet set".

- U šali često kažem da sam jedini političar koji nije aplaudirao Titu, već on meni. Sada me mnogo više zanimaju pisanje scenarija i produkcija, nego gluma. Mada, i dan-danas me klinci zaustavljaju na ulici i pitaju me „Čiko, je l' sav ovaj lebac tvoj?", iako nisu ni bili rođeni kad je sniman film - kaže Jokanović, i priznaje da je za ulogu u filmu i za kasnija prikazivanja istog kao TV serije dobio veliki honorar.

Iza kulisa 6901
Slatka mala Videnović Gala

Jedna od naših najlepših glumica Gala Videnović debitovala je u filmu „Moj tata na određeno vreme", sa svega 13 godina. Proslavila se kasnije kao Vesna u filmu „Jagode u grlu" Srđana Karanovića, u serijalu „Žikina dinastija" kao Nataša, ali pre svega kao Ester u kultnom filmu „Bal na vodi" Jovana Aćina. Ipak, mnogi je pre svega pamte po reklami za gel za kosu „valera" i čuvenoj rečenici „Val-val-valera-valera".

pressonline










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
zjovan29

  

zjovan29

Muški
Poruka : 2504

Godina : 63

Lokacija : CRIKVENICA

Učlanjen : 18.09.2011

Raspoloženje : nikad bolje


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Kratkometražni Film   Iza kulisa EmptyNed 23 Okt - 19:47



Sonja Blagojević - Moj drug Srbija


Film o Amerikancu koji već peto leto dolazi u Srbiju


Iza kulisa 1295


Na Festivalu dokumentarnog i kratkometražnog filma u okviru domaćeg takmičarskog programa biće prikazan i film Moj drug Srbija Sonje Blagojević.

Džosef Arone je tridesetogodišnjak iz San Franciska koji već petu godinu za redom
leta provodi u Srbiji. Od jula do septembra preko sela i grada, sabora uGuči i Kosova on je u misiji širenja radosti kao klovn pod nadimkom Džo Mama.

Sonja Blagojević je rođena 1980. godine u Beogradu gde je završila filmsku i TV režiju na Fakultetu dramskih umetnosti. Kao reditelj je uradila petnaestak dokumentarnih i kratkih igranih filmova, koji su prikazani na festivalima. Bila je pomoćnik režije na seriji Mile protiv tranzivije i asistent režije brojnih reklama.

Kako si upoznala klovna Džo Mama koji je već pet godina redovni posetilac Srbije?

Sonja Blagojević:Beograd ima svoju klovnovsku ekipu. Ja sam se u nju „inicirala“ preko Marko Ilića, poznatijeg kao Marko klovn. Tako sam upoznala i Džoa, 2004-te u Guči – kao Markovog druga. Iznajmila sam mini-dv kameru i snimala Guču tokom „saborskih dana“ - bez nekakve posebne namere, lovila sam zanimljive detalje. Snimila sam nekoliko kadrova i sa Džoom. Učinio mi se kao zanimljiv filmski lik - njegova pojavnost, kao i sposobnost da svoje misli izrazi na lep i jednostavan način.

Otkud Džo u Srbiji?


Sonja Blagojević:Godinu dana pre našeg prvog susreta, Džo je od svojih prijatelja čuo za trubački festival u Guči i odlučio da ga poseti. Tamo je upoznao Marka i klovnove i zadržao se mnogo duže nego što je planirao - krenuli su u
turneju po bivšoj Jugoslaviji, da zabavljaju decu koja žive u teškim uslovima. Tako je i nastao cirkus „Hleb i sir“ – na ovoj turneji, koju su sami finansirali, najčešće su jeli sastojke svog imena, i ponekad paradajz.


Iza kulisa 11-1


Kako si počela snimanje?


Sonja Blagojević: Prošlo je dve godine do trenutka kad sam počela da snimam film o Džou, i u međuvremenu sam se bavila i onim što su strogo filmska pitanja – kako strukturisati Džoov portret i proširiti ga na portret cele zemlje...
Otići i korak dalje...
U jednoj rečenici, tema je bila: road-movie o američkom klovnu u Srbiji.Nije
to priča samo o Džou – nego o Džoovom pogledu na Srbiju. Pogled neopterećen političkim, svakodnevnim... Pogled koji vidi lepotu u detaljima, u načinu na koji se ljudi povezuju, u prihvatanju nesavršenosti. Iskrena potrebna mi je bila da vidim svoju zemlju iz te „pozajmljene“ vizure, kojoj će neki možda zameriti idealizaciju ili
manjak upućenosti u kompletnu sliku.
Ali, baš zbog toga nisam izabrala bilo kog stranca. Džo mi se učinio kao pravi „filter“ – on je u isto vreme i dovoljno upoznat sa ovdašnjim prilikama, i dovoljno nesavršen i nestandardan da se njegova vizura doživi na više načina.
Na kraju, ni Džo ni Srbija, nego tragovi nekog novog (starog?) sveta – dostojnog jednog klovna, sposobnog da se smeje i plače u isto vreme, da nas ludostima dovede do mudrosti.

Kada si snimala i kako je proteklo?

Sonja Blagojević:Snimanje je poćelo 29. jula 2006-te i trajalo do sredine septembra. Prvih 10-ak dana ni ja nisam znala šta tačno radim, a Džo i Ćelavi
uopšte nisu uživali u stalno budnom oku kamere. Početno oduševljenje sa obe strane je brzo splaslo, i nastupio je period prilagođavanja. Dva meseca zajedničkog života i intimnog upoznavanja – po mom mišljenju, neizbežno kod svakog ozbiljnijeg dokumentarnog rada. Ne možeš da očekuješ da samo dođeš i snimiš savršen trenutak, da upoznaš svoje likove ako se zaista ne sprijateljiš sa njima, kao ni to da će se stvari odvijati kako si ih prethodno zamislio u svojoj glavi.
Tako sam i ja morala da odustanem od nekih svojih prvobitnih ideja i da se
prilagodim tome da je jedini plan da nemamo plan. Ukratko, da zaboravim sve svoje radne i životne principe i navike. S druge strane, Džo i Ćelavi su padali u iskušenje da me u par navrata „eliminišu“ – da obustave snimanje. Generalno, njima je najveći problem bio doživljaj spontanosti. To je za njih jako bitno. Ipak, posle nekog vremena, prihvatili su me i navikli se na kameru. Ko je tu koga pripitomio, teško je na kraju reći... Pored ovih mesec i po dana, u filmu (na početku) se nalazi i sekvenca iz Guče snimljena 2004-te. Takođe neke detalje, totale grada i sl. sam snimila naknadno, godinu dana kasnije, kada je film već bio u gruboj fazi montaže pa sam znala šta nedostaje.


Iza kulisa 22-1


Kako bi opisala Džo mamu?


Sonja Blagojević: Nerazuman je i pije rakiju – definitivno Srbin, od inicijative i
pokreće akcije – biće Amerikanac, voli Srbiju neostrašćeno i jednostavno – nikako Srbin, interesuje se za svet – nije Amerikanac, najbolje će biti da citiram Džoa kada za sebe kaže- „the lost Serb“ ili „Kalifornijanac“. Definitivno vanzemaljac. Naš čovek.

Koji su planovi za film Moj drug Srbija?

Sonja Blagojević: Već sam prijavila film na nekih 10-ak manjih, uglavnom evropskih festivala, i za sad sam dobila dva odgovora - film je odbijen na festivalima „Go East“ u Wiesbadenu i „IndieLisboa“ u Lisabonu. Takođe, na nekim nezvaničnim, privatnim projekcijama film je već videla nekolicina stranaca, kao i ljudi odavde.
Ne dovoljno da bih mogla da pričam o generalnoj reakciji strane ili domaće
publike, ali ipak - čini mi se da će film bolje komunicirati sa domaćom publikom ili vanzemaljcima džoovskog tipa, „izgubljenim Srbima“. Naravno, od samog početka sam razmišljala o komunikativnosti ove priče i nadala se da će lokalni momenti prerasti u kvalitet za sebe. To i jeste bila ideja. Videćemo da li je profunkcionisala u filmu. Kada ga drugi vide.

