Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Muškarci za izbegavanje

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Muškarci za izbegavanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje - Page 4 Sat610Sre 13 Sep - 10:41

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Yuna

Član
Član

Yuna

Ženski
Poruka : 32

Lokacija : Tu sam

Učlanjen : 21.10.2017

Raspoloženje : Savrseno


Muškarci za izbegavanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje - Page 4 Sat610Sub 21 Okt - 1:16

ima ih ... tipovi "ja, pa ja i niko kao ja " ... onih koji su natukli +40 i jos zive sa mamom ... narcise....
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Muškarci za izbegavanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje - Page 4 Sat610Sre 25 Apr - 15:10

Oni fini, oni povuceni. E oni su mi bas dobri.
Za izbjegavanje.
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Muškarci za izbegavanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje - Page 4 Sat610Sre 25 Apr - 15:16

Bogami, u poslednje vreme sam za izbegavanje, priznajem...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Muškarci za izbegavanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje - Page 4 Sat610Sre 25 Apr - 17:53

Lazni moralisti. study
Nazad na vrh Ići dole
Prolaznica

Član
Član

Prolaznica

Ženski
Poruka : 137

Lokacija : ni na nebu,ni na zemlji

Učlanjen : 28.05.2018

Raspoloženje : sjajno


Muškarci za izbegavanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje - Page 4 Sat610Sub 2 Jun - 0:43

Dosadni...
Nazad na vrh Ići dole
Kaca1111

Elita
Elita

Kaca1111

Ženski
Poruka : 3344

Učlanjen : 28.04.2018


Muškarci za izbegavanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje - Page 4 Sat610Čet 21 Jun - 19:24

Nista ne odbija vise od posesivnih, stalno nezadovoljnih,na neki nacin frustriranih muskaraca..zazirem od toga, zaista..
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Muškarci za izbegavanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje - Page 4 Sat610Sub 6 Okt - 9:17

Hvalisavci
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Muškarci za izbegavanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje - Page 4 Sat610Sre 10 Okt - 16:34

Milion puta smo pisali, ali nije na odmet da vas upozorimo još jednom kako se ne možete uvek žrtvovati jer nekoga volite i planirate sa njim budućnost. Prava ljubav i kvalitetan odnos treba da dođe prirodno, a ne kao posledica vaše žrtve zbog neke osobe. Potpuno vas podržavamo ako odlučite da ga ostavite zbog jednog od sledećih razloga.


[You must be registered and logged in to see this image.]




Javlja se samo kad njemu odgovara

Jedan dan je tu pa ga nema, pa želi da se vidite i lepo mu je s vama, ali sledeća tri dana od njega nema ni poruke. Neko ko ima ozbiljne namere tako se definitivno neponaša.


Laže

Za laganje ne treba neko posebno obašnjenje zašto nikada ne bi trebalo da mu tolerišete.


Ne želi da mu kažete NE

Svako od nas ima svoje granice, ali on vaše jednostavno ne poštuje, o čemu god da se radi. Ukoliko nije po njegovom, ne želi da diskutuje i popušta.


On je uvek u pravu

Možda vam to na početku neće toliko smetati jer ste zaljubljeni preko ušiju. Ali zamislite život s jednim takvim koji je uvek "najpametniji"? Upravo tako!


On je sebi najbitniji

Šta je njemu najvažnije u životu? On - njegov život, hobiji, interesi, posao, ciljevi, a vi ste baš uvek na drugom mestu ili čak - trećem.


Imate osećaj da vas ne ceni dovoljno

Vi se potrudite nešto da uradite za njega i često zanemarite sebe zbog toga, ali imate osećaj kako on to nimalo ne ceni. Pravi muškarac ceniće i najmanju sitnicu koju ćete učiniti za njega.


Krije vas

Iako se viđate već neko vreme, njegove prijatelje ste videli samo na društvenim mrežama, a za porodicu da ne pričamo. Ne znamo da li je ružniji taj osećaj da niste "dovoljno dobri" da vas upozna sa svima, ili činjenica da možda nešto krije. U svakom slučaju, razgovarajte ili nestanite - to je na vama.




Index Rouge
Nazad na vrh Ići dole
SherlotaHolms

Elita
Elita

SherlotaHolms

Ženski
Poruka : 2952

Lokacija : Beograd

Učlanjen : 19.12.2016

Raspoloženje : uvek na nivou


Muškarci za izbegavanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje - Page 4 Sat610Sub 24 Nov - 16:37

Edipovci
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Muškarci za izbegavanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje - Page 4 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Muškarci za izbegavanje
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Beži i ne okreći se sine ...
» Šta će nam muškarci?
» Stvari koje niste znale o muškom umu
» Što me više ''bije'' ja ga više volim !
» Muškarci na delu!
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-