Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
nemo

Član
Član

avatar

Muški
Poruka : 460

Učlanjen : 28.11.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Uto 3 Jan - 22:43

1.mene se savrseno ne tice broj njenih ljubavnika, niti ja to treba da pitam, ili da znam.deo njene intime, koji nema veze sa mnom.
2.iskustvo sa prethodnicima , ne znaci da ce odgovarati meni u krevetu; i isto vazi i za nju
3.kvantiteta u seksu ne mora nuzno da prelazi i u kvalitetu
po toj logici , prostitutka bi trebala da bude krevetni virtuoz, ali igrom slucaja, obicno nije; ona u principu radi ono sto se zahteva od nje.to moze svaka zena, cak i bez ikakvog iskustva
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Sre 4 Jan - 9:42

nemo ::
1.mene se savrseno ne tice broj njenih ljubavnika, niti ja to treba da pitam, ili da znam.deo njene intime, koji nema veze sa mnom.
. happy ...zbog zailazenja bas u tu proslu intimu koja nema veze sa trenutnom vezom,dolazi se do konflikta licnosti-moze se reci tad proradi crv koji se zove LJUBOMORA,jer smatra da poseduje, pa kroz vezu provlaci matematicke parametre i druge zakonitosti.....al u sustini da u opste osobe ne zele razumeti jedno drugog da svako ima pravo na intimnost........... happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Sre 4 Jan - 10:46

Čitam razne članke. Te ne pitaj ovo, te ne smiješ pitati ono. Te ovo pitaj, te ono obavezno naglasi. Te ovih je 5, a onih je 10 pitanja.
Bljak.
Ja to ne priznam. Ja ne želim nositi mali semafor na kome ću bojama pokazati koje teme ili koje pitanje ima dozvolu ili ne. Još manje ga želim kod svoje partnerice.

Kada nađeš srodnu dušu, s kojom se isprepleteš, i kada postanete jedno, s takvom osobom moraš i možeš o svemu razgovarati.
Nema tabu tema.
Nema zabranjenih pitanja.
I normalno da ništa iz njene ili tvoje prošlosti neće utjecati na vašu vezu.
Jer vi ste se našli. Našli ste se sada. Za danas. Za sutra.
A ne za jučer. Very Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Sre 4 Jan - 10:53

Pored toga što možeš da pitaš sve što te zanima, taj odgovor treba da bude iskren ali da se u drugu ruku i njemu dopadne.. a to se nikada neće desiti [You must be registered and logged in to see this image.]
Kao što rekoh..njemu će svaki broj biti previše a njoj premalo.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Bolje o tome .. ne razgovarati [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Sre 4 Jan - 11:12

Razgovor se ne vodi zato da se nekome dopadne to što ćeš reći.
Razgovor podrazumijeva istinitost izrečenog.
Razgovor se vodi zato da se dvije osobe upoznaju.
I bolje razumiju.
Tu broj nema nikakve veze. Vidim ja da se bojite tog broja. A on je potpuno nevažan.
Jedino što je važno, je da se osobi koju voliš ogoliš do kosti, da joj sve kažeš. Ako treba i rastumačiš.
Da te bolje razumije, ako sama ne shvati.

Meni je broj ništa. Nevažan. Uopće me ne zanima.
Ali mi je stalo da znam da je moja partnerica spremna sve mi reći. I da nema tajne preda mnom.
Normalno, ni ja pred njom.
E, to je onda prava veza.
Veza nad vezama.
Vrrrh.
Very Happy

cool










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Ima li razlike između "svetice" i "kurve"   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Sub 11 Feb - 23:25

Ima li razlike između "svetice" i "kurve"

Na sve strane čujemo kako se devojke koje su spavale sa "mnogo" partnera nazivaju pogrdnim imenima i one se zbog toga loše osećaju po pitanju svoje seksualnosti; pogrešno.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Međutim ne stide se samo one koje su imale previše partnera već određeni sram muči i devojke koje su spavale samo sa jednim ili nijednim partnerom.

Ovaj stid "čednih" žena nije ništa manje uobičajen, naročito među mladim damama koje su odrastale nakon seksualne revolucije u obrazovanim porodicama. U našem društvu postoji mišljenje da mlade žene treba da seju svoj seksipil (ali ne previše) ili će propustiti sve ono što život nudi.