Ko je sve učestvoavao u stvaranju filma? Ko ti je pomogao?


Sonja Blagojević: Ono što sam sigurno naučila od Džoa je da male akcije imaju smisla i prave razliku. Zato sam odlučila da pokušam da dovedem decu iz Kosovske Mitrovice koja su učestvovala u filmu na trodnevnu ekskurziju u Beograd,a povodom premijere koja će biti na kratkom metru. Mnogi (ako iko) od
njih nikada nisu bili u bioskopu. Od „Srpske kafane“ dobili smo obroke, koji će biti posebni utoliko što je menadžer ovog restorana Marko klovn,njihov stari drugar.
Koproducenti filma CVK „KVADRAT“ stupili su u vezu sa privatnim sponzorima koji su nam omogućili prevoz i smeštaj. To su Jasmina i Milan Knežević i „USA-EURO BUILDING“, Bojan Radovanović i Ivana Žigon.
Pozorište „Duško Radović“ izašlo nam je u susret sa kartama za predstavu.
Čekamo još odgovor od ZOO-vrta i PTT-a za prevoz po Beogradu... Kao i od festivala kratkog metra za karte za projekciju. A danas je stigao i Džo iz San Franciska, takođe povodom projekcije! Šta da zaključim osim – film se vraća u bioskope! Biće spektakl!


Iza kulisa 44-1


Koliko ti je bilo teško da napraviš ovaj film?


Sonja Blagojević: Od trenutka kada mi je prva misao o ovom filmu pala na pamet, do konačne realizacije, prošlo je četiri godine.
U nastanku svakog filma vreme je vrlo bitno, proces sazrevanja - kroz razne produkcione faze (jedino predavanje koje češki dokumentarista Miroslav Janek drži na FAMU-u naslovljeno je „O sporosti“).
U početnoj inkubaciji proteklo je dve godine. Ne aktivne - s vremena na vreme, u naletima i sve jasnija, ideja se nakon tog perioda pretvorila u scenario.Odabrali su projekat za pičing forum na „ZagrebDoxu“ ali evropski urednici nisu smatrali da
lokalna priča o globalnom Amerikancu ima mnogo veze sa njima. Aplicirala sam dva puta na konkurs Skupštine grada i ništa. Onda je došao Džo i bilo je – biti ili ne snimati. Upkos nemanju budžeta. Srećom, imam digitalnu kameru, a Aleksandar Janković („DTV“) mi je pozajmio mikrofon i neku dodatnu opremu. Nešto lične ušteđevine pokrilo mi je putne troškove, a „KEWA PRODUCTION“ potpisana na filmu zapravo je zahvalnost mojoj mami na svakoj mogućoj vrsti podrške. Kako je počelo, tako se i nastavilo. U ovoj drugoj fazi, naleti nisu bili uslovljeni ritmom podsvesti, već dosta konkretnijom melodijom.


Iza kulisa 33-1

Da bih mogla da uđem u postprodukciju, opet sam morala da se oslonim na svoju ušteđevinu da bih se nekoliko meseci posvetila ovom projektu. Kako sam sve potrošila tokom snimanja, godinu dana mi je proteklo u asistiranju na reklamama. Tek sledećeg leta sam omogućila sebi da uđem u montažu sa Nemanjom Babićem, i tu je film u svojoj sadašnjoj strukturi i nastao. Naravno, uz pomoć Nemanjine mame koja nam je svakodnevno kuvala. Ja sam nastavila da kuvam, jer se kolor korekcija preselila kod mene kući.To je bila jedina naknada Pablu Ferru koji je dve nedelje svakodnevno dolazio i umivao sliku. I nije neka (naknada), uzimajući u obzir moju kulinarsku umešnost! Marijana Markoska je, bez ikakvih ručkova (živela umetnost!) doprinela špicom. U retkim slobodnim satima (onim koji mu preostanu od 25 u danu koje provede radno) Aleksandar Protić je dizajnirao zvuk. Bez naknade. Posle nekoliko meseci, ugrabili smo dovoljno pauza i finalni miks je bio tu. I za svo ovo vreme, Zoran i Svetlana Popović su mi bili prvi saradnici i
najveća podrška. Od početne ideje, do poslednjeg reza, bili smo u stalnom dijalogu. Šta ćete bolju nadoknadu od ovakvog vida saradnje? Za festival kratkog metra pretekla mi je jedna stara studentska BETA – lako smo je presnimili finalnom verzijom filma.Ostalo je samo da mi klasić Škundrić izdizajnira omot za DVD (a nisam morala ni bombonjeru da mu donesem)! Ipak sam mu odnela!
Ali tu se moja ušteđevina stečena tokom godinu dana apstinacije od rada na
istom ovom filmu konačno okrunila... Srećom, doterali smo do kraja! Sada uštedim pomalo, pa pošaljem DVD-kopiju ovog dragulja (možda ne filmskog, ali rukohvatnog svakako) na poneki festival...... Ipak, ne mogu da se ne zapitam - šta bi bilo da mi je skromni budžet planiran za ovaj film ipak bio odobren?

izvor:dominomagazin
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Najzanimljiviji očevi sa srpskih malih ekrana    Iza kulisa EmptySub 5 Nov - 18:54

Najzanimljiviji očevi sa srpskih malih ekrana

Možda očevi sa svetskih malih ekrana jesu zanimljivi i neobični, ali očevima sa naših prostora nisu ni do kolena.Srpski očevi sa malih ekrana nas zasmejavaju, oduševljavaju, ubijaju, ponekad, u pojam, ali to uglavnom zato što u svojoj karikiranoj varijanti podsećaju na naše očeve ili na nas same. Mi smo setili ovih ćalaca, a vi svoje favorite slobodno dodajte u komentarima.

Iza kulisa 190966_zikina2300x225_f

Ko može da zaboravi Her Žiku i Milana u njihovim akcijama

Nikola Simić - Tesna koža



Već trideset godina kao mlađi referent, Dimitrije Mita Pantić radi u državnoj službi i pokušava da svoju veliku porodicu održi na okupu i ispuni skoro sve njihove želje i potrebe. Međutim, generacijski jaz između njega i njegove majke, njega i njegove dece i nesnosne komšinice, učiniće život paklenim. Ako u to sve ubacite i šefa, kao što je Srećko Šojić, dobili ste urnebesno komičnu situaciju. Iako lik Mite Pantića ne spada u klasu očeva sa malih ekrana, jednostavno nismo mogli a da ga ne pomenemo.

Iza kulisa 190970_tesna-koza_kf

Ljubiša Samardžić - Policajac s Petlovog brda



Sećate li se Boška Simića, oca petoro dece? Ljubiša Samardžić je odigrao sjajnu ulogu brižnog oca, koji sa svojom decom i njihovim majkama upada razne zgode i nezgode, pokušavajući da istovremeno obavlja svoju policijsku dužnost. Kad na svu tu decu i žene dodate smetenost i zbunjeni izraz lica policajca sa Petlovog brda, smeh je zagarantovan, a vi ste kupljeni za ceo život.

