Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Zvezde, a imaju osam razreda osnovne škole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Zvezde, a imaju osam razreda osnovne škole Empty
PočaljiNaslov: Zvezde, a imaju osam razreda osnovne škole   Zvezde, a imaju osam razreda osnovne škole Sat610Čet 20 Okt - 12:45

Zvezde, a imaju osam razreda osnovne škole

Učenici, mučenici - Samo osnovnu školu završile su Severina, Dara Bubamara i Vesna Zmijanac! Ceca Ražnatović pohađala srednju veterinarsku, JK i Dragana Mirković trgovačku, a Seka Aleksić frizersku. Najobrazovanija je Neda Ukraden - ima diplome pravnog i filološkog fakulteta

Zvezde, a imaju osam razreda osnovne škole 12649_galerija-plavusa-3_ahp

Za popularnost na srpskoj estradi definitivno nije presudno obrazovanje - naše najveće zvezde, izuzev Zdravka Čolića i Nede Ukraden, završile su srednje škole koje nemaju nikakve veze s muzikom, a neke čak imaju samo osam razreda osnovne škole! Iako su mnogi pevači zahvaljujući privatnim fakultetima poslednjih godina uspeli da se okite diplomom, većina zvezda je i dalje nedovoljno obrazovana.

Među onim koje su završile samo osnovnu školu su eks-Ju zvezda Severina Vučković i folk pevačice Dara Bubamara i Vesna Zmijanac, koja, doduše, ima i kurs za daktilografa. Četiri razreda više ima Ceca Ražnatović - u veterinarskoj školi u Žitorađi stekla je zvanje tehničar svinjarstva. Srednju trgovačku školu završile su Dragana Mirković, Jelena Karleuša i Mira Škorić, a srednju frizersku Seka Aleksić.

Zvezde, a imaju osam razreda osnovne škole 13864_lepa-brena2--foto-nebojsa-markovic_ahp

Brena odustala od fakulteta

Srednje muzičko obrazovanje imaju Aleksandra i Kristina Kovač, Ivana Pavlović, Romana Panić, Zoran Živanović Žika, Zvonimir Đukić Đule, Saša Popović, Željko Samardžić i Maja Nikolić. Lepa Brena je odmah na startu odustala od studija turizma, pa je ostala na srednjoj turističkoj školi, koju je završila pre nego što je započela muzičku karijeru.Jedna od najobrazovanijih ličnosti u muzici je klarinetista Božidar Boki Milošević, koji je magistrirao na muzičkoj akademiji. On je dao odličan primer ćerkama Tijani i Kseniji, koje su takođe diplomirale na toj akademiji. Visoko muzičko obrazovanje imaju i Kornelije Bata Kovač, Bilja Krstić, Sanja Ilić, Aleksandra Radović, Mari Mari, Lena Kovačević, Nataša Kojić i Ivana Jordan.


- Drago mi je što sam završila fakultet, jer smatram da će mi to znanje mnogo pomoći u karijeri - rekla je Taša.Osamdesetih godina diplome na ekonomskom fakultetu stekli su Zdravko Čolić i Snežana Mišković Viktorija, na pravnom Suzana Mančić, a na saobraćajnom Miloš Bojanić. Neda Ukraden je diplomirala na čak dva fakulteta - pravnom i filološkom.

Zvezde, a imaju osam razreda osnovne škole 2944_5857-nedaukradenfoto01public-if_ahp

Poremećene vrednosti

- U mojoj kući se uvek cenio obrazovan i pametan čovek, zato sam mnogo ulagala u obrazovanje. Svesna sam da je danas drugačija situacija, da su isplivali kvazikvaliteti i da se narodu, posebno mladim devojkama, bacio pesak u oči pa se vode lošim primerima. Veruju da će u sferi hiperprodukcije naći bogatog sponzora i uspeti kao pevačice, a škola ih ne zanima. A kada ne uspeju na estradi, nemaju kud. Postoje i oni drugi koji kupuju ispite, što je potpuno nenormalno! - istakla je Neda za Press.










Zvezde, a imaju osam razreda osnovne škole Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Zvezde, a imaju osam razreda osnovne škole
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Kako izgledaju osnovne škole širom sveta
» Škole nekad i sad: osam predmeta izbačenih iz nastave
» Od kuće do škole – od škole do kuće…
» Sexualni odgoj u škole, da ili ne?
» Poznati i slavni bez diplome srednje škole
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Show Biz / TV-