Međutim bilo da ste spavale sa njih 40 ili 4 - taj broj ne govori ništa o vama, o tome kakve ste u krevetu ili koliko uživate u seksu. Ljudi upražnjavaju odnose iz najrazličitijih razloga i na mnoštvo načina.

Žena koja je spavala samo sa jednim muškarcem je možda svog muža upoznala kao vrlo mlada ili jednostavno spava samo sa mladićima u koje se zaljubi. Ona koja je bila sa njih 40 - ih je možda sve do jednog volela. Istina je da mi ne znamo prave razloge i nije na nama da sudimo.

Broj muškaraca sa kojima je žena spavala znači vrlo malo i taj broj nju ne definiše. Žena koja je bila sa jednim partnerom nije čednica, baš kao ni ona koja je spavala sa njih sto - nije kurva.

Vreme je da prevaziđemo takva razmišljanja. Nekada je žena koja je prihvatala svoju seksualnost i spavala sa mnogo muškaraca bila sramota za društvo. Danas se dame koje su imale samo par partnera optužuju da nisu otvorene po pitanju svoje seksualnosti. Stvari idu previše iz krajnosti u krajnost.

Seksualna sloboda znači sposobnost da diktirate šta želite od svog seksualnog života. Nijedan broj ne može da odredi kakve ste kao ljudsko biće.

Jer, to je samo broj!


b92










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Ned 12 Feb - 0:48

Meni broj nema važnosti. Svejedno mi je s koliko je spavala. Dobro, da broj nije baš astronomski. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ali želim da mi približni broj kaže. Da zna da mi nije važno jer ju volim. I da ima povjerenja u mene i moju ljubav. Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Abu Dabi dana Pon 13 Feb - 14:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 13 Feb - 4:29

...neko ce reci da broj nije vazan ,neko da je vazan - vecita dilema .... al mislim da ova pesma najbolje prikazuje i dokazuje sustinu ovog problema.....
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 14:16

Važno je samo da ja nikada ne saznam ko su [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 14:26

Što se smarati takvim stvarima , svaki put je doživljaj vrhh a bolje bi mu bilo umesto da misli koliko ih je bilo pre njega, da taj vrhh pravi nezaboravnim BAŠ on [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 19:42

Isto sa koliko njih je on spavao. Ravnopravnost, molim vas![You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 19:52

Vidim ja da vi to uopće ne razumijete. Rolling Eyes

Ako sam ja u stanju da pred ženu koju volim istresem svoje srce i izokrenem svaki kutak svoje duše, da vidi da ju je cijelu ispunila, onda valjda mogu dobiti i jedan okvirni bijedan smrdljivi broj. [You must be registered and logged in to see this image.]

Taj broj mene ustvari uopće ne zanima. Ali mi time pokazuje da čak ni tako "veliku tajnu" ne skriva od mene. I da mi vjeruje, kao što ja vjerujem njoj.

Ustvari je tužno, kako se bojite nekog trljavog broja.

Top secret. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 20:12

Ma nije problem da se kaze broj, vec sam htela da naglasim vaznost pitanja. I naravno da te zanima cim toliko dramis[You must be registered and logged in to see this image.] i to mnogooo!!!
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 20:15

Pa naravno ..i kad kažeš broj reakcija je .. affraid
Taj broj neće zaboraviti nikada...nikada.. Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 20:26

Ima jedna riječ. Povjerenje.

Štos je u tome da ja to pitanje nikada nisam niti bi postavio. Ali bi odgovorio da me pita. Čak ju ni onda ne bi pitao. Samo želim reći da u voljenu osobu moraš imati povjerenje. Kome taj broj odmah ili kasnije zasmeta, ta osoba nije za tebe.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 20:34

Ma O.K. oko poverenja se sve kapiramo, pa svako u vezi trazi kao osnov poverenje, sto je i normalno. Uostalom vecinu muskaraca taj broj zanima pre svega iz nesigurnosti, i to je najveci problem.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 20:39

Ma ne bi ga ni čuo da mi kaže. Meni treba samo SPREMNOST da mi ga kaže. Hebeš broj. Meni nevažno. Very Happy