Iza kulisa 190969_policajac-s-pevca_kf

Milan Gutović - Otvorena vrata



"Dragoslave, đubre švalersko!", su čuvene reči Katarine Anđelić zvana Cakana, žene Dragoslava Jakovljevića, "razvratnog" i brižnog oca dvoje krajnje neobične dece Milice i Vojkana. Milan Gutović je odigrao fantastičnu ulogu oca koji iz epizode u epizodu ide iz krajnosti u krajnost, u svakom pogledu, i naravno svaki put iznova traži oproštaj od svoje žene preko zatvorenih vrata njene sobe, odnosno kupatila. Posle svih zgoda i nezgoda kroz koje prođe sa Cakanom, shvatite da je on jednostavno obožava, da je ona njegova ljupka, a to je dovoljan razlog da ga volite.



Iza kulisa 190968_otvorenavrata_kf

Dragomir Bojanić Gidra - Žikina dinastija




Genijalna uloga Gidre Bojanića doprinela je snimanju filmskog serijala koji je svima poznat pod imenom "Žikina dinastija". Glavni junak Živorad Žika Pavlović, kolektor po profesiji, upada u razne nevolje, najpre sa svojim sinom Bobom, a potom sa svojim prijateljem Milanom. Naravno, Žika ne bi opravdao svoju ulogu u koliko ne bi bio ženskaroš. A svu tu agoniju povećava nemica Elza, koja ga dovodi do ludila. Od oblačenja ženskih kostima, preko podmazivanja violine slaninom, i strogog vaspitanja svog sina, Žika obavezno ispunjava i svoje dužnosti, tako što posećuje kafane i pije do iznemoglosti. Otac "za primer", šta reći.

Iza kulisa 190966_zikina2300x225_kf

Marko Nikolić - Bolji život



Dragiša Popadić je glava porodice Popadić koja se bori sa svakodnevnim društvenim problemima. Ali Dragiša, poznatiji kao Giga Moravac, oseća da mu kontrola, kako na poslu, tako i u kući izmiče iz ruku. Giga prolazi kroz razne komične i neprijatne situacije sa svojom decom. Od cerkinog razvoda, sinovljevog vanbracnog deteta, do zenidbe svog najmladjeg sina, Giga proživljava prave emotivne stresove, a vrhunac je kad mu i njegova najdraža Emilija pripreti razvodom.

Iza kulisa 190967_bolji-zivot_kf










Iza kulisa 4285547593


Iza kulisa 2lwq2yh


Iza kulisa 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Iza kulisa   Iza kulisa EmptySub 5 Nov - 19:30

Oni su glumci koji ne donose zaradu

Magazin "Forbs" objavio je godišnju listu preplaćenih glumaca, tačnije zvezdi koje dobijaju "debele pare", a ne donose zaradu filmskim studijima koji su ih angažovali.


Iza kulisa 76844_denzelwashington_f
Ne donosi očekivanu zaradu: Denzel Vašington

Na vrhu liste se nalazi Dru Barimor, a slede je voditelj predstojeće ceremonije dodele Oskara Edi Marfi, Vil Ferel i dva Oskarovca - Riz Viterspun i Denzel Vašington.

Iza kulisa 102547_dru-barimor_kf

Kada je o računici reč, studio koji angažuje Dru Barimor, od svakog dolara koji joj plati dobije nazad tek 40 centi, kod Edija Marfija nešto i zaradi (2,70 dolara), a Ferel "vredi" tri i po dolara.

Interesantno je da glumci koji su dobili nagradu Američke filmske akademije, ne stoje ništa bolje - na dolar koji studio da Viterspunovoj ili Denzelu Vašingtonu, zaradi tek tri dolara i pedeset i pet centi, odnosno četiri dolara.

Glumci koji zarađuju od četiri do sedam dolara (po isplaćenom dolaru) su Nikolas Kejdž, Adam Sendler, Vins Von, Tom Kruz i Nikol Kidman.


Izvor:Vesti online










Iza kulisa 4285547593


Iza kulisa 2lwq2yh


Iza kulisa 4285547593


Poslednji izmenio wild filly dana Ned 6 Nov - 11:42, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Re: Iza kulisa   Iza kulisa EmptySub 5 Nov - 19:37

Demi je Aštona prva varala, a on sad vara iz osvete

Navodno je 2009. imala aferu s Aštonovim prijateljem Benom Holingsvortom (27) koji je ostavio jer mu je prijateljstvo s Kučerom bilo važnije od seksa s njom.

Iza kulisa 181953_demi-i-aston_f

Aštonove afere javnosti su već dobro poznata stvar.

Svako malo pojavi se neka devojka s kojom je imao seksualne odnose pa proda priču o ludoj noći s njim tabloidima.

Poslednja u nizu bila je Sara Leal (22).Teksašanka je je ispričala sve o seksu bez kondoma i Kučerovoj želji da ima seks sa njom i njenom prijateljicom. Demi Mur (48) je stoički to sve podnosila, mršavila zbog stresa i izbegavala bilo kakav komentar. Ipak, otišla je kod advokata kako bi s njim popričala o podeli imovine u slučaju raszvioda, za koju je Ašton Kučer (33) prijateljima rekao da je samo pitanje vremena kad će se dogoditi.

Čini se da su Aštonove afere bile dobar povod. Časopis "InTouch" objavio je da je Demi prva krenula s vanbračnim izletima. Kučera je 2009. navodno prevarila s njegovim prijateljem Benom Holingsvortom (27). Pomogla je Benu oko karijere kad se iz Kanade doselio u Los Anđeles, čak je Aštona nagovorila da ga angažuje u seriji "The Beautiful Life" koju je producirao. Njihov odnos navodno je prešao granice prijateljstva.

- Ponudila mu je da ga odveze kući nakon što su se zajedno provodili jedno veče. Skrenula je u mračnu uličicu i „kresnuli“ se na zadnjem sedištu. Bila je jako darežljiva kad ga je zadovoljavala - rekao je prijatelj kojem se Ben poverio.




Izvor:Vesti online










Iza kulisa 4285547593


Iza kulisa 2lwq2yh


Iza kulisa 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Re: Iza kulisa   Iza kulisa EmptyNed 6 Nov - 11:43


Ovako izgleda zavisnica seksa otpozadi - Gwyneth Paltrow


Iza kulisa 60521151

Gwyneth Paltrow vozila se na biciklu na snimanju svog novog filma 'Thanks for Sharing' u kojem glumi zavisnicu o seksu.

Iza kulisa 60521151a


39- godišnja glumica Gwyneth Paltrow pokazala je svoju atletsku pozadinu dok je vozila bicikl u Central Parku na sceni snimanja svoje nove komedije 'Thanks for Sharing'.
U ovom filmu Gwyneth glumi zavisnicu seksa koja sa svojim prijateljima kreće na odvikavanje kako bi uspostavila dublje i značajnije odnose u svom
životu.

Osim Gwyneth, u filmu će glumiti Tim Robbins, Mark Ruffalo te pjevačica Pink.

