Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Draga, jedi sporije!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Draga, jedi sporije! Empty
PočaljiNaslov: Draga, jedi sporije!   Draga, jedi sporije! Sat610Sub 1 Okt - 10:35

Draga, jedi sporije!

Kinez u šoku gledao kako njegova devojka guta kolač u koji je sakrio zlatnu ogrlicu.

Draga, jedi sporije! V219341p0

Šaio Li (22) kupio je svojoj devojci Vang Kue (22) zlatnu ogrlicu vrednu nekoliko stotina dolara za rođendan. Za žurku u njenom stanu u Kingdau, u provinciji Šangdong, pripremio je posebno iznenađenje - ogrlicu je sakrio u rođendanski mafin kolač.

Međutim, Vang je očigledno na žurku došla gladna, pošto je kolač progutala u samo jednom zalogaju, na opšte zaprepašćenje svog dečka.

"Mislio sam da će gricnuti kolač i ugledati sjaj zlata, a ona je progutala ceo mafin kao izgladnela vučica, skoro da nije ni žvakala! Morao sam odmah da joj kažem šta je progutala, i odveo sam je u bolnicu", rekao je mladić.

Lekari su snimili Vang rendgenom, i morali sondom da joj izvade ogrlicu iz želuca.

"Nisam siguran da će želeti da je nosi, iako sam je temeljno očistio", rekao je pokunjeni Šaio.

(MONDO)










Draga, jedi sporije! Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Draga, jedi sporije! Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga, jedi sporije!   Draga, jedi sporije! Sat610Pon 28 Apr - 17:53

Mislio sam da će gricnuti kolač i ugledati sjaj zlata, a ona je progutala ceo mafin kao izgladnela vučica, skoro da nije ni žvakala!



Bogami ni tu ne bi Hranila  happy  happy  happy  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Draga, jedi sporije!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Draga, nije to što misliš...
» Sve za tebe , draga!
» Draga, šta to radiš?!
» Draga, šta to pečeš?
» Jedi čips danas i već sutra ćeš postati Bred Pit!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-