Pa nisam ni ja samo čitao. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 20:43

Dooobro O.K. Pogotovo za ono ne bi ga ni cuo [You must be registered and logged in to see this image.] urezao bi ti se u pamcenje do...al ajde nema veeeze. Hm ja i dalje odgovorno kazem...nesigurnost!!!
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 20:45

Citat :
Ma ne bi ga ni čuo da mi kaže.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dabo ..ti si jako duhovit čovek .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Sve to oko poverenja je u redu ..slažem se , ali samo do momenta kada se posvadjate ..a onda stupa na scenu ono.. što nisi ni čuo da ti je rekla..samo ''načuo'' [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 20:48

Mina ::
Dooobro O.K. Pogotovo za ono ne bi ga ni cuo [You must be registered and logged in to see this image.] urezao bi ti se u pamcenje do...al ajde nema veeeze. Hm ja i dalje odgovorno kazem...nesigurnost!!!



A ja kažem da se ti bojiš da on ne pomisli da ti nisi svetica!!!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 20:52

Ma kakvo spominjanje brojeva, i što je to toliko važno? happy

Nema te osobe kojoj ni taj jedan ne bi zasmetao u nekom trenutku .. happy











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 20:59

Ja uopste nemam strahove...a i nisam ovde da se raspravljam i ubedjujem, samo eto valjda svako ima pravo na svoje misljenje...Alo Dabo sta ti je covece...i ko je on ,i ko kaze da ja jesam ili nisam svetica[You must be registered and logged in to see this image.] o cemu je ovde rec?
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 21:18

wild filly ::
Citat :
Ma ne bi ga ni čuo da mi kaže.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dabo ..ti si jako duhovit čovek .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Sve to oko poverenja je u redu ..slažem se , ali samo do momenta kada se posvadjate ..a onda stupa na scenu ono.. što nisi ni čuo da ti je rekla..samo ''načuo'' [You must be registered and logged in to see this image.]

happy ...Ma ne bi ga ni čuo da mi kaže. Meni treba samo SPREMNOST da mi ga kaže. Hebeš broj....... happy..... istresem svoje srce i izokrenem svaki kutak svoje duše, da vidi da ju je cijelu ispunila, onda valjda mogu dobiti i jedan okvirni bijedan smrdljivi broj. angry ....... happy .... kako ti to istreses svoje happy ???.....
zato obicno kad mi neko i postavi takvo pitanje obicno odgovotim : Ja sam nevina ,emotivno osecajna osoba .... happy ...kao sto Morgoth Bauglir rece Važno je samo da ja nikada ne saznam ko su angry ...inace bas dobijes sve po spisku ..... happy ...ne kazem da treba kriti al sve se to moze reci kroz neku spontanost , a to je razgovor izmedju partnera koji mora da odise nekom lakocom i lazernosti da osetis slobodu da mozes da iskazes cak i svoja najtanjija osecanja vezana cak i za proslost ...... happy a ne uslovljav;janje ajd priznaj ...... Shocked .......
Shadow .. lol! ...Nema te osobe kojoj ni taj jedan ne bi zasmetao u nekom trenutku .. happy ........
...zato ja sam nevina ...dece mi .... happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 23:31


Pa sad.. happy ..to je malo teže odglumiti.. happy ..osim ako se ne ode pre toga na "doterivanje" za sledećeg momka .. happy

Ma stvarno... resign ..nego htela sam da kažem da i ako kažeš da je bio samo jedan, svejedno si ga nadrljala prvi put kad se posvađate happy ..bilo bi ono.. a jeli? angry ..idi kod njega ako je bolji, kad ti kod mene već sve smeta i takve stvari happy

Zato ćuti happy ..sedi di si i pravi se Toša happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610Pon 20 Feb - 23:36

Od silikona sada prave čuda ..svakakva umetnička dela .. Xi- mena u orginalnoj veličini.. Betmena ..Supermena..[You must be registered and logged in to see this image.]
Za par godina biće toga na trafici ..buvljaku ..kod Kineza .. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Koliko kosta muskarac,koliko zena?
» Koliko je plakanje ZAISTA zdravo?
» Muško - ženski odnosi
» Kako nas muškarci vide?
» Kozmetika za muškarce
Strana 2 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-