Izor:Astra










Iza kulisa 4285547593


Iza kulisa 2lwq2yh


Iza kulisa 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Re: Iza kulisa   Iza kulisa EmptyČet 10 Nov - 11:56

Dakle, šta smo naučili iz Američkih filmova:

1. Kašalj je znak smrtonosne bolesti.
2. Detektiv može da reši slučaj samo ako je suspendovan sa dužnosti.
3. Muškarac neće pokazati znakove bola dok prima najokrutnije udarce, ali će se tresti dok žena pokušava da očisti njegove rane.
4. Jedna šibica dovoljna je da osvetli sobu bilo koje veličine.
5. Svaka brava može se u sekundi otvoriti kreditnom karticom ili
spajalicom -osim ako to nisu vrata koja vode u zgradu u plamenu s
detetom zarobljenim unutra.
6. Nije neophodno reci "dobar dan" ili "do vidjenja" kada započinjete ili završavate telefonski razgovor.
7. Eiffelov toranj može se videti s bilo kojeg prozora u Parizu.
8. Jedan čovek koji puca u dvadeset ljudi ima više šanse da ih ubije, nego dvadeset ljudi koji pucaju u jednog čoveka.
9. Kuhinje nemaju prekidače za svetlo. Kad u nju ulazite noću, treba
samo da otvorite vrata frizidera i koristite njegovo svetlo kao zamenu.
10. Nije važno ako ste višestruko nadbrojani u borbi koja uključuje
borilačke veštine - vaši neprijatelji čekaće strpljivo da vas napadnu
jedan po jedan,plešući naokolo u pretećem maniru sve dok ne oborite
njihove prethodnike.
11. Majke svakog jutra pripremaju jaja, slaninu i kolače za svoga supruga i decu, iako oni nikada nemaju vremena da ih pojedu.
12. Jednom nanešen ruž za usne nikad se neće izbrisati - čak i dok ronite s punom ronilačkom opremom.
13. Policajcima se uvijek dodeljuju partneri koji su njihova potpuna suprotnost.
14. Automobili koji se sudare gotovo će uvek eksplodirati u
plamenu.
15. Čak i pri voznji niz potpuno ravan put neophodno je energično okrenuti volan s leva na desno svakih nekoliko trenutaka.
16. Pošteni i radišni policajci po pravilu bivaju upucani tri dana pre penzije.
17. Ako poželite da se izdajete za nemačkog oficira, nije neophodno da znate nemački jezik - dovoljan je nemački naglasak.
18. Šef policije uvek će suspendovati svoga glavnog detektiva ili će mu dati 48 sati da završi posao.
19. Što više muskarac i žena mrze jedno drugo, veća je
verovatnoća da će se zaljubiti.
20. Ventilacioni sistem bilo koje zgrade savršeno je mesto za
sakrivanje. Niko nikada neće ni pomisliti da vas u njemu traži i možete
bez teskoća da putujete do bilo kojeg dela zgrade.
21. Kada se suočite sa zlim medjunarodnim teroristom, sarkazam i duhovitost su vaše najbolje oružje.
22. Kada plaćate taksi, ne morate pogledati u novčanik dok vadite
novčanicu samo zgrabite jednu nasumce i dajte je. Biće to uvek tačan
iznos cene voznje.
23. Kada su sami, svi stranci više vole da govore engleski.
24. Skidanje do struka može muškarca učiniti neranjivim za metke.
25. Ako borave u opsednutoj kući, žene treba u najoskudnijem rublju da istraže svaki neobičan zvuk.
26. Ako treba ponovo da napunite oružje, uvek ćete imati dovoljno municije - čak iako je pre toga uopšte niste ni poneli.
27. Ako se nadjete uhvaćeni u situaciju koja se može brzo razjasniti
Jednostavnim objašnjenjem, za ime Boga, držite usta zatvorena!
28. Ako vidite veliko staklo, neko će ubrzo biti bačen kroz njega.
29. Ako vas neko lovi po gradu, možete se skloniti u crkvu Svetog Patricka Koja je otvorena u svako doba godine.
30. Ako odlučite da plešete po ulici, svako na koga naidjete znaće korake.
31. Kada je neko zaljubljen, uobičajeno je da oduševljeno zapeva pesmu.
32. Kada je osoba onesvesćena udarcem u glavu, ona nikada neće pretrpeti Potres ili oštećenje mozga.
33. Kada se vozi auto, normalno je gledati - ne na put, već u osobu koja
sedi pokraj vas ili na stražnjem sedištu, za vreme celog putovanja.
34. Na kompjuterskom ekranu nikada se ne vidi kursor, nego samo: "Enter Password Now".
35. Preživećete bilo koju bitku u bilo kom ratu osim ako ne napravite grešku i pokažete nekome fotografiju vaše voljene kod kuće.
36. Televizijske dnevne vesti obično sadrže priču koja vas licno pogadja tačno u tom trenutku.
37. Lako je prizemljiti avion ako postoji neko u kontrolnom tornju da vam daje uputstva.
38. Električna ograda dovoljno moćna da ubije dinosaurusa neće izazvati trajne posledice kod osmogodišnjeg deteta.
39. Tokom svih policijskih istraga biće neophodno bar jednom posetiti striptiz-klub.
40. Uvek je moguće parkirati neposredno ispred zgrade koju posećujete.
41. Uvek možete pronaći motornu testeru kada vam zatreba.
42. Većina ljudi čuva album novinskih isečaka, posebno ako je netko od
njihove porodice ili prijatelja poginuo u neobičnoj nesreći.
43. U Americi svaki "dejt" završi fakingom.
44. U Americi se niko ne vozi podzemnom osim kad bezi pred FBI- em ili psychokillerom.
45. U Americi je do 40. godine sasvim O.K. živeti sa
cimerom/cimerkom.
46. Nijedna žena ne planira udaju pre 40-te. Nijedna žena ne planira da ima decu pre 45-te.
47. Ljudi kod kuće skoro nikad ne idu u WC, ali dok su na poslu, pola
vremena rade, pola provode u unisex ve-ce-u. Niko ne radi fizički posao,
svi rade po kancelarijama ili su glumci...
48. 99% nećeš izgubiti parnicu (ma
koliko glupa bila) ako te brane glavni likovi.
49. U Meksiku je moderno oblačiti se kao kauboj i tako izlaziti u grad.
50. Živi svaki dan kao da ti je poslednji i jednog dana bićeš u pravu.



Iza kulisa 3690083436 Iza kulisa 3690083436 Iza kulisa 3690083436










Iza kulisa 4285547593


Iza kulisa 2lwq2yh


Iza kulisa 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Drew Barrymore najpreplaćenija holivudska glumica   Iza kulisa EmptyUto 15 Nov - 8:52

Drew Barrymore najpreplaćenija holivudska glumica

Iza kulisa Drew_barrymore_


Magazin Forbs objavio je da je Drew Barrymore najpreplaćenija glumica u Holivudu. Junakinja filmova "50 First Dates" i "Charlie's Angels" dobila je ovu nelaskavu titulu jer su njeni filmovi u bioskopima zaradili 40 centi za svaki dolar koji je plaćena.

Poslednji film Drew Barrymore, prošlogodišnja romantična komedija "Going The Distance", od prodaje bioskopskih ulaznica zaradio je 11 miliona dolara, a njegov budžet iznosio je čak 32 miliona dolara.

Eddie Murphy je na drugom mestu liste najpreplaćenijih glumaca, sa 2,70 dolara na svaki dolar plate. Treći je prošlogodišnji "šampion" Will Ferrell sa 3,50, četvrta je Reese Witherspoon sa 3,55, a peti Reese Witherspoon, sa 4,25 dolara. Na listi su i Nicolas Cage, Adam Sandler, Tom Cruise i Nicole Kidman.

