Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Vratila novac i dobila posao

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Vratila novac i dobila posao Empty
PočaljiNaslov: Vratila novac i dobila posao   Vratila novac i dobila posao Sat610Sub 22 Okt - 0:53

Vratila novac i dobila posao

Nisam učinila nikakvo herojsko delo. Samo sam vratila čoveku njegove stvari.

Ovako Neda N. komentariše to je što je torbu sa 1.600 evra, koju je pre dva dana pronašla u Zemunu, vratila vlasniku Miloradu Radinoviću.

Vratila novac i dobila posao V221388p0

Vlasnik restorana "Trpeza" na Konjarniku, torbu je u žurbi zaboravio u kolicima na parkingu ispred jednog zemunskog supermarketa.

Da je sav svoj novac i dokumenta izgubio shvatio je na autoputu i odmah pozvao obezbeđenje marketa, ali zaposleni nisu uspeli da je pronađu.

Ali, Neda N. jeste, kada je sa ocem izlazila iz kola kako bi u prodavnici kupila namirnice za proslavu 17. rođendana svoje ćerke.

"Izašla sam iz kola i videla da u kolicima stoji torbica, ali da nema nikoga u blizini", objašnjava sagovornica "Novosti".

"Odlučila sam da sa ocem sačekam desetak minuta i vidim da li će je neko uzeti, ali se niko nije pojavio. Nisam želela da torbicu ostavim na info-pultu jer sam se bojala da je neće vratiti vlasniku. Kada se ni posle 20 minuta niko nije pojavio, odnela sam torbicu kući i pozvala službu 988", objašnjava Neda.

Međutim, telefon Milorada Radinovića nije registrovan, pa je Neda izvadila sve papire iz torbe u nadi da će pronaći bilo šta kako bi ostvarila kontakt sa vlasnikom.

Na sreću, u torbici se nalazila potvrda o uplaćenom oglasu sa brojem telefona Radinovića koji je tražio osoblje za rad u svom restoranu.

Pozvala ga je i posle pola sata Milorad Radinović je preuzeo svoje stvari.

"Nisam mogao da verujem da će mi neko vratiti torbicu, ali sam presrećan što postoje tako veliki ljudi kao što su Neda i njen otac. Ne mogu rečima da opišem zahvalnost koju osećam, a koliko su skromni i pošteni govori i to što sam jedva uspeo da im dam deo novca koji su zaslužili zbog svog humanog čina", kaže vlasnik restorana za "Novosti".

Ali to nije sve. Neda N. je majka dvoje dece i već nekoliko meseci je bez posla, a njen suprug radi kao stolar i ima skromna primanja.

Milorad Radinović joj je ponudio zaposlenje u svom restoranu. Naravno, Neda je prihvatila.

Ona nije želela da se fotografiše, niti beogradski dnevni list objavi njeno prezime, jer je njen čin, kako kaže, sasvim normalna stvar koja ne bi trebalo da bude u medijima.

(MONDO)










Vratila novac i dobila posao Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Vratila novac i dobila posao
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Džej Lo dobila zvezdu
» Dobila otkaz jer je “neodoljiva”
» Srbija dobila banku roznjace
» Dala šefici bubreg, pa dobila otkaz
» Gade mi se momci koji nemaju novac!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-