Lista je zasnovana na honoraru koji je 40 najbolje plaćenih holivudskih glumaca dobilo za svoja poslednja tri filma, uporedjenim sa zaradom tih filmova. Leonardo DiCaprio je nedavno proglašen za najbolje plaćenog glumca u Holivudu, pošto je u ovoj godini zaradio 77 miliona dolara.

izvor: Beta










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Re: Iza kulisa   Iza kulisa EmptySub 19 Nov - 0:39

Iza kulisa 05542244

Mirka je je svom nevenčanom suprugu fudbaleru Vujadinu Saviću rodila sina, kome su srećni roditelji dali ime Andrej.
- Oni su odlučili da se njihov sin rodi u Francuskoj, gde on igra fudbal. Porođaj je obavljen u večernjim časovima i protekao je u najboljem redu. Lekari su bebu ocenili najvišom ocenom, a Mirka i Andrej su smešteni u jednom od bolničkih apartmana. Ako sve bude u redu, kući će otići sredinom nedelje, a povratak u Srbiju ih očekuje tek za nekoliko meseci, kada beba bude mogla da putuje - navodi sagovornik Pressa, koji dodaje da su porodice Savić i Vasiljević celu noć slavile u društvu prijatelja.
Lepa glumica i sin Duleta Savića vezu su započeli u januaru 2010. godine, a verili su se godinu dana kasnije u Francuskoj, tačnije u Bordou, gde Vujadin igra fudbal već dve sezone. Prosidba je bila krajnje romantična, a njih dvoje se toliko vole da im godine nisu bile prepreka za ovako veliki korak. Nažalost, nisu mogli sa prijateljima iz Beograda da proslave veridbu, ali je zato glumica odmah nakon povratka iz Bordoa izvela svoje društvo na poznati splav, ne bi li sa njima podelila srećnu vest. Poznati par je odlučio da se venča sledeće godine, kada će i krstiti sina.

Izvor:Extramag










Iza kulisa 4285547593


Iza kulisa 2lwq2yh


Iza kulisa 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Re: Iza kulisa   Iza kulisa EmptySub 19 Nov - 0:41

Iza kulisa 08326586

Glumac Nenad Okanović je prošle nedelje doživeo veliku neprijatnost kada je bez dokaza optužen da je narkoman zbog čega je potom izbačen iz jednog budimpeštanskog kluba!

Naime, popularni Sin Dragan je bio na kratkom boravku u Mađarskoj i odlučio je da isproba čari noćnog života, ni ne sluteći da će biti uvučen u incident.
- Nenad je u četvrtak izašao s društvom u „Morisons pab“ u Budimpešti i celo veče su se ludo zabavljali. U jednom trenutku je otišao u toalet, a za njim je ušao još jedan muškarac, za koga se kasnije saznalo da je hrvatske nacionalnosti. Pretpostavljam da je obezbeđenje na kamerama videlo da ulaze zajedno u kabinu toaleta i posumnjalo da će tamo da konzumiraju narkotike. Posle samo nekoliko sekundi, na vrata toaleta je pokucao čovek iz obezbeđenja koji im je objasnio da moraju odmah da napuste klub jer su konzumirali marihuanu. Moram da kažem da se ni u jednom trenutku u toaletu nije osetio miris trave - počinje razgovor za „Alo!“ izvor koji se našao na licu mesta i dodaje da Okanović nije pravio problem zbog optužbi na svoj račun.
- Nenad je mirno pokušao da im objasni da nije radio ništa nezakonito, ali ga oni nisu slušali. Čak ga nisu ni pretresli da bi dokazali svoje navode. Uprkos tome što nisu imali dokaz za svoje optužbe, ostali su pri stavu da on mora odmah da napusti klub. Videvši da ne postoji način da se drugačije reši situacija, Nenad je zamolio da se ljudi koji su s njim bili u društvu obaveste da on mora da ide i oni su odmah pokupili stvari i krenuli za njim - završava priču naš izvor i dodaje da obezbeđenje nije zvalo policiju iz samo njima poznatih razloga, pa je ovaj incident završen bez zvaničnog zapisnika.



Okanović: Nisam imao marihuanu!

Glumac Nenad Okanović je potvrdio za naš list da je izbačen iz „Morisons paba“ i rekao da kod sebe nije imao marihuanu.

- Jeste, bio sam u tom klubu i u trenutku kada sam krenuo u WC, za mnom je pošao neki Hrvat koji obožava Ajs Nigrutina i mene. Ušao je za mnom u toalet i krenuo da mi priča kako nas uvek gleda i kako smo super. Malo zatim, došlo je obezbeđenje i reklo nam da izađemo iz kluba jer su se istripovali nešto. Eto, to je bilo i to je istina. Nisam imao marihuanu kod sebe niti sam je konzumirao - rekao je Okanović.

Izvor:Extramag.










Iza kulisa 4285547593


Iza kulisa 2lwq2yh


Iza kulisa 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: "Izubijani" Holivud   Iza kulisa EmptyNed 27 Nov - 10:04

"Izubijani" Holivud


Anđelina Džoli, Bred Pit, Hale Beri, Arnold Švarceneger samo su neki od poznatih koji su povređeni na snimanjima filmova.

Iza kulisa V225465p0

Anđelina će snimanje filma "Salt" pamtiti po "sudaru" sa ivicom stola, nakon kojeg je završila u bolnici i ostao joj je ožiljak na licu. Njen partner Bred Pit na snimanju filma "Troja" dobio je poslovičnu povredu - igrao je Ahila, a pri nezgodnom skoku pokidao je Ahilovu tetivu.

Džordž Kluni nedavno je priznao da je razmišljao o samoubistvu nakon što je povredio kičmu na snimanju "Sirijane", a Švarceneger je na Twitteru sa fanovima podelio posekotinu koju je dobio na snimanju filma "The last stand".

Iza kulisa V225465p1

Mnogi ne znaju da je vrištanje Elen Berstin u "Isterivaču đavola" pravo. U sceni u kojoj je opsednuta ćerka nadljudskom snagom odguruje od sebe, glumicu su zapravo povukli tehničari uz pomoć konopca, ali tako su je žestoko cimnuli, da je zadobila povredu kičme.

"Bond" Danijel Krejg morao je na plastičnu operaciju lica da bi prikrio ožiljak 2008, odsekao je sebi vrh prsta na ruci i operisao pokidan mišić ramena. Sve to "zaradio" je na snimanju filma "Zrno utehe".

Agent 007 bio je baksuzan i za Hale Beri, koja je na snimanju filma "Umri drugi dan" pogođena u oko nakon nameštene eksplozije na setu, pa je lekar morao da joj vadi opiljke iz oka. Hale je na snimanju "Gotike" slomila ruku, i to dok je vežbala scenu u kojoj se otima od Roberta Daunija Džuniora, a na snimanju "Žene mačke" reflektor ju je udario u glavu.

Iza kulisa V225465p2

Nikol Kidman se "izlomila" igrajući u filmu "Mulen ruž". Snimanje scena plesa trajalo je do kasno u noć, i umorna Nikol je pala u štiklama, polomila jedno rebro i pokidala hrskavicu u kolenu.

"Te povrede su me mučile narednih godina, imala sam tegobe i bolove, ali ipak se ne žalim. Kada snimate, kao da ste u nekom drugom svetu, ne osećate bol niti brinete za bilo šta", objasnila je Kidmanova.

(MONDO)










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Od mizernog budžeta do milionske zarade   Iza kulisa EmptySub 3 Dec - 10:32

Od mizernog budžeta do milionske zarade

Prema staroj narodnoj - koliko para toliko muzike - današnji narod često veruje da kvalitet postoji samo ako se debelo plati. Slična situacija je i u filmskoj industriji. Ali nekoliko filmova uspelo je da doskoči takvom poimanju kvaliteta i da sa vrlo malim budžetom zaradi astronomske iznose.

Iza kulisa 185710_rockyivposter_f
Ko bi rekao da će Silvester Stalone u filmu Roki da stekne svetsku slavu

Veštica iz Blera



Jedan od najpoznatijih primera u filmskoj industriji kako s malo uloženog novca možete da zaradite milione zasigurno je originalni horor film "Veštica iz Blera". Krajem devedesetih godina, ovaj film je uzdrmao filmski svet i odmah ušao istoriju kinematografije, a činjenica je da režiserima, Danijelu Majriku i Edvardu Sančezu, kao i ostatku ekipe koji stoje iza ovog dela, prepletom sudbine i kreativnosti upravo nedostatak finansija omogućio svetsku slavu. Dve kamere i troje glumaca su dovoljni da napravite filmsko čudo.

Iza kulisa 185708_blairwitchprojectl_kf

Reč je o vrlo jednostavnoj ideji koju je ovaj tandem pretvorio u pravu noćnu moru svakog gledaoca. Bez upotrebe specijalnih efekata, uspeli su da stvore snazan psiholoski horor film, koji vas nece ostaviti ravnodušnim.


Noć živih mrtvaka



Već kasnih šezdesetih godina, američki režiser Džordž A. Romero otkrio je formulu za stvaranje popularnosti i zelenih novčanica. Počelo je njegovim prvim dugometražnim filmom Noć živih mrtvaka kojim je započeo svoju poznatu zombi eru.

Iza kulisa 185709_nightofthelivingdead_kf

Jedva vrativši uloženi novac u prvom prikazivanju, film svoju slavu može da zahvali negativnim kritikama koje su izašle u "Rider dajdžestu" (Reader's Digestu). Antireklama mu je, paradoksalno, donela planetarnu slavu, dokazujući da je i loša kritika dobra reklama.

Roki



Silvester Stalone je jedan od najistaknutijih filmskih akcionih junaka 80-ih i prve polovine 90-ih, a najpoznatije uloge ostvario je u serijalima filmova o Rokiju i Rambu. Film koji pretvara kvartovskog momka u heroja američkog sna postao je toliko popularan da je natrpao blagajne bioskopa širom sveta.

Iza kulisa 85444_stallone_kf

Film je prepun scena koje su ušle u filmsku istoriju poput one u kojoj Roki trči stepenicama muzeja umetnosti u Filadelphiji, a dobio je Oskara za najbolji film i najbolju režiju 1977. godine, i to u konkurenciji ni više ni manje nego s Taksistom Martina Skorsezea

vestionline










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Re: Iza kulisa   Iza kulisa EmptyUto 6 Dec - 15:51

Nekoliko subtitlova poznatih filmova, na našem Južnjačkom jeziku stvarno znaju da zaintrigiraju da ih sa zadovoljstvom pogledate..dakle Iza kulisa 3845856932

Što južnije ... to je još boljše ...
Šta sve možeš u Denveru kada si mrtav -- Kue će rabotiš u Denver kd lipšeš
Poljubac zmaja -- Celivka od aždaju
Pakt s vukovima -- Neću rat, bolje je sas vuci
Mačka na limenom, usijanom krovu -- Mačka na žeske limene ćeramide
O, brate, gde si. -- A, be, bate kude si
Ko to tamo peva -- Kuj taj tam poe
Bekstvo iz Njujorka -- Bežanija iz Njujork
Policijska akademija -- Fakultet na milicajci
Razjareni bik -- Pebesnili bivol
Trči, Lola, trči -- Begaj, Lolo, begaj
Vatrene ulice -- Sokaci u oganj
Mala noćna muzika -- Malecka svirka po tamninu
Blistavi um -- Ubav mozak
Nismo više klinke -- Porasnule smo
Sam u kući -- Doma, bez gosti
Dobar, loš, zao -- Nee loš, ne valja, ič ne valja
Prohujalo s vihorom -- Oduvaja gi vetar
Svi naši strahovi -- Sve kue se plašimo
Za kim zvona zvone -- Po koga zvoniv zvonca
U Kini jedu pse -- U Kinu jedev kučiki
Dvanaest žigosanih -- Dvanaes sas beleg
Poslednji samuraj -- Samuraj na kraj
Dobro, da bolje ne može biti -- Merak rabota
Sve o mojoj majci -- Sve o mamu mi


Iza kulisa 3690083436










Iza kulisa 4285547593


Iza kulisa 2lwq2yh


Iza kulisa 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Koliko košta krađa "Avatara"?   Iza kulisa EmptySub 10 Dec - 1:00

Koliko košta krađa "Avatara"?


Scenarista Erik Rajder tužio reditelja Džejmsa Kamerona za krađu ideje.

Iza kulisa V226922p0

Iako je od premijere filma "Avatar" prošlo dve godine, scenarista Erik Rajder je tek sad podneo tužbu protiv Džejmsa Kamerona Višem sudu u Los Anđelesu, u kojoj navodi da je reditelj od njega ukrao ideju koju mu je predstavio 1999. godine.

Rajder tvrdi da je pre 12 godina pregovarao sa Kameronovom kompanijom o ideji snimanja "3D filma o kolonizaciji i uništavanju raskošne prirode jedne udaljene planete od strane jedne nemilosrdne koorporacije". U tužbi se navodi da su Rajderovi glavni junaci "osobe koje na sebi imaju spoljašnja, robotska odela u kojima se nalazi ljudsko biće, baš kao u 'Avataru'".

Iz papirologije koju je scenarista podneo sudu, vidi se da su zvaničnici Kameronove produkcijske kuće odbili njegovu ideju 2002. godine, i da im se Erik Rajder nekoliko puta pisao nakon što je "Avatar" počeo svoj bioskopski život.

"Tvorac 'Avatara'" na sudu traži novčanu odštetu i deo od zarade filma.

(MONDO)










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Anđelina Džoli: Gledajte film s oprezom   Iza kulisa EmptySub 10 Dec - 1:09

Anđelina Džoli: Gledajte film s oprezom

Glumica u intervjuu "Dnevnom avazu" govorila o nastanku filma, pitanju Haškog tribunala i oprezu sa kojim bi trebalo gledati "U zemlji krvi i meda"

Iza kulisa V226891p0

Anđelina Džoli je u intervjuu listu otkrila nekoliko zanimljivih detalja koji se tiču njenog rediteljskog prvenca - krila je od novinara i glumaca sa kojima se konsultovala da je upravo ona pisala scenario, da želi da njen film bude "stranica istorije" onima koji ne znaju šta se dogodilo na ovim prostorima, ali i da smatra da je rat u Bosni "rat njene generacije".

"Poslednjih deset godina putujem širom sveta i frustrirana sam time što ljudi postkonfliktnim situacijama ostaju traumatizovani i razočarani što za njih nije učinjeno dovoljno. Obišla sam Bosnu i počela da čitam o ratu, jer sam se postidela kako malo znam o tome. Imala sam 17 godina kada je sukob počeo. A rat u Bosni, na neki način, bio je rat moje generacije", rekla je Anđelina.

Glumica i rediteljka dodaje da se sve vreme, i tokom pisanja scenarija i snimanja filma, trudila da ispriča fer priču.

"Fer znači da sam učinila sve što sam mogla da stvari vidim s tri različite strane. Pokušala sam da nemam samo jedan pogled i da budem crno-bela. Potrudila sam se da predstavim ljudskost u njenom pravom svetlu. Pokušala sam da shvatim kako ljudi postaju monstrumi.Kada sam napisala scenario, poslala sam ga 'svim stranama', učesnicima u sukobu", rekla je glumica i dodala da je izbrisala ime sa scenarija.

"Želela sam njihovo iskreno mišljenje".

Džolijeva je na pitanje koju poruku želu da pošalje krajem filma - u kojem srpski oficir koji je počinio zločine, uz izgovaranje svog imena govori: "Ja sam ratni zločinac" predaje UNPROFOR-u rekla:

"To je jedina stvar u filmu koja se nikada nije u stvarnosti dogodila. Sve drugo u filmu je moglo da se desi ili se desilo, ali upravo ta stvar, kako sam ja to osetila, proširila je diskusiju o ljudima koji sebe smatraju odgovornima, uz činjenicu da se niko od njih nikada dobrovoljno nije predao. Znate, ja mislim da upravo ta slika donosi diskusiju na sto...Činjenica da se tako nešto nikada nije desilo je interesantna za diskusiju, recimo o tome šta predstavlja Haški tribunal? Bez obzira na to hoće li se neko predati ili neće, zločinci žive s osećanjem krivice i odgovornosti. Želeli smo da ovaj lik u filmu bude prikazan kao neko ko oseća to prokletstvo i težinu počinjenog zločina".

Glumica je za kraj otkrila da je zahvalna kolegama glumcima koji su učestvovali u filmu, mogućnosti da ispriča ovu priču, ali i upozorila sve one kojima bi ova priča mogla da vrati teške uspomene, da oprezno gleda film.

"Znam da će ovaj film nekim ljudima biti težak za gledanje, jer oni su prošli kroz rat. Film je autentičan, pa će se samim tim vratiti i teške uspomene. Zato želim da kažem svakome koje pretrpeo traumu tokom rata u BiH - neka bude oprezan! Treba znati da je ovo napravljeno da poduči ljude. Ja nikada ne bi povredila nekoga ko je već povređen".

Što se tiče tužbe bosanskog pisca Džejmsa Džej Bredoka (Josipa Kneževića) koji tvrdi da je ideju za film "U zemlji krvi i meda" ukrala iz njegove knjige, oskarovka je na premijeri u Njujorku rekla da je tako nešto mogla i da očekuje.

"Takve stvari će se uvek dešavati. Svi to znamo, tako da je to ok", rekla je Džolijeva na premijeri filma u Njujorku, nakon čega je za "L.A Tajms" rekla da nikada nije pročitala Kneževićevu knjigu.

"Scenario je kombinacija brojnih knjiga i dokumentarnih filmova, a posebno ljudskih priča. Spornu knjigu nisam nikad pročitala", rekla je Džolijeva.

(MONDO)










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Tom Kruz poziva ceo svet na rođendan   Iza kulisa EmptySre 14 Dec - 9:03

Tom Kruz poziva ceo svet na rođendan


Holivudski glumac će pedeseti rođendan proslaviti žurkama koje planira da organizuje po celom svetu.

Iza kulisa V227320p0

Tom Kruz će narednog leta početi sa "rođendanskom turnejom" jer želi da jubilej sa njim slave i fanovi koji nisu imali priliku da ga vide u živo, a sa Tomom će na put i supruga Kejti Holms i ćerka Suri.

"Napuniću 50 godina 3. jula i to moram da obeležim velikom žurkom, odnosno žurkama u svakoj zemlji. Moram da se pohvalim svima i da kažem: 'Pogledajte, ja imam 50 godina - hajde da se zezamo", objasnio je Kruz.

Ipak, rođendan će proslaviti na već zakazanom snimanju filma čiji naziv nije želeo da otkrije, ali već krajem jula bi trebalo da krene na "turneju".

Lista država koje će posetiti još uvek nije poznata, ali možda svrati i do nas, ipak je Beograd jedan od najzabavnijih gradova na svetu...

(MONDO)










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Ceca i Nečista krv bez cenzure   Iza kulisa EmptySre 14 Dec - 23:04

Ceca i Nečista krv bez cenzure

Hepi televizija najavila emitovanje serije „Tajna nečiste krvi“, u kojoj će biti emitovani i provokativni delovi filma „Nečista krv“ koje je svojevremeno zabranio Željko Ražnatović Arkan

Iza kulisa Spek-ceca_620x0

Ceca na snimanju


NEKADA cenzurisani delovi filma „Nečista krv“, u kojoj je ulogu Koštane igrala Svetlana - Ceca Ražnatović (tada još Veličković), biće emitovani na televiziji Hepi, u vidu serije - „Tajna nečiste krvi“. Prikazivanje prve, od 13 epizoda, najavljena je za 1. januar.

Film „Nečista krv“ premijeru je imao 1997, iako je snimljen sedam godina ranije. Tada, kao i danas, mnogo više se spekulisalo o seksi scenama sa Cecom koje nisu ušle u finalnu verziju, nego o ostalim akterima filma. Iz televizije Hepi najavljuju da će baš ti, provokativni delovi koje je svojevremeno zabranio Željko Ražnatović Arkan, biti prikazani premijerno u ovom serijalu. Sama Ceca je, uoči emitovanja filma „Nečista krv“ na BK televiziji 2003. godine, izjavila da joj je snimanje bilo veliko zadovoljstvo, ali da je njena uloga muzička. Od seksi scena sa folk divom nema ništa.


- Svi oni koji su videli film znaju da nemam nikakav dijalog i da je moja uloga isključivo muzička. Kada sam dogovarala snimanje bila sam maloletna, pa je ugovor umesto mene potpisao otac. Devojčici koja je tada imala samo sedamnaest godina bilo je veliko zadovoljstvo i čast da se nađe pored najvećih imena naše kinematografije, poput Radeta Šerbedžije i Ljube Tadića (zajedno na slici) - prokomentarisala je Ceca svoj glumački debi.


Film „Nečista krv“ nastao je po motivima svih romana Bore Stankovića, a glavnu junakinju Sofku igrala je Maja Stojanović. Reditelj Stojan Stojčić je, pre nekoliko godina, uspeo da dođe u posed čitavih rolni filma, koje su bile blokirane u Bugarskoj. Od tih rolni nastala je ova serija.
- Sve što je snimljeno, svaki kadar, svaka scena, sve što je bilo cenzurisano, ući će u ovu seriju od 13 epizoda - kazao je nedavno Stojan Stojčić.

“GRANICA“ OTKRIVA TAJNU

Iza kulisa Spek-ceca-MALA

NOVOM serijom u četvrtak u 20.00 baviće se i emisija „Granica“. Jelena Helc ugostiće reditelja Stojana Stojčića, urednika serije Milomira Marića, glumce Ružicu Sokić i Filipa Gajića i novinarku Mirjanu Radošević. Čućete pod kojim okolnostima je nastao film „Nečista krv“ i kako je izgledalo snimanje, ali i sve o umetničkoj vrednosti traka koje su deceniju provele sakrivene.


novosti










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Džerard Batler povređen na snimanju    Iza kulisa EmptyUto 20 Dec - 20:24

Džerard Batler povređen na snimanju


Američka štampa piše da je zvezda filmova "300" i "Koriolan" umalo poginula na snimanju filma "Of men and mavericks".

Iza kulisa V228122p0

Džerard Batler primljen je u bolnicu u San Francisku nakon što ga je na snimanju filma o pogibiji surfera Džeja Morijartija, "poklopio" talas visok nekoliko metara.

Batler je uspeo da ispliva na površinu nakon čega je hitno prevezen na obalu i prebačen u bolnicu gde su mu konstatovane lakše povrede.

mondo










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Od čega je stvarno umrla Britani Marfi?   Iza kulisa EmptyČet 22 Dec - 0:17

Od čega je stvarno umrla Britani Marfi?

Majka glumice koja je preminula pre dve godine sada pokreće tužbu protiv graditelja njene zgrade.

Iza kulisa V228147p0

Britani Marfi (32) preminula je pod nerazjašnjenim okolnostima 20. decembra 2009, a kao zvanični uzrok smrti navedeni su trovanje lekovima, jaka upala pluća i nedostatak gvožđa u organizmu.

Posle nekoliko meseci, preminuo je i njen muž Sajmon Mondžak, takođe pod nerazjašnjenim okolnostima.

Glumičina majka Šeron sada tuži kompaniju "Stajner&Libo", koja je pre 13 godina izgradila zgradu u Holivud Hilsu u kojoj su Britani i Sajmon preminuli, i navodi da ih je oboje otrovala toksična buđ koja se zapatila u stanu.

Šeron zahteva da kompanija prizna krivicu za njihovu smrt, jer stanare nije zaštitila od toksične buđi, a najverovatnije će tražiti i pozamašnu odštetu.

Marfijeva je bila poznata po ulogama u filmovima "Otkačena plavuša", "Upravo venčani", "Osam milja", "Grad greha" i drugim.

(MONDO)










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Problematična holivudska deca   Iza kulisa EmptySub 24 Dec - 12:34

POTOMCI SLAVNIH U ZATVORU

Problematična holivudska deca


Kada deca slavnih i poznatih krenu njihovim stopama, kaže se da iver ne pada daleko od klade. Ali u svetu šou-biznisa pregršt je naslednika koji su krenuli stranputicom i imali problema sa zakonom zbog kojih su ne samo osramotili roditelje već i zaglavili u zatvoru.

Iza kulisa 200511_zabdeca-cameron-foto-02-afp_f
Poročni sin Kameron i slavni otac Majkl Daglas

Najsvežiji primer je Kameron Daglas (33), najstariji sin Majkla Daglasa, kome je produžena zatvorska kazna zbog preprodaje narkotika na još četiri i po godine jer je u njegovoj zatvorskoj ćeliji pronađena droga.

Majkl Daglas je tada izjavio da oseća ličnu odgovornost zbog sinovljevog ponašanja jer smatra da je bio loš otac.

Iza kulisa 200518_zabdeca-sean-stewart-foto--reuter_kf

Šon Roderik Stjuart (31), sin velike muzičke zvezde Roda Stjuarta živeo je od očevog novca. U zatvor je dospeo nakon incidenta kada je u rialitiju “Son’s of Hollywood” napao jedan bračni par ciglom. Nakon boravka u zatvoru otišao je i na lečenje od bolesti zavisnosti.

Iza kulisa 200512_zabdeca-cyrus-shepherd-02_kf

Sajrus Šepard-Openhajm (24), sin glumice Sibil Šepard iz braka sa kiropraktičarom Brusom Openhajmom, kada je Sibil rodila blizance Sajrusa i Moli. Prošlog januara je uhapšen nakon što su ga putnici aviona kojim je putovao identifikovali kao osobu koja ih je tokom leta pokrala.

Iza kulisa 200516_zabdeca-redmond-oneal-foto-01-afp_kf

Redmond O`Nil (26), rođen je iz veze slavnog glumca Rajana O’Nila i glumice Fare Fosit. Otac i sin su hapšeni u jesen 2008. kada je u Rajanovoj kući nađena droga metamfetamin iako je Redmondu trajao period nadzora tokom odvikavanja od droge. U avgustu 2011, međutim, Redmond je ponovo uhapšen zbog posedovanja droge, oružja i vožnje u pijanom stanju. Trenutno je u zatvoru.

Iza kulisa 200515_zabdeca-kristian-brando-foto-02-afp_kf

Kristijan Brando (rođen 1958.), najstariji sin proslavljenog glumca Marlona Branda ubio je 1990. u Los Anđelesu ljubavnika svoje trudne sestre Šajen, koga je sumnjičio da je tuče.
Za ubistvo Daga Droleta odležao je pet godina u zatvoru, a kasnije je optuživan za nasilje nad suprugom Deborom Prisli. Umro je od upale pluća 2008. godine.

Blic










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Ema Votson najlepša žena u svetu filma u 2011. godini   Iza kulisa EmptyPet 30 Dec - 20:07

Ema Votson najlepša žena u svetu filma u 2011. godini


Poznati magazin sastavio je listu lepotica iz sveta filma koje su obeležile 2011. godinu, a na prvom mestu je Ema Votson, koja je igrala lik Hermione u filmovima o "Hariju Poteru".

Iza kulisa 158894_zabvest3_f
Ema Votson

- U proteklih deset godina imali smo prilike da gledamo Emu kako raste. Bila je mlada, oprezna i pametna veštica, a sada je mlada, prepametna i seksi veštica, objašnjava ekipa Maxima.

Drugo mesto zauzela je jedna od zvezda "Sumrak sage", Ešli Grin, a treće mesto zauzela je seksi Rozi Hantington Vajtli. Olivija Vajld zauzela je četvrto, a Mila Kunis peto mesto.


blic










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: "Tajm": Ovo su glumci!   Iza kulisa EmptyNed 1 Jan - 11:58

"Tajm": Ovo su glumci!


Magazin "Tajm" objavio listu glumaca koji su odigrali najzapaženije uloge u 2011. godini.

Iza kulisa V229291p0

Na prvom mestu liste "Tajm" magazina našao se holivudski glumac Bred Pit. Pit je u 2011. godini snimio dva filma zbog kojih mu se, prema rečima američkih filmskih kritičara koji su mu dodelili nagradu za najboljeg glumca, smeši Oskar u 2012.

Prvi je "Moneyball", a drugi "Drvo života". U filmu "Drvo života" Bred Pit igra gospodina O Brajana, zahtevnog oca koji voli svoja tri sina, ali ne zna kako to da im pokaže osim odlučnošću, strogoćom i naredbama.
U ostvarenju "Moneyball" Pit tumači lik Bilija Bina, menadžera igrača koji sa malim budžetom i novom tehnologijom kojom draftuje igrače, sastavlja tim.

Na drugom mestu glumaca koji su u 2011. godini "igrali za Oskara" našao se Majkl Fasbender ulogama u filmovima "Džejn Ejr", "X-men" i "Dangerous method".

"Bronzu" je "Tajm" magazin dodelio Vudiju Harelsonu za "Ramparta", dok su se u prvih pet plasirali još Majkl Lonsdejl za "O bogovima i ljudima" i Rob Brajdon i Stiv Kugan za film "The Trip".

Najbolje uloge u ženskoj kategoriji u godini za nama imale su Meril Strip za "Gvozdenu lejdi", Oktavija Spenser, Viola Dejvis, Ema Stoun, Džesika Čestejn za "The Help" i Mia Vašikovska za "Džejn Ejr".

(MONDO)










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Najveće holivudske propasti   Iza kulisa EmptyNed 1 Jan - 12:01

Najveće holivudske propasti


Pogledajte u koje su filmove studiji uložili desetine miliona, a dobili "šipak".

Iza kulisa V229273p0

Na prvom mestu lista "Holivud riporter" je crtać "Marsu su potrebne mame", u koji je "Dizni" uložio 150 miliona dolara, a film je širom sveta zaradio samo 39 miliona.

Drugi je triler "Sucker punch", koji je koštao 82 miliona, a zaradio samo sedam miliona više.

Rimejk "Artura" sa Raselom Brendom treći je sa samo pet miliona zarade u odnosu na budžet od 40 miliona, a četvrti "Zeleni obad" sa Rajanom Rejnoldsom, koji je zaradio 19 miliona a koštao 200 miliona dolara.

Danijel Krejg i Harison Ford možda "haraju" kao agent 007 i Indijana Džons, ali njihovo zajedničko ostvarenje "Kauboji i vanzemaljci" koje je koštalo 163 miliona zaradilo je na blagajnama samo 178.

"Glee" je hit serija, ali 3D koncertni film čiji je budžet bio devet miliona zaradio je još samo toliko.

Rimejk "Konana varvarina" zaradio je samo 48 miliona, "Ne znam kako joj polazi za rukom" sa Sarom Džesikom Parker samo šest više od budžeta, a horor "Stvor" bio je u minusu 11 miliona dolara.

Na desetom mestu liste "Holivud riportera" je komedija "Velika godina", sa gubitkom od 34 miliona.




(MONDO)










Iza kulisa Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Iza kulisa Empty
PočaljiNaslov: Re: Iza kulisa   Iza kulisa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Iza kulisa
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» 100 fotografija iza kulisa 100 filmskih klasika
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum
  • Muzika, Film, Net
  • Film
  • -

    Sada je Čet 28 Mar - 10:28